Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. sokolské úterý

Opava (13. 8. 2013)
skok vysoký - Ženy (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.69
2 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.60
3 Jana NěmcováJana Němcová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.45
skok vysoký - Ml. žákyně (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana SukeníkováJohana Sukeníková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.30
2 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.25
skok o tyči - Muži (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.75
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.50
3 Tomáš VeverkaTomáš Veverka 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.10
skok o tyči - Ženy (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra KozelkováPetra Kozelková 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.02
2 Hana KlimentováHana Klimentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.66
3= Petra HalškováPetra Halšková 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.26
3= Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2.26
skok daleký - Muži (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří ZemanJiří Zeman 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.69
2 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.06
skok daleký - Ženy (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.12
2 Michaela BurdováMichaela Burdová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.98
hod diskem 0,75kg - Žákyně (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.64
2 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová 98 JAC BrnoJAC Brno 24.11
hod diskem 1kg - Žáci (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.13
hod diskem 1kg - Ženy (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa BekováDenisa Beková 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.44
2 Lucie KukelkováLucie Kukelková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 30.80
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matouš VajdaMatouš Vajda 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.60
hod diskem 1,75kg - Junioři (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik KošařDominik Košař 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.03
2 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.15
3 Jakub VedraJakub Vedra 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.14
hod diskem 2kg - Muži (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink 90 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 41.83
2 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 39.62
3 Jan HrabecJan Hrabec 65 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 32.90
hod kladivem 4kg - Žáci (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel BekDaniel Bek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.39
hod kladivem 4kg - Juniorky (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa BekováDenisa Beková 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.92
hod kladivem 5kg - Dorostenci (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matouš VajdaMatouš Vajda 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.97
2 Jakub BeilJakub Beil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.56
3 Erik LojškaErik Lojška 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.28
hod kladivem 6kg - Junioři (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.96
hod kladivem 7,26kg - Muži (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 24.65
hod oštěpem 500g - Dorostenky (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.17
2 Hana KlimentováHana Klimentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.27
3 Michaela VedrováMichaela Vedrová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.73
hod oštěpem 600g - Žáci (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.04
hod oštěpem 600g - Ženy (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie KukelkováLucie Kukelková 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.16
hod oštěpem 700g - Dorostenci (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matouš VajdaMatouš Vajda 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.65
2 Erik LojškaErik Lojška 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.07
hod oštěpem 800g - Muži (úterý, 13.8.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub VedraJakub Vedra 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 57.23
2 Jan HolecJan Holec 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.17
3 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.65