výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev mladšího žactva

Opava (17. 9. 2013)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.20
2 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.46
3 Jakub SzuscikJakub Szuscik 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.51
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.60
5 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.81
6 Jan PilchJan Pilch 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.28
Robin GrusmannRobin Grusmann 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.48
2 Adam FeketeAdam Fekete 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.56
3 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.68
4 Jan PivsetokJan Pivsetok 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.75
5 Michal FričMichal Frič 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.86
6 Richard PlačekRichard Plaček 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.91
7 Jakub PetermannJakub Petermann 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.09
8 Michal KvasňákMichal Kvasňák 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.36
2 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.41
3 Ondřej BystroňOndřej Bystroň 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.54
4 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.64
5 Richard NeuwirthRichard Neuwirth 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.92
6 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.52
7 Libor BlahutLibor Blahut 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.75
8 Erik SvennesenErik Svennesen 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.59
2 Šimon VlachŠimon Vlach 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.56
3 Ondřej SvitákOndřej Sviták 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.87
4 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.16
5 Samuel NovákSamuel Novák 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.25
6 Patrik RaškaPatrik Raška 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.37
7 Jan TelnarJan Telnar 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.63
8 Martin KofránekMartin Kofránek 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MolínMichal Molín 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.01
MB Jakub PřibylJakub Přibyl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.62
MB Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.67
MB Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.01
MB Matěj ČerevkaMatěj Čerevka 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.08
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.29 11.00
2 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.44 9.00
3 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.52 8.00
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.54 7.00
5 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.57 6.00
6 Jakub SzuscikJakub Szuscik 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.69 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.79 4.00
2 Michal MolínMichal Molín 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.19 3.00
3 Jan PilchJan Pilch 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.26 2.00
4 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.56 1.00
5 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.57
6 Ondřej BystroňOndřej Bystroň 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.65
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.65
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.71
3 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.74
4 Karolína SolnáKarolína Solná 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.97
5 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.16
6 Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.19
7 Veronika BrixováVeronika Brixová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.43
Monika StejskalováMonika Stejskalová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.92
2 Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.22
3 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.24
4 Eliška VedralováEliška Vedralová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.35
5 Nikol BaranováNikol Baranová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.47
6 Olga VontrobováOlga Vontrobová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.48
7 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.49
8 Jolana TrávničkováJolana Trávničková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.57
2 Kateřina KajzarováKateřina Kajzarová 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.77
3 Sára HalováSára Halová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.83
4 Šárka MičanováŠárka Mičanová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.99
Martina KyseláMartina Kyselá 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.99
6 Monika MizerováMonika Mizerová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.25
MB Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.38
Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie IndrákováPatricie Indráková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.87
2 Tereza MatějkováTereza Matějková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.17
3 Markéta NyklováMarkéta Nyklová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.64
4 Klára GerekováKlára Gereková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.35
5 Laura WludykováLaura Wludyková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.42
6 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.50
Michaela MarenčákováMichaela Marenčáková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.40
2 Štěpánka ZemanováŠtěpánka Zemanová 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.86
3 Markéta SynkováMarkéta Synková 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.94
4 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.97
5 Nicola VrabcováNicola Vrabcová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.58
6 Nicola DočekalováNicola Dočekalová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.77
7 Markéta OndráčkováMarkéta Ondráčková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.83
8 Linda ChovancováLinda Chovancová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.72
2 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.99
3 Kateřina HolanováKateřina Holanová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.05
MB Zuzana ŠalamonováZuzana Šalamonová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.67
MB Karolína VolnáKarolína Volná 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.94
MB Adéla KlezlováAdéla Klezlová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.07
MB Zoe ZdražilováZoe Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.26
MB Klára ŠimečkováKlára Šimečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.78
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.60 11.00
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.73 9.00
3 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.90 8.00
4 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.95 7.00
5 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.01 6.00
6 Karolína SolnáKarolína Solná 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.07 4.00
2 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.26 3.00
Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.26 2.00
4 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.46 1.00
Eliška VedralováEliška Vedralová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.82 11.00
2 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.37 9.00
3 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.68 8.00
4 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.71 7.00
5 Robin GrusmannRobin Grusmann 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.36 5.00
6 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.24 4.00
7 Jan PilchJan Pilch 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.38
Ondřej KadlecOndřej Kadlec 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FeketeAdam Fekete 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 23.97 2.00
2 Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24.52
3 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.82
4 Dominik GornýDominik Gorný 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.12
5 Richard NeuwirthRichard Neuwirth 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.42
6 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 26.66
7 Richard VáclavekRichard Václavek 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 28.27
Adam LamichAdam Lamich 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.76 6.00
2 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.83 3.00
3 Kevin TýmlKevin Týml 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 24.21 1.00
4 Ondřej SvitákOndřej Sviták 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.59
5 Michal FričMichal Frič 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.28
6 Samuel NovákSamuel Novák 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.63
7 Libor BlahutLibor Blahut 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.45
8 Erik SvennesenErik Svennesen 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.05
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Marek BrodňanMarek Brodňan 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
MB Matěj ČerevkaMatěj Čerevka 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 2 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.21 11.00
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.74 9.00
3 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.96 7.00
4 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.25 6.00
5 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.75 4.00
6 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.77 3.00
7 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.27
Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.89 8.00
2 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22.81 2.00
3 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.93 1.00
4 Jana SwierkošováJana Swierkošová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23.68
5 Adriana PospěchováAdriana Pospěchová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.83
6 Jolana TrávničkováJolana Trávničková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.87
7 Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 32.11
Aneta HavlíkováAneta Havlíková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HalováSára Halová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.89
2 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.98
3 Iva ŠtefkováIva Štefková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.46
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.70
5 Monika MizerováMonika Mizerová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.07
6 Klára GerekováKlára Gereková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.79
7 Laura WludykováLaura Wludyková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.90
Kristýna HomolováKristýna Homolová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.03
2 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.71
3 Klára AndělováKlára Andělová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.16
4 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.05
5 Denisa SikorováDenisa Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.74
6 Monika WolkowinskáMonika Wolkowinská 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.83
7 Linda ŠkolováLinda Školová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.86
8 Tereza MatějkováTereza Matějková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.94
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZemanováKlára Zemanová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.35 5.00
2 Nikol BaranováNikol Baranová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.35
3 Kateřina TomisováKateřina Tomisová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.54
4 Kateřina Michel PtašinskáKateřina Michel Ptašinská 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.91
5 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.59
6 Markéta OndráčkováMarkéta Ondráčková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.27
7 Nicola DočekalováNicola Dočekalová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 28.38
MB Klára HermanováKlára Hermanová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.96
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda ChovancováLinda Chovancová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 29.88
MB Klára ŠimečkováKlára Šimečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
MB Karolína VolnáKarolína Volná 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.34
MB Adéla KlezlováAdéla Klezlová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.55
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 44.35 9.00
2 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.34 8.00
3 Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 50.36 5.00
4 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.03 3.00
5 Jakub UvíraJakub Uvíra 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.43 2.00
6 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 53.65 1.00
7 Jiří ŠtichaJiří Šticha 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 54.38
8 Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 56.39
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.32 11.00
2 Marek BoháčMarek Boháč 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.66 7.00
3 Pavel VacekPavel Vacek 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 49.84 6.00
4 Adam KrupaAdam Krupa 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 50.43 4.00
MB Marek BrodňanMarek Brodňan 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Adam LamichAdam Lamich 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.23 9.00
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 49.12 8.00
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.13 6.00
4 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 51.45 5.00
5 Jana SwierkošováJana Swierkošová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.35 3.00
6 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.90 1.00
Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.83 7.00
2 Kateřina BlažíkováKateřina Blažíková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 52.50 2.00
3 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.78
4 Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 56.17
5 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 56.74
6 Martina KyseláMartina Kyselá 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 59.22
7 Markéta NyklováMarkéta Nyklová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 61.68
Aneta HavlíkováAneta Havlíková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 47.29 11.00
2 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 52.23 4.00
MB Vendula ŠilharováVendula Šilharová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 53.76
Jolana TrávničkováJolana Trávničková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Olga VontrobováOlga Vontrobová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek TylRadek Tyl 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:28.11 11.00
2 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:38.89 9.00
3 Nikolas AgelNikolas Agel 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:39.65 8.00
4 Martin KovaříkMartin Kovařík 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:41.04 7.00
5 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:42.08 6.00
6 Štěpán JelenŠtěpán Jelen 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:44.67 5.00
7 Adam KrupaAdam Krupa 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:46.77 4.00
8 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:48.02 3.00
9 Jan ChodilJan Chodil 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:12.75 2.00
10 Bart BrettschneiderBart Brettschneider 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:24.15 1.00
11 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:26.39
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:41.71 11.00
2 Kateřina TomisováKateřina Tomisová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:52.53 9.00
3 Kateřina TlolkováKateřina Tlolková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:53.15 8.00
4 Denisa SikorováDenisa Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:54.74 7.00
5 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:55.55 6.00
6 Hana HorákováHana Horáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:57.04 5.00
7 Iva ŠtefkováIva Štefková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:03.09 3.00
8 Zoe ZdražilováZoe Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:04.07 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta SynkováMarkéta Synková 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:57.17 4.00
2 Adéla FedorňákováAdéla Fedorňáková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:06.22 1.00
3 Kateřina BjalkováKateřina Bjalková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:06.47
4 Nela VrábelováNela Vrábelová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:07.72
5 Barbora PaletováBarbora Paletová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:09.68
6 Kateřina HolanováKateřina Holanová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:10.31
7 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:12.20
8 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:16.20
MB Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Tereza RounováTereza Rounová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KvášJan Kváš 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:18.67 11.00
2 Patrik JaníkPatrik Janík 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:22.48 9.00
3 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:26.03 8.00
4 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:44.18 7.00
5 Tomáš HruboňTomáš Hruboň 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:53.01 6.00
6 Jan PivsetokJan Pivsetok 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:59.55 5.00
7 Matěj ČervenýMatěj Červený 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:00.94 4.00
MB Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
MB Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:41.67
Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.53 11.00
2 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.93 9.00
3 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.04 8.00
4 Matěj JurasekMatěj Jurasek 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.57 7.00
5 Vojtěch HarazimVojtěch Harazim 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.85 5.00
Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.42 4.00
2 Jan ValíkJan Valík 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.72 3.00
3 Šimon VlachŠimon Vlach 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.76 2.00
4 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.81 1.00
5 Nikolas AgelNikolas Agel 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.22
Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RombaJan Romba 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.31
2 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.51
3 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.68
4 Richard PlačekRichard Plaček 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.98
5 Martin Vasilovi KeshkentiyMartin Vasilovi Keshkentiy 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.11
Hynek OndráčekHynek Ondráček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.59 6.00
2 Pavel VacekPavel Vacek 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.47
3 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.51
4 Patrik RaškaPatrik Raška 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.41
5 Jan TelnarJan Telnar 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.48
6 Jan ChodilJan Chodil 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.76
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KovaříkMartin Kovařík 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.19
2 Ondřej DemelOndřej Demel 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.19
3 Bart BrettschneiderBart Brettschneider 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.78
MB Richard VáclavekRichard Václavek 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.93
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.19 11.00
2 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.62 9.00
3 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.73 8.00
4 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.99 7.00
5 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.11 6.00
6 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.21 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.15 5.00
2 Klára ZemanováKlára Zemanová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.45 3.00
3 Sabina FronováSabina Fronová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.85 2.00
4 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12.38 1.00
5 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.76
6 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.47
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.67
2 Sofie GálováSofie Gálová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.02
3 Šárka MičanováŠárka Mičanová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.87
4 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.89
5 Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.61
MB Klára HermanováKlára Hermanová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.65
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Uvíra,Harazim,Groda,Stuchlík Uvíra,Harazim,Groda,Stuchlík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Čepková,Lichnovská T.,Solná,Stratilová N. Čepková,Lichnovská T.,Solná,Stratilová N. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
A:Dokoupilová,Gereková,Indráková,Kotásková A:Dokoupilová,Gereková,Indráková,Kotásková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
B:Chovancová,Ondráčková,Žurovcová,Kyselá B:Chovancová,Ondráčková,Žurovcová,Kyselá TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.47 11.00
2 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.41 9.00
3 Adam FeketeAdam Fekete
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.30 8.00
Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.30 7.00
5 Tomáš HruboňTomáš Hruboň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.20 6.00
6 Kevin TýmlKevin Týml
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.15 5.00
Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.47 11.00
2 Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.47 9.00
3 Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.44 8.00
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.38 7.00
5 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.38 6.00
6 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.35 5.00
7 Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.35 4.00
8 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.30 3.00
9 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.30 2.00
10 Jana SwierkošováJana Swierkošová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.30 1.00
11 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.25
12 Sofie GálováSofie Gálová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.25
13 Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.25
14 Michaela KotalováMichaela Kotalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.25
15 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.20
16 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.20
17 Johana ŠustkováJohana Šustková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.20
18= Barbora PaletováBarbora Paletová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 1.15
18= Tereza RounováTereza Rounová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.15
18= Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.15
21= Frederika KrenželokováFrederika Krenželoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.15
21= Barbora KřístkováBarbora Křístková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.15
23 Nicola VrabcováNicola Vrabcová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 1.10
Hana SlovákováHana Slováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 DNP
Linda ŠkolováLinda Školová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 NM
Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 NM
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.27 11.00
2 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 5.25 9.00
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.94 8.00
4 Tomáš SzymalaTomáš Szymala
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 4.83 7.00
5 Matěj JurasekMatěj Jurasek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.52 6.00
6 Robin GrusmannRobin Grusmann
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.35 5.00
7 Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.35 4.00
8 Marek BoháčMarek Boháč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.33 3.00
9 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.26 2.00
10 Jan KvášJan Kváš
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 4.01 1.00
11 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 3.96
12 René CankovRené Cankov
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.94
13 Nikolas AgelNikolas Agel
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.93
14 Kevin TýmlKevin Týml
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.91
15 Ondřej BystroňOndřej Bystroň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.74
Ondřej SvitákOndřej Sviták
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.74
17 Patrik JaníkPatrik Janík
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 3.71
18 Matěj ČervenýMatěj Červený
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.65
19 Martin Vasilovi KeshkentiyMartin Vasilovi Keshkentiy
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.56
Mateusz MatlochMateusz Matloch
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.56
21 Michal FričMichal Frič
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.52
22 Dominik GornýDominik Gorný
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.48
Vítek SýkoraVítek Sýkora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.48
24 Patrik ZavřelPatrik Zavřel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.43
25 Ondřej KadlecOndřej Kadlec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.41
26 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.38
27 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.11
28 Martin KofránekMartin Kofránek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 2.97
Daniel VrbaDaniel Vrba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 NN
Matěj PirunčíkMatěj Pirunčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NN
Vojtěch PoučVojtěch Pouč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NN
Michal MolínMichal Molín
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 NN
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.68 11.00
2 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.67 9.00
3 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4.66 8.00
4 Veronika BrixováVeronika Brixová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.51 7.00
5 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.43 6.00
6 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.35 5.00
7 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.29 4.00
8 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.29 3.00
9 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.26 2.00
10 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.18 1.00
11 Barbora KřístkováBarbora Křístková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.13
12 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.10
13 Eliška VedralováEliška Vedralová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.09
14 Lucie KyseláLucie Kyselá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.05
15 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.02
16 Monika StejskalováMonika Stejskalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.01
Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.01
18 Olga VontrobováOlga Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.99
19 Kateřina Michel PtašinskáKateřina Michel Ptašinská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.95
20 Kateřina TomisováKateřina Tomisová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.93
21 Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.67
22 Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.64
23 Štěpánka ZemanováŠtěpánka Zemanová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.57
24 Monika WolkowinskáMonika Wolkowinská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.51
25 Kateřina BlažíkováKateřina Blažíková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.42
26 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.40
27 Frederika KrenželokováFrederika Krenželoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.27
28 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 3.14
