výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajské soutěže družstev přípravky žáků a žákyň, skupina B

Hradec Králové (19. 9. 2013)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.92 322
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.98 309
3 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.44 214
4 Jan RückerJan Rücker 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.46 210
5 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.49 205
6 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.64 178
7 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.73 163
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.45 212
2 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.45 212
3 Ondřej VítekOndřej Vítek 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.65 176
4 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.73 163
5 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.19 94
6 Tomáš TeichmanTomáš Teichman 03 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 10.45 63
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.69 169
2 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.87 140
3 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 10.08 109
4 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.17 97
5 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 10.19 94
6 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.23 89
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.02 117
2 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.26 85
3 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 10.37 72
4 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.54 53
5 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 10.64 44
6 Radim MazánekRadim Mazánek 03 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 10.78 32
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj Kobylka Matěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 10.50 58
2 Tomáš Skavroň Tomáš Skavroň 02 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 10.79 31
3 Jan ČermákJan Čermák 03 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 11.18 7
4 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.20 6
5 Dominik NepolskýDominik Nepolský 04 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 11.53 0
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KursaTomáš Kursa 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.74 35
2 Alexander PatákAlexander Paták 04 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 10.81 29
3 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.14 9
4 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.35 1
5 František HemelíkFrantišek Hemelík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.66 0
6 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.72 0
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 10.20 93
2 David FáberaDavid Fábera 02 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 10.87 25
3 David ŠvandaDavid Švanda 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.28 3
4 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.31 2
5 George PolmanGeorge Polman 03 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 11.75 0
6 Jáchym LiebichJáchym Liebich 03 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 11.91 0
7 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 12.14 0
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.40 468
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.46 454
3 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.66 408
4 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 09.82 374
5 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.06 324
6 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.32 274
7 Karolína VognárováKarolína Vognárová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.38 263
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela Křováková Michaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.17 302
2 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.26 285
3 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.41 258
4 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.50 242
5 Eliška BarcalováEliška Barcalová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 10.53 236
6 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.64 218
7 Martina VitvarováMartina Vitvarová 03 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 11.03 157
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.14 308
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.48 245
3 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 10.54 235
4 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.15 140
5 Klára ŠormováKlára Šormová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.55 90
6 Tereza HorákováTereza Horáková 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.69 75
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.36 267
2 Timea PolákováTimea Poláková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.57 229
3 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.61 223
4 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.62 221
5 Barbora PaikertováBarbora Paikertová 03 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 10.99 163
6 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 11.38 110
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 09.98 340
2 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.18 300
3 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.45 250
4 Nikola LencováNikola Lencová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.56 231
5 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 10.80 192
6 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 10.99 163
7 Agáta KnobováAgáta Knobová 02 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 11.21 132
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.47 247
2 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 10.80 192
3 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.97 166
4 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 11.01 160
5 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 11.09 148
6 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 11.52 93
7 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 11.84 60
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.66 214
2 Bára MuchováBára Muchová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 10.74 201
3 Lenka MalichováLenka Malichová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.44 103
4 Michaela KuželováMichaela Kuželová 03 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 11.61 83
5 Monika KieslerováMonika Kieslerová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.84 60
6 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 12.47 14
7 Karolína PaloKarolína Palo 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 12.77 3
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh A1 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:53.97 601
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1:54.07 600
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:01.89 481
4 Ondřej VítekOndřej Vítek 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:02.83 468
5 Jan RückerJan Rücker 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:04.40 446
6 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.37 406
7 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.69 401
8 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:08.17 395
9 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:09.16 382
10 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.24 368
11 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:10.76 362
12 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:12.23 344
13 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:12.78 337
Celkem 13 závodníků
Běh A2 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:22.68 227
2 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:23.81 215
3 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 2:24.57 208
4 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 2:24.89 205
5 Tomáš TeichmanTomáš Teichman 03 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 2:25.84 196
6 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:26.33 191
7 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:30.17 157
8 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 2:34.06 126
Radim MazánekRadim Mazánek 03 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" DNS
Celkem 9 závodníků
Běh B1 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:22.94 224
2 Dominik NepolskýDominik Nepolský 04 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 2:27.73 178
3 Matěj Kobylka Matěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 2:28.19 174
4 David ŠvandaDavid Švanda 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:28.95 168
5 Tomáš Skavroň Tomáš Skavroň 02 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 2:30.00 159
6 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:30.03 158
7 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:31.46 146
8 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:33.91 127
9 Alexander PatákAlexander Paták 04 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 2:36.35 109
10 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:36.72 106
11 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:36.75 106
12 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 2:39.10 90
Celkem 12 závodníků
Běh B2 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David FáberaDavid Fábera 02 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 2:26.61 189
2 Jan ČermákJan Čermák 03 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 2:36.61 107
3 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:39.48 87
4 Jáchym LiebichJáchym Liebich 03 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 2:39.52 87
5 František HemelíkFrantišek Hemelík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:40.26 82
6 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:40.72 79
7 Tomáš KursaTomáš Kursa 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:44.04 60
8 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:47.24 44
9 George PolmanGeorge Polman 03 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 3:09.44 0
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh A1 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:10.60 364
2 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 2:13.61 327
3 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:14.40 317
4 Karolína VognárováKarolína Vognárová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:14.61 315
5 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.57 292
6 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.44 261
7 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:19.62 259
8 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:21.15 242
9 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:21.21 242
10 Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:22.89 225
11 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:25.15 202
12 Agáta KnobováAgáta Knobová 02 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 2:38.55 93
Celkem 12 závodníků
Běh A2 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 2:17.29 284
2 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 2:19.26 263
3 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:22.16 232
4 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:22.57 228
5 Michaela Křováková Michaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:25.17 202
6 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 2:27.41 181
7 Martina VitvarováMartina Vitvarová 03 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 2:28.41 172
8 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:30.89 151
9 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 2:33.34 131
10 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:33.88 127
11 Timea PolákováTimea Poláková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:34.42 123
12 Monika KieslerováMonika Kieslerová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:55.08 14
Celkem 12 závodníků
Běh B1 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:18.84 267
2 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 2:18.87 267
3 Bára MuchováBára Muchová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:26.38 191
4 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:27.09 184
5 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:27.45 181
6 Barbora PaikertováBarbora Paikertová 03 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 2:28.96 168
7 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 2:29.14 166
8 Tereza HorákováTereza Horáková 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:35.11 118
9 Nikola LencováNikola Lencová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:35.43 115
10 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:36.31 109
11 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 2:38.20 96
12 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 2:38.90 91
Celkem 12 závodníků
Běh B2 (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.18 222
2 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 2:33.16 133
3 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:34.41 123
4 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:38.96 91
5 Michaela KuželováMichaela Kuželová 03 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 2:39.63 86
6 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:40.99 78
7 Eliška BarcalováEliška Barcalová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:45.65 52
8 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 2:47.79 41
9 Klára ŠormováKlára Šormová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:50.71 29
10 Lenka MalichováLenka Malichová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:53.61 19
11 Karolína PaloKarolína Palo 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:58.59 6
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši A (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.36 266
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.22 242
3 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.95 198
4 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.79 173
5 Jan RückerJan Rücker
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.75 167
6 Ondřej VítekOndřej Vítek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.59 143
7 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.56 139
8 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.50 130
9 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.50 130
10 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.43 121
11 Jakub VávraJakub Vávra
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.41 118
12 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.34 108
13 Tomáš KinskýTomáš Kinský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.31 104
14 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.29 102
15 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.27 99
16 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"
04 3.18 88
17 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.16 85
18 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
04 3.05 72
19 Radim MazánekRadim Mazánek
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
03 3.03 69
20 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
02 3.03 69
21 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 2.97 62
22 Tomáš TeichmanTomáš Teichman
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
03 2.87 51
Celkem 22 závodníků
Atletická přípravka-hoši B (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 3.42 119
2 Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.30 103
3 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.25 96
4 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.24 95
5 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"
05 3.16 85
6 Jan ČermákJan Čermák
TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C"
03 3.05 72
7 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"
04 3.02 68
Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
04 3.02 68
9 David FáberaDavid Fábera
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
02 2.99 65
10 Tomáš Skavroň Tomáš Skavroň
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
02 2.95 60
11 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 2.90 54
12 Tomáš KursaTomáš Kursa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 2.85 49
13 Dominik NepolskýDominik Nepolský
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
04 2.81 45
David ŠvandaDavid Švanda
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 2.81 45
15 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 2.79 43
16 Matěj Kobylka Matěj Kobylka
TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C"
03 2.76 40
17 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 2.65 29
George PolmanGeorge Polman
TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C"
03 2.65 29
19 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
04 2.49 16
20 Jáchym LiebichJáchym Liebich
TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C"
03 2.41 10
21 František HemelíkFrantišek Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.35 6
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky A (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.81 265
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.78 259
3 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.69 239
4 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.50 200
5 Karolína VognárováKarolína Vognárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.46 192
6 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
04 3.38 176
7 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.36 172
8 Kateřina HrubáKateřina Hrubá
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.22 146
9 Lucie PetráčkováLucie Petráčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.20 142
10 Jana ŠpatenkováJana Špatenková
TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"
02 3.18 139
11 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 3.14 131
12 Michaela Křováková Michaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.14 131
13 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.11 126
13 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
04 3.11 126
14 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.11 126
16 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.08 121
17 Martina VitvarováMartina Vitvarová
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
03 3.07 119
18 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"
04 2.90 91
19 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
05 2.81 76
20 Monika KieslerováMonika Kieslerová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 2.78 72
21 Barbora FilipováBarbora Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.74 66
22 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 2.73 65
23 Agáta KnobováAgáta Knobová
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
02 2.59 45
24 Timea PolákováTimea Poláková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2.44 27
Celkem 24 závodníků
Atletická přípravka-dívky B (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KindlováKateřina Kindlová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.40 180
2 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.19 140
3 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.13 130
4 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 3.10 124
5 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.09 122
6 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.04 114
7 Bára MuchováBára Muchová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 3.01 109
8 Eliška BarcalováEliška Barcalová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 3.00 107
9 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.00 107
10 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"
04 2.95 99
11 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 2.95 99
12 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 2.91 92
13 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
04 2.91 92
14 Tereza HorákováTereza Horáková
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 2.88 87
15 Klára ŠormováKlára Šormová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 2.84 81
16 Eliška KoldinskáEliška Koldinská
TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C"
05 2.79 73
17 Natálie KosařováNatálie Kosařová
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
04 2.79 73
18 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
04 2.74 66
19 Nikola LencováNikola Lencová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.74 66
20 Karolína PaloKarolína Palo
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 2.62 49
21 Michaela KuželováMichaela Kuželová
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
03 2.59 45
22 Barbora PaikertováBarbora Paikertová
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
03 2.45 28
23 Natálie ProuzováNatálie Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C"
04 2.40 22
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši A (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 56.40 362
2 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 40.11 225
3 Ondřej VítekOndřej Vítek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 39.89 223
4 Jakub VávraJakub Vávra
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 39.56 221
5 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 38.10 209
6 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 37.35 202
7 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 37.13 201
8 Jan RückerJan Rücker
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 37.11 200
9 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 36.92 199
10 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 35.37 186
11 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 34.90 183
12 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 34.82 182
13 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 30.17 145
14 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 29.61 140
15 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
04 29.20 137
16 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
02 28.94 135
17 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 27.93 127
18 Radim MazánekRadim Mazánek
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
03 27.78 126
19 Tomáš TeichmanTomáš Teichman
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
03 26.70 117
20 Tomáš KinskýTomáš Kinský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 25.58 109
21 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"
04 24.90 104
22 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 24.65 102
Celkem 22 závodníků
Atletická přípravka-hoši B (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 32.89 166
2 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 32.72 165
3 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 32.58 164
4 Tomáš KursaTomáš Kursa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 31.09 152
5 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"
05 31.02 151
6 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 30.02 143
7 Jan ČermákJan Čermák
TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C"
03 29.84 142
8 Matěj Kobylka Matěj Kobylka
TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C"
03 29.80 142
9 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"
04 28.27 130
10 Tomáš Skavroň Tomáš Skavroň
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
02 27.91 127
11 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 27.34 122
12 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
04 26.57 116
13 David ŠvandaDavid Švanda
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 25.59 109
14 Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 23.90 96
15 George PolmanGeorge Polman
TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C"
03 23.46 93
16 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 21.80 80
17 David FáberaDavid Fábera
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
02 20.79 72
18 Dominik NepolskýDominik Nepolský
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
04 20.21 68
19 Jáchym LiebichJáchym Liebich
TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C"
03 19.80 65
20 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
04 14.80 29
21 František HemelíkFrantišek Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 14.42 27
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky A (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 32.72 267
2 Karolína VognárováKarolína Vognárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 30.57 242
3 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 28.18 214
4 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 27.49 206
5 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 25.50 183
6 Kateřina HrubáKateřina Hrubá
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 24.82 175
7 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
04 24.17 167
8 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 23.94 165
9 Lucie PetráčkováLucie Petráčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 23.73 162
10 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"
04 23.63 161
11 Jana ŠpatenkováJana Špatenková
TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"
