výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinská půlka

Bílina (17. 8. 2013)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.8.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 10.81
2 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 10.91
3 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.08
4 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 11.29
5 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.33
6 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 11.80
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.8.2013) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.17
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 11.56
3 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 11.64
4 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.69
5 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 12.10
6 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 12.26
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.8.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 21.62
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.76
3 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 22.29
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.64
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 17.8.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 22.21
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.65
3 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 22.75
4 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.16
5 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.11
6 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 26.22
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 17.8.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22.59
2 Pavel KrůtaPavel Krůta 94 ASK LovosiceASK Lovosice 22.64
3 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 22.90
4 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.33
5 Martin FaiferMartin Faifer 91 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.40
6 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.62
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 17.8.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.21
2 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 23.67
3 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 23.92
4 David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.02
5 Jiří HirschkornJiří Hirschkorn 97 TJ KrupkaTJ Krupka 24.23
6 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 24.27
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 17.8.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 23.89
2 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 24.49
3 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 24.56
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.91
5 Jakub PtáčekJakub Ptáček 91 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.20
6 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina 25.29
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 17.8.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.51
2 Jan MeissnerJan Meissner 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 23.96
3 Jan KřížJan Kříž 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 25.48
4 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.99
5 Arnošt PtáčekArnošt Ptáček 67 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 28.25
6 Jan VlkJan Vlk 85 TJ KrupkaTJ Krupka 30.14
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.8.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŠkolováAndrea Školová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.09
2 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.70
3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.50
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.99
5 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 28.41
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 17.8.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 27.33
2 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.94
3 Eva RejmannováEva Rejmannová 73 AK MostAK Most 28.05
4 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.69
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.78
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MurínJan Murín 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:55.76
2 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 1:56.27
3 Martin AustMartin Aust 73 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:56.58
4 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:57.81
5 Jan ŠtochlJan Štochl 92 AK BílinaAK Bílina 1:57.81
6 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 1:58.73
7 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.28
8 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.39
9 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:02.06
10 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.29
11 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:04.57
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 17.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr BerkaPetr Berka 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:59.42
2 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:59.76
3 Petr ČástekPetr Částek 94 TJ KrupkaTJ Krupka 2:00.03
4 Miloš ŠolcMiloš Šolc 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:00.58
5 Robert ČepekRobert Čepek 68 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:00.83
6 Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín 2:01.66
7 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:01.69
8 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:03.11
9 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:07.94
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 17.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KidoraJan Kidora 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.06
2 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:05.37
3 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 2:07.19
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:08.86
5 Přemysl PreissPřemysl Preiss 98 ASK LovosiceASK Lovosice 2:13.86
6 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 2:20.03
7 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:38.40
8 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 2:53.49
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:12.95
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.88
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:14.99
4 Květoslava PeckováKvětoslava Pecková 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:16.82
5 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.43
6 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 2:20.32
7 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:20.84
8 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:25.32
9 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:27.12
10 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:28.75
11 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 2:32.75
12 Kateřina TvrzníkováKateřina Tvrzníková 91 TJ KrupkaTJ Krupka 2:35.99
13 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:43.92
Celkem 13 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08:14.64
2 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 08:38.95
3 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:40.17
4 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:44.93
5 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:57.89
6 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 09:02.28
7 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09:05.70
8 Dalibor BartošDalibor Bartoš 75 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09:07.48
9 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 09:12.42
10 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 09:18.34
11 Jakub HorákJakub Horák 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 10:42.39
12 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 11:05.56
13 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11:22.53
14 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 14:10.09
Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most DNF
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 17.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.65
2= Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 1.60
2= Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 1.60
4 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.55
5 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.50
6 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 1.50
7 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 1.40
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 17.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 15.23 +2.1 m/s 14.85 +0.0 m/s
2 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 13.62 +0.2 m/s
3 Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 13.20 +0.8 m/s
4 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 13.06 +1.1 m/s
5 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 12.90 +0.8 m/s
6 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 12.89 +0.0 m/s
7 Petr SoučekPetr Souček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
75 12.65 +0.2 m/s
8 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 12.44 +0.0 m/s
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 17.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 15.52
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 13.50
3 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 13.30
4 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 11.29
5 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 10.64
6 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 10.14
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 17.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 35.20
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 32.47
3 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 29.17
Celkem 3 závodníků