výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Hranice (8. 9. 2013)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.94
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 07.97
3 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.31
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.45
5 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.47
6 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.62
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HozaMatěj Hoza 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.52
2 Ondřej VojkůvkaOndřej Vojkůvka 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.88
3 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.94
4 David NavrátilDavid Navrátil 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.06
5 Maxmilián BeránekMaxmilián Beránek 00 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.17
6 Adam RůžičkaAdam Růžička 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.38
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin Vasilovi KeshkentiyMartin Vasilovi Keshkentiy 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.80
2 Jan PivsetokJan Pivsetok 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.20
3 Jakub PetermannJakub Petermann 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.62
4 Bart BrettschneiderBart Brettschneider 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.04
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.08
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 8.9.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 08.13
2 František JelínekFrantišek Jelínek 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.11
3 Jan PilchJan Pilch 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.12
4 Michal FričMichal Frič 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.48
5 Daniel KissDaniel Kiss 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.45
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 8.9.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.02
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 08.17
3 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 08.18
4 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.45
5 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.55
6 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.58
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 8.9.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HozaMatěj Hoza 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.79
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.06
3 Martin Vasilovi KeshkentiyMartin Vasilovi Keshkentiy 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.07
4 Ondřej VojkůvkaOndřej Vojkůvka 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.17
5 David NavrátilDavid Navrátil 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.32
6 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.46
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.39
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.60
3 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.63
4 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 08.64
5 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.68
6 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 08.91
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika MatějkováMonika Matějková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.72
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.80
3 Karolína SolnáKarolína Solná 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.82
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.87
5 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.97
6 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.15
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.94
2 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská 01 JAC BrnoJAC Brno 08.99
3 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.04
4 Barbora SotákováBarbora Sotáková 01 AK KroměřížAK Kroměříž 09.14
5 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.15
6 Veronika BrixováVeronika Brixová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.52
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.83
2 Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.01
3 Markéta BalážováMarkéta Balážová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.10
4 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 09.11
5 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.15
6 Nikol BaranováNikol Baranová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 8.9.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KarasováKarolína Karasová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.07
2 Lenka BurianováLenka Burianová 00 JAC BrnoJAC Brno 09.19
3 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.32
4 Natálie MandátováNatálie Mandátová 00 SK PřerovSK Přerov 09.39
5 Klára AndělováKlára Andělová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.64
6 Lucie LondinováLucie Londinová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.80
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 8.9.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.18
2 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.24
3 Klára NohelováKlára Nohelová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.40
4 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 09.51
5 Nikol BenešováNikol Benešová 00 SK HraniceSK Hranice 09.54
6 Terezie NovákováTerezie Nováková 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.56
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 8.9.2013) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga VontrobováOlga Vontrobová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.07
2 Adéla AdamčíkováAdéla Adamčíková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.58
3 Kateřina HolanováKateřina Holanová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.66
4 Hana HřivnáčováHana Hřivnáčová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.80
5 Tereza PeškováTereza Pešková 00 SK PřerovSK Přerov 10.85
6 Lucie FlekováLucie Fleková 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BjalkováKateřina Bjalková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.58
