3. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva
Bílina (5. 9. 2013)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠvingrMarek Švingr | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.26 | |||||||||||||||
2 | Jiří ŠamanJiří Šaman | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.59 | |||||||||||||||
3 | Jan SmržJan Smrž | 00 | AK Bílina | 08.62 | |||||||||||||||
4 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.76 | |||||||||||||||
5 | Dan PolankaDan Polanka | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.81 | |||||||||||||||
6 | Štěpán KubicaŠtěpán Kubica | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.08 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 5.9.2013) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KubíkMartin Kubík | 00 | AK Most | 08.73 | |||||||||||||||
2 | Daniel FröhlichDaniel Fröhlich | 00 | AK Most | 08.74 | |||||||||||||||
3 | Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 09.22 | |||||||||||||||
4 | Karel MěšťákKarel Měšťák | 00 | AK Bílina | 09.28 | |||||||||||||||
5 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.55 | |||||||||||||||
Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 5.9.2013) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel MesárošKarel Mesároš | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.74 | |||||||||||||||
2 | Sebastian ScholzSebastian Scholz | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.06 | |||||||||||||||
3 | Daniel RoštášDaniel Roštáš | 01 | AK Most | 10.11 | |||||||||||||||
4 | Jan LicekJan Licek | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.26 | |||||||||||||||
5 | Jan KadlecJan Kadlec | 01 | AK Bílina | 10.53 | |||||||||||||||
6 | Tomáš PolákTomáš Polák | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.61 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ZávěrkaAdam Závěrka | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 09.69 | |||||||||||||||
2 | Martin ŠtěchMartin Štěch | 02 | AK Bílina | 10.29 | |||||||||||||||
3 | Václav ČečrleVáclav Čečrle | 02 | AK Bílina | 10.43 | |||||||||||||||
4 | Martin HellerMartin Heller | 03 | AK Bílina | 10.89 | |||||||||||||||
5 | Petr HubáčekPetr Hubáček | 03 | AK Bílina | 11.91 | |||||||||||||||
6 | Richard ŠloserRichard Šloser | 01 | AK Bílina | 12.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian HrstkaSebastian Hrstka | 01 | AK Most | 10.07 | |||||||||||||||
2 | Filip ČernýFilip Černý | 02 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 10.16 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 01 | AK Most | 10.78 | |||||||||||||||
Kryštof KlousnerKryštof Klousner | 03 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (čt, 5.9.2013) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠvingrMarek Švingr | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.28 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan SmržJan Smrž | 00 | AK Bílina | 08.52 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří ŠamanJiří Šaman | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.57 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin KubíkMartin Kubík | 00 | AK Most | 08.66 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel FröhlichDaniel Fröhlich | 00 | AK Most | 08.77 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.83 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (čt, 5.9.2013) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan PolankaDan Polanka | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.88 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpán KubicaŠtěpán Kubica | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.09 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Karel MěšťákKarel Měšťák | 00 | AK Bílina | 09.40 | 2.00 | ||||||||||||||
Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 09.40 | 1.00 | |||||||||||||||
5 | Adam ZávěrkaAdam Závěrka | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 09.47 | |||||||||||||||
6 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová | 00 | AK Bílina | 08.83 | |||||||||||||||
3 | Karolína HosingerováKarolína Hosingerová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.30 | |||||||||||||||
4 | Karolína ŠpačkováKarolína Špačková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.68 | |||||||||||||||
5 | Klára ČerníkováKlára Černíková | 01 | AK Bílina | 10.27 | |||||||||||||||
Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová | 00 | AK Most | 09.34 | |||||||||||||||
2 | Viktoria BabíkováViktoria Babíková | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.57 | |||||||||||||||
3 | Eva PojslováEva Pojslová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.63 | |||||||||||||||
4 | Jana BydžovskáJana Bydžovská | 00 | AK Most | 09.76 | |||||||||||||||
5 | Nela GothováNela Gothová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 09.94 | |||||||||||||||
6 | Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková | 02 | AK Most | 09.95 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 5.9.2013) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | 08.94 | |||||||||||||||
2 | Tereza HálkováTereza Hálková | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.51 | |||||||||||||||
3 | Barbora LeckováBarbora Lecková | 00 | AK Most | 10.12 | |||||||||||||||
4 | Denisa KrupičkováDenisa Krupičková | 02 | AK Bílina | 10.19 | |||||||||||||||
5 | Jana BrunclíkováJana Brunclíková | 02 | AK Bílina | 11.11 | |||||||||||||||
Ivana HájkováIvana Hájková | 01 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra SatkováPetra Satková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.13 | |||||||||||||||
