výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo přeboru Jihočeského kraje družstev mužů a žen

Nová Včelnice (15. 9. 2013)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 15.9.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.91 7.00
2 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.03 5.00
3 Martin ČechtickýMartin Čechtický 98 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.13 4.00
4 Daniel HouzarDaniel Houzar 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.61 3.00
MB Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.68
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 15.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan SedliakMilan Sedliak 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.62 2.00
2 Vít BednářVít Bednář 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 12.69 1.00
3 Martin KošinaMartin Košina 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.05
4 Jiří SobíšekJiří Sobíšek 77 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
MB Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.23
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.83 7.00
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.93 5.00
3 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNP
MB Monika BrusováMonika Brusová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.23
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 15.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.56 7.00
2 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 25.02 5.00
3 Radek ŠafaříkRadek Šafařík 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 25.80 3.00
4 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 26.04 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 15.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SobíšekJiří Sobíšek 77 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
2 Dušan BartošDušan Bartoš 64 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
3 Martin ČechtickýMartin Čechtický 98 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 25.20 4.00
MB Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.66
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 30.44 7.00
2 Nikol ČížkováNikol Čížková 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 32.90 5.00
3 Eliška HouhováEliška Houhová 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 34.68 4.00
MB Monika BrusováMonika Brusová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.86
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 56.51 5.00
2 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 59.27 4.00
MB Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.33
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 55.90 7.00
2 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 63.36 3.00
MB Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 56.18
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:12.06 7.00
2 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:13.16 5.00
3 Václav ZajícVáclav Zajíc 79 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:16.10 4.00
4 David NohejlDavid Nohejl 85 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:17.26 3.00
5 Martin KošinaMartin Košina 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:33.06 2.00
6 Matouš JenisMatouš Jenis 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:38.50 1.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:15.33 7.00
2 Martin DebnarMartin Debnar 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:20.27 5.00
3 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 4:23.77 4.00
4 Jaromír HabaraJaromír Habara 74 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 4:39.61 3.00
5 Václav ZajícVáclav Zajíc 79 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 4:44.09 2.00
6 David NohejlDavid Nohejl 85 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 5:02.63 1.00
7 Filip ToulFilip Toul 80 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 96 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 5:49.10 7.00
2 Nikol ČížkováNikol Čížková 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 6:50.36 5.00
3 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 68 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 7:02.16 4.00
Celkem 3 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin DebnarMartin Debnar 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 35:20.58 7.00
2 Jaromír HabaraJaromír Habara 74 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 37:02.50 5.00
3 Jiří JansaJiří Jansa 66 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 37:59.06 4.00
4 Bohuslav RodinaBohuslav Rodina 59 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 38:48.58 3.00
5 Martin KošinaMartin Košina 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 48:37.60 2.00
6 Václav ZajícVáclav Zajíc 79 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNF
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 19.29 7.00
2 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 21.15 5.00
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 veselí veselí TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:52.47 7.00
2 Dvořák, Houzar,Jansa,Nohejl Dvořák, Houzar,Jansa,Nohejl Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:20.62 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.731.751.781.80 Body
1 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
95 1.78 --OOXOXX-OXOXXX 7.00
MB Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.70
MB Jaroslav KučeraJaroslav Kučera
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 1.60
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.53 Body
1 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 1.50 --OOOOOXXX 7.00
2 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 1.40 -OOOXXOXXX 5.00
3 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.30 OOOXXX 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.122.223.223.423.723.924.02 Body
1 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