2 Kristýna HomolováKristýna Homolová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.59
3 Monika MizerováMonika Mizerová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.95
4 Natálie OchranováNatálie Ochranová 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.97
5 Martina BartošováMartina Bartošová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.47
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.08
2 Anna HolanováAnna Holanová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.59
3 Frederika KrenželokováFrederika Krenželoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.71
Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.71
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.09
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 8.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.43
2 Monika MatějkováMonika Matějková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.68
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.75
4 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 08.76
5 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.78
6 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.88
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 8.9.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.87
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.92
3 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 08.97
4 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.08
5 Karolína SolnáKarolína Solná 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.13
6 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.44
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 19.59
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 19.80
4 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20.65
5 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.93
6 Ondřej VojkůvkaOndřej Vojkůvka 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.33
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.94
2 Vojtěch KašpárekVojtěch Kašpárek 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.52
3 Josef DobešJosef Dobeš 01 AK OlomoucAK Olomouc 21.85
4 Matěj HozaMatěj Hoza 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.91
5 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 21.98
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PilchJan Pilch 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.50
2 Šimon KneislŠimon Kneisl 01 SK PřerovSK Přerov 23.55
3 Adam RůžičkaAdam Růžička 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.93
4 Pavel JelínekPavel Jelínek 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 25.79
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 8.9.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 22.65
2 Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.13
3 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 AK OlomoucAK Olomouc 24.59
Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.22
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.39
3 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.49
4 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 21.51
5 Monika MatějkováMonika Matějková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.67
6 Barbora SotákováBarbora Sotáková 01 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.81
2 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 21.88
3 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.31
4 Markéta BalážováMarkéta Balážová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 22.86
5 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.56
6 Anna HolanováAnna Holanová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.18
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KarasováKarolína Karasová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 22.70
2 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 23.18
3 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.19
4 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.59
5 Eliška VedralováEliška Vedralová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.70
6 Aneta HavlíkováAneta Havlíková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SwierkošováJana Swierkošová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23.59
2 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.81
3 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK HraniceSK Hranice 23.88
4 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.96
5 Nikol BenešováNikol Benešová 00 SK HraniceSK Hranice 24.91
6 Markéta NyklováMarkéta Nyklová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 26.66
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 8.9.2013) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.85
2 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23.01
3 Kateřina PtašinskáKateřina Ptašinská 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.13
4 Jana DvořákováJana Dvořáková 01 SK HraniceSK Hranice 24.79
5 Kristýna HomolováKristýna Homolová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.10
6 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.57
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.30
2 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 42.56
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 42.67
4 Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 46.79
5 Matěj HozaMatěj Hoza 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.21
6 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.60
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 SK HraniceSK Hranice 48.90
3 Šimon KneislŠimon Kneisl 01 SK PřerovSK Přerov 49.55
4 Maxmilián BeránekMaxmilián Beránek 00 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 49.93
5 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.92
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 48.18
2 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 AK OlomoucAK Olomouc 51.07
3 Adam RůžičkaAdam Růžička 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.37
4 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK HraniceSK Hranice 52.90
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 44.84
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.48
3 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 45.91
4 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 46.22
