výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a mladších žákyň

Hradec Králové (25. 9. 2013)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.68 11.00
2 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.71 9.00
3 Adam NovotnýAdam Novotný 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.82 8.00
4 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.08 4.00
MB Vojtěch GazdaVojtěch Gazda 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.65
MB Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.21
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.95 6.50
1= Šimon PodhorskýŠimon Podhorský 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.95 6.50
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.05 5.00
4 Matěj PikolaMatěj Pikola 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.61 2.00
5 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.75 1.00
6 Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.30
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.46 3.00
2 Daniel JankovičDaniel Jankovič 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.65
3 Alexander PatákAlexander Paták 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.21
MB David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.27
David HřivnaDavid Hřivna 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Simon ŠotolaSimon Šotola 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.09
2 Denis RajsnerDenis Rajsner 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.13
3 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.15
4 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.41
5 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.47
6 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.18
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.58 11.00
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.64 9.00
3 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.72 8.00
4 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.06 7.00
5 Anna SkořepováAnna Skořepová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.43 4.00
6 Klára PeškováKlára Pešková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.46 3.00
MB Kateřina TulkováKateřina Tulková 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.06
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.19 6.00
2 Sára SicilskáSára Sicilská 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.29 5.00
3 Adéla VondráškováAdéla Vondrášková 00 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.51 2.00
4 Nikola NoskováNikola Nosková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.36
MB Michaela SmutnáMichaela Smutná 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.26
MB Šárka RückerováŠárka Rückerová 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.46
MB Monika MervartováMonika Mervartová 00 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.82
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza WeinlichováTereza Weinlichová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.86
2 Tereza KloučkováTereza Kloučková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.01
3 Tereza RýdlováTereza Rýdlová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.71
4 Karolína NoskováKarolína Nosková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.72
5 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.00
MB Tereza HorákováTereza Horáková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.62
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.67 1.00
2 Sabina NývltováSabina Nývltová 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.12
3 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.16
4 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.30
5 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.48
6 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 11.55
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.13 11.00
2 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.38 9.00
3 Ondřej PorubekOndřej Porubek 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.62 7.00
4 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.16 4.00
MB Vojtěch GazdaVojtěch Gazda 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.39
MB David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.83
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.60 8.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 21.94 6.00
3 Šimon PodhorskýŠimon Podhorský 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.98 5.00
4 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.28 3.00
5 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 24.04 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.36 2.00
2 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 25.39
3 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 25.82
4 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 27.08
5 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 29.63
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.42 11.00
2 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.40 8.00
3 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.69 7.00
4 Adéla VondráškováAdéla Vondrášková 00 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 22.86 6.00
5 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.12 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SkořepováAnna Skořepová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.69 3.00
2 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.86 1.00
3 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 25.83
MB Kateřina TulkováKateřina Tulková 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 22.46
MB Šárka RückerováŠárka Rückerová 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 23.05
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.03 9.00
2 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.74 2.00
3 Tereza KloučkováTereza Kloučková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.70
4 Karolína NoskováKarolína Nosková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 26.58
MB Tereza HorákováTereza Horáková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 24.08
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota BělkováDorota Bělková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.42 4.00
2 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 25.32
3 Natálie PourováNatálie Pourová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 25.72
4 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.03
5 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 28.37
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:38.60 11.00
2 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:45.86 9.00
3 Dorota BělkováDorota Bělková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.56 8.00
4 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:46.60 7.00
5 Monika FišerováMonika Fišerová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:07.31 6.00
6 Karolína VognárováKarolína Vognárová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:08.12 5.00
7 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:17.51 4.00
MB Lenka RozínkováLenka Rozínková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:42.61
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:24.06 11.00
2 Filip ŠturmFilip Šturm 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5:38.89 9.00
3 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5:55.77 8.00
4 David HřivnaDavid Hřivna 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6:04.53 7.00
5 Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6:05.64 6.00
6 Jan ŠponerJan Šponer 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6:48.01 5.00
MB Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:48.81
MB Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6:17.07
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.68 11.00
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.89 9.00
3 Ondřej PorubekOndřej Porubek 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.98 8.00
4 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.72 7.00
5 Matěj PikolaMatěj Pikola 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.44 6.00
6 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.51 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Halíř Pavel HKRAL 9.68
2. Blatník Filip HKRAL 9.89
3. Porubek Ondřej JAROM 10.98
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.16 11.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.68 9.00
3 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.70 8.00
4 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.25 7.00
5 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.01 6.00
6 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.69 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Holubcová Jana SODKR 10.16
2. Hlávková Kateřina DOBRU 10.68
3. Bednářová Aneta DVKRA 10.70
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-00-Šturm, Poličanský, Hojný D., Erben A-00-Šturm, Poličanský, Hojný D., Erben TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 37.30 11.00
2 B- 01- Rajsner S., Rajsner D., Grus, Schreiber B- 01- Rajsner S., Rajsner D., Grus, Schreiber TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 39.93 9.00
MB 00-Drašar, Matějů, Lád, Gazda 00-Drašar, Matějů, Lád, Gazda TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 36.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-00-Kořánová, Pešková, Šantrůčková, Svobodová A-00-Kořánová, Pešková, Šantrůčková, Svobodová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35.15 11.00
2 B-01-Keprtová, Bělková, Kloučková, Kořénková B-01-Keprtová, Bělková, Kloučková, Kořénková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.08 9.00
3 A-00-Fišerová Magd., Fišerová Mon., Hulíková, Horníková A-00-Fišerová Magd., Fišerová Mon., Hulíková, Horníková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 37.90 8.00
4 00- Vondrášková, Weinlichová, Nývltová, Korcová 00- Vondrášková, Weinlichová, Nývltová, Korcová SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 38.13 7.00
5 B-02-Erbenová, Holubcová K., Vognárová, Drápalíková B-02-Erbenová, Holubcová K., Vognárová, Drápalíková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 38.81 6.00
6 00-Kaiserová, Nosková K., Nosková N., Skořepová 00-Kaiserová, Nosková K., Nosková N., Skořepová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 38.82 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj PikolaMatěj Pikola
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.45 11.00
2 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.42 9.00
3 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 1.32 8.00
4 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 1.27 7.00
5 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 1.27 6.00
MB Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.60
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.42 11.00
2 Natálie NedomlelováNatálie Nedomlelová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 1.32 9.00
3 Natálie PourováNatálie Pourová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 1.27 8.00
4 Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.27 7.00
5 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 1.27 6.00
6 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 1.22 5.00
7 Sára SicilskáSára Sicilská
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 1.22 4.00
MB Michaela SmutnáMichaela Smutná
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 1.27
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 5.07 11.00
2 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 4.60 9.00
3 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 4.55 8.00
4 Adam NovotnýAdam Novotný
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 4.50 7.00
5 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.92 6.00
6 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.84 5.00
7 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.78 4.00
8 Ondřej MetelkaOndřej Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.52 3.00
9 Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.42 2.00
10 David HřivnaDavid Hřivna
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.38 1.00
11 Denis RajsnerDenis Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.33
12 Vojtěch MervartVojtěch Mervart
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 2.95
13 Daniel JankovičDaniel Jankovič
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 2.90
Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 2.90
15 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2.86
16 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 2.81
17 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 2.78
18 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 2.44
MB Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 3.97
Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 DNP
Ondřej VítekOndřej Vítek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.77 11.00
2 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.62 9.00
3 Sára SicilskáSára Sicilská
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 3.97 8.00
4 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 3.90 7.00
5 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.82 6.00
6 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.82 5.00
7 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.78 4.00
8 Sabina NývltováSabina Nývltová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
02 3.65 3.00
9 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.63 2.00
10 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.58 1.00
11 Natálie NedomlelováNatálie Nedomlelová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 3.55
12 Nikola NoskováNikola Nosková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 3.35
13 Tereza WeinlichováTereza Weinlichová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 3.35
14 Adéla KorcováAdéla Korcová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 3.33
15 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.27
16 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 2.82
MB Kateřina TulkováKateřina Tulková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 4.15
MB Šárka RückerováŠárka Rückerová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 4.01
MB Monika MervartováMonika Mervartová
TJ DobruškaTJ Dobruška
00 3.42
MB Lenka RozínkováLenka Rozínková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 3.10
MB Tereza HorákováTereza Horáková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 DNP
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 09.61 11.00
2 Natálie NedomlelováNatálie Nedomlelová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 08.22 9.00
3 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 07.67 8.00
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 07.03 7.00
5 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 07.02 6.00
6 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 06.83 5.00
7 Tereza RýdlováTereza Rýdlová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 06.77 4.00
8 Adéla KorcováAdéla Korcová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 06.08 3.00
9 Karolína VognárováKarolína Vognárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 05.46 2.00
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Pešková Klára HKRAL 9.61<br>2. Nedomlelová Natálie DVKRA 8.22<br>3. Fišerová Magdalena SODKR 7.67
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 25.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 09.61 11.00
2 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 09.38 9.00
3 Šimon PodhorskýŠimon Podhorský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 08.73 8.00
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 08.42 7.00
5 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 07.19 6.00
6 Filip ŠturmFilip Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 07.10 5.00
7 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 07.01 4.00
8 Jakub VávraJakub Vávra
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 05.69 3.00
9 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 05.40 2.00
Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 DNP
Simon ŠotolaSimon Šotola
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 DNP
Ondřej VítekOndřej Vítek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 DNP
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Porubek Ondřej JAROM 9.61<br>2. Halíř Pavel HKRAL 9.38<br>3. Podhorský Šimon HKRAL 8.73
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 145.50
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 095.50
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 071.00
4 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 064.00
Poznámky:
Stav po: 60 m př., 60 m, 1500 m, 150 m, 4x60 m, dálka, koule 3kg, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m
Hlavní body ve 4.kole:
HKRAL 4
JAROM 3
SODKR 2
DCOST 1
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 589.00
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 379.50
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 353.00
4 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 209.50
Poznámky:
Stav po: 60 m př., 60 m, 1500 m, 150 m, 4x60 m, dálka, koule 3kg, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m
Hlavní body po 4.kolech:
HKRAL 15
JAROM 11
SODKR 10
DCOST 2
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 142.00
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 125.00
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 123.00
4 PLHOV PLHOV SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 025.00
5 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 00.00
Poznámky:
Stav po: 60 m př., 60 m, 800 m, 150 m, 4x60 m, výška, koule 2kg, dálka, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m
Hlavní body ve 4.kole:
HKRAL 5
DVKRA 4
SODKR 3
PLHOV 2
NPAKA -1
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 653.00
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 486.50
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 491.50
4 PLHOV PLHOV SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 180.00
5 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 49.00
Poznámky:
Stav po: 60 m př., 60 m, 800 m, 150 m, 4x60 m, výška, koule 2kg, dálka, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m
Hlavní body po 4.kolech:
DVKRA 19
HKRAL 15
SODKR 14
PLHOV 8
NPAKA -1
Celkem 5 závodníků