Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Hradec Králové (24. 8. 2013)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 1:59.74 11.00
2 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:00.43 9.00
3 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:00.73 8.00
4 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:01.13 7.00
5 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:01.41 6.00
6 Marek UvizlMarek Uvizl 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:01.42 5.00
7 Josef PoselJosef Posel 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:03.24 4.00
8 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:03.51 3.00
9 Miloš ŠolcMiloš Šolc 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:03.61 2.00
10 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:03.64 1.00
11 Petr GabrielPetr Gabriel 82 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:04.19
12 David MíšekDavid Míšek 78 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.29
Jaromír DědečekJaromír Dědeček 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:15.94 11.00
2 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:19.00 9.00
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:20.58 8.00
4 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:20.73 7.00
5 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:24.51 6.00
6 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:26.23 5.00
7 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:26.54 4.00
8 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:26.62 3.00
9 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:26.85 2.00
10 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:33.38 1.00
MB Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2:21.82
MB Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2:24.44
Celkem 12 závodníků