84 3.92 --OOOXXOXXX 7.00
2 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 2.12 XXOXXX 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.721.922.022.122.222.322.422.52 Body
MB Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 2.42
MB Julie GyselováJulie Gyselová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.72
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 5.78 -0.2 m/s 5.78-0,2-x-x5.785.61-1,2-x-x 7.00
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
84 5.74 -1.2 m/s X-0,25.540,0-x5.54-x5.74-1,25.73-1,9 5.00
3 Milan SedliakMilan Sedliak
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 5.49 -0.6 m/s 4.97-0,15.16-0,25.49-0,65.49-x-x5.11-1,8 4.00
4 Petr ŠtoidlPetr Štoidl
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
95 5.47 -0.7 m/s 4.460,05.24-0,25.38-0,75.385.47-0,75.33x5.47-0,6 3.00
5 Martin ČechtickýMartin Čechtický
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
98 5.01 -1.1 m/s 4.85-0,14.410,04.97-1,14.975.01-1,1-x-x 2.00
6 Matouš JenisMatouš Jenis
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.60 -0.7 m/s 4.49-0,44.440,04.40-0,94.494.42-1,84.32-0,34.60-0,7 1.00
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 0 XXX0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
92 4.87 -0.1 m/s 4.75-0,74.87-0,14.800,04.874.77-0,64.59-0,54.65-0,1 7.00
2 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.85 -0.9 m/s 4.11-1,7X-0,2X0,04.114.50-0,14.85-0,94.59-0,3 5.00
3 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 4.22 -0.2 m/s X0,64.22-0,23.92-0,24.223.89-1,73.88-1,33.48-0,3 4.00
4 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.13 +0.6 m/s 4.01-1,6--X0,04.014.05-0,7--4.13+0,6 3.00
5 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.05 +0.0 m/s 3.89-1,14.02-0,14.050,04.054.02+0,64.02-0,94.03+0,3 2.00
6 Nikol ČížkováNikol Čížková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 3.94 -0.6 m/s 3.55-0,1----3.553.94-0,63.68-1,33.66-0,8 1.00
7 Eliška HouhováEliška Houhová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 3.82 -0.1 m/s 3.82-0,13.74-0,63.67-1,03.823.59-1,83.35-0,53.70-0,1
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
87 9.97 -1.3 m/s 9.20-1,5----9.209.97-1,3--10.66-1,5 7.00
2 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 9.74 -1.1 m/s X-0,6X-0,7X-0,609.18-0,99.66-1,49.74-1,1 5.00
3 Stanislav AbsolonStanislav Absolon
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
90 11.03 -1.3 m/s X-1,411.01-0,611.03-1,311.0311.03-1,4---- 4.00
4 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
84 10.86 +0.2 m/s 10.86+0,2----10.86------ 3.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina DrdováMartina Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 08.73 0 7.00
2 Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 07.94 0 5.00
3 Karolína ŠvábováKarolína Švábová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 06.08 0 4.00
4 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
68 05.48 0 3.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 09.40 10.3711.37X11.3711.1511.2911.33 7.00
2 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 08.32 10.3711.37X11.3711.1511.2911.33 5.00
3 Milan SodomkaMilan Sodomka
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
76 07.56 10.3711.37X11.3711.1511.2911.33 4.00
4 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 11.37 10.3711.37X11.3711.1511.2911.33 3.00
MB Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 13.61
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina DrdováMartina Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 27.59 7.00
2 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 20.64 5.00
3 Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 20.04 4.00
4 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 18.78 3.00
5 Karolína ŠvábováKarolína Švábová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 18.68 2.00
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 34.70 7.00
2 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 31.34 5.00
3 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 31.31 4.00
4 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 27.11 3.00
5 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 23.73 2.00
6 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 23.60 1.00
7 Milan SodomkaMilan Sodomka
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
76 18.47
8 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 16.58
MB Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 37.85
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 37.03 18.9016.5819.7519.7517.3818.3816.42 7.00
2 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 31.15 18.9016.5819.7519.7517.3818.3816.42 5.00
3 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 26.80 18.9016.5819.7519.7517.3818.3816.42 4.00
4 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 19.75 18.9016.5819.7519.7517.3818.3816.42 3.00
MB Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 52.08
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 39.77 0 7.00
2 Martina DrdováMartina Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 26.79 0 5.00
3 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 23.60 0 4.00
4 Karolína ŠvábováKarolína Švábová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 21.03 0 3.00
5 Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 18.27 0 2.00
MB Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 35.95
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 48.99 7.00
2 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 39.56 5.00
3 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 37.56 4.00
4 Daniel HouzarDaniel Houzar
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
94 36.96 3.00
5 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
95 33.23 2.00
6 Milan SedliakMilan Sedliak
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 33.12 1.00
7 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 16.83
Celkem 7 závodníků