výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Litomyšle

Litomyšl (3. 8. 2013)
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 2591
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2389
3 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2372
4 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2319
5 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2245
6 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2207
7 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2191
8 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2146
9 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2111
10 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2102
11 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 AC PardubiceAC Pardubice 2093
12 Aleš KrálAleš Král 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2068
13 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2057
14 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2038
15 Petr KaiserPetr Kaiser 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2017
16 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC PardubiceAC Pardubice 1981
17 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1960
18 Daniel KochDaniel Koch 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1848
19 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1766
20 Roman DivokýRoman Divoký 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1674
21 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1662
22 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1042
23 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0837
24 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0775
25 Lubomír ProcházkaLubomír Procházka 80 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 0752
26 David RoháčekDavid Roháček 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 0690
27 Jan SkořepaJan Skořepa 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0502
28 Milan ŠormMilan Šorm 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0404
29 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0000
Poznámky:


Křížek L. 2591 (07.08/854-10.85/894-22.40/843)

Novák L. 2389 (07.23/802-11.26/804-23.02/783)

Carda M. 2372 (07.31/775-11.30/795-22.83/802)

Vondřejc J. 2319 (07.44/732-11.43/767-22.64/820)

Steklík A. 2245 (07.39/749-11.54/744-23.35/752)

Nespěšný J. 2207 (07.35/762-11.52/748-23.96/697)

Podolský L. 2191 (07.43/736-11.54/744-23.80/711)

Kalvoda V. 2146 (07.42/739-11.74/703-23.88/704)

Beneš D. 2111 (07.48/719-11.55/742-24.49/650-6.68/)

Vostatek J. 2102 (07.44/732-11.68/715-24.43/655)

Wiesner F. 2093 (07.62/675-11.73/705-23.78/713)

Král A. 2068 (07.47/723-11.95/661-24.10/684)

Hajnyš O. 2057 (07.53/703-11.80/691-24.34/663)

Lašek D. 2038 (07.63/671-11.89/673-23.99/694)

Kaiser P. 2017 (07.55/697-11.90/671-24.50/649-1.70/)

Hübner K. 1981 (07.72/643-11.96/659-24.16/679)

Leden J. 1960 (07.68/656-11.96/659-24.54/645)

Koch D. 1848 (07.91/586-12.25/603-24.38/659)

Pirochta T. 1766 (07.78/625-12.37/580-25.54/561)

Divoký R. 1674 (07.92/583-12.58/541-25.68/550)

Cöger J. 1662 (07.97/568-12.82/499-25.13/595)

Brych O. 1042 (08.66/383-14.16/290-28.12/369)

Morávek M. 837 (07.13/837-/-/)

Müller D. 775 (07.31/775-/-/)

Procházka L. 752 (07.38/752-/-/)

Roháček D. 690 (07.57/690-/-/)

Skořepa J. 502 (/-12.80/502-/-/)

Šorm M. 404 (/-/-27.60/404-1.60/)

Béreš I. 0 (/-/-/)
Celkem 29 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2420
3 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2379
4 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2374
5 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2336
6 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2215
7 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2193
8 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2151
9 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2049
10 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1990
11 Šárka DavídkováŠárka Davídková 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1935
12 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1863
13 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1747
14 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1661
15 Bára MachováBára Machová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1549
16 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1259
17 Dominika VlnasováDominika Vlnasová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 0643
Poznámky:


Bučková D. 2708 (07.72/936-12.16/922-25.40/850)

Novotná L. 2420 (08.02/842-12.60/840-26.69/738)

Doubková A. 2379 (08.16/800-12.78/808-26.30/771)

Valášková T. 2374 (08.05/833-12.82/801-26.66/740)

Maršálková E. 2336 (08.15/803-12.89/789-26.62/744)

Novotná Š. 2215 (08.30/758-13.07/757-27.14/700)

Brázdová L. 2193 (08.36/741-13.00/769-27.35/683)

Vytlačilová T. 2151 (08.37/738-13.39/703-27.02/710-1.58/)

Bartošková K. 2049 (08.41/726-13.47/689-27.96/634)

Maternová K. 1990 (08.50/701-13.49/686-28.36/603)

Davídková Š. 1935 (08.56/684-13.75/644-28.30/607)

Bednářová A. 1863 (08.65/659-13.84/629-28.72/575)

Pavlasová T. 1747 (08.97/574-14.19/575-28.42/598)

Vognarová D. 1661 (08.99/569-14.21/572-29.46/520)

Machová B. 1549 (09.15/528-14.49/530-29.88/491)

Kozáková N. 1259 (09.44/458-15.10/443-31.90/358)

Vlnasová D. 643 (08.71/643-/-/)
Celkem 16 závodníků