výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KSD družstev přípravka, skupina B

Jaroměř (5. 9. 2013)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.73 366
2 Vojta KloudVojta Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.91 324
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.14 274
4 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.43 216
5 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.59 187
6 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.33 77
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 5.9.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.43 216
2 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 09.70 168
3 Vojta VohlídkaVojta Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.71 166
4 Jan ZívrJan Zívr 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.89 137
5 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.91 134
6 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.03 116
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 5.9.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.01 119
2 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.03 116
3 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.13 102
4 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.34 75
5 Filip NečasFilip Nečas 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.63 45
Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TeichmanTomáš Teichman 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 09.88 138
2 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.02 117
3 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.41 67
4 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.41 67
5 Radim MazánekRadim Mazánek 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 10.48 60
6 Martin MervartMartin Mervart 03 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 12.79 0
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.41 67
2 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.62 46
3 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.65 43
4 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.81 29
5 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 10.95 19
6 Tomáš KursaTomáš Kursa 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.97 18
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.05 13
2 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.47 0
3 Tomáš HillermannTomáš Hillermann 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.58 0
4 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 11.58 0
5 David ŠvandaDavid Švanda 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.72 0
6 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 12.09 0
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.18 95
2 Filip BalcárekFilip Balcárek 04 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.88 24
3 Dominik NepolskýDominik Nepolský 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 10.93 20
4 Michal BursíkMichal Bursík 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.09 11
5 Alexander PatákAlexander Paták 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.10 11
6 Petr PodolskýPetr Podolský 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 11.59 0
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.61 183
2 Kryštof BělkaKryštof Bělka 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.05 113
3 Jonáš SkavroňJonáš Skavroň 02 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 10.75 34
4 Jan VondroušJan Vondrouš 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.19 6
5 Viktor KošekViktor Košek 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 11.82 0
6 Michal VondroušMichal Vondrouš 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 12.23 0
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 09.63 180
2 Jan ČermákJan Čermák 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.83 28
3 František HemelíkFrantišek Hemelík 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 11.39 1
4 Vojta KopeckýVojta Kopecký 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 11.67 0
5 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.68 0
6 Martin HofmanMartin Hofman 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 11.86 0
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.44 458
2 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.46 454
3 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.70 400
4 Marie JiřičkováMarie Jiřičková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.95 346
5 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.12 312
6 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.94 170
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 5.9.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.50 444
2 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 10.13 310
3 Šárka KomedováŠárka Komedová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.49 243
4 Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.59 226
5 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 10.73 203
6 liška Barcalováliška Barcalová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 10.75 199
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 5.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.28 281
2 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.44 252
3 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.71 206
4 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.94 170
5 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.11 145
6 Bára PaikertováBára Paikertová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.20 133
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.23 291
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.47 247
3 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.49 243
4 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.59 226
5 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.15 140
6 Dorota ZelinkováDorota Zelinková 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 11.98 47
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 10.24 289
2 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.75 199
3 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.84 185
4 Nikola LencováNikola Lencová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.88 179
5 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.12 144
6 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.32 117
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.95 168
2 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.05 154
3 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 11.13 143
4 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 11.51 94
5 Lenka MalichováLenka Malichová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.60 84
6 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.93 52
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 5.9.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HorákováTereza Horáková 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 10.45 250
2 Klára ŠormováKlára Šormová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 10.56 231
3 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.60 224
4 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 11.93 52
5 Eliška MinaříkováEliška Minaříková 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 12.28 25
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 5.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 10.26 285
2 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.50 242
3 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 10.73 203
4 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 10.74 201
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (čt, 5.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KráčmarováAnna Kráčmarová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.68 76
2 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 11.75 69
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 12.00 46
4 Karolína PaloKarolína Palo 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 12.85 1
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1:57.14 552
2 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:04.28 447
3 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:06.49 417
4 Vojta VohlídkaVojta Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.64 363
5 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.70 363
6 Jan ZívrJan Zívr 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:15.08 310
7 Radim MazánekRadim Mazánek 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:15.34 306
8 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.04 213
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojta KloudVojta Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:54.73 589
2 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:06.36 419
3 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:12.41 341
4 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:18.20 274
5 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:19.08 264
6 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:19.48 260
7 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:21.16 242
8 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:28.65 170
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:20.92 245
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:22.14 232
3 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:22.19 232
4 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:24.40 210
5 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:28.39 173
6 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:29.54 162
Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš TeichmanTomáš Teichman 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:18.33 273
2 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:24.45 209
3 Filip NečasFilip Nečas 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:28.51 171
4 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:30.03 158
5 Tomáš KursaTomáš Kursa 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:33.25 132
6 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:58.14 7
Martin MervartMartin Mervart 03 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:12.07 346
2 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:22.51 228
3 Jonáš SkavroňJonáš Skavroň 02 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:25.24 202
4 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:25.36 200
5 David ŠvandaDavid Švanda 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:28.39 173
6 Petr PodolskýPetr Podolský 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:32.28 140
7 Jan VondroušJan Vondrouš 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:32.39 139
8 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:33.13 133
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:54.21 597
2 Kryštof BělkaKryštof Bělka 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:17.74 279
3 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:29.32 164
4 Alexander PatákAlexander Paták 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:29.75 161
5 Michal BursíkMichal Bursík 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:31.67 145
6 Filip BalcárekFilip Balcárek 04 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:32.42 138
7 Tomáš HillermannTomáš Hillermann 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:33.12 133
8 Viktor KošekViktor Košek 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:33.41 131
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:14.55 316
2 František HemelíkFrantišek Hemelík 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:22.78 226
3 Dominik NepolskýDominik Nepolský 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:28.12 175
4 Jan ČermákJan Čermák 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:37.36 102
5 Martin HofmanMartin Hofman 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:40.66 80
6 Vojta KopeckýVojta Kopecký 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:41.77 73
7 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:50.05 32
8 Michal VondroušMichal Vondrouš 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 3:02.34 1
