V. ročník Poháru radnice Města Dvůr Králové nad Labem
Dvůr Králové nad Labem (5. 6. 2013)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(st, 5.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří NovákJiří Novák
Zš Bílá Třemešná |
00 | 55.10 | 10.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip MarekFilip Marek
Zš Schulzovy sady Dvůr Král... |
99 | 50.55 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Filip ŠturmFilip Šturm
Zš Podharť Dvůr Králové n. L. |
00 | 48.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jaroslav PolášekJaroslav Polášek
Zš Schulzovy sady Dvůr Král... |
00 | 42.94 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr
Zš 5. května Dvůr Králové n... |
01 | 42.67 | 6.00 | |||||||||||||||
Matěj TaclíkMatěj Taclík
Zš Bílá Třemešná |
00 | 42.67 | 5.00 | ||||||||||||||||
7 |
Filip HorákFilip Horák
Zš Strž Dvůr Králové n. L. |
00 | 41.17 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
Zš 5. května Dvůr Králové n... |
01 | 40.56 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan MenclJan Mencl
Zš Podharť Dvůr Králové n. L. |
00 | 38.17 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Štěpán JansaŠtěpán Jansa
Zš Strž Dvůr Králové n. L. |
01 | 36.71 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(st, 5.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla LinkováAdéla Linková
Zš Schulzovy sady Dvůr Král... |
00 | 59.33 | 10.00 | |||||||||||||||
2 |
Anežka BartoňováAnežka Bartoňová
Zš Strž Dvůr Králové n. L. |
01 | 55.35 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Johana ČernáJohana Černá
Zš Strž Dvůr Králové n. L. |
00 | 35.97 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vanessa KazdováVanessa Kazdová
Zš Schulzovy sady Dvůr Král... |
00 | 31.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Johana JanečkováJohana Janečková
Zš 5. května Dvůr Králové n... |
00 | 28.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Žaneta PetrováŽaneta Petrová
Zš Bílá Třemešná |
00 | 27.03 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Markéta HolmanováMarkéta Holmanová
Zš Podharť Dvůr Králové n. L. |
00 | 27.00 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Eliška CermanováEliška Cermanová
Zš Bílá Třemešná |
01 | 26.07 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika KadečkováVeronika Kadečková
Zš 5. května Dvůr Králové n... |
01 | 23.75 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina KajzrováKateřina Kajzrová
Zš Podharť Dvůr Králové n. L. |
00 | 21.75 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |