Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B
Jablonec nad Nisou (14. 9. 2013)skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 14.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 6.20 +2.1 m/s | 5.70+3,1 | 4.94+2,1 | X | 5.70 | X | X | 6.20+2,1 | 11.00 | ||||||||
2 |
Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 6.00 +1.3 m/s | 5.62+1,3 | 5.77+1,2 | 5.96+1,1 | 5.96 | X | 6.00+1,3 | 4.77+2,0 | 9.00 | ||||||||
3 |
Martin KulhánekMartin Kulhánek
Atletika Chrudim |
98 | 5.72 +1.1 m/s | 5.72+1,1 | 5.67+1,0 | 5.72+0,6 | 5.72 | 5.54+1,2 | 5.49+1,9 | 5.65+1,8 | 8.00 | ||||||||
4 |
Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 5.68 +2.4 m/s | 5.68+2,4 | 5.61+3,1 | - | 5.68 | 5.00+1,1 | 5.32+0,2 | 5.50+1,0 | 7.00 | ||||||||
5 |
Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 5.65 +0.4 m/s | 5.45+0,8 | 5.53+1,0 | 5.65+0,4 | 5.65 | X | 5.65+3,0 | 5.56+1,9 | 6.00 | ||||||||
6 |
Jakub VeselýJakub Veselý
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 5.57 +0.8 m/s | 5.57+0,8 | - | - | 5.57 | 5.44+1,6 | 5.29+1,3 | -- | 5.00 | ||||||||
7 |
Štěpán HamplŠtěpán Hampl
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 5.43 +2.6 m/s | 4.89+4,1 | 5.11+2,1 | X | 5.11 | 5.27+0,9 | 5.40+2,0 | 5.43+2,6 | 4.00 | ||||||||
8 |
Filip VejdělekFilip Vejdělek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 5.11 -1.3 m/s | 5.11-1,3 | 4.78+1,7 | 4.35+0,5 | 5.11 | 4.93+2,4 | X | 5.00+0,9 | 3.00 | ||||||||
9 |
Jakub SýkoraJakub Sýkora
AK Most |
98 | 5.09 +1.6 m/s | 5.09+1,6 | 4.98+1,1 | 4.98+0,8 | 5.09 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 5.07 +0.8 m/s | X | 5.07+0,8 | 4.91+0,4 | 5.07 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 4.86 +0.3 m/s | X | X | 4.86+0,3 | 4.86 | ||||||||||||
12 |
Daniel MenšíkDaniel Menšík
Hvězda SKP Pardubice |
98 | 4.73 +2.5 m/s | 4.61+0,6 | 4.73+2,5 | 4.27+2,2 | 4.73 | ||||||||||||
13 |
Patrik JeňoPatrik Jeňo
AK Most |
99 | 4.45 +1.9 m/s | 4.45+1,9 | 4.42+3,9 | 4.40+3,1 | 4.45 | ||||||||||||
14 |
Kryštof KolíbalKryštof Kolíbal
Hvězda SKP Pardubice |
00 | 4.08 +1.5 m/s | 4.08+1,5 | 3.73+2,3 | X | 4.08 | ||||||||||||
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
AK Most |
99 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 14.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 5.30 -1.2 m/s | X-0,8 | 4.95-0,7 | 5.30-1,2 | 5.30 | 5.03-1,7 | 5.26-0,3 | 4.86+0,5 | 11.00 | ||||||||
2 |
Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
ASK Lovosice |
98 | 5.06 -0.9 m/s | X-0,3 | 5.05-1,4 | 5.02-1,2 | 5.05 | 5.06-0,9 | X-0,5 | X-1,8 | 9.00 | ||||||||
3 |
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika Chrudim |
99 | 4.95 -1.0 m/s | X0 | 4.67-0,4 | 4.48-0,5 | 4.67 | 4.95-1,0 | X-0,9 | 4.85-0,2 | 8.00 | ||||||||
4 |
Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 4.90 -1.7 m/s | 3.47-2,3 | 4.90-1,7 | X+0,1 | 4.90 | 4.82-1,8 | X-1,7 | X-2,0 | 7.00 | ||||||||
5 |
Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.82 -0.4 m/s | X-0,5 | 4.34-0,9 | 4.82-0,4 | 4.82 | 4.79+2,3 | X0 | X-0,6 | 6.00 | ||||||||
6 |
Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 4.80 -0.7 m/s | 4.73-0,6 | 4.53-1,2 | 4.64-0,7 | 4.73 | 4.64+0,3 | X-2,2 | 4.80-0,7 | 5.00 | ||||||||
7 |
Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 4.74 -1.5 m/s | 4.56-0,3 | 4.67-1,6 | X-0,1 | 4.67 | X-1,4 | 4.74-1,5 | -- | 4.00 | ||||||||
8 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 4.73 -0.5 m/s | 4.35-0,7 | 4.73-0,5 | X-0,8 | 4.73 | 4.27-0,3 | -- | -- | 3.00 | ||||||||
9 |
Eliška OswaldováEliška Oswaldová
AC Česká Lípa |
99 | 4.60 -1.5 m/s | X0 | 4.60-1,5 | X-1,6 | 4.60 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 4.59 -0.6 m/s | X-1,4 | 4.56-1,0 | 4.59-0,6 | 4.59 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 4.59 -1.2 m/s | X-1,3 | 4.59-1,2 | 3.71-0,6 | 4.59 | ||||||||||||
12 |
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim |
99 | 4.54 -1.6 m/s | X-1,9 | 4.02-1,5 | 4.54-1,6 | 4.54 | ||||||||||||
13 |
Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 4.48 -2.2 m/s | X-0,5 | X-2,8 | 4.48-2,2 | 4.48 | ||||||||||||
14 |
Zuzana NovotnáZuzana Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
99 | 4.46 -1.2 m/s | X-1,6 | 4.42-0,4 | 4.46-1,2 | 4.46 | ||||||||||||
15 |
Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 4.27 -0.6 m/s | 4.27-0,6 | 4.23-0,8 | X-0,7 | 4.27 | ||||||||||||
16 |
Klára HronováKlára Hronová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
99 | 4.02 -0.2 m/s | X-1,3 | 4.02-0,2 | X-1,7 | 4.02 | ||||||||||||
17 |
Laura GočaltovskáLaura Gočaltovská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
99 | 3.92 -1.0 m/s | X- | 3.82-1,0 | 3.92-1,0 | 3.92 | ||||||||||||
18 |
Natálie NEDOMLELOVÁNatálie NEDOMLELOVÁ
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 3.90 -0.6 m/s | 3.78-0,9 | 3.73-0,7 | 3.90-0,6 | 3.90 | ||||||||||||
19 |
Šárka DlouháŠárka Dlouhá
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 3.87 -0.6 m/s | X- | 3.87-0,6 | 3.87- | 3.87 | ||||||||||||
20 |
Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ Chomutov |
01 | 3.64 - m/s | 3.59- | 3.59-2,6 | 3.64- | 3.64 | ||||||||||||
Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 0 | X+0,6 | X-1,1 | X-0,4 | 0 | |||||||||||||
Alžběta LevínskáAlžběta Levínská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
00 | 0 | X+0,3 | X-0,9 | X-0,1 | 0 | |||||||||||||
Celkem 22 závodníků |