Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinský polytan

Bílina (6. 8. 2013)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 6.8.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 16.35
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 16.40
3 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 16.62
4 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.75
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.83
6 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 16.83
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.8.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.84
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.00
3 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 17.02
4 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 17.17
5 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 17.38
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.01
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.8.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.06
2 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.16
3 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 17.32
4 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 17.79
5 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.13
6 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.59
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.8.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.61
2 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17.10
3 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.10
4 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.82
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.53
6 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.71
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 6.8.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.39
2 Martin FaiferMartin Faifer 91 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17.40
3 Petr ČmudaPetr Čmuda 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17.72
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.91
5 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.04
6 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 18.05
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 6.8.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.22
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.40
3 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.53
4 David PetrákDavid Petrák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.66
5 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.70
6 Jan KřížJan Kříž 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.82
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 6.8.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 18.00
2 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 18.18
3 Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK ŽatecAK Žatec 18.71
4 Radovan BalskýRadovan Balský 94 ASK DěčínASK Děčín 19.26
5 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 19.28
6 Josef BajzíkJosef Bajzík 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 19.28
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 6.8.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.01
2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.51
3 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.26
4 Jiří LhotákJiří Lhoták 90 AK MostAK Most 20.55
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 21.44
Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (út, 6.8.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 19.54
2 Michal ŠímaMichal Šíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.58
3 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.17
4 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.57
5 Miroslav VykydalMiroslav Vykydal 62 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.87
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.44
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (út, 6.8.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 17.27
2 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 17.96
3 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.52
4 Matěj KocandaMatěj Kocanda 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.93
5 Jan VlkJan Vlk 85 TJ KrupkaTJ Krupka 21.62
6 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 23.12
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (út, 6.8.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 16.99
2 Pavel KrůtaPavel Krůta 94 ASK LovosiceASK Lovosice 17.12
3 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 17.20
4 Adam ProvazníkAdam Provazník 00 Teplice neregistrovanýTeplice neregistrovaný 23.29
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.59
6 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 30.79
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (út, 6.8.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 16.86
2 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.24
3 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17.39
4 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 18.09
Celkem 4 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 6.8.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 19.17
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.57
3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.74
4 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20.34
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.71
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 6.8.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.99
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.28
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.35
Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina DQ
Adéla KollárováAdéla Kollárová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 6.8.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 20.13
2 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 20.34
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.23
4 Martina SvědíkováMartina Svědíková 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 21.30
5 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.42
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 6.8.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 20.83
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 20.85
3 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 22.04
4 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.88
Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 5 závodníků