Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha (24. 8. 2013)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.01 10.00
1= Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.01 10.00
3= Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 1.91 7.50
3= Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.91 7.50
5 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.91 6.00
6= Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.84 3.50
6= Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 1.84 3.50
6= Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 1.84 3.50
6= Ondřej HanušOndřej Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 1.84 3.50
10 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
77 1.84 1.00
11= Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 1.84
11= Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.84
13 Michal BartošMichal Bartoš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 1.84
14 Aliaksandr AniskaAliaksandr Aniska
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
88 1.77
15 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 1.77
Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.77 11.00
2 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 1.62 9.00
3= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 1.57 7.50
3= Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.57 7.50
5 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.57 6.00
6 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.57 5.00
7= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.57 3.50
7= Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 1.57 3.50
9 Romana KrobováRomana Krobová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 1.57 2.00
10 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.52 1.00
11 Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.45
12 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.45
MS Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 1.77
Martina BakičováMartina Bakičová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 DNP
Denisa MajerováDenisa Majerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 DNP
Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 NM
Celkem 16 závodníků