Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva

Třebíč (21. 9. 2013)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.9.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NovákDavid Novák 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.82 345
2 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 09.28 245
3 Marek HronMarek Hron 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.55 194
4 Daniel FrühaufDaniel Frühauf 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.95 128
5 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.76 33
6 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.39 1
MS Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.26 249
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrtekTomáš Krtek 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.64 178
2 Jakub KouřilJakub Kouřil 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.75 159
3 Tomáš VybíralTomáš Vybíral 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.19 94
4 Matěj KocanMatěj Kocan 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.77 32
5 Dušan ŽličařDušan Žličař 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.84 27
6 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.17 7
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NeckářDominik Neckář 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.47 208
2 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.83 146
3 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.87 140
4 Mikuláš FestaMikuláš Festa 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 10.07 110
5 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.28 83
6 Vít KoubíkVít Koubík 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.49 59
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠimekDaniel Šimek 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.81 347
2 Sebastien MalinkaSebastien Malinka 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.17 268
3 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.49 205
4 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.56 192
5 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.77 156
6 Aleš FialkaAleš Fialka 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.78 154
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 21.9.2013) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.91 586
2 Jakub ŠormJakub Šorm 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.37 457
3 Tomáš SlámaTomáš Sláma 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.55 411
4 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.65 386
5 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.66 383
6 Petr ŠimáčekPetr Šimáček 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.45 212
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.9.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.66 656
2 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.87 600
3 Veronika HübschováVeronika Hübschová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.21 513
4 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.22 511
5 Lucie UrbanováLucie Urbanová 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.30 492
6 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.45 456
Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.82 613
2 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.85 605
3 Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.20 516
4 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.28 496
5 Veronika JůzováVeronika Jůzová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.38 472
6 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.51 442
7 Sofie ZelenkováSofie Zelenková 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.76 386
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 21.9.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.39 470
2 Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.46 454
3 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.55 433
4 Saša MelicharováSaša Melicharová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.64 413
5 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.74 391
6 Aneta HavlenováAneta Havlenová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.15 306
7 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.21 295
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 21.9.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KašováPetra Kašová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.47 451
2 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.72 395
3 Kateřina BuchtováKateřina Buchtová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.87 363
4 Bára JaníčkováBára Janíčková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.00 336
5 Anita VrzákováAnita Vrzáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.03 330
6 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.35 268
7 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.40 259
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.80 378
2 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.82 374
3 Hana TesařováHana Tesařová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.24 289
4 Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.39 261
5 Anežka PalánováAnežka Palánová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.46 249
6 Eliška ChalupskáEliška Chalupská 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.98 164
7 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.06 152
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 21.9.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona KratochvílováLeona Kratochvílová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.37 475
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.52 440
3 Daniela BendováDaniela Bendová 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.59 424
4 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 09.80 378
Alena HlaváčováAlena Hlaváčová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Lucie MarkováLucie Marková 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:29.43 498
2 Daniel ŠimekDaniel Šimek 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:44.71 346
3 Jakub ŠormJakub Šorm 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:50.65 294
4 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:51.29 289
5 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:53.08 274
6 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:54.02 266
7 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:54.30 264
8 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:57.59 238
9 Marek HronMarek Hron 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 3:05.15 183
10 Sebastien MalinkaSebastien Malinka 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:07.35 168
11 Dušan ŽličařDušan Žličař 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:18.03 105
12 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:23.41 78
13 David NovákDavid Novák 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 3:23.62 77
14 Tomáš SlámaTomáš Sláma 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:26.38 65
15 Dominik NeckářDominik Neckář 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:41.70 15
MS Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:45.96 335
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (so, 21.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:35.53 435
2 Aleš FialkaAleš Fialka 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:58.15 234
3 Petr ŠimáčekPetr Šimáček 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:58.33 232
4 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:05.51 181
5 Jakub KouřilJakub Kouřil 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:11.50 142
6 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:13.51 130
7 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:15.99 116
8 Daniel FrühaufDaniel Frühauf 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:18.79 101
9 Tomáš KrtekTomáš Krtek 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:20.74 91
10 Mikuláš FestaMikuláš Festa 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:21.44 88
11 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:23.43 78
12 Tomáš VybíralTomáš Vybíral 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:31.57 45
13 Vít KoubíkVít Koubík 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:34.52 35
14 Matěj KocanMatěj Kocan 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:37.06 27
15 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:53.93 0
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:45.08 516
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:50.23 461
3 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:52.79 435
4 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:58.21 382
5 Petra KašováPetra Kašová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:00.65 359
6 Veronika HübschováVeronika Hübschová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:01.65 350
7 Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:06.41 308
8 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:07.95 295
9 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:10.02 278
10 Sofie ZelenkováSofie Zelenková 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:10.21 276
11 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:12.71 256
12 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:16.83 225
13 Veronika JůzováVeronika Jůzová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:21.27 193
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (so, 21.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie UrbanováLucie Urbanová 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:48.94 475
2 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:55.25 411
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:04.20 327
4 Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:14.94 239
5 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:15.96 231
6 Leona KratochvílováLeona Kratochvílová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:18.20 215
7 Kateřina BuchtováKateřina Buchtová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:18.98 209
8 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:21.07 194
9 Daniela BendováDaniela Bendová 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:22.13 187
10 Bára JaníčkováBára Janíčková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:25.69 164
11 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:27.70 151
12 Anita VrzákováAnita Vrzáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:31.22 130
13 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:47.52 52
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (so, 21.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:59.19 373
2 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:00.28 363
3 Aneta HavlenováAneta Havlenová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:00.97 356
4 Saša MelicharováSaša Melicharová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:01.61 350
5 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:18.93 209
6 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:24.97 168
7 Anežka PalánováAnežka Palánová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:26.61 158
8 Eliška ChalupskáEliška Chalupská 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:35.57 106
9 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:40.26 83
10 Hana TesařováHana Tesařová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:44.74 63
11 Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:53.25 33
12 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:04.75 7
Celkem 12 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NovákDavid Novák 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.39 470
2 Marek HronMarek Hron 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 13.20 101
3 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.39 86
4 Daniel FrühaufDaniel Frühauf 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.61 69
5 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.89 51
6 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.38 25
MS Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 13.23 99
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dušan ŽličařDušan Žličař 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.02 117
2 Tomáš VybíralTomáš Vybíral 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.32 91
3 Jakub KouřilJakub Kouřil 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.38 86
4 Tomáš KrtekTomáš Krtek 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 13.66 66
5 Matěj KocanMatěj Kocan 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.84 54
6 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.53 19
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NeckářDominik Neckář 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.64 154
2 Mikuláš FestaMikuláš Festa 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 13.47 79
3 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.54 74
4 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.65 66
5 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.54 18
6 Vít KoubíkVít Koubík 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.90 7
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠimekDaniel Šimek 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 11.80 252
2 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12.78 140
3 Sebastien MalinkaSebastien Malinka 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.89 129
4 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.95 123
5 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 13.16 104
6 Aleš FialkaAleš Fialka 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 13.34 90
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.92 556
2 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.14 515
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.15 513
4 Tomáš SlámaTomáš Sláma 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.32 482
5 Jakub ŠormJakub Šorm 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11.86 245
6 Petr ŠimáčekPetr Šimáček 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 13.90 50
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.48 625
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.55 613
3 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.84 407
4 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.04 378
5 Veronika HübschováVeronika Hübschová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.21 355
6 Lucie UrbanováLucie Urbanová 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12.60 303
Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.79 414
2 Veronika JůzováVeronika Jůzová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.89 399
3 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.90 398
4 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.12 367
5 Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.54 311
6 Sofie ZelenkováSofie Zelenková 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12.66 296
7 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.23 228
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 21.9.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.60 303
2 Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.90 267
3 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.98 257
4 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.41 209
5 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.61 3
6 Aneta HavlenováAneta Havlenová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.24 0
Saša MelicharováSaša Melicharová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KašováPetra Kašová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.82 410
2 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.72 288
3 Bára JaníčkováBára Janíčková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.76 283
4 Anita VrzákováAnita Vrzáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.85 273
5 Kateřina BuchtováKateřina Buchtová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.94 262
6 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.24 227
7 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14.42 114
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 21.9.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.93 157
2 Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.18 134
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.68 93
4 Hana TesařováHana Tesařová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.69 93
5 Anežka PalánováAnežka Palánová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.79 85
6 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.17 60
7 Eliška ChalupskáEliška Chalupská 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.11 0
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 21.9.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona KratochvílováLeona Kratochvílová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.39 211
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 13.63 186
3 Daniela BendováDaniela Bendová 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 13.99 151
4 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 15.00 71
Alena HlaváčováAlena Hlaváčová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Lucie MarkováLucie Marková 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KadlecOndřej Kadlec
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 5.11 404
2 David NovákDavid Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 4.46 283
3 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.45 281
4 Daniel ŠimekDaniel Šimek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
00 4.35 264
5 Tomáš SlámaTomáš Sláma
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.30 255
6 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4.27 250
7 Marek HronMarek Hron
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 4.21 240
8 Jakub ŠormJakub Šorm
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 4.21 240
9 Petr ŠimáčekPetr Šimáček
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 4.16 232
10 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 3.92 193
11 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 3.83 179
12 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 3.77 170
13 Vojtěch KolářVojtěch Kolář
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 3.75 167
14 Dominik NeckářDominik Neckář
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 3.75 167
15 Sebastien MalinkaSebastien Malinka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 3.73 164
16 Jiří KabrdaJiří Kabrda
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
01 3.68 156
17 Aleš FialkaAleš Fialka
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
02 3.67 155
18 Mikuláš FestaMikuláš Festa
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 3.60 145
19 Jiří BrychtaJiří Brychta
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
00 3.58 142
20 Daniel FrühaufDaniel Frühauf
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 3.57 140
21 Jakub KouřilJakub Kouřil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.48 127
22 Ondřej GrulichOndřej Grulich
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.45 123
23 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.31 104
24 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.29 102
25 Vít KoubíkVít Koubík
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.27 99
26 Tomáš VybíralTomáš Vybíral
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 3.27 99
27 Tomáš KrtekTomáš Krtek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 3.16 85
28 Dušan ŽličařDušan Žličař
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.02 68
29 Martin HrobskýMartin Hrobský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 2.99 65
MS Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 4.12 225
Matěj KocanMatěj Kocan
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 0.00
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 21.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.27 371
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
00 4.22 359
3 Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.10 331
4 Veronika JůzováVeronika Jůzová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 3.97 301
5 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 3.94 294
6 Lucie UrbanováLucie Urbanová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 3.79 261
7 Martina LapešováMartina Lapešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 3.74 250
8 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 3.74 250
9 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.73 248
10 Saša MelicharováSaša Melicharová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 3.72 246
11 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 3.68 237
12 Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.67 235
13 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 3.64 229
14 Sofie ZelenkováSofie Zelenková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 3.54 208
15 Julie LavičkováJulie Lavičková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 3.38 176
16 Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 3.32 165
17 Aneta HavlenováAneta Havlenová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 3.06 117
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 0.00
Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 0.00
Iveta MyslivcováIveta Myslivcová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 DNP
Celkem 20 závodníků
Finále B (so, 21.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra KašováPetra Kašová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 3.89 283
2 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.74 250
3 Anita VrzákováAnita Vrzáková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 3.68 237
4 Daniela BendováDaniela Bendová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
00 3.60 220
5 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 3.52 204
6 Leona KratochvílováLeona Kratochvílová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 3.52 204
7 Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 3.37 174
8 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 3.37 174
9 Kateřina BuchtováKateřina Buchtová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 3.25 151
10 Bára JaníčkováBára Janíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 3.24 150
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 3.09 122
12 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 3.09 122
13 Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 2.94 97
14 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
01 2.90 91
15 Anežka PalánováAnežka Palánová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 2.87 86
16 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 2.85 83
17 Eliška ChalupskáEliška Chalupská
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 2.73 65
18 Mirka VáňováMirka Váňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 2.73 65
19 Hana TesařováHana Tesařová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 2.65 53
Alena HlaváčováAlena Hlaváčová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 DNP
Lucie MarkováLucie Marková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 DNP
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dušan ŽličařDušan Žličař
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 53.68 339
2 Ondřej KadlecOndřej Kadlec
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 52.70 331
3 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 47.10 283
4 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 46.95 282
5 David NovákDavid Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 46.06 275
6 Vojtěch KolářVojtěch Kolář
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 43.17 250
