výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Jablonec nad Nisou (14. 9. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 14.9.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.66
2 Vítek VejrVítek Vejr 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.67
3 Adam PeckaAdam Pecka 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.93
4 Leoš JehličkaLeoš Jehlička 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.01
5 Jiří KosákJiří Kosák 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.15
6 Daniel ŠmardaDaniel Šmarda 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.29
7 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.74
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 14.9.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.46
2 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.80
3 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 AK MostAK Most 07.81
4 Jakub RoubalJakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.83
5 Lukáš ChuticLukáš Chutic 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.15
6 Filip VejdělekFilip Vejdělek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.17
7 Ilja LarionovIlja Larionov 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.69
8 Daniel MenšíkDaniel Menšík 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 14.9.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.32
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.41
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 07.60
4 Martin KulhánekMartin Kulhánek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.79
5 Jakub PlecháčJakub Plecháč 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.05
6 Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.68
7 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.07
Adam DubskýAdam Dubský 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 14.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.30 11.00
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.41 9.00
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.44 8.00
4 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.57 7.00
5 Vítek VejrVítek Vejr 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.77 6.00
6 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.83 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 14.9.2013) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 07.47 4.00
2 Martin KulhánekMartin Kulhánek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.57 3.00
3 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 AK MostAK Most 07.76 2.00
4 Adam PeckaAdam Pecka 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.94 1.00
5 Leoš JehličkaLeoš Jehlička 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.02
Jakub RoubalJakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 14.9.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.26
2 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.45
3 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.74
4 Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.82
5 Tereza ŠamanováTereza Šamanová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.91
6 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.24
Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.24
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 14.9.2013) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.21
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.28
3 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
4 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.66
5 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.79
6 Kateřina KrylováKateřina Krylová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.18
7 Sarah ChromáSarah Chromá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.21
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 14.9.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.09
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.42
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.66
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.69
5 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.73
6 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.99
7 Anna SKOŘEPOVÁAnna SKOŘEPOVÁ 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.20
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 14.9.2013) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.38
2 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.39
3 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.50
4 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.74
5 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.76
6 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.00
7 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.07
8 Nikol BártlováNikol Bártlová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 09.85
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 14.9.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.01 11.00
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.13 9.00
3 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.33 8.00
4 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.43 7.00
5 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.47 6.00
6 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.48 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 14.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.42 4.00
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.45 3.00
3 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.61 2.00
4 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.63 1.00
5 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.78
6 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.90
Celkem 6 závodníků