výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

Bílina (5. 9. 2013)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.26
2 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.59
3 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 08.62
4 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.76
5 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.81
6 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 5.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 08.73
2 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 08.74
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 09.22
4 Karel MěšťákKarel Měšťák 00 AK BílinaAK Bílina 09.28
5 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.55
Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 5.9.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.74
2 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.06
3 Daniel RoštášDaniel Roštáš 01 AK MostAK Most 10.11
4 Jan LicekJan Licek 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.26
5 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 10.53
6 Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.69
2 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 10.29
3 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 10.43
4 Martin HellerMartin Heller 03 AK BílinaAK Bílina 10.89
5 Petr HubáčekPetr Hubáček 03 AK BílinaAK Bílina 11.91
6 Richard ŠloserRichard Šloser 01 AK BílinaAK Bílina 12.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 10.07
2 Filip ČernýFilip Černý 02 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.16
3 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 10.78
Kryštof KlousnerKryštof Klousner 03 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 5.9.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.28 11.00
2 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 08.52 9.00
3 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.57 8.00
4 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 08.66 7.00
5 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 08.77 6.00
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.83 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 5.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.88 4.00
2 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.09 3.00
3 Karel MěšťákKarel Měšťák 00 AK BílinaAK Bílina 09.40 2.00
Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 09.40 1.00
5 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.47
6 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.99
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.62
2 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 08.83
3 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.30
4 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.68
5 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 10.27
Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 09.34
2 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.57
3 Eva PojslováEva Pojslová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.63
4 Jana BydžovskáJana Bydžovská 00 AK MostAK Most 09.76
5 Nela GothováNela Gothová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.94
6 Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková 02 AK MostAK Most 09.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 5.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 08.94
2 Tereza HálkováTereza Hálková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.51
3 Barbora LeckováBarbora Lecková 00 AK MostAK Most 10.12
4 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 10.19
5 Jana BrunclíkováJana Brunclíková 02 AK BílinaAK Bílina 11.11
Ivana HájkováIvana Hájková 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.13
2 Natálie ČernáNatálie Černá 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.54
3 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.91
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.07
5 Kateřina SucháKateřina Suchá 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.46
6 Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová 03 AK MostAK Most 11.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrylováKateřina Krylová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.63
2 Tereza OpavováTereza Opavová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.69
3 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.01
4 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.27
5 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 10.33
6 Kamila KršováKamila Kršová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.75
2 Nikola GabčováNikola Gabčová 01 AK MostAK Most 10.20
3 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 10.42
4 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 AK BílinaAK Bílina 10.59
5 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.69
6 Tereza ProcházkováTereza Procházková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RybáčkováLucie Rybáčková 00 AK MostAK Most 09.31
2 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 09.92
3 Lucie SucháLucie Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.16
4 Adéla LipertováAdéla Lipertová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.47
5 Sabina HruškováSabina Hrušková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.91
6 Karolína VíchováKarolína Víchová 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.67
2 Martina OpavováMartina Opavová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.79
3 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.88
4 Lindita HuseiniLindita Huseini 02 AK MostAK Most 10.24
