Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (14. 9. 2013)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:08.36 11.00
2 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:17.15 9.00
3 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:17.45 8.00
4 Martin SobotkaMartin Sobotka 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:30.84 7.00
5 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:50.09 6.00
6 Michal MarkovičMichal Markovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:04.27 5.00
Filip VinklárekFilip Vinklárek 94 AK HodonínAK Hodonín DNP
Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:22.29 11.00
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 4:23.85 9.00
3 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:30.42 8.00
4 Filip MinarskýFilip Minarský 97 AK OlomoucAK Olomouc 4:37.84 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 5:08.82 11.00
2 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5:50.17 9.00
3 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 5:50.81 8.00
4 Iva ParákováIva Paráková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:58.44 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:08.40 11.00
2 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:10.90 9.00
3 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK OlomoucAK Olomouc 5:27.20 8.00
4 Kristýna ŠkanderováKristýna Škanderová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:57.10 7.00
5 Karolína KřenkováKarolína Křenková 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 5:58.13 6.00
6 Martina BiolkováMartina Biolková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:56.10 5.00
MB Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 98 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 5:21.95
Markéta MlčákováMarkéta Mlčáková 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků