Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo Poháru rozhlasu

Stará Boleslav (21. 5. 2013)

skok vysoký - Žáci

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš Svoboda Lukáš Svoboda
ZŠ VlašimZŠ Vlašim
98 1.80 627
2 Jakub Veselý Jakub Veselý
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
98 1.76 593
3 Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák
7. ZŠ Kolín7. ZŠ Kolín
97 1.72 560
Jiří ZrůstJiří Zrůst
7. ZŠ Kolín7. ZŠ Kolín
98 1.72 560
5 Petr DedikPetr Dedik
ZŠ PoděbradyZŠ Poděbrady
97 1.64 496
Tomáš Kordula Tomáš Kordula
ZŠ Moskevská, KladnoZŠ Moskevská, Kladno
97 1.64 496
Michal Dobiáš Michal Dobiáš
ZŠ Kutná HoraZŠ Kutná Hora
98 1.64 496
Richard SvítilRichard Svítil
3. ZŠ Rakovník3. ZŠ Rakovník
98 1.64 496
9 Matěj PjatákMatěj Pjaták
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 1.60 464
Daniel KohoutDaniel Kohout
ZŠ Benátky n. J.ZŠ Benátky n. J.
97 1.60 464
11 Dominik HladkýDominik Hladký
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
98 1.56 434
Robin Bláha Robin Bláha
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
97 1.56 434
13 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
97 1.52 404
Adam BorekAdam Borek
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
97 1.52 404
Petr VodenkaPetr Vodenka
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
98 1.52 404
Filip NodlFilip Nodl
ZŠ Moskevská, KladnoZŠ Moskevská, Kladno
98 1.52 404
Michal KlímaMichal Klíma
ZŠ Moskevská, KladnoZŠ Moskevská, Kladno
98 1.52 404
Dominik VaryšDominik Varyš
3. ZŠ Rakovník3. ZŠ Rakovník
97 1.52 404
Martin KrupičkaMartin Krupička
3. ZŠ Rakovník3. ZŠ Rakovník
98 1.52 404
Ondřej DolejšOndřej Dolejš
ZŠ PoděbradyZŠ Poděbrady
97 1.52 404
Martin ZikmundMartin Zikmund
ZŠ NeratoviceZŠ Neratovice
98 1.52 404
22 Pavel BenadaPavel Benada
ZŠ Benátky n. J.ZŠ Benátky n. J.
98 1.48 374
Albert DosedlaAlbert Dosedla
ZŠ Beroun JungmannovaZŠ Beroun Jungmannova
98 1.48 374
Filip Lhotka Filip Lhotka
ZŠ VlašimZŠ Vlašim
97 1.48 374
Tomáš Nevole Tomáš Nevole
ZŠ Kutná HoraZŠ Kutná Hora
97 1.48 374
David Hlaváč David Hlaváč
ZŠ Kutná HoraZŠ Kutná Hora
97 1.48 374
David Chvalovský David Chvalovský
ZŠ Benátky n. J.ZŠ Benátky n. J.
97 1.48 374
Jakub Hlavica Jakub Hlavica
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
97 1.48 374
29 Václav Mareš Václav Mareš
ZŠ Beroun JungmannovaZŠ Beroun Jungmannova
97 1.44 345
Matěj MlynářMatěj Mlynář
ZŠ NeratoviceZŠ Neratovice
98 1.44 345
Pavel Novotný Pavel Novotný
ZŠ PoděbradyZŠ Poděbrady
97 1.44 345
32 Jakub BestahovskýJakub Bestahovský
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
98 1.40 317
Dominik BrožDominik Brož
ZŠ Beroun JungmannovaZŠ Beroun Jungmannova
97 1.40 317
Václav KopáčekVáclav Kopáček
7. ZŠ Kolín7. ZŠ Kolín
99 1.40 317
Jan ZváraJan Zvára
ZŠ VlašimZŠ Vlašim
99 0
Celkem 35 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik FadrhoncPatrik Fadrhonc
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
99 1.57 441
Iky NgatseIky Ngatse
ZŠ Amálská, KladnoZŠ Amálská, Kladno
00 1.57 441
3 Adam SlanýAdam Slaný
2. ZŠ Rakovník2. ZŠ Rakovník
99 1.53 411
4 Vít ŠkorničkaVít Škornička
ZŠ Kutná HoraZŠ Kutná Hora
99 1.49 381
Aleš Jirků Aleš Jirků
ZŠ Dukelská, BenešovZŠ Dukelská, Benešov
00 1.49 381
Filip HrubýFilip Hrubý
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
99 1.49 381
7 Václav DeméterVáclav Deméter
ZŠ NeratoviceZŠ Neratovice
00 1.45 352
Dominik LéblDominik Lébl
ZŠ Amálská, KladnoZŠ Amálská, Kladno
99 1.45 352
Matěj DlouhýMatěj Dlouhý
ZŠ Kutná HoraZŠ Kutná Hora
99 1.45 352
10 Ladislav LevčíkLadislav Levčík
7. ZŠ Kolín7. ZŠ Kolín
99 1.41 324
Jiří MakovskýJiří Makovský
2. ZŠ Rakovník2. ZŠ Rakovník
99 1.41 324
Václav ČížekVáclav Čížek
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
99 1.41 324
David KahounDavid Kahoun
ZŠ Dukelská, BenešovZŠ Dukelská, Benešov
99 1.41 324
14 Kristián MalíkKristián Malík
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
99 1.37 297
Jan Souček Jan Souček
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
00 1.37 297
Adam HruškaAdam Hruška
7. ZŠ Kolín7. ZŠ Kolín
99 1.37 297
17 Tomáš PuczekTomáš Puczek
7. ZŠ Kolín7. ZŠ Kolín
00 1.33 270
Dušan MikoDušan Miko
ZŠ Beroun JungmannovaZŠ Beroun Jungmannova
00 1.33 270
Lukáš LoffelmannLukáš Loffelmann
ZŠ Beroun JungmannovaZŠ Beroun Jungmannova
99 1.33 270
Jan KrejčíJan Krejčí
ZŠ Beroun JungmannovaZŠ Beroun Jungmannova
00 1.33 270
Štěpán VotrubaŠtěpán Votruba
ZŠ Dukelská, BenešovZŠ Dukelská, Benešov
99 1.33 270
Šimon Kuchař Šimon Kuchař
ZŠ PoděbradyZŠ Poděbrady
00 1.33 270
Hynek Navrátil Hynek Navrátil
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
99 1.33 270
Matěj KoštákMatěj Košták
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
99 1.33 270
Vladimír VelíšekVladimír Velíšek
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
99 1.33 270
Adam RýdlAdam Rýdl
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
00 1.33 270
27 Jaroslav PipošiarJaroslav Pipošiar
ZŠ NeratoviceZŠ Neratovice
99 1.29 244
Tomáš SkálaTomáš Skála
ZŠ NeratoviceZŠ Neratovice
99 1.29 244
Jaroslav Navrátil Jaroslav Navrátil
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
00 1.29 244
Jan PopekJan Popek
ZŠ PoděbradyZŠ Poděbrady
99 1.29 244
Marcel ŠturmMarcel Šturm
ZŠ Amálská, KladnoZŠ Amálská, Kladno
99 1.29 244
32 Adam NovýAdam Nový
2. ZŠ Rakovník2. ZŠ Rakovník
99 1.25 218
Tomáš MaříkTomáš Mařík
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
99 1.25 218
David GaigerDavid Gaiger
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
01 0
Celkem 34 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola PoschlováNikola Poschlová
ZŠ Moskevská, KladnoZŠ Moskevská, Kladno
98 1.56 689
2 Barbora DlaskováBarbora Dlasková
ZŠ BenešovZŠ Benešov
98 1.48 599
Martina KoubkováMartina Koubková
ZŠ PříbranZŠ Příbran
99 1.48 599
4 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
ZŠ Týnec n. L.ZŠ Týnec n. L.
