výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (14. 9. 2013)

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.741.791.841.871.901.931.961.992.032.05 Body
1 Adam BlažekAdam Blažek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 1.99 XXX 11.00
2 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.96 XXX 9.00
3 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.87 XXX 8.00
4 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.87 XXX 7.00
5 Jakub SurovčikJakub Surovčik
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 1.87 XXX 6.00
6= Marek KyzlinkMarek Kyzlink
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 1.79 XXX 4.50
6= Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.79 XXX 4.50
8 Filip VinklárekFilip Vinklárek
AK HodonínAK Hodonín
94 1.79 XXX 3.00
9= Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 NM XXX
9= Lukáš HozaLukáš Hoza
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 NM XXX
Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Radek JandlRadek Jandl
AK HodonínAK Hodonín
95 DNP
Poznámky/pokusy:
" <br><br>
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.721.771.821.871.921.95 Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
AK HodonínAK Hodonín
97 1.82 XXX 11.00
2 Tomáš FišerTomáš Fišer
AK Hodonín BAK Hodonín B
96 1.82 XXX 9.00
3 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.77 XXX 8.00
4 Dalibor ZemanDalibor Zeman
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.77 XXX 7.00
5 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek
AK HodonínAK Hodonín
97 1.77 XXX 6.00
6 Martin ŠípekMartin Šípek
AK Hodonín BAK Hodonín B
96 1.72 XXX 5.00
7 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 NM XXX
Vít HromekVít Hromek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 DNP
Poznámky/pokusy:
" <br><br>
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.371.421.471.521.571.601.631.66 Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C
95 1.60 -OOOXOXOXXX 11.00
2 Jana HartigováJana Hartigová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
96 1.57 --OOXO- 9.00
3 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
95 1.52 --OXXOXXX 8.00
4 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 1.47 OOOXXX 7.00
5 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 1.37 OXXX 6.00
MB Petra MinxováPetra Minxová
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.47
Poznámky/pokusy:
" <br><br>
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.371.421.471.521.571.601.631.661.701.73 Body
1 Zuzana KaraffováZuzana Karaffová
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.66 XXX 11.00
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.63 XXX 9.00
3 Nikol OberherrováNikol Oberherrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.52 XXX 8.00
4 Eva ŠenkováEva Šenková
AK HodonínAK Hodonín
96 1.52 XXX 7.00
5= Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.47 XXX 4.50
5= Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 1.47 XXX 4.50
5= Kateřina FrantováKateřina Frantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.47 XXX 4.50
5= Karolína MališováKarolína Mališová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.47 XXX 4.50
9 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.42 XXX 2.00
10 Kateřina FialováKateřina Fialová
AK HodonínAK Hodonín
97 1.42 XXX 1.00
11 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.37 XXX
12 Tereza JanáčkováTereza Janáčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 NM XXX
Tereza KadlecováTereza Kadlecová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 DNP
Lucie KrybusováLucie Krybusová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 DNP
Poznámky/pokusy:
" <br><br>
Celkem 14 závodníků