02 22.66 150
12 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 21.52 137
13 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 20.55 127
14 Timea PolákováTimea Poláková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 19.98 120
15 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
05 19.43 114
16 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 18.74 107
17 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 18.50 104
18 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
04 18.37 103
19 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 17.29 91
20 Barbora FilipováBarbora Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 14.89 65
21 Monika KieslerováMonika Kieslerová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 14.76 64
22 Michaela Křováková Michaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 12.91 45
23 Martina VitvarováMartina Vitvarová
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
03 11.08 27
24 Agáta KnobováAgáta Knobová
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
02 10.32 19
Celkem 24 závodníků
Atletická přípravka-dívky B (čt, 19.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 31.51 253
2 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 28.99 223
3 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 27.38 205
4 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 26.21 191
5 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 25.21 179
6 Nikola LencováNikola Lencová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 24.33 169
7 Michaela KuželováMichaela Kuželová
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
03 23.45 159
8 Eliška BarcalováEliška Barcalová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 23.13 156
9 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"
04 22.99 154
10 Karolína PaloKarolína Palo
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 22.91 153
11 Bára MuchováBára Muchová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 19.73 118
12 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 18.56 105
13 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 17.61 94
14 Kateřina KindlováKateřina Kindlová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 17.14 89
15 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
04 17.00 88
16 Barbora PaikertováBarbora Paikertová
TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B"
03 16.93 87
17 Tereza HorákováTereza Horáková
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 16.21 79
18 Natálie ProuzováNatálie Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C"
04 13.85 54
19 Natálie KosařováNatálie Kosařová
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
04 13.56 51
20 Klára ŠormováKlára Šormová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 12.94 45
21 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 12.73 43
22 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová
TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B"
04 12.65 42
23 Eliška KoldinskáEliška Koldinská
TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C"
05 10.13 18
Celkem 23 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16856.0
2 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 15988.0
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11668.0
4 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 9370.0
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8074.0
6 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7448.0
7 DVKRB DVKRB TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 6925.0
8 DCOSB DCOSB DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 5602.0
9 HKRAC HKRAC TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 2844.0
10 SODKB SODKB TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 0.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, 600 m, dálka, dálka, kriket, kriket, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m, 600 m
10.místo u SODKB neplatí, protože se zúčastnilo jen 4.kola
Na 10.místě je JAROB, které se čtvrtého kola nezúčastnilo.
Hlavní body po 4.kolech:
HKRAL 38
DCOST 38
SODKR 29
HKRAB 26
DVKRA 23
JAROM 20
DVKRB 20
DCOSB 13
HKRAC 5
JAROB 0
Celkem 10 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 4248.0
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4175.0
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3128.0
4 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 2104.0
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1656.0
6 DVKRB DVKRB TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 1322.0
7 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1288.0
8 DCOSB DCOSB DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 1159.0
9 SODKB SODKB TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 1117.0
10 HKRAC HKRAC TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 1026.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, 600 m, dálka, dálka, kriket, kriket, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m, 600
SODKB se zúčastnil jen ve 4.kole a do celkového pořadí po čtyřech kolech nebude zahrnut.
Z účasti ve čtvrtém kole se omluvilo družstvo JAROB a do celkového pořadí po čtyřech kolech mu bude odečten 1 hlavní bod.
Hlavní body ve 4.kole:
DCOST 10
HKRAL 9
SODKR 8
HKRAB 7
DVKRA 6
DVKRB 5
JAROM 4
DCOSB 3
SODKB 2
HKRAC 1
JAROB -1
Do bodového součtu HKRAB je zahrnut i žák Matěj Pávek, který je ve výsledkové listině uveden chybně za HKRAL a to v disciplínách dálka, míček a 600m.
Celkem 10 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1537
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1246
3 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1074
4 Jan RückerJan Rücker 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1023
5 Ondřej VítekOndřej Vítek 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1010
6 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0958
7 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0942
8 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0897
9 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0857
10 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0843
11 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0831
12 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0819
13 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0652
Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0652
15 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0601
16 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0524
17 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 0523
18 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 0506
19 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0500
20 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0496
21 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0476
22 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0474
23 Tomáš TeichmanTomáš Teichman 03 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 0427
24 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 0419
25 Matěj Kobylka Matěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 0414
26 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0410
27 Tomáš Skavroň Tomáš Skavroň 02 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 0377
28 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 0362
29 David FáberaDavid Fábera 02 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 0351
30 Alexander PatákAlexander Paták 04 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 0336
31 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0330
32 Jan ČermákJan Čermák 03 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 0328
33 David ŠvandaDavid Švanda 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0325
34 Tomáš KursaTomáš Kursa 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0296
35 Dominik NepolskýDominik Nepolský 04 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 0291
36 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0283
37 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0251
38 Radim MazánekRadim Mazánek 03 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 0227
39 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0173
40 Jáchym LiebichJáchym Liebich 03 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 0162
41 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0132
42 George PolmanGeorge Polman 03 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 0122
43 František HemelíkFrantišek Hemelík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0115
Poznámky:
!