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:53.02 616
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:09.14 382
3 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:10.29 368
4 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:12.21 344
5 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:14.16 320
6 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.03 299
7 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:18.13 275
8 Marie JiřičkováMarie Jiřičková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:24.16 212
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:13.93 323
2 Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:17.29 284
3 Šárka KomedováŠárka Komedová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:19.36 261
4 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:20.38 251
5 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:22.21 232
6 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:25.58 198
7 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:34.53 122
8 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:36.10 110
9 liška Barcalováliška Barcalová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:52.13 24
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:25.13 203
2 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:29.67 161
3 Bára PaikertováBára Paikertová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:30.97 150
4 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:33.23 132
5 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:38.00 97
6 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:38.40 94
7 Dorota ZelinkováDorota Zelinková 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:45.67 52
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:18.65 269
2 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:19.58 259
3 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:20.75 247
4 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:25.58 198
5 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:27.06 185
6 Tereza HorákováTereza Horáková 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:33.23 132
7 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:34.10 125
8 Eliška MinaříkováEliška Minaříková 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:47.75 42
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:25.33 201
2 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:27.85 177
3 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:35.46 115
4 Nikola LencováNikola Lencová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:37.45 101
5 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:39.43 88
6 Klára ŠormováKlára Šormová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:41.74 73
7 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:47.44 43
8 Lenka MalichováLenka Malichová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:50.30 31
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:11.66 351
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:14.06 322
3 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:27.05 185
4 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:37.68 99
5 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:38.58 93
6 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:46.20 49
7 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:46.71 46
8 Karolína PaloKarolína Palo 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:48.66 37
9 Anna KráčmarováAnna Kráčmarová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:56.69 10
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 1 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojta KloudVojta Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.60 308
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.46 283
3 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.84 181
4 Vojta VohlídkaVojta Vohlídka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.77 170
5 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.70 159
6 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.67 155
7 Tomáš TeichmanTomáš Teichman
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 3.65 152
8 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 3.64 150
9 Tomáš KinskýTomáš Kinský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.62 147
10 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.56 139
11 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.55 137
12 Jan ZívrJan Zívr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 3.52 133
13 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.48 127
14 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 3.47 126
15 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
02 3.32 106
16 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.31 104
17 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.31 104
18 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.30 103
19 Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.19 89
20 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 3.14 83
21 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.13 81
22 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 3.11 79
23 Jakub VávraJakub Vávra
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.10 78
24 Tomáš KursaTomáš Kursa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 3.07 74
25 Filip NečasFilip Nečas
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.00 66
26 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 3.00 66
27 Radim MazánekRadim Mazánek
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 2.85 49
28 Martin MervartMartin Mervart
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
03 2.04 0
Matouš HovorkaMatouš Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 DNS
Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 NM
Celkem 30 závodníků
Atletická přípravka-hoši 2 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
02 3.66 233
2 Kryštof BělkaKryštof Bělka
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 3.60 220
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 3.60 220
4 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.53 206
5 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.28 157
6 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.24 150
7 Jan ČermákJan Čermák
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 3.23 148
8 Jonáš SkavroňJonáš Skavroň
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
02 3.22 146
9 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
04 3.04 114
10 Dominik NepolskýDominik Nepolský
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 2.96 100
11 Michal BursíkMichal Bursík
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
04 2.96 100
12 Jan VondroušJan Vondrouš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 2.95 99
13 David ŠvandaDavid Švanda
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 2.88 87
14 Tomáš HillermannTomáš Hillermann
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 2.84 81
15 Petr PodolskýPetr Podolský
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 2.83 80
16 Viktor KošekViktor Košek
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
04 2.81 76
17 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
04 2.76 69
18 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 2.71 62
19 Filip BalcárekFilip Balcárek
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
04 2.66 55
20 Michal VondroušMichal Vondrouš
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
05 2.60 46
21 Martin HofmanMartin Hofman
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 2.57 43
22 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 2.55 40
23 Vojta KopeckýVojta Kopecký
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 2.53 37
24 František HemelíkFrantišek Hemelík
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 2.52 36
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 1 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.97 301
2 Barbora JirouskováBarbora Jirousková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.84 272
3 Marie JiřičkováMarie Jiřičková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.66 233
4 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 3.65 231
5 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.63 227
6 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.60 220
7 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.57 214
8 Lucie PetráčkováLucie Petráčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.43 186
9 Šárka KomedováŠárka Komedová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.43 186
10 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.30 161
11 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.23 148
12 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.22 146
13 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.21 144
14 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.18 139
15 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.15 133
16 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.12 128
17 liška Barcalováliška Barcalová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 3.06 117
18 Kateřina KindlováKateřina Kindlová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.03 112
19 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.00 107
20 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 2.93 95
21 Barbora FilipováBarbora Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.92 94
22 Dorota ZelinkováDorota Zelinková
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 2.91 92
23 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 2.72 63
24 Bára PaikertováBára Paikertová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.60 46
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 2 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.29 159
2 Kateřina HrubáKateřina Hrubá
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.28 157
3 Jana ŠpatenkováJana Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.25 151
4 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 3.15 133
5 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
05 3.13 130
6 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 3.09 122
7 Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
03 3.08 121
8 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.08 121
9 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 3.05 116
10 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.04 114
11 Natálie KosařováNatálie Kosařová
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 3.00 107
12 Karolína TobiškováKarolína Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 2.99 105
13 Nikola LencováNikola Lencová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.95 99
14 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.94 97
15 Eliška KoldinskáEliška Koldinská
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 2.89 89
16 Klára ŠormováKlára Šormová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 2.86 84
17 Tereza HorákováTereza Horáková
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 2.73 65
18 Karolína PaloKarolína Palo
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 2.70 60
19 Anna KráčmarováAnna Kráčmarová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 2.69 59
20 Natálie ProuzováNatálie Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 2.69 59
21 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
04 2.64 52
22 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
04 2.57 43
23 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 2.57 43
24 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 2.47 30
25 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
05 2.38 20
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 1 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 56.25 361
2 Jakub VávraJakub Vávra
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 42.86 248
3 Vojta VohlídkaVojta Vohlídka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 39.70 222
4 Vojta KloudVojta Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 39.07 217
5 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 35.49 187
6 Filip NečasFilip Nečas
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 35.02 184
7 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 34.63 180
8 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 34.43 179
9 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 33.82 174
10 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
02 33.65 172
11 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 33.53 171
12 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 32.89 166
13 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 32.71 165
14 Tomáš KursaTomáš Kursa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 32.07 160
15 Radim MazánekRadim Mazánek
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 31.39 154
16 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 30.38 146
17 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 29.76 141
18 Tomáš TeichmanTomáš Teichman
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 29.53 140
19 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 29.44 139
20 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 29.17 137
21 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 29.15 137
22 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 27.88 127
23 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 26.22 114
24 Tomáš KinskýTomáš Kinský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 25.53 108
25 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 24.59 101
26 Jan ZívrJan Zívr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 23.83 95
27 Martin MervartMartin Mervart
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
03 22.71 87
28 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 21.95 81
29 Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 19.82 65
Matouš HovorkaMatouš Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 DNS
Celkem 30 závodníků
Atletická přípravka-hoši 2 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 36.70 197
2 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
02 34.28 178
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 30.64 148
4 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 30.02 143
5 Kryštof BělkaKryštof Bělka
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 30.01 143
6 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 29.77 142
7 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 29.05 136
8 Jan ČermákJan Čermák
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 29.04 136
9 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 28.91 135
10 Viktor KošekViktor Košek
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
04 26.55 116
11 Jonáš SkavroňJonáš Skavroň
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
02 26.15 113
12 Petr PodolskýPetr Podolský
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 25.63 109
13 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
04 25.62 109
14 Jan VondroušJan Vondrouš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 24.07 97
15 David ŠvandaDavid Švanda
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 22.90 88
16 Dominik NepolskýDominik Nepolský
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 21.50 78
17 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
04 19.52 63
18 Martin HofmanMartin Hofman
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 17.64 49
19 Michal BursíkMichal Bursík
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
04 15.70 36
20 Tomáš HillermannTomáš Hillermann
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 13.76 22
21 Vojta KopeckýVojta Kopecký
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 13.24 19
22 František HemelíkFrantišek Hemelík
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 13.04 18
23 Filip BalcárekFilip Balcárek
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
04 12.81 16
24 Michal VondroušMichal Vondrouš
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
05 10.53 2
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 1 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 27.78 209
2 Barbora JirouskováBarbora Jirousková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 27.65 208
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 27.61 207
4 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 27.56 207
5 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 27.17 202
6 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 25.76 186
7 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 25.34 181
8 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 24.69 173
9 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 22.36 147
10 Šárka KomedováŠárka Komedová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 22.17 145
11 liška Barcalováliška Barcalová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 21.49 137
12 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 21.34 135
13 Marie JiřičkováMarie Jiřičková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 20.58 127
14 Lucie PetráčkováLucie Petráčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 20.17 122
15 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 17.52 93
16 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 17.39 92
17 Kateřina KindlováKateřina Kindlová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 17.22 90
18 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 17.06 88
19 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 15.04 67
20 Bára PaikertováBára Paikertová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 13.90 55
21 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 13.69 53
22 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 12.89 45
23 Barbora FilipováBarbora Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 11.40 30
24 Dorota ZelinkováDorota Zelinková
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 09.63 13
Celkem 24 závodníků
Atletická přípravka-dívky 2 (čt, 5.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 30.90 246
2 Kateřina HrubáKateřina Hrubá
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 25.04 177
3 Nikola LencováNikola Lencová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 24.17 167
4 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 23.35 158
5 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 23.29 157
6 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 21.67 139
7 Jana ŠpatenkováJana Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 19.45 114
8 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 18.44 103
9 Karolína TobiškováKarolína Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 18.40 103
10 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 18.13 100
11 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 17.94 98
12 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 15.40 71
13 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
04 15.12 68
14 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
04 14.96 66
15 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
05 14.74 64
16 Anna KráčmarováAnna Kráčmarová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 14.20 58
17 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
05 13.60 52
18 Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
03 13.53 51
19 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 11.87 34
20 Klára ŠormováKlára Šormová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 11.64 32
21 Karolína PaloKarolína Palo
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 10.87 25
22 Natálie ProuzováNatálie Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 10.83 24
23 Eliška KoldinskáEliška Koldinská
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 10.02 17
24 Natálie KosařováNatálie Kosařová
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 09.67 13
Tereza HorákováTereza Horáková
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 NM
Celkem 25 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1470
2 Vojta KloudVojta Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1438
3 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1183
4 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0994
5 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0992
6 Vojta VohlídkaVojta Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0921
7 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0864
8 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0862
9 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0852
10 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0842
11 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0834
12 Kryštof BělkaKryštof Bělka 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0755
13 Tomáš TeichmanTomáš Teichman 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0703
14 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0690
15 Jan ZívrJan Zívr 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0675
16 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0657
17 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0638
18 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0625
19 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0587
20 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0586
21 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0579
22 Radim MazánekRadim Mazánek 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0569
23 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0567
24 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0559
25 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0552
26 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0533
27 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0497
28 Jonáš SkavroňJonáš Skavroň 02 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0495
29 Filip NečasFilip Nečas 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0466
30 Alexander PatákAlexander Paták 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0464
31 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0437
32 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0428
33 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0423
34 Jan ČermákJan Čermák 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0414
35 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0401
36 Tomáš KursaTomáš Kursa 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0384
37 Dominik NepolskýDominik Nepolský 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0373
38 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0369
39 David ŠvandaDavid Švanda 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0348
40 Jan VondroušJan Vondrouš 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0341
41 Petr PodolskýPetr Podolský 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0329
42 Viktor KošekViktor Košek 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0323
43 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0309
44 Michal BursíkMichal Bursík 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0292
45 František HemelíkFrantišek Hemelík 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0281
46 Tomáš HillermannTomáš Hillermann 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0236
47 Filip BalcárekFilip Balcárek 04 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0233
48 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0210
49 Martin HofmanMartin Hofman 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0172
50 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0164
51 Vojta KopeckýVojta Kopecký 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0129
52 Martin MervartMartin Mervart 03 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0087
53 Michal VondroušMichal Vondrouš 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0049
54 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0000
Poznámky:
Špicar M. 1470 (09.14/274-56.25/361-4.46/283-1:57.14/552)
Kloud V. 1438 (08.91/324-39.07/217-4.60/308-1:54.73/589)
Chaloupský J. 1183 (09.61/183-36.70/197-3.53/206-1:54.21/597)
Bednář J. 994 (09.43/216-34.63/180-3.84/181-2:06.49/417)
Lanžhotský V. 992 (08.73/366-34.43/179-/-2:04.28/447)
Vohlídka V. 921 (09.71/166-39.70/222-3.77/170-2:10.64/363)
Štefko Š. 864 (09.63/180-30.64/148-3.60/220-2:14.55/316)
Vávra J. 862 (10.02/117-42.86/248-3.10/78-2:06.36/419)
Pávek M. 852 (10.18/95-34.28/178-3.66/233-2:12.07/346)
Pácal J. 842 (09.59/187-35.49/187-3.48/127-2:12.41/341)
Kinský T. 834 (09.43/216-25.53/108-3.62/147-2:10.70/363)
Bělka K. 755 (10.05/113-30.01/143-3.60/220-2:17.74/279)
Teichman T. 703 (09.88/138-29.53/140-3.65/152-2:18.33/273)
Charvát F. 690 (10.03/116-33.53/171-3.56/139-2:19.08/264)
Zívr J. 675 (09.89/137-23.83/95-3.52/133-2:15.08/310)
Hůza J. 657 (09.70/168-32.89/166-3.64/150-2:28.39/173)
Schreiber O. 638 (10.41/67-33.82/174-3.55/137-2:19.48/260)
Kušnír J. 625 (10.13/102-33.65/172-3.32/106-2:20.92/245)
Matuška A. 587 (10.03/116-30.38/146-3.67/155-2:28.65/170)
ělík J. 586 (10.33/77-29.15/137-3.70/159-2:24.04/213)
Kořének J. 579 (10.01/119-29.44/139-3.11/79-2:21.16/242)
azánek R. 569 (10.48/60-31.39/154-2.85/49-2:15.34/306)
Flégl J. 567 (10.41/67-32.71/165-3.30/103-2:22.19/232)
Grus J. 559 (10.41/67-26.22/114-3.31/104-2:18.20/274)
Špicar D. 552 (10.34/75-29.76/141-3.47/126-2:24.40/210)
Hemelík J. 533 (11.05/13-29.77/142-3.24/150-2:22.51/228)
Novák Č. 497 (09.91/134-19.82/65-3.19/89-2:24.45/209)
kavroň J. 495 (10.75/34-26.15/113-3.22/146-2:25.24/202)
Nečas F. 466 (10.63/45-35.02/184-3.00/66-2:28.51/171)
aták A. 464 (11.10/11-28.91/135-3.28/157-2:29.75/161)
Dítě M. 437 (10.65/43-21.95/81-3.13/81-2:22.14/232)
Rajsner S. 428 (10.81/29-29.17/137-3.31/104-2:30.03/158)
Zahrádka V. 423 (11.47/0-25.62/109-3.04/114-2:25.36/200)
Čermák J. 414 (10.83/28-29.04/136-3.23/148-2:37.36/102)
Kobylka M. 401 (10.62/46-27.88/127-3.00/66-2:29.54/162)
Kursa T. 384 (10.97/18-32.07/160-3.07/74-2:33.25/132)
Nepolský D. 373 (10.93/20-21.50/78-2.96/100-2:28.12/175)
aneček J. 369 (11.58/0-30.02/143-2.71/62-2:29.32/164)
Švanda D. 348 (11.72/0-22.90/88-2.88/87-2:28.39/173)
ondrouš J. 341 (11.19/6-24.07/97-2.95/99-2:32.39/139)
Podolský P. 329 (11.59/0-25.63/109-2.83/80-2:32.28/140)
ošek V. 323 (11.82/0-26.55/116-2.81/76-2:33.41/131)
Ersepka T. 309 (12.09/0-29.05/136-2.55/40-2:33.13/133)
Bursík M. 292 (11.09/11-15.70/36-2.96/100-2:31.67/145)
Hemelík F. 281 (11.39/1-13.04/18-2.52/36-2:22.78/226)
Hillermann T. 236 (11.58/0-13.76/22-2.84/81-2:33.12/133)
Balcárek F. 233 (10.88/24-12.81/16-2.66/55-2:32.42/138)
Rybáček L. 210 (10.95/19-24.59/101-3.14/83-2:58.14/7)
Hofman M. 172 (11.86/0-17.64/49-2.57/43-2:40.66/80)
Tuček J. 164 (11.68/0-19.52/63-2.76/69-2:50.05/32)
Celkem 54 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1503
2 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1282
3 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1210
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1113
5 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1036
6 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0973
7 Marie JiřičkováMarie Jiřičková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0918
8 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0890
9 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0870
10 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0836
11 Šárka KomedováŠárka Komedová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0835
12 Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0818
13 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0789
14 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0787
15 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0731
16 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0726
17 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0710
18 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0692
19 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0678
20 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0662
21 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0661
22 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0647
23 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0618
24 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0592
25 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0572
26 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0564
27 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0558
28 Nikola LencováNikola Lencová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0546
29 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0516
30 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0508
31 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0482
32 liška Barcalováliška Barcalová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0477
33 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0451
Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0451
35 Tereza HorákováTereza Horáková 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0447
36 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0442
37 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0423
38 Klára ŠormováKlára Šormová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0420
39 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0408
40 Bára PaikertováBára Paikertová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0384
41 Lenka MalichováLenka Malichová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0346
42 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0311
43 Dorota ZelinkováDorota Zelinková 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0204
44 Anna KráčmarováAnna Kráčmarová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0203
45 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0199
46 Eliška MinaříkováEliška Minaříková 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0178
Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0178
48 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0159
49 Karolína PaloKarolína Palo 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0123
Poznámky:
Pourová A. 1503 (3.97/301-09.70/400-25.76/186-1:53.02/616)
Jirousková B. 1282 (3.84/272-09.44/458-27.65/208-2:12.21/344)
Andrejsová E. 1210 (3.63/227-09.46/454-27.78/209-2:14.16/320)
Holubcová K. 1113 (3.60/220-09.50/444-15.04/67-2:09.14/382)
Vognarová K. 1036 (3.57/214-10.28/281-24.69/173-2:10.29/368)
Křížková S. 973 (3.65/231-10.13/310-25.34/181-2:20.38/251)
Jiřičková M. 918 (3.66/233-09.95/346-20.58/127-2:24.16/212)
Prouzová T. 890 (3.30/161-10.47/247-27.61/207-2:18.13/275)