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.76
MB Tereza NajmanováTereza Najmanová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.93
MB Nicolette SvátkováNicolette Svátková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.98
Denisa BrankováDenisa Branková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 5.9.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.77 11.00
2 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 08.77 9.00
3 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 09.06 8.00
4 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.16 7.00
5 Lucie RybáčkováLucie Rybáčková 00 AK MostAK Most 09.23 6.00
6 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.40 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 5.9.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 09.43 4.00
2 Natálie ČernáNatálie Černá 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.44 3.00
3 Tereza HálkováTereza Hálková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.56 2.00
4 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.59 1.00
5 Kateřina KrylováKateřina Krylová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.63
6 Eva PojslováEva Pojslová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.78
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.87 11.00
2 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 20.34 9.00
3 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 20.38 8.00
4 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 21.29 7.00
5 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.62 6.00
6 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 25.40
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 21.79 5.00
2 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 22.10 4.00
3 Adam MarešAdam Mareš 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 22.95 3.00
4 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.13
5 Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 24.50
MB Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 5.9.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.47 1.00
2 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.81
3 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 25.92
4 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 26.70
5 Petr HorníkPetr Horník 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 28.32
6 Ondřej MarekOndřej Marek 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 29.25
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.58
2 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 25.73
3 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 27.96
4 Martin LeckoMartin Lecko 03 AK MostAK Most 29.72
Kryštof KlousnerKryštof Klousner 03 AK BílinaAK Bílina DNP
Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 5.9.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel DittrichKarel Dittrich 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.97 2.00
2 Filip ČernýFilip Černý 02 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 26.09
3 Martin HellerMartin Heller 03 AK BílinaAK Bílina 30.43
4 David DudaDavid Duda 02 AK BílinaAK Bílina 30.89
MB Matěj BenešMatěj Beneš 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 5.9.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žofie PickováŽofie Picková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.54 11.00
2 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 22.06 9.00
3 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.33 8.00
4 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.98 6.00
5 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 23.28 3.00
6 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 25.12
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠediváMarie Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.93 7.00
2 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 23.24 5.00
3 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.42 2.00
4 Kateřina KrylováKateřina Krylová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.77
5 Eliška NácarováEliška Nácarová 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 23.80
Jana BydžovskáJana Bydžovská 00 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 5.9.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.59
2 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.62
3 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.77
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 24.34
5 Eva PojslováEva Pojslová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.53
MB Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.79
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 5.9.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.56 1.00
2 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.94
3 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 23.95
4 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.19
5 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.26
6 Tereza MiškovskáTereza Miškovská 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 24.95
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 5.9.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.25 4.00
2 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 25.05
3 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.78
4 Marie ZdeňkováMarie Zdeňková 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 26.17
5 Adéla LipertováAdéla Lipertová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.96
MB Nicolette SvátkováNicolette Svátková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 27.56