2 | Natálie ČernáNatálie Černá | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 09.54 | |||||||||||||||
3 | Tereza StrychováTereza Strychová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.91 | |||||||||||||||
4 | Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.07 | |||||||||||||||
5 | Kateřina SucháKateřina Suchá | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.46 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová | 03 | AK Most | 11.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KrylováKateřina Krylová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 09.63 | |||||||||||||||
2 | Tereza OpavováTereza Opavová | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.69 | |||||||||||||||
3 | Julie ProkešováJulie Prokešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 10.01 | |||||||||||||||
4 | Eliška DittrichováEliška Dittrichová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.27 | |||||||||||||||
5 | Lucie MartinovskáLucie Martinovská | 02 | AK Bílina | 10.33 | |||||||||||||||
6 | Kamila KršováKamila Kršová | 03 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 11.28 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BalášováKateřina Balášová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.75 | |||||||||||||||
2 | Nikola GabčováNikola Gabčová | 01 | AK Most | 10.20 | |||||||||||||||
3 | Ester MarhanováEster Marhanová | 03 | AK Bílina | 10.42 | |||||||||||||||
4 | Adéla JelínkováAdéla Jelínková | 02 | AK Bílina | 10.59 | |||||||||||||||
5 | Michaela OrságováMichaela Orságová | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.69 | |||||||||||||||
6 | Tereza ProcházkováTereza Procházková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 11.03 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie RybáčkováLucie Rybáčková | 00 | AK Most | 09.31 | |||||||||||||||
2 | Nina ŠtolbováNina Štolbová | 01 | AK Bílina | 09.92 | |||||||||||||||
3 | Lucie SucháLucie Suchá | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.16 | |||||||||||||||
4 | Adéla LipertováAdéla Lipertová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.47 | |||||||||||||||
5 | Sabina HruškováSabina Hrušková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.91 | |||||||||||||||
6 | Karolína VíchováKarolína Víchová | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 11.70 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ŠponarováKlára Šponarová | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.67 | |||||||||||||||
2 | Martina OpavováMartina Opavová | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.79 | |||||||||||||||
3 | Eva JurincováEva Jurincová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.88 | |||||||||||||||
4 | Lindita HuseiniLindita Huseini | 02 | AK Most | 10.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 9 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viola ŠafaříkováViola Šafaříková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 10.76 | |||||||||||||||
MB | Tereza NajmanováTereza Najmanová | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.93 | |||||||||||||||
MB | Nicolette SvátkováNicolette Svátková | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.98 | |||||||||||||||
Denisa BrankováDenisa Branková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (čt, 5.9.2013) | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová | 00 | AK Bílina | 08.77 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | 09.06 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petra SatkováPetra Satková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.16 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie RybáčkováLucie Rybáčková | 00 | AK Most | 09.23 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Karolína HosingerováKarolína Hosingerová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.40 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (čt, 5.9.2013) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová | 00 | AK Most | 09.43 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie ČernáNatálie Černá | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 09.44 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza HálkováTereza Hálková | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.56 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Viktoria BabíkováViktoria Babíková | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.59 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KrylováKateřina Krylová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 09.63 | |||||||||||||||
6 | Eva PojslováEva Pojslová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.78 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠvingrMarek Švingr | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 19.87 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří ŠamanJiří Šaman | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 20.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 20.38 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Matyáš RusekMatyáš Rusek | 00 | AK Bílina | 21.29 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 21.62 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adam ZávěrkaAdam Závěrka | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 25.40 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel FröhlichDaniel Fröhlich | 00 | AK Most | 21.79 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub DoležalJakub Doležal | 00 | AK Bílina | 22.10 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Adam MarešAdam Mareš | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 22.95 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 24.13 | |||||||||||||||