Špicar M. 1537 (08.98/309-4.36/266-56.40/362-1:54.07/600)

Kloud V. 1246 (08.92/322-4.22/242-37.13/201-2:01.89/481)

Chaloupský J. 1074 (09.73/163-3.34/108-37.35/202-1:53.97/601)

Rücker J. 1023 (09.46/210-3.75/167-37.11/200-2:04.40/446)

Vítek O. 1010 (09.65/176-3.59/143-39.89/223-2:02.83/468)

Vohlídka V. 958 (09.45/212-3.56/139-40.11/225-2:09.16/382)

Poličanský M. 942 (09.44/214-3.95/198-35.37/186-2:12.23/344)

Bednář J. 897 (09.64/178-3.50/130-34.90/183-2:07.37/406)

Pácal J. 857 (09.45/212-3.27/99-38.10/209-2:12.78/337)

Bělík J. 843 (09.73/163-3.79/173-30.17/145-2:10.76/362)

Vávra J. 831 (10.17/97-3.41/118-39.56/221-2:08.17/395)

Kinský T. 819 (09.49/205-3.31/104-25.58/109-2:07.69/401)

Schreiber O. 652 (10.02/117-3.43/121)

Pávek M. 652 (3.29/102-34.82/182)

Schreiber O. 652 (36.92/199-2:23.81/215)

Pávek M. 652 (2:10.24/368)

Charvát F. 601 (09.87/140-3.50/130-29.61/140-2:26.33/191)

Grus J. 524 (10.26/85-3.16/85-27.93/127-2:22.68/227)

Kořének J. 523 (10.08/109-3.05/72-29.20/137-2:24.89/205)

Kušnír J. 506 (10.19/94-3.03/69-28.94/135-2:24.57/208)

Hůza J. 500 (10.19/94-32.72/165-3.24/95-2:31.46/146)

Špicar D. 496 (10.54/53-32.89/166-3.42/119-2:30.03/158)

Matuška A. 476 (10.23/89-32.58/164-3.25/96-2:33.91/127)

Novák Č. 474 (09.69/169-23.90/96-3.30/103-2:36.72/106)

Teichman T. 427 (10.45/63-2.87/51-26.70/117-2:25.84/196)

Rajsner S. 419 (10.20/93-31.02/151-3.16/85-2:39.10/90)

Kobylka . 414 (10.50/58-29.80/142-2.76/40-2:28.19/174)

Zahrádka V. 410 (11.31/2-26.57/116-3.02/68-2:22.94/224)

Skavroň . 377 (10.79/31-27.91/127-2.95/60-2:30.00/159)

Flégl J. 362 (10.64/44-3.18/88-24.90/104-2:34.06/126)

Fábera D. 351 (10.87/25-20.79/72-2.99/65-2:26.61/189)

Paták A. 336 (10.81/29-28.27/130-3.02/68-2:36.35/109)

Hemelík J. 330 (11.14/9-2.97/62-24.65/102-2:30.17/157)

Čermák J. 328 (11.18/7-29.84/142-3.05/72-2:36.61/107)

Švanda D. 325 (11.28/3-25.59/109-2.81/45-2:28.95/168)

Kursa T. 296 (10.74/35-31.09/152-2.85/49-2:44.04/60)

Nepolský D. 291 (11.53/0-20.21/68-2.81/45-2:27.73/178)

Janeček J. 283 (11.35/1-27.34/122-2.90/54-2:36.75/106)

