Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Jablonec nad Nisou (14. 9. 2013)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.90 11.00
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.11 9.00
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 28.30 8.00
4 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.17 7.00
5 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.94 5.00
6 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 31.17 2.00
7 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 31.50 1.00
8 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32.06
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 29.20 6.00
2 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 30.80 4.00
3 David BraunDavid Braun 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.94 3.00
4 Jakub MachovecJakub Machovec 99 AK MostAK Most 31.96
5 Daniel ŠmardaDaniel Šmarda 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 32.18
6 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 34.80
7 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 37.40
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32.48
2 Martin MinaříkMartin Minařík 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 32.79
3 Jakub StrnadJakub Strnad 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 33.24
4 Štěpán AndrleŠtěpán Andrle 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 34.88
5 Leoš JehličkaLeoš Jehlička 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 34.91
6 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.25
7 Vít HemerkaVít Hemerka 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 37.27
Marek ZemanMarek Zeman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 8 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.82 11.00
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 30.28 9.00
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 31.16 8.00
4 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 32.70 7.00
5 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.40 6.00
6 Nikola NovotnáNikola Novotná 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.68 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 33.78 4.00
2 Tereza SalavováTereza Salavová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 34.51 3.00
3 Jana KulikováJana Kuliková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 34.93 2.00
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 35.03 1.00
5 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 35.48
6 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35.81
7 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.81
Celkem 7 závodníků