MB Zuzana ŠalamonováZuzana Šalamonová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 DNP
Hana SlovákováHana Slováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 DNP
Kateřina BjalkováKateřina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 NM
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 10.98 11.00
2 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 09.44 9.00
3 Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 08.97 8.00
4 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 08.88 7.00
5 Karolína SolnáKarolína Solná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 08.71 6.00
6 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 08.69 5.00
7 Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 08.35 4.00
8 Jana MakovickáJana Makovická
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 07.85 3.00
9 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 07.60 2.00
10 Tereza RounováTereza Rounová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 07.42 1.00
11 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 06.70
12 Lada ŠčerbováLada Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 06.17
13 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 06.16
Natálie NákelnáNatálie Nákelná
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 NN
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 13.18 11.00
2 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 12.60 9.00
3 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 11.30 8.00
4 Daniel VašekDaniel Vašek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 08.81 7.00
5 Marek BoháčMarek Boháč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 08.53 6.00
6 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 08.46 5.00
7 Jan ValíkJan Valík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 08.20 4.00
8 Jakub SzuscikJakub Szuscik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 08.03 3.00
9 Jakub HenzlJakub Henzl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 07.68 2.00
10 Vojtěch PoučVojtěch Pouč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 07.53 1.00
11 Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 07.25
12 Matěj ČervenýMatěj Červený
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 07.15
13 Patrik JanečekPatrik Janeček
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 06.56
14 Jan MazochJan Mazoch
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 06.25
Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 NN
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 62.25 11.00
2 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 61.49 9.00
3 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 57.43 8.00
4 Michal MolínMichal Molín
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 56.36 7.00
5 Jan KvášJan Kváš
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 51.69 6.00
6 Matěj JurasekMatěj Jurasek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 51.37 5.00
7 Patrik LučanPatrik Lučan
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 49.44 4.00
8 Jakub HenzlJakub Henzl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 48.09 3.00
9 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 48.08 2.00
10 Patrik JanečekPatrik Janeček
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 47.02 1.00
11 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 46.44
12 Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 44.93
13 Ondřej BystroňOndřej Bystroň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 42.38
14 Jakub PetermannJakub Petermann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 42.02
15 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 40.74
16 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 40.38
17 Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 39.40
18 Patrik JaníkPatrik Janík
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 38.96
19 Jan RombaJan Romba
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 37.83
20 Ondřej DemelOndřej Demel
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 35.00
21 Matěj PirunčíkMatěj Pirunčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 34.84
22 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 31.06
23 Mateusz MatlochMateusz Matloch
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 28.50
24 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 26.28
MB Matěj ČerevkaMatěj Čerevka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 34.26
MB Viktor GebauerViktor Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 32.89
MB Karel BaštýřKarel Baštýř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 32.22
Ondřej KadlecOndřej Kadlec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNP
Vojtěch PoučVojtěch Pouč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNP
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 17.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 58.00 11.00
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 52.00 9.00
3 Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 46.76 8.00
4 Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 44.90 7.00
5 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 44.58 6.00
6 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 44.40 5.00
7 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 43.43 4.00
8 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 41.98 3.00
9 Hana HorákováHana Horáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 35.60 2.00
10 Denisa DivinováDenisa Divinová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 35.57 1.00
11 Klára AndělováKlára Andělová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 35.38
12 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 32.54
13 Lada ŠčerbováLada Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 30.33
14 Michaela KotalováMichaela Kotalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 30.00
15 Jolana TrávničkováJolana Trávničková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 29.90
16 Markéta PietrováMarkéta Pietrová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 24.15
17 Viola FerfeckáViola Ferfecká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 17.64
18 Natálie NákelnáNatálie Nákelná
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 14.62
MB Adéla HlucháAdéla Hluchá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNP
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 170.00
2 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 090.00
3 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 089.00
4 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 073.00
5 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 065.00
6 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 057.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 300 m, 150 m, 150 m, 60 m př., 60 m, 60 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 193.00
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 131.00
3 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 056.00
4 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 054.00
5 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 035.00
6 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 024.00
7 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 011.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 800 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 60 m, 60 m
Celkem 7 závodníků