7 Jakub ŠormJakub Šorm
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 42.46 245
8 Marek HronMarek Hron
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 41.28 235
9 Tomáš SlámaTomáš Sláma
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 41.15 234
10 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 40.59 229
11 Ondřej GrulichOndřej Grulich
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 39.79 222
12 Jakub KouřilJakub Kouřil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 36.43 195
13 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 35.68 189
14 Jiří KabrdaJiří Kabrda
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
01 35.65 189
15 Tomáš KrtekTomáš Krtek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 35.26 185
16 Daniel FrühaufDaniel Frühauf
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 34.64 180
17 Petr ŠimáčekPetr Šimáček
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 34.06 176
18 Daniel ŠimekDaniel Šimek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
00 32.91 167
19 Sebastien MalinkaSebastien Malinka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 32.80 166
20 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 31.93 159
21 Matěj KocanMatěj Kocan
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 31.83 158
22 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 31.20 153
23 Vít KoubíkVít Koubík
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 31.03 152
24 Mikuláš FestaMikuláš Festa
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 28.77 134
25 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 28.51 132
26 Aleš FialkaAleš Fialka
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
02 28.25 130
27 Jiří BrychtaJiří Brychta
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
00 27.36 123
28 Dominik NeckářDominik Neckář
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 24.25 99
29 Tomáš VybíralTomáš Vybíral
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 23.05 89
30 Martin HrobskýMartin Hrobský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 22.75 87
MS Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 36.31 194
Celkem 31 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 21.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 56.66 564
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
00 46.90 441
3 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 43.99 404
4 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 37.27 322
5 Sofie ZelenkováSofie Zelenková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 33.27 274
6 Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 31.58 254
7 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 30.76 244
8 Veronika JůzováVeronika Jůzová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 28.07 213
9 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 28.02 212
10 Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 27.49 206
11 Saša MelicharováSaša Melicharová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 27.42 205
12 Aneta HavlenováAneta Havlenová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 26.88 199
13 Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 25.01 177
14 Lucie UrbanováLucie Urbanová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 22.78 152
15 Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 21.21 134
16 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 21.12 133
17 Julie LavičkováJulie Lavičková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 20.97 131
18 Martina LapešováMartina Lapešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 20.30 124
19 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 17.22 90
Iveta MyslivcováIveta Myslivcová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 DNP
Celkem 20 závodníků
Finále B (so, 21.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela BendováDaniela Bendová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
00 32.79 268
2 Leona KratochvílováLeona Kratochvílová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 32.04 259
3 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 28.79 221
4 Petra KašováPetra Kašová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 28.11 213
5 Hana TesařováHana Tesařová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 27.76 209
6 Anita VrzákováAnita Vrzáková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 27.18 202
7 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 25.96 188
8 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 25.77 186
9 Kateřina BuchtováKateřina Buchtová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 25.68 185
10 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 24.78 174
11 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 23.67 162
12 Mirka VáňováMirka Váňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 23.32 158
13 Eliška ChalupskáEliška Chalupská
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 22.93 153
14 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
01 22.77 152
15 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 21.67 139
16 Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 21.62 139
17 Bára JaníčkováBára Janíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 21.05 132
18 Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 18.19 101
19 Anežka PalánováAnežka Palánová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 14.24 59
Alena HlaváčováAlena Hlaváčová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 DNP
Lucie MarkováLucie Marková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 DNP
Celkem 21 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2334
2 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1743
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1624
4 Jakub ŠormJakub Šorm 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1481
5 David NovákDavid Novák 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 1450
6 Tomáš SlámaTomáš Sláma 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1447
7 Daniel ŠimekDaniel Šimek 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1376
8 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1010
9 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0996
10 Marek HronMarek Hron 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 0953
11 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 0950
12 Petr ŠimáčekPetr Šimáček 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0902
13 Sebastien MalinkaSebastien Malinka 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0895
14 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0829
15 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0774
16 Aleš FialkaAleš Fialka 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0763
17 Jakub KouřilJakub Kouřil 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0709
18 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0674
19 Dušan ŽličařDušan Žličař 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0656
20 Dominik NeckářDominik Neckář 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0643
21 Daniel FrühaufDaniel Frühauf 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0618
22 Tomáš KrtekTomáš Krtek 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0605
23 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0601
24 Mikuláš FestaMikuláš Festa 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0556
25 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0436
26 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0434
27 Tomáš VybíralTomáš Vybíral 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0418
28 Vít KoubíkVít Koubík 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0352
29 Matěj KocanMatěj Kocan 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0271
30 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0260
MS Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1102
Poznámky:
Kadlec O. 2334 (2:29.43/498-52.70/331-5.11/404-10.14/515-07.91/586)

Ondra A. 1743 (08.65/386-09.92/556-4.45/281-46.95/282-2:57.59/238)

Střelec M. 1624 (2:51.29/289-35.68/189-4.27/250-10.15/513-08.66/383)

Šorm J. 1481 (08.37/457-11.86/245-4.21/240-42.46/245-2:50.65/294)

Novák D. 1450 (08.82/345-3:23.62/77-10.39/470-46.06/275-4.46/283)

Sláma T. 1447 (10.32/482-4.30/255-41.15/234-3:26.38/65-08.55/411)

Šimek D. 1376 (2:44.71/346-32.91/167-11.80/252-08.81/347-4.35/264)

Kováč D. 1102 (4.12/225-36.31/194-2:45.96/335-13.23/99-09.26/249)

Jaroš V. 1010 (2:54.02/266-40.59/229-3.77/170-12.78/140-09.49/205)

Brychta J. 996 (2:35.53/435-13.16/104-09.56/192-27.36/123-3.58/142)

Hron M. 953 (41.28/235-09.55/194-13.20/101-3:05.15/183-4.21/240)

Kabrda J. 950 (3.68/156-09.28/245-2:53.08/274-35.65/189-13.39/86)

Šimáček P. 902 (34.06/176-4.16/232-09.45/212-13.90/50-2:58.33/232)

Malinka S. 895 (09.17/268-12.89/129-3.73/164-3:07.35/168-32.80/166)

Grulich O. 829 (2:54.30/264-3.45/123-39.79/222-09.83/146-13.54/74)

Kolář V. 774 (3.75/167-09.77/156-12.95/123-43.17/250-3:23.41/78)

Fialka A. 763 (28.25/130-13.34/90-09.78/154-3.67/155-2:58.15/234)

Kouřil J. 709 (09.75/159-13.38/86-3:11.50/142-3.48/127-36.43/195)

Vrzal S. 674 (31.93/159-09.87/140-13.65/66-3.92/193-3:15.99/116)

Žličař D. 656 (10.84/27-13.02/117-3.02/68-53.68/339-3:18.03/105)

Neckář D. 643 (3:41.70/15-24.25/99-3.75/167-12.64/154-09.47/208)

Frühauf D. 618 (3.57/140-34.64/180-13.61/69-09.95/128-3:18.79/101)

Krtek T. 605 (3.16/85-35.26/185-09.64/178-13.66/66-3:20.74/91)

Dvorský M. 601 (3:13.51/130-3.31/104-10.76/33-47.10/283-13.89/51)

Festa M. 556 (3.60/145-28.77/134-3:21.44/88-10.07/110-13.47/79)

Kaplánek J. 436 (11.17/7-14.53/19-3.83/179-31.20/153-3:23.43/78)

Hrobský M. 434 (3:05.51/181-22.75/87-2.99/65-14.54/18-10.28/83)

Vybíral T. 418 (3:31.57/45-3.27/99-13.32/91-10.19/94-23.05/89)

Koubík V. 352 (31.03/152-14.90/7-3.27/99-10.49/59-3:34.52/35)

Kocan M. 271 (3:37.06/27-13.84/54-10.77/32-0.00/-31.83/158)

Nejedlý M. 260 (14.38/25-11.39/1-28.51/132-3.29/102-3:53.93/0)
Celkem 31 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2530
2 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2278
3 Veronika HübschováVeronika Hübschová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2153
4 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1967
5 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1739
6 Petra KašováPetra Kašová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1716
7 Lucie UrbanováLucie Urbanová 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1683
8 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1640
9 Veronika JůzováVeronika Jůzová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1578
10 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1522
11 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1518
12 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1467
13 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1454
14 Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1440
Sofie ZelenkováSofie Zelenková 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1440
16 Leona KratochvílováLeona Kratochvílová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1364
17 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1319
18 Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1283
19 Daniela BendováDaniela Bendová 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1250
20 Saša MelicharováSaša Melicharová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1214
21 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1211
22 Anita VrzákováAnita Vrzáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1172
23 Kateřina BuchtováKateřina Buchtová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1170
24 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1168
25 Bára JaníčkováBára Janíčková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1065
26 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1053
27 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1021
28 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0979
29 Aneta HavlenováAneta Havlenová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0978
30 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0913
31 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 0901
32 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0882
33 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0798
34 Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0776
35 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0739
36 Hana TesařováHana Tesařová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0707
37 Anežka PalánováAnežka Palánová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0637
38 Eliška ChalupskáEliška Chalupská 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0488
39 Lucie MarkováLucie Marková 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 0000
Alena HlaváčováAlena Hlaváčová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 0000
Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 0000
Poznámky:
Šimůnková T. 2530 (08.66/656-2:50.23/461-10.55/613-46.90/441-4.22/359)

Pražáková N. 2278 (4.10/331-27.49/206-10.48/625-08.87/600-2:45.08/516)

Hübschová V. 2153 (3:01.65/350-09.21/513-12.21/355-56.66/564-4.27/371)

Chlupáčková A. 1967 (3.94/294-43.99/404-12.04/378-09.45/456-2:52.79/435)

Šimůnková J. 1739 (2:58.21/382-30.76/244-12.12/367-3.74/250-09.28/496)

Kašová P. 1716 (11.82/410-09.47/451-3:00.65/359-28.11/213-3.89/283)

Urbanová L. 1683 (2:48.94/475-09.30/492-22.78/152-12.60/303-3.79/261)

Vostálová M. 1640 (3.32/165-25.01/177-3:07.95/295-08.85/605-11.90/398)

Jůzová V. 1578 (11.89/399-09.38/472-3:21.27/193-28.07/213-3.97/301)

Koubková L. 1522 (11.79/414-3.64/229-28.02/212-3:16.83/225-09.51/442)

Matějíčková D. 1518 (3:10.02/278-09.22/511-37.27/322-11.84/407-0.00/)

Gallová K. 1467 (21.12/133-3.68/237-3:12.71/256-08.82/613-13.23/228)

Lavičková J. 1454 (12.60/303-09.55/433-3.38/176-20.97/131-2:55.25/411)

Lapešová M. 1440 (3:14.94/239-3.74/250)

Zelenková S. 1440 (33.27/274)

Lapešová M. 1440 (12.54/311)

Zelenková S. 1440 (3.54/208)

Lapešová M. 1440 (20.30/124)

Zelenková S. 1440 (3:10.21/276-12.66/296-09.76/386)

Lapešová M. 1440 (09.20/516)

Kratochvílová L. 1364 (13.39/211-09.37/475-3.52/204-3:18.20/215-32.04/259)

Kováčová N. 1319 (23.67/162-3:04.20/327-3.52/204-13.63/186-09.52/440)

Štelclová B. 1283 (12.90/267-09.46/454-3:06.41/308-0.00/-31.58/254)

Bendová D. 1250 (32.79/268-09.59/424-13.99/151-3:22.13/187-3.60/220)

Melicharová S. 1214 (3:01.61/350-09.64/413-/-27.42/205-3.72/246)

Teplanová N. 1211 (3.73/248-17.22/90-13.41/209-09.39/470-3:21.07/194)

Vrzáková A. 1172 (3:31.22/130-3.68/237-27.18/202-12.85/273-10.03/330)

Buchtová K. 1170 (09.87/363-12.94/262-25.68/185-3.25/151-3:18.98/209)

Trojanová M. 1168 (3:27.70/151-09.74/391-12.98/257-21.21/134-3.67/235)

Janíčková B. 1065 (10.00/336-12.76/283-21.05/132-3:25.69/164-3.24/150)

Zemanová T. 1053 (3.37/174-18.19/101-3:15.96/231-12.72/288-10.40/259)

Kuthanová M. 1021 (13.93/157-09.82/374-3:47.52/52-25.96/188-3.74/250)

Zelenková M. 979 (3.09/122-2:59.19/373-25.77/186-10.21/295-16.61/3)

Havlenová A. 978 (17.24/0-10.15/306-3.06/117-26.88/199-3:00.97/356)

Němcová T. 913 (3:24.97/168-2.94/97-21.62/139-14.42/114-09.72/395)

Šaclová P. 901 (09.80/378-15.00/71-22.77/152-2.90/91-3:18.93/209)

Kuchyňová E. 882 (3:40.26/83-2.85/83-28.79/221-13.24/227-10.35/268)

Váňová M. 798 (15.17/60-11.06/152-23.32/158-2.73/65-3:00.28/363)

Kývalová A. 776 (3:53.25/33-3.37/174-24.78/174-10.39/261-14.18/134)

Bartoňková A. 739 (09.80/378-14.68/93-21.67/139-3.09/122-4:04.75/7)

Tesařová H. 707 (3:44.74/63-2.65/53-14.69/93-10.24/289-27.76/209)

Palánová A. 637 (14.24/59-10.46/249-14.79/85-2.87/86-3:26.61/158)

Chalupská E. 488 (3:35.57/106-2.73/65-22.93/153-18.11/0-10.98/164)

Marková L. 0 (/)

Hlaváčová A. 0 (/)

Marková L. 0 (/)

Hlaváčová A. 0 (/)

Myslivcová )
Celkem 41 závodníků