výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, 3. kolo družstev starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje

Plzeň (8. 9. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.40
2 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.46
3 Vít VodvářkaVít Vodvářka 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.46
4 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.47
5 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 07.71
6 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.72
7 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.07
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.83
2 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.87
3 Lukáš DoubekLukáš Doubek 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.98
4 Daniel MatějkaDaniel Matějka 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.99
5 Jiří DuchekJiří Duchek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.14
6 Petr ValešPetr Valeš 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.15
Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠotOndřej Šot 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.30
2 Ondřej StolařOndřej Stolař 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.31
3 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.31
4 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.34
5 Jiří LoufekJiří Loufek 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.44
6 Marek HesMarek Hes 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.55
7 Daniel MondekDaniel Mondek 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.65
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PlačekMartin Plaček 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.50
2 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.72
3 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.57
Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Josef JarošJosef Jaroš 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Lukáš PfeiferLukáš Pfeifer 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Marek VladařMarek Vladař 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.09
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.19
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.21
4 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.23
5 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.32
6 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.50
7 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.51
8 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.51
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.40
3 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.45
4 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 98 AC DomažliceAC Domažlice 08.55
5 Josefína DuchkováJosefína Duchková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.56
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.58
7 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.62
8 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.70
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Michaela KouteckáMichaela Koutecká 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
1 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.89
2 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.94
3 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.94
4 Pavlína KoubováPavlína Koubová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.97
5 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.03
6 Kristina ZíkováKristina Zíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.04
7 Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.20
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.71
2 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková 99 AC DomažliceAC Domažlice 09.20
3 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.29
4 Františka DvořákováFrantiška Dvořáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.35
5 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.38
6 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.51
7 Adriana HolienkováAdriana Holienková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.51
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.21
2 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.45
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 11.50
4 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.52
5 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice 11.62
Tomáš BrůhaTomáš Brůha 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Jiří ŠolcJiří Šolc 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.23
2 Daniel MisakDaniel Misak 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.51
3 Jiří HavránekJiří Havránek 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.92
4 Martin KubešMartin Kubeš 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.94
Pavel NejdlPavel Nejdl 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Michal StudenýMichal Studený 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Matěj KocandaMatěj Kocanda 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.92
2 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.04
3 Jiří ŠromJiří Šrom 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.06
4 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.24
5 Ondřej KloudaOndřej Klouda 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.40
6 Jan HubkaJan Hubka 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.61
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MoravaJan Morava 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.29
2 Michal ČákoraMichal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.49
3 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.65
4 Adam ČechAdam Čech 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.88
Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.10
2 Minh Dung Mirek NguyenMinh Dung Mirek Nguyen 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.25
3 Tomáš HonzíkTomáš Honzík 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.75
4 Mikoláš FišerMikoláš Fišer 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.94
MS Mark NguyenMark Nguyen 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.64
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.10
2 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.96
3 Markéta MaláMarkéta Malá 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.09
4 Lenka NovákováLenka Nováková 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.21
5 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.40
6 Klára HandschuhováKlára Handschuhová 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.70
Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.88
2 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.17
3 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.31
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.33
Kristýna AlblováKristýna Alblová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KarešováAnna Karešová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.85
2 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.55
3 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.57
MS Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.77
4 Tereza LádováTereza Ládová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.82
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 37.15
2 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37.77
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.20
4 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.39
5 Petr ValešPetr Valeš 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 41.34
6 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 41.86
7 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.09
8 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 43.25
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 41.78
2 Daniel MatějkaDaniel Matějka 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 43.09
3 Jiří DuchekJiří Duchek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.19
4 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.43
5 Jiří LoufekJiří Loufek 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 44.02
6 Marek HesMarek Hes 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.04
7 Ondřej StolařOndřej Stolař 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.05
8 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 45.53
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 43.85
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 44.55
3 Matěj FremrMatěj Fremr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.27
