Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (14. 9. 2013)
800 m - Junioři (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan FrišJan Friš 951219 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:57.99 11.00
2 Petr MusilaPetr Musila 950703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:58.65 9.00
3 Dominik KubalákDominik Kubalák 940907 AK HodonínAK Hodonín 1:59.34 8.00
800 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:02.87 11.00
2 Jan KocourekJan Kocourek 970512 AK OlomoucAK Olomouc 2:07.35 9.00
3 Michal MusilaMichal Musila 960416 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:11.73 8.00
800 m - Juniorky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 940000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 2:21.25 11.00
2 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 950000 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 2:26.40 9.00
3 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:28.72 8.00
800 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 2:27.41 11.00
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:27.73 9.00
3 Helena BenčováHelena Benčová 985627 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:28.08 8.00
1500 m - Junioři (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan FrišJan Friš 951219 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:08.36 11.00
2 Jakub ŠestákJakub Šesták 940106 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:17.15 9.00
3 Ondřej VolfOndřej Volf 950809 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:17.45 8.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip ZátopekFilip Zátopek 970831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:22.29 11.00
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 4:23.85 9.00
3 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:30.42 8.00
1500 m - Juniorky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 940000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 5:08.82 11.00
2 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 956018 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5:50.17 9.00
3 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 950000 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 5:50.81 8.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:08.40 11.00
2 Petra PavláskováPetra Pavlásková 996210 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:10.90 9.00
3 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 985325 AK OlomoucAK Olomouc 5:27.20 8.00
3000 m - Junioři (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08:39.69 11.00
2 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 940518 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08:48.93 9.00
3 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 951103 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:15.67 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan TurekJan Turek 960429 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:26.39 11.00
2 David KákonaDavid Kákona 960112 AK HodonínAK Hodonín 09:37.08 9.00
3 Ondřej MartinekOndřej Martinek 971027 AK OlomoucAK Olomouc 10:04.44 8.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza PřidalováTereza Přidalová 975829 AK OlomoucAK Olomouc 11:07.11 11.00
2 Julie RampírováJulie Rampírová 995212 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:57.76 9.00
3 Shannon SivilaShannon Sivila 976118 TJ ZnojmoTJ Znojmo 12:10.65 8.00
1500 m překážek - Juniorky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 940000 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 5:54.34 11.00
2 Kamila EliášováKamila Eliášová 960000 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 6:20.17 9.00
3 Eliška DoležalováEliška Doležalová 945907 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6:21.71 8.00
1500 m překážek - Dorostenky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 AK HodonínAK Hodonín 5:11.70 11.00
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:34.40 9.00
3 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:44.86 8.00
2000 m překážek - Dorostenci (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín 6:10.33 11.00
2 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:34.79 9.00
3 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:50.64 8.00
Chůze dráha 3000 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 971110 AK HodonínAK Hodonín 16:52.86 11.00
Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 966012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18:47.88 11.00
2 Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová 976015 AK HodonínAK Hodonín 19:12.52 9.00
3 Monika ČaganováMonika Čaganová 985921 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20:30.51 8.00