výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

V. ročník Poháru radnice Města Dvůr Králové nad Labem

Dvůr Králové nad Labem (5. 6. 2013)

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman FurmánekRoman Furmánek 00 Zš Strž Dvůr Králové n. L.Zš Strž Dvůr Králové n. L. 1:59.8 10.00
2 Viktor ŠímaViktor Šíma 00 Zš Bílá TřemešnáZš Bílá Třemešná 2:01.5 9.00
3 Filip ŠturmFilip Šturm 00 Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L. 2:03.0 8.00
4 Jaroslav PolášekJaroslav Polášek 00 Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král... 2:03.8 7.00
5 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král... 2:06.5 6.00
6 Matyas ObstMatyas Obst 00 Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L. 2:08.0 5.00
7 Matyáš BujárekMatyáš Bujárek 01 Zš Strž Dvůr Králové n. L.Zš Strž Dvůr Králové n. L. 2:28.0 4.00
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král... 1:54.7 10.00
2 Johana ČernáJohana Černá 00 Zš Strž Dvůr Králové n. L.Zš Strž Dvůr Králové n. L. 2:01.8 9.00
3 Viktorie VágnerováViktorie Vágnerová 00 Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král... 2:02.5 8.00
4 Aneta SychrováAneta Sychrová 99 Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L. 2:08.1 7.00
5 Adéla KloudováAdéla Kloudová 00 Zš 5. května Dvůr Králové n. L.Zš 5. května Dvůr Králové n... 2:08.7 6.00
6 Markéta HolmanováMarkéta Holmanová 00 Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L. 2:10.8 5.00
7 Anna ŠolcováAnna Šolcová 00 Zš Strž Dvůr Králové n. L.Zš Strž Dvůr Králové n. L. 2:14.8 4.00
8 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 01 Zš Bílá TřemešnáZš Bílá Třemešná 2:29.2 3.00
9 Johana JanečkováJohana Janečková 00 Zš 5. května Dvůr Králové n. L.Zš 5. května Dvůr Králové n... 2:37.1 2.00
10 Karolína BartošováKarolína Bartošová 00 Zš Bílá TřemešnáZš Bílá Třemešná 2:38.5 1.00
Celkem 10 závodníků