99 1.44 555
Magdaléna ŠimkováMagdaléna Šimková
ZŠ Na Výsluní, Brandýs n.L.ZŠ Na Výsluní, Brandýs n.L.
99 1.44 555
Ester WojasováEster Wojasová
ZŠ Moskevská, KladnoZŠ Moskevská, Kladno
97 1.44 555
7 Etela BoháčováEtela Boháčová
ZŠ Kutná HoraZŠ Kutná Hora
98 1.40 512
Kristýna ValentováKristýna Valentová
ZŠ PoděbradyZŠ Poděbrady
97 1.40 512
Kateřina TrnkováKateřina Trnková
ZŠ Na Výsluní, Brandýs n.L.ZŠ Na Výsluní, Brandýs n.L.
99 1.40 512
Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková
ZŠ PříbranZŠ Příbran
98 1.40 512
Žaneta PalčekováŽaneta Palčeková
2. ZŠ Rakovník2. ZŠ Rakovník
97 1.40 512
12 Martina HodanováMartina Hodanová
ZŠ Týnec n. L.ZŠ Týnec n. L.
98 1.36 470
Veronika ŠípováVeronika Šípová
ZŠ Na Výsluní, Brandýs n.L.ZŠ Na Výsluní, Brandýs n.L.
98 1.36 470
Nikola NovotnáNikola Novotná
ZŠ Moskevská, KladnoZŠ Moskevská, Kladno
98 1.36 470
Karolína SuchánkováKarolína Suchánková
ZŠ BenešovZŠ Benešov
98 1.36 470
Simona ChodorováSimona Chodorová
ZŠ Kralupy n. Vl.ZŠ Kralupy n. Vl.
98 1.36 470
Denisa DědinováDenisa Dědinová
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
98 1.36 470
18 Michaela FrancováMichaela Francová
ZŠ Kutná HoraZŠ Kutná Hora
97 1.32 429
Denisa JelínkováDenisa Jelínková
ZŠ Benátky n. J.ZŠ Benátky n. J.
99 1.32 429
20 Nikola HolováNikola Holová
ZŠ Benátky n. J.ZŠ Benátky n. J.
99 1.28 389
Barbora OdvárkováBarbora Odvárková
ZŠ Benátky n. J.ZŠ Benátky n. J.
98 1.28 389
Kateřina MartínkováKateřina Martínková
ZŠ PoděbradyZŠ Poděbrady
97 1.28 389
Denisa JeníkováDenisa Jeníková
ZŠ PoděbradyZŠ Poděbrady
97 1.28 389
Tereza MachalováTereza Machalová
ZŠ PříbranZŠ Příbran
98 1.28 389
Silvie RomerováSilvie Romerová
2. ZŠ Rakovník2. ZŠ Rakovník
99 1.28 389
Lucie MinaříkováLucie Minaříková
ZŠ BenešovZŠ Benešov
99 1.28 389
27 Eva VomáčkováEva Vomáčková
ZŠ Kralupy n. Vl.ZŠ Kralupy n. Vl.
99 1.24 350
Petra NováPetra Nová
ZŠ Wagnerovo nám., BerounZŠ Wagnerovo nám., Beroun
98 1.24 350
Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková
ZŠ Wagnerovo nám., BerounZŠ Wagnerovo nám., Beroun
97 1.24 350
Michaela HanušováMichaela Hanušová
ZŠ Týnec n. L.ZŠ Týnec n. L.