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 5.9.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza OpavováTereza Opavová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.33
2 Markéta TürbováMarkéta Türbová 01 AK BílinaAK Bílina 24.93
3 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.84
4 Nikola GabčováNikola Gabčová 01 AK MostAK Most 26.22
5 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 26.36
6 Kamila KršováKamila Kršová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 27.97
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 5.9.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ČernáNatálie Černá 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 23.87
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.92
3 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 AK BílinaAK Bílina 26.54
4 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 26.75
5 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 26.88
Ivana HájkováIvana Hájková 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:34.90 11.00
2 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 2:36.28 8.00
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:39.16 7.00
4 Adam FučAdam Fuč 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:45.79 5.00
5 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:45.98 4.00
6 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:48.27 3.00
7 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:52.01 2.00
8 Michal RychnovskýMichal Rychnovský 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:52.93 1.00
9 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:04.41
10 Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:14.75
MB Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:39.14
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 2:36.02 9.00
2 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:40.88 6.00
3 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:18.83
4 Matouš MocMatouš Moc 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:25.48
5 Petr HorníkPetr Horník 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:28.34
6 David DudaDavid Duda 02 AK BílinaAK Bílina 3:30.64
7 Jaromír MikolášJaromír Mikoláš 01 AK MostAK Most 3:52.14
8 Martin LeckoMartin Lecko 03 AK MostAK Most 3:58.31
MB Matěj BenešMatěj Beneš 01 AK BílinaAK Bílina 3:02.53
Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:39.43 11.00
2 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 2:39.71 9.00
3 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:54.34 8.00
4 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 2:59.04 7.00
5 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:59.54 6.00
6 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:00.08 5.00
7 Nikol JankuNikol Janku 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:01.74 4.00
8 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 3:05.58 3.00
9 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:11.88 2.00
10 Eva BrunclíkováEva Brunclíková 00 AK BílinaAK Bílina 3:14.09 1.00
11 Nela GothováNela Gothová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:27.35
12 Markéta TürbováMarkéta Türbová 01 AK BílinaAK Bílina 3:27.79
13 Tereza MiškovskáTereza Miškovská 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:28.57
14 Karolína VíchováKarolína Víchová 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:34.23
15 Sabina HruškováSabina Hrušková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:35.52
16 Barbora PráškováBarbora Prášková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:37.03
17 Barbora LeckováBarbora Lecková 00 AK MostAK Most 3:38.65
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5:12.30 11.00
2 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5:32.27 9.00
3 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 5:32.58 8.00
4 Filip ŠčerbaFilip Ščerba 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:04.64 7.00
5 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6:07.26 6.00
6 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 6:41.68 5.00
7 Samuel CamaraSamuel Camara 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7:28.28 4.00
8 Jiří VágnerJiří Vágner 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8:17.46 3.00
Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 5:41.32 11.00
2 Lucie ToušováLucie Toušová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:10.07 9.00
3 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 6:12.47 8.00
4 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:32.35 7.00
5 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6:50.95 6.00
6 Kateřina KubováKateřina Kubová 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:55.03 5.00
7 Tereza ProcházkováTereza Procházková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 7:04.97 4.00
8 Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková 02 AK MostAK Most 7:14.51 3.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.24 11.00
2 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 10.28 9.00
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.72 8.00
4 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 11.72 6.00
5 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 11.84 5.00
6 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.09 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.28 7.00
2 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.87 4.00
3 Jakub KoschullJakub Koschull 00 AK MostAK Most 12.54 2.00
4 Samuel CamaraSamuel Camara 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.80 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym StrnadJáchym Strnad 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.33
2 Jaromír MikolášJaromír Mikoláš 01 AK MostAK Most 13.44
3 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 13.81
4 Josef KatičJosef Katič 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.92
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.76 11.00
2 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.44 9.00
3 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.82 8.00
4 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 10.98 7.00
5 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 16.11 1.00
MB Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.38
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.19 6.00
2 Nikol JankuNikol Janku 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.83 5.00
3 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 13.41 4.00
4 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.52 3.00
5 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.82 2.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mašek, Erlebach, Švingr, Truhlář Mašek, Erlebach, Švingr, Truhlář Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 32.52 11.00
2 Besser, Jiránek, Kubica, Šaman Besser, Jiránek, Kubica, Šaman USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 34.82 9.00
3 Bystrý, Černohorský, Fiedler, Martínek Bystrý, Černohorský, Fiedler, Martínek AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 35.08 7.00
4 Frolich, Mišelnický, Suchopárek, Kubík Frolich, Mišelnický, Suchopárek, Kubík AK MostAK Most 35.34 6.00
5 Camara, Fišer, Fuč, Vodák Camara, Fišer, Fuč, Vodák Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 36.63 5.00
6 Brunclík, Janeček, Moc, Strnad Brunclík, Janeček, Moc, Strnad USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 37.90 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smrž, Rusek, Slouka, Měšťák Smrž, Rusek, Slouka, Měšťák AK BílinaAK Bílina 35.00 8.00
2 Bažant, Čečrle, Kadlec, Heller Bažant, Čečrle, Kadlec, Heller AK BílinaAK Bílina 39.81 1.00
3 Ščerba F., Licek, Mesároš, Vágner Ščerba F., Licek, Mesároš, Vágner Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 40.91
4 Hrstka, Košul, Mikouš, Roztaš Hrstka, Košul, Mikouš, Roztaš AK MostAK Most 41.19
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katič, Laštůvka, Polák,Polanka Katič, Laštůvka, Polák,Polanka USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 37.84 4.00
2 Scholz, Raitr, Tuhý, Ditrich Scholz, Raitr, Tuhý, Ditrich AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 38.46 2.00
3 Černý, Laube, Marek, Seiner Černý, Laube, Marek, Seiner TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 40.34
4 Houška, Lecko, Petr, Synek Houška, Lecko, Petr, Synek AK MostAK Most 41.02
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Toušouvá, Satková, Picková, Rennerová Toušouvá, Satková, Picková, Rennerová Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 35.10 11.00
2 Hosingerová, Špačková, Gallová, Zábojníková Hosingerová, Špačková, Gallová, Zábojníková AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 35.24 9.00
3 Schuldesová, Mrzenová, Štolbová, Krupičková Schuldesová, Mrzenová, Štolbová, Krupičková AK BílinaAK Bílina 36.97 5.00
4 Janku, Opavová T.,Řeháková, Šedivá A. Janku, Opavová T.,Řeháková, Šedivá A. USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 38.67 2.00
Bydžovská, Trilčová, Pavelková, Hammerschmidtová Bydžovská, Trilčová, Pavelková, Hammerschmidtová AK MostAK Most DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kohlertová, Pojslová, Stehlíková, Škrancová Kohlertová, Pojslová, Stehlíková, Škrancová Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 35.84 7.00
2 Růžičková, Šponarová, Šedivá M.,Drudíková Růžičková, Šponarová, Šedivá M.,Drudíková USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 36.30 6.00
3 Balášová, Špačková K.,Jurincová, Vodrážková Balášová, Špačková K.,Jurincová, Vodrážková AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 37.39 4.00
4 Jarošíková,Lecková, Škaloudová V., Štréblová Jarošíková,Lecková, Škaloudová V., Štréblová AK MostAK Most 38.02 3.00
5 Hálková, Babíková, Suchá K., Suchá L. Hálková, Babíková, Suchá K., Suchá L. Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 39.46 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krylová, Marková, Zoubková, Štolová Krylová, Marková, Zoubková, Štolová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 35.31 8.00
2 Gabčová, Huseini, Rybáčková, Škaloudová K. Gabčová, Huseini, Rybáčková, Škaloudová K. AK MostAK Most 39.86
3 Türbová, Martinovská, Marhanová, Brunclíková J. Türbová, Martinovská, Marhanová, Brunclíková J. AK BílinaAK Bílina 40.76
Černá, Krejzová, Kršová, Štichhauerová Černá, Krejzová, Kršová, Štichhauerová TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 40.76
Přibíková, Strychová, Kubová, Dzivjaková Přibíková, Strychová, Kubová, Dzivjaková Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.40 Body
1 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.35 OOOXOXOXXX 11.00
2 Michal MocMichal Moc
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 1.25 OOOXXX 9.00
3 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 1.25 XOOOXXX 8.00
4= Karel DittrichKarel Dittrich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 1.20 OOXXX 6.50
4= Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda
AK BílinaAK Bílina
00 1.20 OOXXX 6.50
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.451.50 Body
1 Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 1.45 ---OOOOXXOOXXX 11.00
2 Lindita HuseiniLindita Huseini
AK MostAK Most
02 1.05 OXXX 9.00
Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 DNP
Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová
AK MostAK Most
03 NM
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 4.40 +0.0 m/s 4.260,04.120,04.300,14.304.370,2-0,04.400,0 11.00
2 Jiří JanečekJiří Janeček
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.96 +0.1 m/s 3.780,03.670,33.460,83.783.730,03.750,03.960,1 9.00
3 Michal MartinákMichal Martinák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.87 +0.2 m/s 3.670,03.870,23.780,53.873.630,03.410,03.430,2 8.00
4 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 3.79 +0.0 m/s 3.530,03.790,03.641,23.793.670,2X0,03.460,0 7.00
5 Kryštof BesserKryštof Besser
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.74 +0.0 m/s 3.740,03.550,73.700,03.743.440,03.570,03.57-0,1 6.00
6 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.60 +0.0 m/s 3.510,0X0,03.300,03.513.350,03.530,03.600,0 5.00
7 Filip ŠčerbaFilip Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 3.57 +0.0 m/s 3.390,03.450,03.421,13.45X0,03.300,13.570,0 4.00
8 Marek SynekMarek Synek
AK MostAK Most
02 3.42 +0.0 m/s 3.420,03.150,03.300,43.423.260,03.360,13.300,6 3.00
9 Josef KatičJosef Katič
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.34 +0.0 m/s 3.340,03.180,02.891,03.34 2.00
10 Sebastian ScholzSebastian Scholz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 3.24 +0.0 m/s 3.210,0X0,03.240,03.24 1.00
11 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.20 +0.0 m/s 3.200,02.470,43.010,13.20
12 Jáchym StrnadJáchym Strnad
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.12 +0.1 m/s 3.080,03.030,03.120,13.12
13 Jan LicekJan Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 3.12 +0.9 m/s 3.070,02.780,03.120,93.12
14 Martin ŠtěchMartin Štěch
AK BílinaAK Bílina
02 2.94 +0.0 m/s 2.730,02.940,02.900,22.94
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žofie PickováŽofie Picková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 4.66 +2.4 m/s 4,53 +1.3 m/s 4.420,54.662,44.531,34.664.331,24.341,2-1,0 11.00
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.42 +1.0 m/s 4.080,7-1,34.310,94.314.291,64.250,94.421,0 9.00
3 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 4.22 +1.4 m/s 3.641,73.952,43.961,53.963.881,24.221,44.040,2 8.00
4 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 4.17 +1.2 m/s X1,0-1,44.001,34.004.112,04.161,64.171,2 7.00
5 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 4.12 +0.5 m/s 3.560,33.901,84.120,54.123.981,13.971,94.061,3 6.00
6 Marie ŠediváMarie Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.05 +2.6 m/s 3,91 +0.0 m/s 3.590,43.721,73.741,63.744.052,63.831,03.910,0 5.00
7 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 3.91 +0.5 m/s 3.801,83.501,63.750,43.803.831,53.910,53.690,5 4.00
8 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 3.75 +1.6 m/s 3.571,23.681,43.751,63.753.551,03.440,43.170,3 3.00
9 Anna ŠediváAnna Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.49 +0.0 m/s 3.490,03.201,73.291,03.49 2.00
10 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 3.48 +1.5 m/s 3.340,53.481,5X0,53.48 1.00
11 Viktoria BabíkováViktoria Babíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 3.46 +0.0 m/s 3.070,03.350,03.460,03.46
12 Eliška NácarováEliška Nácarová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 3.43 +0.5 m/s 3.430,52.310,73.320,33.43
13 Martina OpavováMartina Opavová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.21 +1.0 m/s 3.211,03.191,62.971,73.21
Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 3.21 +1.3 m/s 3.211,3X2,43.190,03.21
15 Marie ZdeňkováMarie Zdeňková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 3.19 +1.7 m/s 3.191,72.600,72.531,93.19
16 Ivana GallováIvana Gallová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.16 +1.4 m/s 2.960,92.961,63.161,43.16
17 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 3.09 +1.4 m/s 3.091,4-0,02.770,83.09
18 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 2.88 +0.9 m/s 2.801,02.880,92.700,92.88
MB Tereza NajmanováTereza Najmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.04 +1.5 m/s
Denisa BrankováDenisa Branková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 DNP
Lucie RybáčkováLucie Rybáčková
AK MostAK Most
00 DNP
Monika ŠtréblováMonika Štréblová
AK MostAK Most
00 DNP
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 10.59 10.5909.8809.7210.5909.9708.7009.21 11.00
2 Jana LibovickáJana Libovická
AK BílinaAK Bílina
01 09.97 X09.9709.5109.9708.6108.2909.03 9.00
3 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 09.23 08.5109.2309.1709.2309.0709.1208.83 8.00
4 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 08.75 08.1208.3107.2208.3108.1008.7507.99 7.00
5 Veronika KrejzováVeronika Krejzová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 08.69 06.7208.6907.5908.6906.3107.4406.73 6.00
6 Eva BrunclíkováEva Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
00 07.03 06.2707.0306.6607.0306.6406.3806.41 5.00
7 Eliška KohlertováEliška Kohlertová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 07.01 07.0106.1106.6907.0106.6906.3606.41 4.00
8 Veronika WeihsováVeronika Weihsová
AK MostAK Most
01 06.04 XX06.0406.0405.2605.6305.42 3.00
9 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 05.11 04.9905.1105.0505.11 2.00
10 Barbora PráškováBarbora Prášková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 04.81 02.8204.8104.1104.81 1.00
Veronika PřibíkováVeronika Přibíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 DNP
Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 DNP
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 09.25 09.2508.58-09.25--08.00 11.00
2 Bohumil ČejkovskýBohumil Čejkovský
AK BílinaAK Bílina
01 08.20 07.2907.3408.2008.20X07.7207.06 9.00
3 Martin KubíkMartin Kubík
AK MostAK Most
00 07.92 X07.9207.2707.9207.3607.7407.49 8.00
4 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 07.71 07.1207.2407.7107.7107.4207.64X 7.00
5 David VodákDavid Vodák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 07.49 06.1607.1006.7307.1006.9806.4607.49 6.00
6 Vít HouškaVít Houška
AK MostAK Most
01 07.38 07.1007.1906.9807.1906.9007.0007.38 5.00
7 Marek BažantMarek Bažant
AK BílinaAK Bílina
00 07.29 06.5807.2906.6707.29X07.12X 4.00
8 Václav BrunclíkVáclav Brunclík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 07.10 07.1006.4906.8307.1006.4906.9406.50 3.00
9 Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 06.76 06.2906.7606.2106.76 2.00
10 Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 06.47 06.1606.4705.3806.47 1.00
11 Lukáš TurekLukáš Turek
AK MostAK Most
01 06.32 06.3206.21X06.32
12 Richard ŠloserRichard Šloser
AK BílinaAK Bílina
01 06.31 06.3105.93X06.31
13 Daniel MikešDaniel Mikeš
AK MostAK Most
01 05.57 05.3705.5705.0905.57
14 Filip TůmaFilip Tůma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 05.48 05.0005.1005.4805.48
15 Ondřej MarekOndřej Marek
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
03 04.21 03.6003.7804.2104.21
16 Tomáš PolákTomáš Polák
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 04.17 04.1703.1203.8804.17
17 Sergiu MaticoSergiu Matico
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 03.70 03.7003.5303.4603.70
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KoschullJakub Koschull
AK MostAK Most
00 49.91 11.00
2 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 49.79 9.00
3 Adam MarešAdam Mareš
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 44.48 8.00
4 Jonáš JiránekJonáš Jiránek
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 43.43 7.00
5 Václav BrunclíkVáclav Brunclík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 43.04 6.00
6 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka
AK MostAK Most
01 41.80 5.00
7 Michal MocMichal Moc
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 40.74 4.00
8 Daniel RoštášDaniel Roštáš
AK MostAK Most
01 39.80 3.00
9 Adam FučAdam Fuč
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 39.75 2.00
10 Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 39.16 1.00
11 David VodákDavid Vodák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 38.93
12 Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK MostAK Most
01 36.99
13 Daniel MikešDaniel Mikeš
AK MostAK Most
01 35.29
14 Lukáš TurekLukáš Turek
AK MostAK Most
01 33.85
15 Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 33.78
16 Vít HouškaVít Houška
AK MostAK Most
01 33.67
17 Michal RychnovskýMichal Rychnovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 30.88
18 Bohumil ČejkovskýBohumil Čejkovský
AK BílinaAK Bílina
01 30.00
19 Marek SynekMarek Synek
AK MostAK Most
02 29.39
20 Marek BažantMarek Bažant
AK BílinaAK Bílina
00 28.68
21 Matouš MocMatouš Moc
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 25.67
22 Jiří VágnerJiří Vágner
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 22.70
Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 DNP
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana LibovickáJana Libovická
AK BílinaAK Bílina
01 50.10 11.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 47.66 9.00
3 Hana PavelkováHana Pavelková
AK MostAK Most
00 39.59 8.00
4 Lucie ToušováLucie Toušová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 38.27 7.00
5 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 37.88 6.00
6 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 35.98 5.00
7 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 34.36 4.00
8 Veronika WeihsováVeronika Weihsová
AK MostAK Most
01 29.42 3.00
9 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 29.35 2.00
10 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 22.58 1.00
Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 DNP
Veronika PřibíkováVeronika Přibíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 DNP
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 139.00
2 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 124.00
3 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 092.50
4 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 088.00
5 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 070.50
6 SKAPD SKAPD Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 019.00
7 ROUDN ROUDN TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 009.00
Poznámky:
Stav po: 800 m, 1500 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m př., 60 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 800 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 140.00
2 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 089.00
3 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 068.00
4 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 068.00
5 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 061.00
6 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 058.00
7 SKAPD SKAPD Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 020.00
8 ROUDN ROUDN TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 017.00
Poznámky:
Stav po: 1500 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 800 m
Celkem 8 závodníků