5 | Štěpán BrukŠtěpán Bruk | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 24.50 | |||||||||||||||
MB | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 5.9.2013) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam MotlAdam Motl | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.47 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Jan TuhýJan Tuhý | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 24.81 | |||||||||||||||
3 | Tomáš LaubeTomáš Laube | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 25.92 | |||||||||||||||
4 | Jan KadlecJan Kadlec | 01 | AK Bílina | 26.70 | |||||||||||||||
5 | Petr HorníkPetr Horník | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 28.32 | |||||||||||||||
6 | Ondřej MarekOndřej Marek | 03 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 29.25 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel MesárošKarel Mesároš | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 24.58 | |||||||||||||||
2 | Ondřej SeinerOndřej Seiner | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 25.73 | |||||||||||||||
3 | Sergiu MaticoSergiu Matico | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 27.96 | |||||||||||||||
4 | Martin LeckoMartin Lecko | 03 | AK Most | 29.72 | |||||||||||||||
Kryštof KlousnerKryštof Klousner | 03 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Jakub HercíkJakub Hercík | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel DittrichKarel Dittrich | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.97 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Filip ČernýFilip Černý | 02 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 26.09 | |||||||||||||||
3 | Martin HellerMartin Heller | 03 | AK Bílina | 30.43 | |||||||||||||||
4 | David DudaDavid Duda | 02 | AK Bílina | 30.89 | |||||||||||||||
MB | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AK Bílina | DNP | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žofie PickováŽofie Picková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 21.54 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | 22.06 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Natálie MarkováNatálie Marková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 22.33 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína HosingerováKarolína Hosingerová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.98 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová | 00 | AK Most | 23.28 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Andrea KuthanováAndrea Kuthanová | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 25.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie ŠediváMarie Šedivá | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 22.93 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie TrilčováLucie Trilčová | 00 | AK Most | 23.24 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.42 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KrylováKateřina Krylová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 23.77 | |||||||||||||||
5 | Eliška NácarováEliška Nácarová | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 23.80 | |||||||||||||||
Jana BydžovskáJana Bydžovská | 00 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ŠponarováKlára Šponarová | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 23.59 | |||||||||||||||
2 | Karolína ŠpačkováKarolína Špačková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.62 | |||||||||||||||
3 | Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 23.77 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HorníkováKateřina Horníková | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 24.34 | |||||||||||||||
5 | Eva PojslováEva Pojslová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 24.53 | |||||||||||||||
MB | Ivana GallováIvana Gallová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BalášováKateřina Balášová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.56 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora PšenkováBarbora Pšenková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.94 | |||||||||||||||
3 | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 23.95 | |||||||||||||||
4 | Tereza VodrážkováTereza Vodrážková | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 24.19 | |||||||||||||||
5 | Eva JurincováEva Jurincová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 24.26 | |||||||||||||||
6 | Tereza MiškovskáTereza Miškovská | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 24.95 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza StehlíkováTereza Stehlíková | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 23.25 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Julie ProkešováJulie Prokešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 25.05 | |||||||||||||||
3 | Eliška DittrichováEliška Dittrichová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 25.78 | |||||||||||||||
4 | Marie ZdeňkováMarie Zdeňková | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 26.17 | |||||||||||||||
5 | Adéla LipertováAdéla Lipertová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 26.96 | |||||||||||||||
MB | Nicolette SvátkováNicolette Svátková | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 27.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza OpavováTereza Opavová | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 24.33 | |||||||||||||||
2 | Markéta TürbováMarkéta Türbová | 01 | AK Bílina | 24.93 | |||||||||||||||