99 1.24 350
Tereza KnížováTereza Knížová
ZŠ Kutná HoraZŠ Kutná Hora
98 1.24 350
32 Petromila Nováková Petromila Nováková
2. ZŠ Rakovník2. ZŠ Rakovník
98 1.20 312
Tereza VebrováTereza Vebrová
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
97 1.20 312
Celkem 33 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marie ČepičkováMarie Čepičková
ZŠ NymburkZŠ Nymburk
00 1.38 491
Eliška HofmanováEliška Hofmanová
ZŠ PříbranZŠ Příbran
00 1.38 491
Kateřina MastnáKateřina Mastná
2. ZŠ Rakovník2. ZŠ Rakovník
00 1.38 491
Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
7. ZŠ Kolín7. ZŠ Kolín
00 1.38 491
5 Monika SotonováMonika Sotonová
7. ZŠ Kolín7. ZŠ Kolín
00 1.34 449
Veronika BlatskáVeronika Blatská
ZŠ Wagnerovo nám., BerounZŠ Wagnerovo nám., Beroun
01 1.34 449
Veronika PeckováVeronika Pecková
ZŠ NeratoviceZŠ Neratovice
00 1.34 449
8 Zuzana SmolováZuzana Smolová
ZŠ NeratoviceZŠ Neratovice
99 1.30 409
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
ZŠ VlašimZŠ Vlašim
00 1.30 409
Veronika SandholzováVeronika Sandholzová
ZŠ NymburkZŠ Nymburk
00 1.30 409
Kateřina ZolmanováKateřina Zolmanová
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
99 1.30 409
Klára ČervenkováKlára Červenková
ZŠ Moskevská, KladnoZŠ Moskevská, Kladno
00 1.30 409
13 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ZŠ PříbranZŠ Příbran
00 1.26 369
Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková
2. ZŠ Rakovník2. ZŠ Rakovník
00 1.26 369
Kateřina KofroňováKateřina Kofroňová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
00 1.26 369
Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
00 1.26 369
17 Nikola PlacháNikola Plachá
ZŠ VlašimZŠ Vlašim
00 1.22 331
Sára StrachováSára Strachová
ZŠ Wagnerovo nám., BerounZŠ Wagnerovo nám., Beroun
99 1.22 331
Natálie ŠubinováNatálie Šubinová
ZŠ Moskevská, KladnoZŠ Moskevská, Kladno
01 1.22 331
Leona ZárubováLeona Zárubová
ZŠ Kutná HoraZŠ Kutná Hora
99 1.22 331
Nikol HenzlováNikol Henzlová
ZŠ Kutná HoraZŠ Kutná Hora
00 1.22 331
Nicola MaškováNicola Mašková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
01 1.22 331
Eva NovotnáEva Novotná
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
99 1.22 331
24 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
ZŠ Moskevská, KladnoZŠ Moskevská, Kladno
99 1.18 293
Veronika NovákováVeronika Nováková
7. ZŠ Kolín7. ZŠ Kolín
00 1.18 293
Tereza TomáškováTereza Tomášková
ZŠ NymburkZŠ Nymburk
99 1.18 293
Beáta BednářováBeáta Bednářová
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
99 1.18 293
Šárka VítováŠárka Vítová
ZŠ NeratoviceZŠ Neratovice
01 1.18 293
29 Natálie MouchováNatálie Mouchová
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
00 1.14 257
Markéta HůlkováMarkéta Hůlková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
01 1.14 257
Petra HájkováPetra Hájková
2. ZŠ Rakovník2. ZŠ Rakovník
00 1.14 257
Nicola PospíšilováNicola Pospíšilová
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
99 1.14 257
33 Eliška ČernáEliška Černá
ZŠ Kutná HoraZŠ Kutná Hora
00 1.10 222
Kristýna BajerováKristýna Bajerová
ZŠ PříbranZŠ Příbran
00 1.10 222
Miroslava DvořákováMiroslava Dvořáková
ZŠ VlašimZŠ Vlašim
00 1.10 222
Celkem 35 závodníků