Ersepka T. 251 (11.72/0-30.02/143-2.65/29-2:40.72/79)

Mazánek R. 227 (10.78/32-3.03/69-27.78/126-/)

Rybáček L. 173 (11.20/6-21.80/80-2.79/43-2:47.24/44)

Liebich J. 162 (11.91/0-19.80/65-2.41/10-2:39.52/87)

Tuček J. 132 (12.14/0-14.80/29-2.49/16-2:39.48/87)

Polman G. 122 (11.75/0-23.46/93-2.65/29-3:09.44/0)

Hemelík F. 115 (11.66/0-14.42/27-2.35/6-2:40.26/82)

Pávek M. 72 (10.37/72)
Celkem 43 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4215.0
2 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 3720.0
3 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3133.0
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2714.0
5 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 2332.0
6 DVKRB DVKRB TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 2323.0
7 DCOSB DCOSB DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2221.0
8 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2081.0
9 SODKB SODKB TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 1641.0
10 HKRAC HKRAC TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 481.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, 600 m, dálka, dálka, kriket, kriket, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m, 600 m
Z účasti ve čtvrtém kole se omluvilo družstvo JAROB a do tabulky po čtyřech kolech se mu odečítá 1 hl.bod.
Družstvo SODKB se zúčastnilo jen 4.kola a do celkového pořadí po čtyřech kolech se nezapočítává.
Hlavní body ve 4.kole:
SODKR 10
DCOST 9
JAROM 8
HKRAL 7
HKRAB 6
DVKRB 5
DCOSB 4
DVKRA 3
SODKB 2
HKRAC 1
JAROB -1
Celkem 10 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1199
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1168
3 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1115
4 Karolína VognárováKarolína Vognárová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1012
5 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0926
6 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0920
Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0920
8 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 0898
9 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0823
10 Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0796
11 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0794
12 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0778
13 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0767
14 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0763
15 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 0748
16 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 0744
17 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0738
18 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0706
19 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0697
20 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0692
21 Michaela Křováková Michaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0680
22 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0678
23 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 0665
24 Bára MuchováBára Muchová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0619
25 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0617
26 Nikola LencováNikola Lencová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0581
27 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0580
28 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0577
29 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 0554
30 Eliška BarcalováEliška Barcalová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0551
31 Timea PolákováTimea Poláková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0499
32 Martina VitvarováMartina Vitvarová 03 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 0475
33 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 0473
34 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 0454
35 Barbora PaikertováBarbora Paikertová 03 TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 0446
36 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 0443
37 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 0396
38 Michaela KuželováMichaela Kuželová 03 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 0373
39 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0360
40 Tereza HorákováTereza Horáková 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0359
41 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 0350
42 Lenka MalichováLenka Malichová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0308
43 Agáta KnobováAgáta Knobová 02 TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 0289
44 Klára ŠormováKlára Šormová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0245
45 Karolína PaloKarolína Palo 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0211
46 Monika KieslerováMonika Kieslerová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0210
47 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 0131
Poznámky:


Andrejsová E. 1199 (09.40/468-3.50/200-28.18/214-2:14.40/317)

Holubcová K. 1168 (09.46/454-3.78/259-17.29/91-2:10.60/364)

Drápalíková N. 1115 (09.66/408-3.81/265-25.50/183-2:19.62/259)

Vognárová K. 1012 (10.38/263-3.46/192-30.57/242-2:14.61/315)

Prouzová T. 926 (10.48/245-3.36/172-32.72/267-2:21.21/242)

Vítková A. 920 (10.14/308)

Erbenová S. 920 (10.06/324-3.69/239)

Vítková A. 920 (28.99/223-3.09/122)

Erbenová S. 920 (27.49/206)

Vítková A. 920 (2:18.84/267)

Erbenová S. 920 (2:30.89/151)

Křížková S. 898 (09.82/374-3.38/176-24.17/167-2:27.41/181)

Hrubá K. 823 (10.18/300-3.22/146-24.82/175-2:25.15/202)

Petráčková L. 796 (10.36/267-3.20/142-23.73/162-2:22.89/225)

Bělohlávková I. 794 (10.32/274-3.08/121-18.74/107-2:16.57/292)

Vávrová V. 778 (10.26/285-25.21/179-3.13/130-2:27.09/184)

Součková T. 767 (10.66/214-26.21/191-3.19/140-2:23.18/222)

Mojžíšová K. 763 (10.41/258-3.11/126-21.52/137-2:21.15/242)

Marková B. 748 (10.54/235-3.11/126-18.37/103-2:17.29/284)

Špatenková J. 744 (10.80/192-3.18/139-22.66/150-2:19.26/263)

Voborníková M. 738 (10.50/242-3.14/131-18.50/104-2:19.44/261)

Mertlíková E. 706 (10.62/221-3.11/126-20.55/127-2:22.16/232)

Kindlová K. 697 (10.47/247-17.14/89-3.40/180-2:27.45/181)

Andrejsová A. 692 (09.98/340-18.56/105-3.10/124-2:34.41/123)

Křováková . 680 (10.17/302-3.14/131-12.91/45-2:25.17/202)

Bašková Z. 678 (10.45/250-27.38/205-3.04/114-2:36.31/109)

Metelková M. 665 (11.09/148-2.81/76-19.43/114-2:13.61/327)

Muchová B. 619 (10.74/201-19.73/118-3.01/109-2:26.38/191)

Malá B. 617 (10.97/166-31.51/253-3.00/107-2:38.96/91)

Lencová N. 581 (10.56/231-24.33/169-2.74/66-2:35.43/115)

Kazdová V. 580 (10.61/223-2.73/65-23.94/165-2:33.88/127)

Filipová B. 577 (10.64/218-2.74/66-14.89/65-2:22.57/228)

Kosařová N. 554 (10.99/163-13.56/51-2.79/73-2:18.87/267)

Barcalová E. 551 (10.53/236-23.13/156-3.00/107-2:45.65/52)

Poláková T. 499 (10.57/229-2.44/27-19.98/120-2:34.42/123)

Vitvarová M. 475 (11.03/157-3.07/119-11.08/27-2:28.41/172)

Malinová B. 473 (11.01/160-17.00/88-2.91/92-2:33.16/133)

Hysková B. 454 (11.38/110-22.99/154-2.95/99-2:38.90/91)

Paikertová B. 446 (10.99/163-16.93/87-2.45/28-2:28.96/168)

Kubíčková K. 443 (11.84/60-2.90/91-23.63/161-2:33.34/131)

Truhlářová P. 396 (10.80/192-12.65/42-2.74/66-2:38.20/96)

Kuželová M. 373 (11.61/83-23.45/159-2.59/45-2:39.63/86)

Sedláčková P. 360 (11.15/140-12.73/43-2.95/99-2:40.99/78)

Horáková T. 359 (11.69/75-16.21/79-2.88/87-2:35.11/118)

Koldinská E. 350 (11.52/93-10.13/18-2.79/73-2:29.14/166)

Malichová L. 308 (11.44/103-17.61/94-2.91/92-2:53.61/19)

Knobová A. 289 (11.21/132-2.59/45-10.32/19-2:38.55/93)

Šormová K. 245 (11.55/90-12.94/45-2.84/81-2:50.71/29)

Palo K. 211 (12.77/3-22.91/153-2.62/49-2:58.59/6)

Kieslerová M. 210 (11.84/60-2.78/72-14.76/64-2:55.08/14)

Prouzová N. 131 (12.47/14-13.85/54-2.40/22-2:47.79)
Celkem 47 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 16729.0
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13479.0
3 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 13632.0
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10583.0
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11404.0
6 DVKRB DVKRB TJ Dvůr Král. n/L."B"TJ Dvůr Král. n/L."B" 9372.0
7 DCOSB DCOSB DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 7388.0
8 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové"B"TJ Sokol Hradec Králové"B" 6677.0
9 SODKB SODKB TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B"TJ Sokol Dvůr Kr.n/L."B" 0.0
10 HKRAC HKRAC TJ Sokol Hradec Králové"C"TJ Sokol Hradec Králové"C" 0.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, 600 m, dálka, dálka, kriket, kriket, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m, 600 m
SODKB a HKRAC se zúčastnily jen ve 4.kole a do celkového pořadí po čtyřech kolech se nezahrnují.
JAROMB se z účasti ve 4.kole omluvilo a odečítá se mu 1 hl. bod. Za účast v prvních třech kolech získalo družstvo 1961.0 pomoc. bodů.
Hlavní body po čtyřech kolech:
SODKR 37
JAROM 31
DCOST 30
HKRAL 23
DVKRA 21
DVKRB 17
DCOSB 11
HKRAB 11
JAROB 1
Celkem 10 závodníků