3 | Michaela OrságováMichaela Orságová | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 25.84 | |||||||||||||||
4 | Nikola GabčováNikola Gabčová | 01 | AK Most | 26.22 | |||||||||||||||
5 | Ester MarhanováEster Marhanová | 03 | AK Bílina | 26.36 | |||||||||||||||
6 | Kamila KršováKamila Kršová | 03 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 27.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie ČernáNatálie Černá | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 23.87 | |||||||||||||||
2 | Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 24.92 | |||||||||||||||
3 | Adéla JelínkováAdéla Jelínková | 02 | AK Bílina | 26.54 | |||||||||||||||
4 | Klára ČerníkováKlára Černíková | 01 | AK Bílina | 26.75 | |||||||||||||||
5 | Lucie MartinovskáLucie Martinovská | 02 | AK Bílina | 26.88 | |||||||||||||||
Ivana HájkováIvana Hájková | 01 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik ČernohorskýDominik Černohorský | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:34.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matyáš RusekMatyáš Rusek | 00 | AK Bílina | 2:36.28 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:39.16 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Adam FučAdam Fuč | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:45.79 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Jonáš FiedlerJonáš Fiedler | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:45.98 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:48.27 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Jan TuhýJan Tuhý | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:52.01 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Michal RychnovskýMichal Rychnovský | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 2:52.93 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Tomáš KubelkaTomáš Kubelka | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:04.41 | |||||||||||||||
10 | Štěpán BrukŠtěpán Bruk | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:14.75 | |||||||||||||||
MB | Filip JáčFilip Jáč | 02 | ASK ELNA Počerady | 2:39.14 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DoležalJakub Doležal | 00 | AK Bílina | 2:36.02 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jonáš JiránekJonáš Jiránek | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:40.88 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch RaitrVojtěch Raitr | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 3:18.83 | |||||||||||||||
4 | Matouš MocMatouš Moc | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:25.48 | |||||||||||||||
5 | Petr HorníkPetr Horník | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:28.34 | |||||||||||||||
6 | David DudaDavid Duda | 02 | AK Bílina | 3:30.64 | |||||||||||||||
7 | Jaromír MikolášJaromír Mikoláš | 01 | AK Most | 3:52.14 | |||||||||||||||
8 | Martin LeckoMartin Lecko | 03 | AK Most | 3:58.31 | |||||||||||||||
MB | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AK Bílina | 3:02.53 | |||||||||||||||
Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 2:39.43 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie TrilčováLucie Trilčová | 00 | AK Most | 2:39.71 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora PšenkováBarbora Pšenková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:54.34 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza SmitkováTereza Smitková | 00 | AK Most | 2:59.04 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Daniela RůžičkováDaniela Růžičková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:59.54 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:00.08 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Nikol JankuNikol Janku | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:01.74 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Monika ŠtréblováMonika Štréblová | 00 | AK Most | 3:05.58 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Tereza StrychováTereza Strychová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 3:11.88 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Eva BrunclíkováEva Brunclíková | 00 | AK Bílina | 3:14.09 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Nela GothováNela Gothová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 3:27.35 | |||||||||||||||
12 | Markéta TürbováMarkéta Türbová | 01 | AK Bílina | 3:27.79 | |||||||||||||||
13 | Tereza MiškovskáTereza Miškovská | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:28.57 | |||||||||||||||
14 | Karolína VíchováKarolína Víchová | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:34.23 | |||||||||||||||
15 | Sabina HruškováSabina Hrušková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:35.52 | |||||||||||||||
16 | Barbora PráškováBarbora Prášková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:37.03 | |||||||||||||||
17 | Barbora LeckováBarbora Lecková | 00 | AK Most | 3:38.65 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 5:12.30 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin FišerMartin Fišer | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 5:32.27 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda | 00 | AK Bílina | 5:32.58 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Filip ŠčerbaFilip Ščerba | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 6:04.64 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 6:07.26 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub MišelnickýJakub Mišelnický | 00 | AK Most | 6:41.68 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Samuel CamaraSamuel Camara | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 7:28.28 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jiří VágnerJiří Vágner | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 8:17.46 | 3.00 | ||||||||||||||
Jakub HercíkJakub Hercík | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana PavelkováHana Pavelková | 00 | AK Most | 5:41.32 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie ToušováLucie Toušová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 6:10.07 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 6:12.47 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška KohlertováEliška Kohlertová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 6:32.35 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Viola ŠafaříkováViola Šafaříková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 6:50.95 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KubováKateřina Kubová | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 6:55.03 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tereza ProcházkováTereza Procházková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 7:04.97 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková | 02 | AK Most | 7:14.51 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.24 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan SmržJan Smrž | 00 | AK Bílina | 10.28 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.72 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub MišelnickýJakub Mišelnický | 00 | AK Most | 11.72 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek | 01 | AK Most | 11.84 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Kryštof BesserKryštof Besser | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 12.09 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán KubicaŠtěpán Kubica | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 11.28 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Dan PolankaDan Polanka | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 11.87 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub KoschullJakub Koschull | 00 | AK Most | 12.54 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Samuel CamaraSamuel Camara | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 12.80 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym StrnadJáchym Strnad | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 13.33 | |||||||||||||||
2 | Jaromír MikolášJaromír Mikoláš | 01 | AK Most | 13.44 | |||||||||||||||
3 | Václav ČečrleVáclav Čečrle | 02 | AK Bílina | 13.81 | |||||||||||||||
4 | Josef KatičJosef Katič | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 13.92 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 09.76 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie RennerováLucie Rennerová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.44 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza StehlíkováTereza Stehlíková | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.82 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová | 00 | AK Bílina | 10.98 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 16.11 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 11.38 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 5.9.2013) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 12.19 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Nikol JankuNikol Janku | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 12.83 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Nina ŠtolbováNina Štolbová | 01 | AK Bílina | 13.41 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Ivana GallováIvana Gallová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 13.52 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Anna ŠediváAnna Šedivá | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 13.82 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mašek, Erlebach, Švingr, Truhlář Mašek, Erlebach, Švingr, Truhlář | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 32.52 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Besser, Jiránek, Kubica, Šaman Besser, Jiránek, Kubica, Šaman | USK VŠEM Ústí n/L. | 34.82 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Bystrý, Černohorský, Fiedler, Martínek Bystrý, Černohorský, Fiedler, Martínek | AK Chemopetrol Litvínov | 35.08 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Frolich, Mišelnický, Suchopárek, Kubík Frolich, Mišelnický, Suchopárek, Kubík | AK Most | 35.34 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Camara, Fišer, Fuč, Vodák Camara, Fišer, Fuč, Vodák | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 36.63 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | Brunclík, Janeček, Moc, Strnad Brunclík, Janeček, Moc, Strnad | USK VŠEM Ústí n/L. | 37.90 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smrž, Rusek, Slouka, Měšťák Smrž, Rusek, Slouka, Měšťák | AK Bílina | 35.00 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Bažant, Čečrle, Kadlec, Heller Bažant, Čečrle, Kadlec, Heller | AK Bílina | 39.81 | 1.00 | |||||||||||||||
3 | Ščerba F., Licek, Mesároš, Vágner Ščerba F., Licek, Mesároš, Vágner | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 40.91 | ||||||||||||||||
4 | Hrstka, Košul, Mikouš, Roztaš Hrstka, Košul, Mikouš, Roztaš | AK Most | 41.19 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katič, Laštůvka, Polák,Polanka Katič, Laštůvka, Polák,Polanka | USK VŠEM Ústí n/L. | 37.84 | 4.00 | |||||||||||||||
2 | Scholz, Raitr, Tuhý, Ditrich Scholz, Raitr, Tuhý, Ditrich | AK Chemopetrol Litvínov | 38.46 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | Černý, Laube, Marek, Seiner Černý, Laube, Marek, Seiner | TJ Sokol Roudnice n/L. | 40.34 | ||||||||||||||||