4 Štěpán ProcházkaŠtěpán Procházka 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 45.57
5 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.58
6 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.63
7 Oldřich KučeraOldřich Kučera 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 55.68
8 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 56.29
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.45
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.58
3 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 AC DomažliceAC Domažlice 44.31
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 44.48
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.52
6 Josefína DuchkováJosefína Duchková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.68
Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 98 AC DomažliceAC Domažlice 45.34
2 Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.89
Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.29
3 Tereza KuglerováTereza Kuglerová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.70
4 Aneta HrubcováAneta Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 47.78
5 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.16
6 Štěpánka UrbánkováŠtěpánka Urbánková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.58
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.67
2 Petra OndríkováPetra Ondríková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 53.29
3 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.16
Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 45.51
2 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.85
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 46.40
4 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 99 AC DomažliceAC Domažlice 50.82
Sabina SoučkováSabina Součková 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 51.54
2 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 52.23
3 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice 52.44
4 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC DomažliceAC Domažlice 53.11
5 Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice 57.39
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 54.54
2 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 56.11
3 Matěj KocandaMatěj Kocanda 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 67.26
Štěpán FauŠtěpán Fau 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠromJiří Šrom 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.57
2 David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.08
3 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.01
4 Jan VlčekJan Vlček 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.00
5 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 58.66
Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 55.86
2 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 59.17
3 Tomáš HonzíkTomáš Honzík 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 62.71
4 Adam ČechAdam Čech 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.01
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 61.01
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.61
3 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 65.26
4 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 65.94
5 Karolína ŠotováKarolína Šotová 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 73.73
Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 59.50
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.46
3 Marie KonopováMarie Konopová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.86
4 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 65.39
5 Petra KrejčováPetra Krejčová 79 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 69.34
6 Lucie KroftováLucie Kroftová 96 AC DomažliceAC Domažlice 71.98
Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
MS Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 64.28
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:03.81
2 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:14.24
3 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4:26.25
4 Vít SvobodaVít Svoboda 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:27.72
5 Robin KnopfRobin Knopf 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:29.19
6 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:30.17
7 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:35.04
Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice DNF
Martin ČvančaraMartin Čvančara 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:01.07
2 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:05.26
3 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 5:06.17
4 Matouš JenisMatouš Jenis 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 5:15.04
5 Štěpán ProcházkaŠtěpán Procházka 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:17.07
6 Jan HoráčekJan Horáček 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 5:19.42
7 Jan RozhonJan Rozhon 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:24.06
8 Jakub HesJakub Hes 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:28.01
9 Zdeněk ČadaZdeněk Čada 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:31.96
10 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:36.47
11 Lukáš PfeiferLukáš Pfeifer 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:59.46
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora CiprováBarbora Ciprová 96 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5:15.61
2 Bára KováříkováBára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:46.56
Celkem 2 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:27.40
2 Petra BaarováPetra Baarová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:29.81
3 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:43.57
4 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:00.78
5 Nikol ČížkováNikol Čížková 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 6:36.36
Celkem 5 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice 08:55.64
2 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC DomažliceAC Domažlice 09:07.89
3 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:48.98
4 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:55.34
5 Jakub HorákJakub Horák 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 10:13.35
Celkem 5 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10:03.31
2 Jakub ŠtverákJakub Štverák 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:08.91
3 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:23.56
4 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:04.68
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
3 Klára StrnadováKlára Strnadová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13:10.55
MS Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:16.53
1 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:46.03
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína MíkováKarolína Míková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:13.60
2 Anna JirsováAnna Jirsová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13:15.60
Celkem 2 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 27.66
2 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 28.92
3 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 30.11
4 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 30.52
5 Lukáš DoubekLukáš Doubek 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 31.12
6 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 31.92
7 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32.18
8 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 33.19
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31.95
2 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.30
3 Martin PetráňMartin Petráň 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32.80
4 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 32.95
Marek VladařMarek Vladař 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 AC DomažliceAC Domažlice 31.24
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 31.77
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.01
4 Tereza KuglerováTereza Kuglerová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33.27
5 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.54
6 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 33.70
Natálie BrožováNatálie Brožová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32.06
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32.68
3 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 33.23
4 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.51
5 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 34.05
6 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 34.53
7 Štěpánka UrbánkováŠtěpánka Urbánková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 34.71
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 30.96
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.80
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.92
3 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.74
4 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.78
5 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.67
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 41.75
2 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.47
3 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.50
4 Mikoláš FišerMikoláš Fišer 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 47.05
5 Adam KrejčíAdam Krejčí 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.98
Michal PašekMichal Pašek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.53
2 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.52
3 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 50.40
4 Michaela RadováMichaela Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 50.94
5 Petra KrejčováPetra Krejčová 79 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 53.26
6 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 62.86
Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 55.79
2 Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice 59.10
3 Daniel MisakDaniel Misak 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 61.27
4 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 63.30
5 Pavel NejdlPavel Nejdl 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 66.60
Filip CenefelsFilip Cenefels 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
MB Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 58.05
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.83
2 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.80
3 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.77
4 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.74
5 Richard VrbaRichard Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.71
6 Jan ČivišJan Čiviš
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.51
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Filip PazderaFilip Pazdera
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.74
1= Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.74
1= Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.74
4 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.71
6 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.68
5 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.68
7 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.60
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.80
2 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 1.57
3 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.54
3 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.54
5 Tomáš ČapekTomáš Čapek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 1.54
5 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 1.54
7= Martin PetráňMartin Petráň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 1.51
7= Pavel KortusPavel Kortus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.51
9 Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.51
10 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.46
11 Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.41
MS Karel RajchartKarel Rajchart
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
98 1.63
Josef JarošJosef Jaroš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 DNP
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 DNP
Nick ZikmundNick Zikmund
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.63
2 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.60
3 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.54
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.51
5 Lenka JanoutováLenka Janoutová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.36
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.49
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.46
3 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.46
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.46
5 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.43
6 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 1.43
7 Barbora PotužákováBarbora Potužáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 1.40
8 Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 1.40
9 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.40
10 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.40
11 Tereza KuglerováTereza Kuglerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.40
12 Michaela SoukupováMichaela Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 1.30
13 Kristina ZíkováKristina Zíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 1.30
14 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 1.30
15 Markéta HolečkováMarkéta Holečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.20
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 2.80
1= Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 2.80
MS Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 4.20
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 3.45
2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 3.15
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 3.00
4 Ondřej KloudaOndřej Klouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 2.80
5 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 2.60
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 3.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 2.60
2 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 2.40
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.80
3 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.80
5 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.65
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 5.47
2 Martin KubešMartin Kubeš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 5.09
3 Pavel NejdlPavel Nejdl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 4.84
4 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 4.82
David TomaierDavid Tomaier
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 DNP
Richard VrbaRichard Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 DNP
Tomáš BrůhaTomáš Brůha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 DNP
Jiří ŠolcJiří Šolc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.87
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.77
3 Jan VlčekJan Vlček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5.63
4 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.62
5 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.55
6 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.46
7 Jan MoravaJan Morava
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.32
8 Michal ČákoraMichal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.20
9 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.13
10 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.08
11 Minh Dung Mirek NguyenMinh Dung Mirek Nguyen
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.03
12 Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.85
Michal KoleňákMichal Koleňák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 DNP
Václav KašákVáclav Kašák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 DNP
Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 5.79
2 Vít VodvářkaVít Vodvářka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.28
3 Petr ValešPetr Valeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 5.13
4 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 5.11
5 Václav MolVáclav Mol
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 4.98
6 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.92
7 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.87
8 Tomáš KomendaTomáš Komenda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.86
9 Tomáš ČapekTomáš Čapek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.76
10 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.53
11 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.53
12 Jan RozhonJan Rozhon
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 4.46
13 Daniel MatějkaDaniel Matějka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.44
14 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.40
15 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.38
16 Matouš JenisMatouš Jenis
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.37
17 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.27
18 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.18
19 Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 4.18
20 David NovotnýDavid Novotný
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 4.17
21 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.94
22 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.92
23 Jan KolmanJan Kolman
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.66
24 Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 3.51
25 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.20
26 Jan ŠkrabánekJan Škrabánek
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 3.10
27 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 3.05
Dominik MarešDominik Mareš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 NM
Martin PlačekMartin Plaček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 NM
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.84
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.78
3 Lenka JanoutováLenka Janoutová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 4.78
4 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.70
5 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.63
6 Lenka NovákováLenka Nováková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 4.17
7 Klára HandschuhováKlára Handschuhová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 4.03
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.73
2 Simona BrožkováSimona Brožková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 4.54
3 Michaela RadováMichaela Radová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 4.40
4 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.22
5 Barbora FišrováBarbora Fišrová
AC DomažliceAC Domažlice
96 4.20
6 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 4.20
7 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 4.19
8 Lucie PauliLucie Pauli
AC DomažliceAC Domažlice
97 4.12
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.18
2 Lucie ZelenkováLucie Zelenková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.82
3 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.77
4 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.60
5 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.48
6 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.47
7 Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.39
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.35
9 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.30
10 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.30
11 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.29
12 Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.28
13 Lenka KuberkováLenka Kuberková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 4.27
14 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.19
15 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.18
16 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.10
17 Františka DvořákováFrantiška Dvořáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3.98
18 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 3.96
19 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.93
20 Natálie BrožováNatálie Brožová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3.92
21 Pavlína KoubováPavlína Koubová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 3.81
22 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 3.76
23 Michaela SoukupováMichaela Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 3.73
24 Eva JechováEva Jechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.69
25 Nikol ČížkováNikol Čížková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 3.53
26 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.26
27 Barbora PotužákováBarbora Potužáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 2.92
Michaela KouteckáMichaela Koutecká
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 DNP
Petra OndríkováPetra Ondríková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 NM
MS Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 4.94
Celkem 30 závodníků

Trojskok - Junioři

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 12.17
2 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 12.00
David TomaierDavid Tomaier
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 DNP
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HubkaJan Hubka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 11.17
Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 DNP
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.33
2 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.24
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 10.47
4 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 10.12
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 10.51
2 Michaela RadováMichaela Radová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 10.29
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 13.20
2 Radka HambergerováRadka Hambergerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 11.40
3 Marie KonopováMarie Konopová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 10.49
4 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 10.40
5 Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
96 10.14
6 Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 09.75
7 Anna BílkováAnna Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
96 09.42
8 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 09.29
9 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 08.74
10 Simona BrožkováSimona Brožková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 07.24
MS Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 09.85
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 13.34
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 11.89
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 10.97
4 Lucie ZelenkováLucie Zelenková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 10.92
5 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 09.35
6 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 09.28
7 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 09.16
8 Pavlína KoubováPavlína Koubová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 08.82
9 Tereza SedlákováTereza Sedláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 08.48
10 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 08.38
11 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 08.04
12 Klára KaplanováKlára Kaplanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 07.76
13 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.54
14 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 07.48
15 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.41
16 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.25
17 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.51
Eliška HyťhováEliška Hyťhová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 DNP
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš DoubekLukáš Doubek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 13.04
2 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 12.57
3 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 11.56
4 Martin FederMartin Feder
AC DomažliceAC Domažlice
98 11.52
5 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10.62
6 Matěj KonečnýMatěj Konečný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 10.61
7 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10.56
8 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 10.43
9 Matouš JenisMatouš Jenis
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 09.96
10 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 09.59
11 Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 09.02
12 Václav MolVáclav Mol
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 08.98
13 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 08.70
15 Martin PlačekMartin Plaček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 08.01
14 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 07.78
16 Lukáš ButalLukáš Butal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 07.78
17 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 05.57
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 08.71
2 Dominika HolubováDominika Holubová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
95 08.09
3 Barbora TymlováBarbora Tymlová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 07.85
4 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 07.77
5 Denisa BenešováDenisa Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 07.61
6 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 06.94
7 Karolína ŠotováKarolína Šotová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 06.17
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 13.08
2 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 12.78
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 12.63
4 Jan HubkaJan Hubka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 11.88
5 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 11.50
6 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 11.06
7 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 11.01
8 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 10.99
9 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 10.58
10 Vít KratochvílVít Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 10.32
11 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 09.50
12 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 08.83
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 11.20
2 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 09.80
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 09.51
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 42.87
2 Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 35.50
3 Anna BílkováAnna Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
96 32.97
4 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 24.47
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 30.61
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 27.59
3 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 26.93
4 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 25.62
5 Aneta HrubcováAneta Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 22.83
6 Tereza SedlákováTereza Sedláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 22.29
7 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 21.49
8 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 18.49
9 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 16.83
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 24.12
2 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 21.63
3 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 20.80
4 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 19.97
5 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 19.67
6 Lukáš ButalLukáš Butal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 19.52
7 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 13.86
8 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 11.48
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 31.38
2 Barbora TymlováBarbora Tymlová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 15.18
3 Dominika HolubováDominika Holubová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
95 14.50
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 38.51
2 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 35.32
3 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 34.40
4 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 29.14
5 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 24.15
6 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 21.57
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 35.60
2 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 35.36
3 Radka HambergerováRadka Hambergerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 33.52
4 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 31.51
5 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 29.31
6 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 29.00
7 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 24.26
8 Simona BrožkováSimona Brožková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 21.93
9 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 17.84
10 Anna BílkováAnna Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
96 17.61
MS Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 22.52
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 36.54
2 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 36.46
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 34.41
4 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 32.71
5 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 30.83
6 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 29.27
7 Lucie ZelenkováLucie Zelenková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 28.64
8 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 28.28
9 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 27.46
10 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 25.45
11 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 24.23
12 Tereza SedlákováTereza Sedláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 23.78
13 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 23.45
14 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 23.00
15 Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 22.11
16 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 21.11
17 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 19.80
18 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 19.61
19 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 18.39
20 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 18.26
21 Markéta HolečkováMarkéta Holečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 12.66
22 Klára KaplanováKlára Kaplanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 11.20
Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 DNP
Celkem 23 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 43.63
2 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 39.01
3 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 38.16
4 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 37.23
5 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 36.07
6 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 34.65
7 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 34.17
8 David NovotnýDavid Novotný
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 32.67
9 Marek HesMarek Hes
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 32.08
10 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 29.30
11 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 28.11
12 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 26.30
13 Matěj FremrMatěj Fremr
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 26.21
14 Jan ŠkrabánekJan Škrabánek
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 26.14
15 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 25.29
16 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 24.54
17 Jakub ŠtverákJakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 24.52
18 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 24.30
19 Lukáš ButalLukáš Butal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 23.94
20 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 21.34
21 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 16.95
22 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 16.37
Daniel NovýDaniel Nový
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 DNP
Celkem 23 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 40.91
2 Dominika HolubováDominika Holubová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
95 32.57
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 31.44
4 Barbora TymlováBarbora Tymlová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 30.39
5 Lenka JanoutováLenka Janoutová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 28.68
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 56.92
2 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 53.56
3 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 41.58
4 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 39.56
5 Jan VlčekJan Vlček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 39.50
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 38.77
7 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 37.07
8 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 37.07
9 Tomáš HonzíkTomáš Honzík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 36.05
10 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 33.25
11 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 32.24
12 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 26.60
Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 NM
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 NM
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
David TomaierDavid Tomaier
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 DNP
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr
AC DomažliceAC Domažlice
94 42.12
2 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 36.53
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 35.69
4 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 35.36
5 Michal StudenýMichal Studený
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 33.71
Celkem 6 závodníků