Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, 3. kolo družstev starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje

Plzeň (8. 9. 2013)

skok daleký - Junioři

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 5.47
2 Martin KubešMartin Kubeš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 5.09
3 Pavel NejdlPavel Nejdl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 4.84
4 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 4.82
David TomaierDavid Tomaier
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 DNP
Richard VrbaRichard Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 DNP
Tomáš BrůhaTomáš Brůha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 DNP
Jiří ŠolcJiří Šolc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 DNP
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.87
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.77
3 Jan VlčekJan Vlček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5.63
4 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.62
5 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.55
6 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.46
7 Jan MoravaJan Morava
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.32
8 Michal ČákoraMichal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.20
9 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.13
10 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.08
11 Minh Dung Mirek NguyenMinh Dung Mirek Nguyen
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.03
12 Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.85
Michal KoleňákMichal Koleňák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 DNP
Václav KašákVáclav Kašák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 DNP
Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 DNP
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 5.79
2 Vít VodvářkaVít Vodvářka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.28
3 Petr ValešPetr Valeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 5.13
4 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 5.11
5 Václav MolVáclav Mol
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 4.98
6 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.92
7 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.87
8 Tomáš KomendaTomáš Komenda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.86
9 Tomáš ČapekTomáš Čapek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.76
10 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.53
11 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.53
12 Jan RozhonJan Rozhon
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 4.46
13 Daniel MatějkaDaniel Matějka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.44
14 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.40
15 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.38
16 Matouš JenisMatouš Jenis
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.37
17 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.27
18 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.18
19 Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 4.18
20 David NovotnýDavid Novotný
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 4.17
21 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.94
22 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.92
23 Jan KolmanJan Kolman
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.66
24 Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 3.51
25 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.20
26 Jan ŠkrabánekJan Škrabánek
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 3.10
27 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 3.05
Dominik MarešDominik Mareš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 NM
Martin PlačekMartin Plaček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 NM
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.84
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.78
3 Lenka JanoutováLenka Janoutová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 4.78
4 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.70
5 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.63
6 Lenka NovákováLenka Nováková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 4.17
7 Klára HandschuhováKlára Handschuhová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 4.03
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.73
2 Simona BrožkováSimona Brožková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 4.54
3 Michaela RadováMichaela Radová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 4.40
4 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.22
5 Barbora FišrováBarbora Fišrová
AC DomažliceAC Domažlice
96 4.20
6 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 4.20
7 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 4.19
8 Lucie PauliLucie Pauli
AC DomažliceAC Domažlice
97 4.12
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.18
2 Lucie ZelenkováLucie Zelenková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.82
3 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.77
4 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.60
5 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.48
6 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.47
7 Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.39
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.35
9 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.30
10 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.30
11 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.29
12 Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.28
13 Lenka KuberkováLenka Kuberková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 4.27
14 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.19
15 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.18
16 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.10
17 Františka DvořákováFrantiška Dvořáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3.98
18 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 3.96
19 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.93
20 Natálie BrožováNatálie Brožová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3.92
21 Pavlína KoubováPavlína Koubová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 3.81
22 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 3.76
23 Michaela SoukupováMichaela Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 3.73
24 Eva JechováEva Jechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.69
25 Nikol ČížkováNikol Čížková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 3.53
26 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.26
27 Barbora PotužákováBarbora Potužáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 2.92
Michaela KouteckáMichaela Koutecká
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 DNP
Petra OndríkováPetra Ondríková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 NM
MS Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 4.94
Celkem 30 závodníků