4 | Houška, Lecko, Petr, Synek Houška, Lecko, Petr, Synek | AK Most | 41.02 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toušouvá, Satková, Picková, Rennerová Toušouvá, Satková, Picková, Rennerová | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 35.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Hosingerová, Špačková, Gallová, Zábojníková Hosingerová, Špačková, Gallová, Zábojníková | AK Chemopetrol Litvínov | 35.24 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Schuldesová, Mrzenová, Štolbová, Krupičková Schuldesová, Mrzenová, Štolbová, Krupičková | AK Bílina | 36.97 | 5.00 | |||||||||||||||
4 | Janku, Opavová T.,Řeháková, Šedivá A. Janku, Opavová T.,Řeháková, Šedivá A. | USK VŠEM Ústí n/L. | 38.67 | 2.00 | |||||||||||||||
Bydžovská, Trilčová, Pavelková, Hammerschmidtová Bydžovská, Trilčová, Pavelková, Hammerschmidtová | AK Most | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kohlertová, Pojslová, Stehlíková, Škrancová Kohlertová, Pojslová, Stehlíková, Škrancová | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 35.84 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Růžičková, Šponarová, Šedivá M.,Drudíková Růžičková, Šponarová, Šedivá M.,Drudíková | USK VŠEM Ústí n/L. | 36.30 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | Balášová, Špačková K.,Jurincová, Vodrážková Balášová, Špačková K.,Jurincová, Vodrážková | AK Chemopetrol Litvínov | 37.39 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | Jarošíková,Lecková, Škaloudová V., Štréblová Jarošíková,Lecková, Škaloudová V., Štréblová | AK Most | 38.02 | 3.00 | |||||||||||||||
5 | Hálková, Babíková, Suchá K., Suchá L. Hálková, Babíková, Suchá K., Suchá L. | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 39.46 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krylová, Marková, Zoubková, Štolová Krylová, Marková, Zoubková, Štolová | TJ VTŽ Chomutov | 35.31 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Gabčová, Huseini, Rybáčková, Škaloudová K. Gabčová, Huseini, Rybáčková, Škaloudová K. | AK Most | 39.86 | ||||||||||||||||
3 | Türbová, Martinovská, Marhanová, Brunclíková J. Türbová, Martinovská, Marhanová, Brunclíková J. | AK Bílina | 40.76 | ||||||||||||||||
Černá, Krejzová, Kršová, Štichhauerová Černá, Krejzová, Kršová, Štichhauerová | TJ Sokol Roudnice n/L. | 40.76 | |||||||||||||||||
Přibíková, Strychová, Kubová, Dzivjaková Přibíková, Strychová, Kubová, Dzivjaková | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.151.201.251.301.351.40 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 1.35 | OOOXOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Michal MocMichal Moc
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 1.25 | OOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L. |
01 | 1.25 | XOOOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4= |
Karel DittrichKarel Dittrich
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 1.20 | OOXXX | 6.50 | ||||||||||||||
4= |
Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda
AK Bílina |
00 | 1.20 | OOXXX | 6.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.051.101.151.201.251.301.351.401.451.50 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 1.45 | OXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Lindita HuseiniLindita Huseini
AK Most |
02 | 1.05 | OXXX | 9.00 | ||||||||||||||
Tereza SmitkováTereza Smitková
AK Most |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová
AK Most |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik ČernohorskýDominik Černohorský
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 4.40 +0.0 m/s | 4.260,0 | 4.120,0 | 4.300,1 | 4.30 | 4.370,2 | -0,0 | 4.400,0 | 11.00 | ||||||||
2 |
Jiří JanečekJiří Janeček
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 3.96 +0.1 m/s | 3.780,0 | 3.670,3 | 3.460,8 | 3.78 | 3.730,0 | 3.750,0 | 3.960,1 | 9.00 | ||||||||
3 |
Michal MartinákMichal Martinák
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 3.87 +0.2 m/s | 3.670,0 | 3.870,2 | 3.780,5 | 3.87 | 3.630,0 | 3.410,0 | 3.430,2 | 8.00 | ||||||||
4 |
Tomáš KubelkaTomáš Kubelka
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
02 | 3.79 +0.0 m/s | 3.530,0 | 3.790,0 | 3.641,2 | 3.79 | 3.670,2 | X0,0 | 3.460,0 | 7.00 | ||||||||
5 |
Kryštof BesserKryštof Besser
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 3.74 +0.0 m/s | 3.740,0 | 3.550,7 | 3.700,0 | 3.74 | 3.440,0 | 3.570,0 | 3.57-0,1 | 6.00 | ||||||||
6 |
Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 3.60 +0.0 m/s | 3.510,0 | X0,0 | 3.300,0 | 3.51 | 3.350,0 | 3.530,0 | 3.600,0 | 5.00 | ||||||||
7 |
Filip ŠčerbaFilip Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 3.57 +0.0 m/s | 3.390,0 | 3.450,0 | 3.421,1 | 3.45 | X0,0 | 3.300,1 | 3.570,0 | 4.00 | ||||||||
8 |
Marek SynekMarek Synek
AK Most |
02 | 3.42 +0.0 m/s | 3.420,0 | 3.150,0 | 3.300,4 | 3.42 | 3.260,0 | 3.360,1 | 3.300,6 | 3.00 | ||||||||
9 |
Josef KatičJosef Katič
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 3.34 +0.0 m/s | 3.340,0 | 3.180,0 | 2.891,0 | 3.34 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Sebastian ScholzSebastian Scholz
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 3.24 +0.0 m/s | 3.210,0 | X0,0 | 3.240,0 | 3.24 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 3.20 +0.0 m/s | 3.200,0 | 2.470,4 | 3.010,1 | 3.20 | ||||||||||||
12 |
Jáchym StrnadJáchym Strnad
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 3.12 +0.1 m/s | 3.080,0 | 3.030,0 | 3.120,1 | 3.12 | ||||||||||||
13 |
Jan LicekJan Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 3.12 +0.9 m/s | 3.070,0 | 2.780,0 | 3.120,9 | 3.12 | ||||||||||||