5 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 46.39
6 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 47.84
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 47.20
2 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 47.24
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.76
4 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.81
5 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.82
6 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SwierkošováJana Swierkošová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 48.52
2 Aneta HavlíkováAneta Havlíková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.39
3 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 00 TJ UničovTJ Uničov 51.24
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 52.30
5 Jana DvořákováJana Dvořáková 01 SK HraniceSK Hranice 53.55
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BirtusováKristýna Birtusová 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 49.08
2 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 49.17
3 Nikol BenešováNikol Benešová 00 SK HraniceSK Hranice 52.33
4 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 52.65
5 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 53.60
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:23.42
2 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:25.64
3 Vít StaněkVít Staněk 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:25.88
4 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník 00 AK ŠternberkAK Šternberk 2:26.09
5 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:30.92
6 Pavel VacekPavel Vacek 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:42.26
7 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:43.15
8 Ondřej DemelOndřej Demel 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:00.55
9 Marek BoháčMarek Boháč 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 9 závodníků
Finále B (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František JelínekFrantišek Jelínek 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:41.26
2 Štěpán JelenŠtěpán Jelen 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:44.29
3 Martin KovaříkMartin Kovařík 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:45.07
4 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:45.35
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:48.55
6 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2:51.09
7 Jan ValíkJan Valík 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:54.23
8 Jan BergerJan Berger 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:57.65
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 2:31.78
2 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:32.91
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:33.36
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:34.61
5 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:35.35
6 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:37.27
7 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:37.53
8 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:41.05
9 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2:42.18
10 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 00 TJ UničovTJ Uničov 2:48.99
11 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:52.37
Celkem 11 závodníků
Běh B (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alexandra HylAlexandra Hyl 00 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2:44.60
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:47.14
3 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:48.97
4 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:53.21
5 Kateřina TlolkováKateřina Tlolková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:54.46
6 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 00 SK PřerovSK Přerov 2:55.16
7 Kristýna BirtusováKristýna Birtusová 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:55.29
8 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:55.36
9 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3:01.36
10 Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3:11.15
11 Kateřina HolanováKateřina Holanová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:20.13
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:53.15
2 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:58.80
3 Radek TylRadek Tyl 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:00.63
4 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:09.68
5 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 AK OlomoucAK Olomouc 5:16.53
6 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:17.79
7 Jan KvášJan Kváš 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:25.74
8 Nikolas AgelNikolas Agel 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:33.74
9 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:41.86
10 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:47.85
11 Martin AdámekMartin Adámek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:49.78
12 Martin ZávoraMartin Závora 00 SK HraniceSK Hranice 5:49.79
13 Jan PivsetokJan Pivsetok 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6:12.54
14 Radim BartošRadim Bartoš 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:17.08
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.50
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.64
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.71
4 Dominik ZouharDominik Zouhar 00 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 10.00
5 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.02
6 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.75
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HarazimVojtěch Harazim 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.90
2 Nikolas AgelNikolas Agel 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.14
3 Jan ValíkJan Valík 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.16
4 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.64
5 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.90
6 Maxmilián BeránekMaxmilián Beránek 00 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 11.96
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 8.9.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC BrnoBYAC Brno 11.28
2 Jakub VaněkJakub Vaněk 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.47
3 David NavrátilDavid Navrátil 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.61
4 Vlastimil ŘímskýVlastimil Římský 01 AK ŠternberkAK Šternberk 11.68
Celkem 4 závodníků
Finále 4 (ne, 8.9.2013) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 SK HraniceSK Hranice 11.27
2 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.49
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.03
4 Samuel NovákSamuel Novák 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.01
Celkem 4 závodníků
Finále 5 (ne, 8.9.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub UvíraJakub Uvíra 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.84
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.90
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 AK OlomoucAK Olomouc 12.63
4 Pavel JelínekPavel Jelínek 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.88
5 Aleš VečeřaAleš Večeřa 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.18
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.12
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.18
3 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.28
4 Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková 00 AC ProstějovAC Prostějov 10.45
5 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.61
6 Petra FráňováPetra Fráňová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 10.43
2 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.85
3 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.90
4 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.96
5 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.77
6 Emma BečvářováEmma Bečvářová 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.15
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.03
2 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.06
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.51
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 11.68
5 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 00 SK PřerovSK Přerov 11.81
6 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 12.01
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina FronováSabina Fronová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.44
2 Adéla AdamčíkováAdéla Adamčíková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.59
3 Klára HermanováKlára Hermanová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.67
4 Lucie LondinováLucie Londinová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.45
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 8.9.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12.28
2 Gabriela FialováGabriela Fialová 00 JAC BrnoJAC Brno 12.50
3 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK HraniceSK Hranice 12.81
4 Lucie FlekováLucie Fleková 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "A" Groda, Mecner, Veřmiřovský, Vojkůvka "A" Groda, Mecner, Veřmiřovský, Vojkůvka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.60
2 Kotyza, Prášek, Vodička, Žilka Kotyza, Prášek, Vodička, Žilka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 33.18
3 Hoza, Vaněk, Malura, Hrabovský Hoza, Vaněk, Malura, Hrabovský SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.98
4 Kňáva, Lekeš, Dobeš, Vychodil Kňáva, Lekeš, Dobeš, Vychodil AK OlomoucAK Olomouc 34.15
5 "A" Vávra, Kesnkentyi, Demel, Vacek "A" Vávra, Kesnkentyi, Demel, Vacek Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 34.49
6 Pilch, Kovařík, Szotkowski, Buba Pilch, Kovařík, Szotkowski, Buba TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34.77
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vlk, Lučan, Kváš, Szymala Vlk, Lučan, Kváš, Szymala TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 34.93
2 "B" Kašpárek, Harazim, Růžička, Uvíra "B" Kašpárek, Harazim, Růžička, Uvíra TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.02
3 Jelinek, Hajzler, Navrátil, Osolsobě Jelinek, Hajzler, Navrátil, Osolsobě Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 35.37
4 Majerčák, Romanchenkov, Kunt, Kozumplík Majerčák, Romanchenkov, Kunt, Kozumplík AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 35.60
5 Doležel, Římský, Žádník, Janošík Doležel, Římský, Žádník, Janošík AK ŠternberkAK Šternberk 38.10
6 "B" Frič, Kiss, Večeřa, Novák "B" Frič, Kiss, Večeřa, Novák Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 39.61
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "A" Hanáková,Kašpárková,Fráňová,Koppová "A" Hanáková,Kašpárková,Fráňová,Koppová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 32.70
2 "A" Suchá,Klinkovská,Burianová,Míková "A" Suchá,Klinkovská,Burianová,Míková JAC BrnoJAC Brno 34.25
3 "A" Lichnovská,Solná, Schindlerová,Čepková "A" Lichnovská,Solná, Schindlerová,Čepková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.44
4 Dokoupilová, Swierkošová, Kopcová, Lojkásková Dokoupilová, Swierkošová, Kopcová, Lojkásková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 35.38
5 "A" Fronová,Neurwitová,Kočí,Rozumová "A" Fronová,Neurwitová,Kočí,Rozumová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 35.82
6 Adamčíková, Holomová, Rajzková, Růžičková Adamčíková, Holomová, Rajzková, Růžičková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.83
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "B" Matějková, Balážová, Karasová, Absatzová "B" Matějková, Balážová, Karasová, Absatzová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 34.55
2 "B" Holomová A., Holomová K., Ptášinská, Kotkolíková "B" Holomová A., Holomová K., Ptášinská, Kotkolíková Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 36.09
3 "B" Noštinská, Valová I., Fialová, Krejčiříková "B" Noštinská, Valová I., Fialová, Krejčiříková JAC BrnoJAC Brno 36.51
4 "B" Bjalková, Brixová, Hřivnáčová, Blažejová "B" Bjalková, Brixová, Hřivnáčová, Blažejová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.30
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nokelová, Londinová, Bečvářová, Macháňová Nokelová, Londinová, Bečvářová, Macháňová Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 36.63
2 Klišíková, Mynaříková, Žáková, Ochranová Klišíková, Mynaříková, Žáková, Ochranová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 37.90
3 "C" Paletová, Šilhárová, Nyklová, Novotná "C" Paletová, Šilhárová, Nyklová, Novotná Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 39.41
4 Juchelková, Holainová, Kunčarová, Kyselá Juchelková, Holainová, Kunčarová, Kyselá SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.381.411.441.471.501.531.56
1 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.53 --OOOOOOOXXOOXXX
2 Štefan PrášekŠtefan Prášek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 1.53 -OOOOXOOOOXOXOXXX
3= Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.47 -OOOOOOOOXXX
3= Karel KusákKarel Kusák
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 1.47 --OOOOOOOXXX
5 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.47 OOOOOOOXOXOXXX
6 Dominik ZouharDominik Zouhar
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 1.44 OOOOOOOXOXXX
7 Adam NovosadAdam Novosad
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 1.41 --OOOXOOXXX
8 Vojtěch KašpárekVojtěch Kašpárek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.41 OOOOOXOXXOXXX
9 Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.38 -OOXOOXXOXXX
10 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.35 OOOXOOXXX
11= David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.30 -OOOXXX
11= Petr KoutnýPetr Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.30 -OOOXXX
13 Richard JanišRichard Janiš
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
02 1.30 -OXOOXXX
14 Jakub VaněkJakub Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.30 --OXOXXX
15 Jan RombaJan Romba
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.30 OOOXXOXXX
16 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 1.25 OOOXXX
17 Jakub ŠišmaJakub Šišma
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.331.361.391.421.451.481.52
1 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.48 ---O-O-OXOOXXX
2 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC ProstějovAC Prostějov
00 1.45 --OOOOOOXOXXX
3 Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 1.45 ---O-XOOXOXXOXXX
4 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.42 OOOOOOOXOXXX
5 Barbora SotákováBarbora Sotáková
AK KroměřížAK Kroměříž
01 1.39 OOOOOOOXXX
6 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.39 -OOOOOXOXXX
7 Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.39 -OOOOXOXOXXX
8 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.39 -OOXOOXXOXOXXX
9 Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.39 ---OXOOXXOXXX
10 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.36 --OOXXOOXXX
11 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 1.36 OOOOXXOXXOXXX
12 Terezie NovákováTerezie Nováková
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.33 OXOOXOOXXX
13 Iva VallováIva Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.33 OOXOOXXOXXX
14 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 1.30 -OOOXXX
15 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 1.30 OOOXOXXX
16 Hana BlažejováHana Blažejová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.30 OOXOXXOXXX
17 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.30 -OXXOXXOXXX
18 Tereza AbsatzováTereza Absatzová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 1.30 XOOXXOXXOXXX
19= Barbora KřístkováBarbora Křístková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.25 XOOOXXX
19= Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.25 XOOOXXX
19= Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.25 OXOOXXX
22= Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.25 OOXOXXX
22= Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 1.25 OOXOXXX
24= Gabriela FialováGabriela Fialová
JAC BrnoJAC Brno
00 1.20 OOXXX
24= Nicola VrabcováNicola Vrabcová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 1.20 OOXXX
26 Frederika KrenželokováFrederika Krenželoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.20 OXXOXXX
27 Hana SlovákováHana Slováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.15 OXXX
28 Barbora PaletováBarbora Paletová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 0 XXX
29 Emma BečvářováEmma Bečvářová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 DNP
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.25 -1.0 m/s X5.034.755.03X4.835.25
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 5.18 -1.2 m/s 5.185.10-5.184.965.07X
3 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 5.03 -3.3 m/s 4.04X4.894.894.975.03X
4 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.93 -2.0 m/s 4.604.82X4.82X4.93X
5 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.65 -1.2 m/s 4.364.654.374.654.10X4.34
6 Karel KusákKarel Kusák
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 4.52 -2.3 m/s 4.00X4.324.324.373.574.52
7 Dominik ZouharDominik Zouhar
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 4.49 -2.0 m/s 4.324.214.384.384.104.494.44
8 Adam NovosadAdam Novosad
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 4.46 -0.8 m/s 3.863.044.424.423.734.434.46
9 Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.36 -1.2 m/s 4.354.154.364.36
10 Luděk MatoušekLuděk Matoušek
BYAC BrnoBYAC Brno
00 4.22 -0.6 m/s 4.224.153.994.22
11 Ondřej SlavíkOndřej Slavík
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
01 4.17 -0.5 m/s 4.174.063.934.17
12 Josef DobešJosef Dobeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.14 -1.1 m/s 3.844.144.094.14
13 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 4.08 -0.8 m/s 3.544.08X4.08
14 Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.07 -1.7 m/s 4.004.073.934.07
15 David DoleželDavid Doležel
AK ŠternberkAK Šternberk
01 4.06 -1.8 m/s 4.034.06X4.06
16 David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 4.03 -2.1 m/s 4.03X3.614.03
17 David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.00 -3.0 m/s 4.003.963.754.00
18 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.98 -3.0 m/s 3.983.953.883.98
19 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.95 -0.4 m/s X3.953.723.95
20 Václav ValachVáclav Valach
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
01 3.94 -1.4 m/s 3.94XX3.94
21 Jakub VaněkJakub Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.88 +0.0 m/s 3.733.883.433.88
22 Jan ChodilJan Chodil
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.78 -1.3 m/s 3.783.66X3.78
23 Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.76 -0.6 m/s 3.593.76X3.76
24 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.56 -1.2 m/s X3.56X3.56
25 Bart BrettschneiderBart Brettschneider
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.15 -1.9 m/s 3.152.662.953.15
26 Jan MaluraJan Malura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.01 -2.1 m/s 2.55X3.013.01
27 Jan RombaJan Romba
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 2.65 +0.2 m/s X2.65X2.65
Jan TelnarJan Telnar
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 DNP
Jakub ŠišmaJakub Šišma
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 DNP
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.68 +0.4 m/s 4.68X3.294.68X3.574.05
2 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4.49 +1.7 m/s 4.144.494.294.494.194.284.42
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.46 -0.2 m/s 4.294.183.924.294.234.464.39
4 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.39 -2.1 m/s 3.40X4.274.274.39X4.30
5 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
00 4.33 +0.0 m/s X4.33X4.333.984.26X
6 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.32 +1.4 m/s X4.32X4.32---
7 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.31 +0.0 m/s 4.313.594.084.314.153.913.86
8 Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 4.28 +0.3 m/s 4.284.284.234.284.25--
9 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 4.24 +1.0 m/s 4.193.954.244.24
10 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.21 +0.1 m/s X4.214.064.21
11 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 4.17 +0.6 m/s 4.174.094.164.17
12 Barbora KřístkováBarbora Křístková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.12 +0.8 m/s 4.094.124.064.12
13 Veronika BrixováVeronika Brixová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.11 -0.5 m/s 4.034.113.804.11
14 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.10 -0.2 m/s 4.103.893.784.10
15 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 4.04 +0.2 m/s 3.184.043.984.04
16 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 4.01 +0.9 m/s 4.013.812.994.01
17 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 3.97 +0.0 m/s 3.97X3.783.97
18 Olga VontrobováOlga Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.97 +1.2 m/s 3.663.623.973.97
19 Lucie KyseláLucie Kyselá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.97 +1.5 m/s XX3.973.97
20 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC BrnoJAC Brno
01 3.95 -0.8 m/s X3.953.733.95
21 Emma BečvářováEmma Bečvářová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 3.93 +0.0 m/s 3.933.763.793.93
22 Hana SlovákováHana Slováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.92 +0.0 m/s 3.923.91X3.92
23 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.91 +0.0 m/s X3.913.873.91
24 Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.87 +0.5 m/s 3.873.493.823.87
25 Veronika SvozilováVeronika Svozilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.87 +0.7 m/s 3.77X3.873.87
26 Tereza AbsatzováTereza Absatzová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 3.84 +0.7 m/s 3.843.433.453.84
27 Kateřina PtašinskáKateřina Ptašinská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.83 +0.4 m/s 3.44X3.833.83
28 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
SK PřerovSK Přerov
01 3.80 +1.6 m/s 3.72X3.803.80
29 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 3.77 +0.6 m/s 3.733.683.773.77
30 Sabina FronováSabina Fronová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.64 +0.2 m/s 3.643.413.613.64
31 Klára AndělováKlára Andělová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.62 +0.7 m/s 3.523.623.463.62
32 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.62 +0.0 m/s 3.623.41X3.62
33 Adéla TeslováAdéla Teslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.62 +1.1 m/s XX3.623.62
34 Kateřina BjalkováKateřina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.61 +1.2 m/s 3.433.61X3.61
35 Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK PřerovSK Přerov
00 3.60 +1.6 m/s X2.893.603.60
36 Lucie LondinováLucie Londinová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 3.57 +0.5 m/s 3.543.573.533.57
37 Nicola VrabcováNicola Vrabcová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.50 +0.4 m/s 3.503.133.313.50
38 Monika MizerováMonika Mizerová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.47 +1.3 m/s 3.473.473.283.47
39 Tereza PeškováTereza Pešková
SK PřerovSK Přerov
00 3.39 +0.5 m/s 3.39XX3.39
40 Eliška VedralováEliška Vedralová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.38 +0.0 m/s 2.52X3.383.38
41 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.33 +0.2 m/s X3.33X3.33
42 Aneta KolegarováAneta Kolegarová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
02 3.26 +0.7 m/s 3.263.103.263.26
43 Denisa NovotnáDenisa Novotná
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.24 +0.7 m/s X3.133.243.24
44 Barbora PaletováBarbora Paletová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.16 +0.1 m/s X3.16X3.16
45 Markéta NyklováMarkéta Nyklová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 2.97 +1.1 m/s 2.68X2.972.97
46 Sára SabelováSára Sabelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 2.88 +0.0 m/s 2.88X2.712.88
47 Martina BartošováMartina Bartošová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 2.43 +0.0 m/s 2.432.192.422.43
Lucie FlekováLucie Fleková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 DNP
Linda ŠkolováLinda Školová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 DNP
Nikol BaranováNikol Baranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 DNP
Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 DNP
Celkem 51 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 11.52 10.7311.5210.6811.5211.4411.4611.13
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 10.97 10.6609.7409.9910.6609.9710.9710.43
3 Veronika KoppováVeronika Koppová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 10.88 10.2910.2410.0710.2910.8808.5409.68
4 Monika HubáčkováMonika Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 10.84 10.4409.8410.2010.4410.2910.5310.84
5 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 10.31 09.3910.31X10.3109.2710.2910.15
6 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
00 10.05 09.6508.7609.4109.6508.2810.0509.24
7 Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC ProstějovAC Prostějov
00 09.90 09.1909.4509.6509.6509.2409.2209.90
8 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 09.55 08.9109.5508.8509.5509.1509.0207.89
9 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 08.71 08.7108.2207.7208.71
10 Iva VallováIva Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 07.62 -07.4107.6207.62
11 Lada FialováLada Fialová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 06.97 06.7606.7306.9706.97
12 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 06.69 06.2506.6906.3606.69
13 Olga VontrobováOlga Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 06.40 06.4005.5305.8506.40
Karolína SolnáKarolína Solná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 0 XXX0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
00 13.24 12.8212.98X12.9813.1413.24X
2 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 12.88 11.5711.6812.6212.6212.4212.4212.88
3 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 12.07 10.27X10.9010.9010.5811.5012.07
4 Michal ZrníkMichal Zrník
AK KroměřížAK Kroměříž
00 11.76 X10.6310.0910.6310.2710.8211.76
5 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 11.34 10.8910.3010.6710.8910.9211.3410.88
6 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 10.43 X10.43X10.4309.97XX
7 Marek RůžičkaMarek Růžička
AC ProstějovAC Prostějov
00 09.98 09.3009.9809.1809.9809.6309.9609.42
8 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 09.07 08.3408.7309.0709.0708.3408.3008.18
9 Maxmilián BeránekMaxmilián Beránek
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 08.87 08.8708.5808.2008.87
10 Štefan PrášekŠtefan Prášek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 08.86 08.86--08.86
11 Vojtěch KašpárekVojtěch Kašpárek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 08.83 08.5708.4308.8308.83
12 Daniel VašekDaniel Vašek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 08.63 08.4908.6307.4008.63
13 Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
01 08.33 -08.0208.3308.33
14 Marek BoháčMarek Boháč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 08.15 08.15X08.1508.15
15 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 06.75 06.7506.3706.2506.75
16 Martin Vasilovi KeshkentiyMartin Vasilovi Keshkentiy
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 06.63 06.6305.8605.9506.63
17 Aleš VečeřaAleš Večeřa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 06.24 06.24X04.4406.24
18 Martin KofránekMartin Kofránek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 05.68 X05.6805.4205.68
Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 DNP 0
Šimon VlachŠimon Vlach
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 DNP 0
Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 DNP 0
Jakub ŠišmaJakub Šišma
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 DNP 0
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 61.22 55.5956.8561.2261.22
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
00 59.70 58.2759.7047.4559.70
3 Adam KozumplíkAdam Kozumplík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 59.10 56.9859.10X59.10
4 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 57.10 50.8054.5356.1556.15
5 Patrik LučanPatrik Lučan
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 54.61 50.4453.7153.7253.72
6 Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
01 53.37 44.6049.0853.3753.37
7 Jan KvášJan Kváš
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 49.96 49.1649.9648.3649.96
8 David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 51.80 49.3646.4143.8449.36
9 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 47.59 X43.7147.5947.59
10 Vratislav BestaVratislav Besta
SK HraniceSK Hranice
00 47.51 38.3544.0647.5147.51
11 David DoleželDavid Doležel
AK ŠternberkAK Šternberk
01 46.76 45.7042.5346.7646.76
12 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 45.07 38.5245.0712.3845.07
13 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 42.64 X42.6437.3242.64
14 Jakub PetermannJakub Petermann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 42.22 40.4042.2236.2242.22
15 Michal FričMichal Frič
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 35.09 X33.1035.0935.09
16 Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 33.08 33.0830.3428.2833.08
17 Martin KofránekMartin Kofránek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 26.93 26.9326.4823.3726.93
Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 0 0
Patrik RaškaPatrik Raška
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 0 0
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 58.45
2 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 55.16
3 Tereza ŽákováTereza Žáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 54.59
4 Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 53.62
5 Veronika HönigováVeronika Hönigová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 50.63
6 Markéta BalážováMarkéta Balážová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 45.62
7 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 45.26
8 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 45.22
9 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 43.62
10 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 42.82
11 Klára NohelováKlára Nohelová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 42.15
12 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 41.70
13 Veronika KoppováVeronika Koppová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 41.10
14 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 40.16
15 Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC ProstějovAC Prostějov
00 39.70
16 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 35.90
17 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 35.70
18 Iva VallováIva Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 34.53
19 Hana BlažejováHana Blažejová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 31.41
20 Martina BartošováMartina Bartošová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 19.35
Celkem 20 závodníků