ojžíšová K. 870 (3.23/148-10.44/252-22.36/147-2:13.93/323)
Bělohlávková I. 836 (3.15/133-10.12/312-17.39/92-2:16.03/299)
omedová Š. 835 (3.43/186-10.49/243-22.17/145-2:19.36/261)
Petráčková L. 818 (3.43/186-10.59/226-20.17/122-2:17.29/284)
oborníková M. 789 (3.13/130-10.26/285-13.60/52-2:14.06/322)
Vítková A. 787 (3.18/139-10.49/243-27.56/207-2:25.58/198)
rubá K. 731 (3.28/157-10.75/199-25.04/177-2:25.58/198)
Marková B. 726 (3.09/122-10.50/242-18.44/103-2:19.58/259)
etelková M. 710 (3.05/116-11.13/143-18.13/100-2:11.66/351)
Mertlíková E. 692 (3.22/146-10.59/226-17.06/88-2:22.21/232)
patenková J. 678 (3.25/151-11.12/144-19.45/114-2:18.65/269)
Křováková M. 662 (3.08/121-10.24/289-13.53/51-2:25.33/201)
ávrová V. 661 (3.12/128-10.94/170-22.17/202-2:29.67/161)
Malá B. 647 (3.29/159-11.05/154-30.90/246-2:39.43/88)
ilipová B. 618 (2.92/94-10.23/291-11.40/30-2:25.13/203)
Hysková B. 592 (3.04/114-10.60/224-21.67/139-2:35.46/115)
obišková K. 572 (2.99/105-11.32/117-18.40/103-2:20.75/247)
ašková Z. 564 (2.94/97-10.84/185-23.29/157-2:34.10/125)
azdová V. 558 (2.93/95-10.71/206-21.34/135-2:34.53/122)
encová N. 546 (2.95/99-10.88/179-24.17/167-2:37.45/101)
ubíčková K. 516 (3.08/121-11.93/52-23.35/158-2:27.06/185)
osařová N. 508 (3.00/107-10.73/203-09.67/13-2:27.05/185)
indlová K. 482 (3.03/112-10.94/170-17.22/90-2:36.10/110)
Barcalová l. 477 (3.06/117-10.75/199-21.49/137-2:52.13/24)
Truhlářová P. 451 (2.72/63-10.73/203-13.69/53-2:33.23/132)
Koldinská E. 451 (2.89/89-10.95/168-10.02/17-2:27.85/177)
Horáková T. 447 (2.73/65-10.45/250-/-2:33.23/132)
Kadlecová A. 442 (3.00/107-11.11/145-17.52/93-2:38.00/97)
Sedláčková P. 423 (3.21/144-11.15/140-12.89/45-2:38.40/94)
Šormová K. 420 (2.86/84-10.56/231-11.64/32-2:41.74/73)
Andrejsová A. 408 (2.57/43-10.74/201-15.40/71-2:38.58/93)
aikertová B. 384 (2.60/46-11.20/133-13.90/55-2:30.97/150)
Malichová L. 346 (3.15/133-11.60/84-17.94/98-2:50.30/31)
akubská B. 311 (2.64/52-11.51/94-14.96/66-2:37.68/99)
Zelinková D. 204 (2.91/92-11.98/47-09.63/13-2:45.67/52)
Kráčmarová A. 203 (2.69/59-11.68/76-14.20/58-2:56.69/10)
Hejzlarová A. 199 (2.38/20-11.75/69-14.74/64-2:46.71/46)
Minaříková E. 178 (2.57/43-12.28/25)
Prouzová N. 178 (2.69/59-11.93/52-10.83/24)
Celkem 49 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4607
2 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 3726
3 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 3128
4 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2336
5 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2228
6 DVKRB DVKRB TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2140
7 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2022
8 HKRAC HKRAC TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 1377
9 DCOSB DCOSB DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 1273
10 JAROB JAROB TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0905
Poznámky:
Hlavní body ve 3. kole:
1. TJ Sokol Hradec Králové "A" 10
2. DC Ostroměř "A" 9
3. TJ Sokol Hradec Králové "B" 8
4. TJ Dvůr Králové n. L. "A" 7
5. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 6
6. TJ Dvůr Králové n. L. "B" 5
7. TJ Sokol Jaroměř "A" 4
8. TJ Sokol Hradec Králové "C" 3
9. DC Ostroměř "B" 2
10. TJ Sokol Jaroměř "B" 1
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12681.0
2 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 11740.0
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08540.0
4 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 07266.0
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 06418.0
6 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 06744.0
7 DVKRB DVKRB TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 05603.0
8 DCOSB DCOSB DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 04443.0
9 HKRAC HKRAC TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 01818.0
10 JAROB JAROB TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 00905.0
Poznámky:
Hlavní body po 3. kole:
1. TJ Sokol Hradec Králové "A" 29
2. DC Ostroměř "A" 28
3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 21
4. TJ Sokol Hradec Králové "B" 19
5. TJ Dvůr Králové n. L. "A" 17
6. TJ Sokol Jaroměř "A" 16
7. TJ Dvůr Králové n. L. "B" 15
8. DC Ostroměř "B" 10
9. TJ Sokol Hradec Králové "C" 4
10. TJ Sokol Jaroměř "B" 1
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4109
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3955
3 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 3389
4 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3218
5 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2442
6 DVKRB DVKRB TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2136
7 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2065
8 JAROB JAROB TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 1961
9 DCOSB DCOSB DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 1752
Poznámky:
Hlavní body ve 3. kole:
1. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 9
2. TJ Sokol Jaroměř 8
3. DC Ostroměř 7
4. TJ Dvůr Králové n. L. "A" 6
5. TJ Sokol Hradec Králové "A" 5
6. TJ Dvůr Králové n. L. "B" 4
7. TJ Sokol Hradec Králové "B" 3
8. TJ Sokol Jaroměř "B" 2
9. DC Ostroměř "B" 1
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12514.0
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10346.0
3 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09912.0
4 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09323.0
5 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07869.0
6 DVKRB DVKRB TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 07049.0
7 DCOSB DCOSB DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 05167.0
8 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 04345.0
9 JAROB JAROB TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 01961.0
Poznámky:
Hlavní body po 3. kole:
1. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 27
2. TJ Sokol Jaroměř 23
3. DC Ostroměř 21
4. TJ Dvůr Králové n. L. "A" 18
5. TJ Sokol Hradec Králové "A" 16
6. TJ Dvůr Králové n. L. "B" 12
7. DC Ostroměř "B" 7
8. TJ Sokol Hradec Králové "B" 5
9. TJ Sokol Jaroměř "B" 2
Celkem 9 závodníků