výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo přeboru družstev staršího žactva

Opava (4. 9. 2013)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.43 11.00
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.49 9.00
3 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 40.20 8.00
4 Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.47 7.00
5 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 41.03 6.00
6 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.87 4.00
7 René MartiňákRené Martiňák 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 43.64 3.00
8 Petr PuschPetr Pusch 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.60 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.36 5.00
2 David BučekDavid Buček 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.84 2.00
3 Martin KašperlíkMartin Kašperlík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.37
4 Lukáš HruzíkLukáš Hruzík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.40
5 Martin DanielMartin Daniel 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 53.63
MB Michal NěmecMichal Němec 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 45.49
Tomáš MetzTomáš Metz 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 45.74 11.00
2 Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 48.36 8.00
3 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.96 6.00
4 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 49.91 4.00
5 Tereza WeichtováTereza Weichtová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.45 3.00
6 Jana HájkováJana Hájková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.23 2.00
Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Kateřina MarcinčinováKateřina Marcinčinová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 47.66 9.00
2 Veronika VíchováVeronika Víchová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.81 7.00
3 Tereza GrowkováTereza Growková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.66 5.00
MB Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
MB Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.69
MB Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.30
MB Ema RecováEma Recová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 55.34
Veronika VolnáVeronika Volná 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků