Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (14. 9. 2013)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 14.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.05 11.00
2 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.32 9.00
3 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.60 8.00
4 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.78 7.00
5 Jakub GulecJakub Gulec 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.32 1.00
Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.9.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.83 6.00
2 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.92 4.00
3 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.03 2.00
4 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.48
5 Alexandr LewkoAlexandr Lewko 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.55
6 Filip KotopulosFilip Kotopulos 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 13.03
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KejíkTomáš Kejík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.91 5.00
2 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.02 3.00
3 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.48
4 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.49
Tomáš HelmaTomáš Helma 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 14.9.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.14 11.00
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.56 9.00
3 Pavel GadasPavel Gadas 96 AK OlomoucAK Olomouc 11.73 7.00
4 Roman RampáčekRoman Rampáček 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.97 6.00
5 Jan WaldhauserJan Waldhauser 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.28 5.00
6 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.45 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.9.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 11.68 8.00
2 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.37 4.00
3 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.51 2.00
4 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 AK Hodonín BAK Hodonín B 12.62 1.00
5 Ondřej KrčaOndřej Krča 97 AK Hodonín BAK Hodonín B 13.04
Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 14.9.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.95 8.00
2 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 13.49 2.50
3 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.49 2.50
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 14.9.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 12.38 11.00
2 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 12.64 9.00
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 13.01 7.00
4 Martina SamekováMartina Sameková 97 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 13.14 6.00
MB Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.49
Anna VítoslavskáAnna Vítoslavská 94 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.9.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.33 5.00
2 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 13.34 4.00
3 Karolína AdámkováKarolína Adámková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.14 1.00
4 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 14.24
Martina HomolováMartina Homolová 96 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 14.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 12.30 11.00
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.72 9.00
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.21 8.00
4 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 13.37 6.00
5 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 13.40 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.9.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.32 7.00
2 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 AK HodonínAK Hodonín 13.99 4.00
3 Nikol GašparováNikol Gašparová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.43 3.00
4 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.58 2.00
5 Barbara BaszczynskáBarbara Baszczynská 97 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 16.61 1.00
Celkem 5 závodníků