výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Jablonec nad Nisou (14. 9. 2013)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 6.20 +2.1 m/s 5.70+3,14.94+2,1X5.70XX6.20+2,1 11.00
2 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 6.00 +1.3 m/s 5.62+1,35.77+1,25.96+1,15.96X6.00+1,34.77+2,0 9.00
3 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 5.72 +1.1 m/s 5.72+1,15.67+1,05.72+0,65.725.54+1,25.49+1,95.65+1,8 8.00
4 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 5.68 +2.4 m/s 5.68+2,45.61+3,1-5.685.00+1,15.32+0,25.50+1,0 7.00
5 Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.65 +0.4 m/s 5.45+0,85.53+1,05.65+0,45.65X5.65+3,05.56+1,9 6.00
6 Jakub VeselýJakub Veselý
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 5.57 +0.8 m/s 5.57+0,8--5.575.44+1,65.29+1,3-- 5.00
7 Štěpán HamplŠtěpán Hampl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 5.43 +2.6 m/s 4.89+4,15.11+2,1X5.115.27+0,95.40+2,05.43+2,6 4.00
8 Filip VejdělekFilip Vejdělek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.11 -1.3 m/s 5.11-1,34.78+1,74.35+0,55.114.93+2,4X5.00+0,9 3.00
9 Jakub SýkoraJakub Sýkora
AK MostAK Most
98 5.09 +1.6 m/s 5.09+1,64.98+1,14.98+0,85.09 2.00
10 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.07 +0.8 m/s X5.07+0,84.91+0,45.07 1.00
11 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.86 +0.3 m/s XX4.86+0,34.86
12 Daniel MenšíkDaniel Menšík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.73 +2.5 m/s 4.61+0,64.73+2,54.27+2,24.73
13 Patrik JeňoPatrik Jeňo
AK MostAK Most
99 4.45 +1.9 m/s 4.45+1,94.42+3,94.40+3,14.45
14 Kryštof KolíbalKryštof Kolíbal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 4.08 +1.5 m/s 4.08+1,53.73+2,3X4.08
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
AK MostAK Most
99 DNP 0
Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 DNP 0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.30 -1.2 m/s X-0,84.95-0,75.30-1,25.305.03-1,75.26-0,34.86+0,5 11.00
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
ASK LovosiceASK Lovosice
98 5.06 -0.9 m/s X-0,35.05-1,45.02-1,25.055.06-0,9X-0,5X-1,8 9.00
3 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.95 -1.0 m/s X04.67-0,44.48-0,54.674.95-1,0X-0,94.85-0,2 8.00
4 Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.90 -1.7 m/s 3.47-2,34.90-1,7X+0,14.904.82-1,8X-1,7X-2,0 7.00
5 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.82 -0.4 m/s X-0,54.34-0,94.82-0,44.824.79+2,3X0X-0,6 6.00
6 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.80 -0.7 m/s 4.73-0,64.53-1,24.64-0,74.734.64+0,3X-2,24.80-0,7 5.00
7 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.74 -1.5 m/s 4.56-0,34.67-1,6X-0,14.67X-1,44.74-1,5-- 4.00
8 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.73 -0.5 m/s 4.35-0,74.73-0,5X-0,84.734.27-0,3---- 3.00
9 Eliška OswaldováEliška Oswaldová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 4.60 -1.5 m/s X04.60-1,5X-1,64.60 2.00
10 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.59 -0.6 m/s X-1,44.56-1,04.59-0,64.59 1.00
11 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.59 -1.2 m/s X-1,34.59-1,23.71-0,64.59
12 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.54 -1.6 m/s X-1,94.02-1,54.54-1,64.54
13 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.48 -2.2 m/s X-0,5X-2,84.48-2,24.48
14 Zuzana NovotnáZuzana Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4.46 -1.2 m/s X-1,64.42-0,44.46-1,24.46
15 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.27 -0.6 m/s 4.27-0,64.23-0,8X-0,74.27
16 Klára HronováKlára Hronová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4.02 -0.2 m/s X-1,34.02-0,2X-1,74.02
17 Laura GočaltovskáLaura Gočaltovská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 3.92 -1.0 m/s X-3.82-1,03.92-1,03.92
18 Natálie NEDOMLELOVÁNatálie NEDOMLELOVÁ
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 3.90 -0.6 m/s 3.78-0,93.73-0,73.90-0,63.90
19 Šárka DlouháŠárka Dlouhá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.87 -0.6 m/s X-3.87-0,63.87-3.87
20 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 3.64 - m/s 3.59-3.59-2,63.64-3.64
Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 0 X+0,6X-1,1X-0,40
Alžběta LevínskáAlžběta Levínská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 0 X+0,3X-0,9X-0,10
Celkem 22 závodníků