Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (14. 9. 2013)
skok vysoký - Junioři (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam BlažekAdam Blažek 950809 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1.99 11.00
2 Jiří ZemanJiří Zeman 961207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.96 9.00
3 Tomáš MráčekTomáš Mráček 950109 AK OlomoucAK Olomouc 1.87 8.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil 970419 AK HodonínAK Hodonín 1.82 11.00
2 Tomáš FišerTomáš Fišer 960000 AK Hodonín BAK Hodonín B 1.82 9.00
3 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 970303 AK OlomoucAK Olomouc 1.77 8.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 950000 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 1.60 11.00
2 Jana HartigováJana Hartigová 960000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 1.57 9.00
3 Alena RoháčkováAlena Roháčková 950000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 1.52 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KaraffováZuzana Karaffová 965613 AK OlomoucAK Olomouc 1.66 11.00
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková 976008 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.63 9.00
3 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 975712 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.52 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 AK OlomoucAK Olomouc 3.52 11.00
2 Dominik LefnerDominik Lefner 950130 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3.52 9.00
3 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.32 8.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel DolejšPavel Dolejš 960726 AK HodonínAK Hodonín 3.92 11.00
2 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.92 9.00
3 Michal NovákMichal Novák 971204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.52 8.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková 956231 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3.10 11.00
2 Eva SobotíkováEva Sobotíková 950000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 1.82 9.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika KovačechováVeronika Kovačechová 985315 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2.82 11.00
2 Eva ŠenkováEva Šenková 966121 AK HodonínAK Hodonín 2.42 9.00
3 Petra HalškováPetra Halšková 965303 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.22 8.00
skok daleký - Junioři (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ZemanJiří Zeman 961207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.70 11.00
2 Adam KlapilAdam Klapil 940517 AK OlomoucAK Olomouc 6.54 9.00
3 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 941214 AK OlomoucAK Olomouc 6.50 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil 970419 AK HodonínAK Hodonín 6.66 11.00
2 Pavel GadasPavel Gadas 970129 AK OlomoucAK Olomouc 6.63 9.00
3 Jan WaldhauserJan Waldhauser 961026 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6.43 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Claudia HladíkováClaudia Hladíková 940000 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 5.60 11.00
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 950000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 5.44 9.00
3 Petra OpekarováPetra Opekarová 950000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 5.38 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie SmolkováNatálie Smolková 976008 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.44 11.00
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 5.38 9.00
3 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5.16 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ZemanJiří Zeman 961207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.10 11.00
2 Michal TišnovskýMichal Tišnovský 950526 AK OlomoucAK Olomouc 13.42 9.00
3 Petr VašekPetr Vašek 940228 AK HodonínAK Hodonín 13.10 8.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš MošaTomáš Moša 960711 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.79 11.00
2 Jan WaldhauserJan Waldhauser 961026 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.40 9.00
3 Pavel DolejšPavel Dolejš 960726 AK HodonínAK Hodonín 11.71 8.00
trojskok - Juniorky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola PařilováNikola Pařilová 945518 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.57 11.00
2 Petra OpekarováPetra Opekarová 950000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 11.50 9.00
3 Claudia HladíkováClaudia Hladíková 940000 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 11.07 8.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KaraffováZuzana Karaffová 965613 AK OlomoucAK Olomouc 11.32 11.00
2 Petra HarasimovaPetra Harasimova 976027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.92 9.00
3 Kristína KarasováKristína Karasová 965912 AK HodonínAK Hodonín 10.52 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková 975403 AK OlomoucAK Olomouc 13.42 11.00
2 Kristyna HermannováKristyna Hermannová 965307 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.04 9.00
3 Eliška VinárkováEliška Vinárková 966028 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.52 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alžbeta PuškárováAlžbeta Puškárová 955720 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.98 11.00
2 Julia KočárováJulia Kočárová 940000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 11.08 9.00
3 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 950000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 10.54 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktor DaňoViktor Daňo 960722 AK HodonínAK Hodonín 16.91 11.00
2 Filip LitavskýFilip Litavský 960101 AK HodonínAK Hodonín 16.26 9.00
3 Nikolas BrošNikolas Broš 960206 AK HodonínAK Hodonín 15.14 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela 950523 AK OlomoucAK Olomouc 16.67 11.00
2 Jan HorňákJan Horňák 941124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.14 9.00
3 Filip ErnestFilip Ernest 950306 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.37 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alžbeta PuškárováAlžbeta Puškárová 955720 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 45.45 11.00
2 Julia KočárováJulia Kočárová 940000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 41.77 9.00
3 Lenka JuráňováLenka Juráňová 945908 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.92 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová 965307 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.36 11.00
2 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková 975403 AK OlomoucAK Olomouc 31.49 9.00
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 965120 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.99 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktor DaňoViktor Daňo 960722 AK HodonínAK Hodonín 49.99 11.00
2 Filip LitavskýFilip Litavský 960101 AK HodonínAK Hodonín 49.61 9.00
3 Nikolas BrošNikolas Broš 960206 AK HodonínAK Hodonín 45.19 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela 950523 AK OlomoucAK Olomouc 46.23 11.00
2 Filip ErnestFilip Ernest 950306 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 42.67 9.00
3 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 950419 AK OlomoucAK Olomouc 42.47 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová 965307 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.86 11.00
2 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová 966023 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.70 9.00
3 Veronika WantulokováVeronika Wantuloková 965201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.89 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 970303 AK OlomoucAK Olomouc 45.90 11.00
2 Nikolas BrošNikolas Broš 960206 AK HodonínAK Hodonín 42.10 9.00
3 Matouš VajdaMatouš Vajda 960303 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.55 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej KupkaOndřej Kupka 940815 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.43 11.00
2 Tomáš KoudelaTomáš Koudela 950523 AK OlomoucAK Olomouc 52.59 9.00
3 Jakub BřezinaJakub Březina 950216 AK OlomoucAK Olomouc 48.19 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie DurčákováNatálie Durčáková 975605 AK OlomoucAK Olomouc 53.25 11.00
2 Natálie VeseláNatálie Veselá 975704 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.66 9.00
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 30.56 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 950000 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 47.80 11.00
2 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 945213 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 31.75 9.00
3 Alena RoháčkováAlena Roháčková 950000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 29.60 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin KonečnýMartin Konečný 971220 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.11 11.00
2 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla 960000 AK Hodonín BAK Hodonín B 50.55 9.00
3 Tomáš MošaTomáš Moša 960711 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.69 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 14.9.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška 950612 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 57.39 11.00
2 Jakub VedraJakub Vedra 950908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 56.03 9.00
3 Jan HorňákJan Horňák 941124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.33 8.00