Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Jablonec nad Nisou (14. 9. 2013)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.511.571.621.661.701.731.78 Body
1 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 1.70 ---OOO-XXX 11.00
2 Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.66 OOOOOXXX 9.00
3 Michal DobiášMichal Dobiáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.62 -XOXOOXXX 8.00
4 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.62 -OOXOXXX 7.00
5 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.57 -OOXXX 6.00
6 Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 1.57 XOXOXOXXX 5.00
7 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.51 OOXXX 4.00
8 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.51 OXOXXX 3.00
9 Lukáš LandaLukáš Landa
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.51 OXXOXXX 2.00
10 Martin ZikmundMartin Zikmund
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 1.45 XOXXX 1.00
Miloš DusilMiloš Dusil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 0 XXX
Kryštof KolíbalKryštof Kolíbal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 0 -XXX
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.411.471.511.551.581.61 Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.55 -OOOOXXX 11.00
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.55 -OOXOOXXX 9.00
3 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.55 -OOOXOXXX 8.00
4= Karolína FrankováKarolína Franková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.47 -OXOXXX 6.50
4= Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.47 OOXOXXX 6.50
6 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.41 OXXOXXX 5.00
7= Natálie FranclováNatálie Franclová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 1.35 OXXX 2.50
7= Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.35 OXXX 2.50
7= Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.35 OXXX 2.50
7= Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.35 OXXX 2.50
11= Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.35 XOXXX
11= Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.35 XOXXX
11= Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.35 XOXXX
Marie PospíšilováMarie Pospíšilová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 0 XXX
Natálie NEDOMLELOVÁNatálie NEDOMLELOVÁ
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 0 XXX
Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 0 XXX
Anna ŽandováAnna Žandová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 0 XXX
Kateřina BuřvalováKateřina Buřvalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 0 XXX
Šárka DlouháŠárka Dlouhá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 0 XXX
Tereza PatočkováTereza Patočková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 0 XXX
Celkem 20 závodníků