14 |
Martin ŠtěchMartin Štěch
AK Bílina |
02 | 2.94 +0.0 m/s | 2.730,0 | 2.940,0 | 2.900,2 | 2.94 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Žofie PickováŽofie Picková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 4.66 +2.4 m/s | 4,53 +1.3 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | 11.00 | ||||||||||
2 |
Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 4.42 +1.0 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 4.22 +1.4 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 4.17 +1.2 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 4.12 +0.5 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Marie ŠediváMarie Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 4.05 +2.6 m/s | 3,91 +0.0 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | 5.00 | ||||||||||
7 |
Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ Chomutov |
01 | 3.91 +0.5 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Kateřina HorníkováKateřina Horníková
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 3.75 +1.6 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Anna ŠediváAnna Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 3.49 +0.0 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 3.48 +1.5 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Viktoria BabíkováViktoria Babíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 3.46 +0.0 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | ||||||||||||
12 |
Eliška NácarováEliška Nácarová
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 3.43 +0.5 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | ||||||||||||
13 |
Martina OpavováMartina Opavová
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 3.21 +1.0 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | ||||||||||||
Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK Bílina |
02 | 3.21 +1.3 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | |||||||||||||
15 |
Marie ZdeňkováMarie Zdeňková
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
02 | 3.19 +1.7 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | ||||||||||||
16 |
Ivana GallováIvana Gallová
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 3.16 +1.4 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | ||||||||||||
17 |
Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 3.09 +1.4 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | ||||||||||||
18 |
Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK Bílina |
02 | 2.88 +0.9 m/s | 2.950,6 | 3.041,5 | X2,9 | 3.04 | ||||||||||||
MB |
Tereza NajmanováTereza Najmanová
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 3.04 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
Denisa BrankováDenisa Branková
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Lucie RybáčkováLucie Rybáčková
AK Most |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Monika ŠtréblováMonika Štréblová
AK Most |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 10.59 | 02.82 | 04.81 | 04.11 | 04.81 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Jana LibovickáJana Libovická
AK Bílina |
01 | 09.97 | 02.82 | 04.81 | 04.11 | 04.81 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 09.23 | 02.82 | 04.81 | 04.11 | 04.81 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK Most |
02 | 08.75 | 02.82 | 04.81 | 04.11 | 04.81 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Veronika KrejzováVeronika Krejzová
TJ Sokol Roudnice n/L. |
00 | 08.69 | 02.82 | 04.81 | 04.11 | 04.81 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Eva BrunclíkováEva Brunclíková
AK Bílina |
00 | 07.03 | 02.82 | 04.81 | 04.11 | 04.81 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Eliška KohlertováEliška Kohlertová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 07.01 | 02.82 | 04.81 | 04.11 | 04.81 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Veronika WeihsováVeronika Weihsová
AK Most |
01 | 06.04 | 02.82 | 04.81 | 04.11 | 04.81 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
AK Chemopetrol Litvínov |
03 | 05.11 | 02.82 | 04.81 | 04.11 | 04.81 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Barbora PráškováBarbora Prášková
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
03 | 04.81 | 02.82 | 04.81 | 04.11 | 04.81 | 1.00 | |||||||||||
Veronika PřibíkováVeronika Přibíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Tereza ŠárováTereza Šárová
AK Most |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 09.25 | 09.25 | 08.58 | - | 09.25 | - | - | 08.00 | 11.00 | ||||||||
2 |
Bohumil ČejkovskýBohumil Čejkovský
AK Bílina |
01 | 08.20 | 07.29 | 07.34 | 08.20 | 08.20 | X | 07.72 | 07.06 | 9.00 | ||||||||
3 |
Martin KubíkMartin Kubík
AK Most |
00 | 07.92 | X | 07.92 | 07.27 | 07.92 | 07.36 | 07.74 | 07.49 | 8.00 | ||||||||
4 |
Karel MěšťákKarel Měšťák
AK Bílina |
00 | 07.71 | 07.12 | 07.24 | 07.71 | 07.71 | 07.42 | 07.64 | X | 7.00 | ||||||||
5 |
David VodákDavid Vodák
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 07.49 | 06.16 | 07.10 | 06.73 | 07.10 | 06.98 | 06.46 | 07.49 | 6.00 | ||||||||
6 |
Vít HouškaVít Houška
AK Most |
01 | 07.38 | 07.10 | 07.19 | 06.98 | 07.19 | 06.90 | 07.00 | 07.38 | 5.00 | ||||||||
7 |
Marek BažantMarek Bažant
AK Bílina |
00 | 07.29 | 06.58 | 07.29 | 06.67 | 07.29 | X | 07.12 | X | 4.00 | ||||||||
8 |
Václav BrunclíkVáclav Brunclík
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 07.10 | 07.10 | 06.49 | 06.83 | 07.10 | 06.49 | 06.94 | 06.50 | 3.00 | ||||||||
9 |
Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 06.76 | 06.29 | 06.76 | 06.21 | 06.76 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L. |
01 | 06.47 | 06.16 | 06.47 | 05.38 | 06.47 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Lukáš TurekLukáš Turek
AK Most |
01 | 06.32 | 06.32 | 06.21 | X | 06.32 | ||||||||||||
12 |
Richard ŠloserRichard Šloser
AK Bílina |
01 | 06.31 | 06.31 | 05.93 | X | 06.31 | ||||||||||||
13 |
Daniel MikešDaniel Mikeš
AK Most |
01 | 05.57 | 05.37 | 05.57 | 05.09 | 05.57 | ||||||||||||
14 |
Filip TůmaFilip Tůma
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 05.48 | 05.00 | 05.10 | 05.48 | 05.48 | ||||||||||||
15 |
Ondřej MarekOndřej Marek
TJ Sokol Roudnice n/L. |
03 | 04.21 | 03.60 | 03.78 | 04.21 | 04.21 | ||||||||||||
16 |
Tomáš PolákTomáš Polák
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 04.17 | 04.17 | 03.12 | 03.88 | 04.17 | ||||||||||||
17 |
Sergiu MaticoSergiu Matico
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
03 | 03.70 | 03.70 | 03.53 | 03.46 | 03.70 | ||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KoschullJakub Koschull
AK Most |
00 | 49.91 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 49.79 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adam MarešAdam Mareš
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 44.48 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jonáš JiránekJonáš Jiránek
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 43.43 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Václav BrunclíkVáclav Brunclík
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 43.04 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Sebastian HrstkaSebastian Hrstka
AK Most |
01 | 41.80 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal MocMichal Moc
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 40.74 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Daniel RoštášDaniel Roštáš
AK Most |
01 | 39.80 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adam FučAdam Fuč
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 39.75 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 39.16 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David VodákDavid Vodák
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 38.93 | ||||||||||||||||
12 |
Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK Most |
01 | 36.99 | ||||||||||||||||
13 |
Daniel MikešDaniel Mikeš
AK Most |
01 | 35.29 | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš TurekLukáš Turek
AK Most |
01 | 33.85 | ||||||||||||||||
15 |
Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 33.78 | ||||||||||||||||
16 |
Vít HouškaVít Houška
AK Most |
01 | 33.67 | ||||||||||||||||
17 |
Michal RychnovskýMichal Rychnovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
02 | 30.88 | ||||||||||||||||
18 |
Bohumil ČejkovskýBohumil Čejkovský
AK Bílina |
01 | 30.00 | ||||||||||||||||
19 |
Marek SynekMarek Synek
AK Most |
02 | 29.39 | ||||||||||||||||
20 |
Marek BažantMarek Bažant
AK Bílina |
00 | 28.68 | ||||||||||||||||
21 |
Matouš MocMatouš Moc
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 25.67 | ||||||||||||||||
22 |
Jiří VágnerJiří Vágner
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 22.70 | ||||||||||||||||
Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 5.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana LibovickáJana Libovická
AK Bílina |
01 | 50.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 47.66 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Hana PavelkováHana Pavelková
AK Most |
00 | 39.59 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie ToušováLucie Toušová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 38.27 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 37.88 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK Most |
02 | 35.98 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 34.36 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika WeihsováVeronika Weihsová
AK Most |
01 | 29.42 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 29.35 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 22.58 | 1.00 | |||||||||||||||
Tereza ŠárováTereza Šárová
AK Most |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Veronika PřibíkováVeronika Přibíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ATCUL ATCUL | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 139.00 | ||||||||||||||||
2 | USKUL USKUL | USK VŠEM Ústí n/L. | 124.00 | ||||||||||||||||
3 | BILIN BILIN | AK Bílina | 092.50 | ||||||||||||||||
4 | AKMOS AKMOS | AK Most | 088.00 | ||||||||||||||||
5 | LITVI LITVI | AK Chemopetrol Litvínov | 070.50 | ||||||||||||||||
6 | SKAPD SKAPD | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 019.00 | ||||||||||||||||
7 | ROUDN ROUDN | TJ Sokol Roudnice n/L. | 009.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 800 m, 1500 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m př., 60 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 800 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ATCUL ATCUL | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 140.00 | ||||||||||||||||
2 | AKMOS AKMOS | AK Most | 089.00 | ||||||||||||||||
3 | BILIN BILIN | AK Bílina | 068.00 | ||||||||||||||||
4 | LITVI LITVI | AK Chemopetrol Litvínov | 068.00 | ||||||||||||||||
5 | USKUL USKUL | USK VŠEM Ústí n/L. | 061.00 | ||||||||||||||||
6 | TJCHO TJCHO | TJ VTŽ Chomutov | 058.00 | ||||||||||||||||
7 | SKAPD SKAPD | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 020.00 | ||||||||||||||||
8 | ROUDN ROUDN | TJ Sokol Roudnice n/L. | 017.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 1500 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 800 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |