Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, 3. kolo družstev starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje

Plzeň (8. 9. 2013)

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 35.60
2 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 35.36
3 Radka HambergerováRadka Hambergerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 33.52
4 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 31.51
5 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 29.31
6 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 29.00
7 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 24.26
8 Simona BrožkováSimona Brožková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 21.93
9 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 17.84
10 Anna BílkováAnna Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
96 17.61
MS Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 22.52
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 36.54
2 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 36.46
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 34.41
4 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 32.71
5 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 30.83
6 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 29.27
7 Lucie ZelenkováLucie Zelenková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 28.64
8 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 28.28
9 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 27.46
10 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 25.45
11 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 24.23
12 Tereza SedlákováTereza Sedláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 23.78
13 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 23.45
14 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 23.00
15 Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 22.11
16 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 21.11
17 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 19.80
18 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 19.61
19 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 18.39
20 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 18.26
21 Markéta HolečkováMarkéta Holečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 12.66
22 Klára KaplanováKlára Kaplanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 11.20
Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 DNP
Celkem 23 závodníků