Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. Sokolské úterý a desetiboj

Opava (23. - 24. 7. 2013)

60 m - Muži

(út, 23.7.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.11
3 Ondřej HorákOndřej Horák 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.27
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci

(út, 23.7.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorákOndřej Horák 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.27
2 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.56
3 František ŠpiclFrantišek Špicl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.48
4 Vojtěch GellnerVojtěch Gellner 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.40
5 Antonín GellnerAntonín Gellner 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.37
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(st, 24.7.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.83
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.37
4 Sofie MrázováSofie Mrázová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.92
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži

Muži 1 (út, 23.7.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.80
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.02
3 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.85
4 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.06
Celkem 4 závodníků
Muži 2 (út, 23.7.2013) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.12
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.13
3 Jiří KlepekJiří Klepek 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.67
4 Lukáš KuncLukáš Kunc 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.92
Celkem 4 závodníků
Muži 3 (út, 23.7.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.27
2 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.02
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.03
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.35
5 Jakub VedraJakub Vedra 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.54
Celkem 5 závodníků
Muži 4 (út, 23.7.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KummerTomáš Kummer 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.89
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.03
3 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.39
4 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 15.54
Mikuláš KomrskaMikuláš Komrska 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Celkem 5 závodníků
Muži 5 (út, 23.7.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.94
2 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.35
Celkem 2 závodníků

100 m - Ženy

(út, 23.7.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.30
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.88
3 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.50
4 Johana SukeníkováJohana Sukeníková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.79
Celkem 4 závodníků
Ženy 2 (út, 23.7.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová 99 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 14.58
2 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.11
3 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.39
Celkem 3 závodníků
Ženy 3 (út, 23.7.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.08
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.68
3 Veronika HudcováVeronika Hudcová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.21
Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži

Muži 1 (út, 23.7.2013) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.93
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.92
Daniel KrálDaniel Král 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 3 závodníků
Muži 2 (út, 23.7.2013) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.73
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.77
3 Tomáš KummerTomáš Kummer 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.23
4 Jakub VedraJakub Vedra 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.16
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy

(út, 23.7.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.81
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.50
3 Lucie KučováLucie Kučová 83 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.54
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži

Muži 1 (út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.36
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 52.70
3 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 54.47
4 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.29
5 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 57.73
6 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.98
7 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 63.91
Celkem 7 závodníků
Muži 2 (út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.97
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 68.78
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 76.18
Celkem 3 závodníků
Muži 3 (út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 60.11
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 64.27
Celkem 2 závodníků

400 m - Ženy

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.23
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 66.03
3 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 72.50
4 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
5 Veronika HudcováVeronika Hudcová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 90.92
Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:14.83
2 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:23.85
3 Ondřej HorákOndřej Horák 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:47.81
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:27.81
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:00.74
Celkem 2 závodníků

1500 m - Muži

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:22.75
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:56.93
3 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:57.77
4 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:00.29
5 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 5:17.20
6 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:30.53
7 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:33.99
8 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:53.06
9 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 6:03.38
10 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6:41.80
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:30.51
2 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 5:32.28
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:36.35
4 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:23.86
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(st, 24.7.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.10
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(st, 24.7.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.86
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.95
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(st, 24.7.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 15.84
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.25
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(st, 24.7.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.91
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(st, 24.7.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.15
2 Hana KlimentováHana Klimentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.10
3 Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová 99 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 21.16
4 Johana SukeníkováJohana Sukeníková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.52
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

(st, 24.7.2013) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.90
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18.28
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 27.18
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(st, 24.7.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18.14
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.20
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(st, 24.7.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.84
2 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.24
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.76
2 Michal BrodaMichal Broda
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
88 1.66
3 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.61
4 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 1.61
5 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 1.56
6= Albert HolibkaAlbert Holibka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 1.56
6= Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.56
8 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.56
9 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 1.51
10 Přemysl VajdaPřemysl Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.46
11 Roman VajdaRoman Vajda
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
70 1.46
12 Ludvík SalamonLudvík Salamon
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 1.46
13 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 1.26
Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 0
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 0
Miloš ZíkaMiloš Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 0
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ženy

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikol OberherrováNikol Oberherrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.56
2= Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.56
2= Kateřina FrantováKateřina Frantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.56
4 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 1.51
5= Jana NěmcováJana Němcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.46
5= Barbora PalisováBarbora Palisová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.46
7 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.46
8 Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
99 1.46
9 Veronika HudcováVeronika Hudcová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.36
10 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.31
11 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.31
12 Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.31
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Muži

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.22
2 Roman VajdaRoman Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
70 3.62
3 Michal BrodaMichal Broda
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
88 2.42
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 2.42
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Junioři

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 2.62
2 Albert HolibkaAlbert Holibka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 2.42
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3.42
2 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 2.42
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žáci

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 2.82
Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 NM
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.62
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 2.82
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.42
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 NM
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.75 +1.8 m/s
2 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.35 +1.4 m/s
3 Albert HolibkaAlbert Holibka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 6.27 +1.2 m/s
4 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 6.00 +1.9 m/s
5 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 5.88 +1.0 m/s
6 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 5.69 +1.6 m/s
7 Miloš ZíkaMiloš Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5.60 +1.9 m/s
8 Michal BrodaMichal Broda
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
88 5.48 +3.2 m/s
9 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.09 +2.2 m/s
10 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.03 +1.1 m/s
11 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 5.02 +1.8 m/s
12 Ludvík SalamonLudvík Salamon
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 4.53 +0.9 m/s
13 Mikuláš KomrskaMikuláš Komrska
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.48 +0.8 m/s
14 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 3.76 +3.1 m/s
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 5.33 +1.1 m/s
2 Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.30 +2.1 m/s
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.22 +1.1 m/s
4 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4.65 +1.9 m/s
5 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.64 +1.9 m/s
6 Veronika HudcováVeronika Hudcová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.71 +1.1 m/s
7 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 3.34 +2.2 m/s
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
99 4.28
2 Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 3.92
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.98
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.78
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HorákOndřej Horák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.10
2 Jakub DzidaJakub Dzida
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.54
3 František ŠpiclFrantišek Špicl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.19
4 Vojtěch GellnerVojtěch Gellner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2.25
5 Antonín GellnerAntonín Gellner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 1.75
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie KokešováNatálie Kokešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.29
2 Sofie MrázováSofie Mrázová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 1.86
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 12.12
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 10.17
3 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 06.85
4 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 06.72
5 Veronika HudcováVeronika Hudcová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 06.37
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 10.83
2 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 10.23
3 Michal DavídekMichal Davídek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 09.19
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 09.00
5 Michal VojtekMichal Vojtek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 08.51
6 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 07.90
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 07.89
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 13.48
2 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 11.39
3 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 09.94
4 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 09.58
5 Lojška Lojška
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 08.73
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Albert HolibkaAlbert Holibka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 11.80
2 Miloš ZíkaMiloš Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 11.01
3 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 09.58
Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 0
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 23.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 09.41
2 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 08.53
3 Michal BrodaMichal Broda
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
88 08.38
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 07.76
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 0
Celkem 5 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 28.42
2 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 19.02
3 Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 15.25
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 30.50
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 29.27
3 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 16.25
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 37.57
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 31.43
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 41.17
2 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 28.56
3 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 25.84
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 DNP
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 29.80
2 Albert HolibkaAlbert Holibka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 27.96
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 28.20
2 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 23.08
3 Michal BrodaMichal Broda
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
88 23.03
4 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 22.67
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 28.91
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 29.19
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 24.44
3 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 16.76
4 Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 16.45
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 39.44
2 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 32.78
3 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 26.60
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 50.30
2 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 48.56
3 Lojška Lojška
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 40.11
4 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 31.72
5 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 30.44
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VedraJakub Vedra
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 52.65
2 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 41.02
3 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 39.74
4 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 35.90
5 Albert HolibkaAlbert Holibka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 34.69
6 Michal BrodaMichal Broda
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
88 34.55
7 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 29.30
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam GrodaAdam Groda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 46.82
2 Ondřej HorákOndřej Horák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 42.23
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 55.36
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 30.76
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 29.29
Celkem 3 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1785
Celkem 1 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4963
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4865
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1883
Celkem 3 závodníků
desetiboj [J] - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5312
2 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4674
Celkem 2 závodníků
desetiboj [Dci] - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5202
2 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3947
Celkem 2 závodníků