výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále OMD mladšího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje

Plzeň (28. 9. 2013)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.48
2 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.90
3 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.24
4 Jan MádrJan Mádr 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.33
5 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.79
6 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.17
7 Antonín DesortAntonín Desort 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.16
2 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.37
3 Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.96
4 Tomáš RegnerTomáš Regner 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.07
5 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.53
6 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.64
7 Kristián VáchalKristián Váchal 04 AC DomažliceAC Domažlice 11.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VlasákPetr Vlasák 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.58
2 Jan BenešJan Beneš 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.75
3 Daniel SůvaDaniel Sůva 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.47
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.57
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.87
6 Matěj SchwobMatěj Schwob 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.37
7 Aleš HochAleš Hoch 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.69
2 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.91
3 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.05
4 Hynek MošnaHynek Mošna 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.68
5 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.79
Pavel StřelecPavel Střelec 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.21
2 Aleš JandaAleš Janda 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.39
3 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.24
4 Štěpán FerenčíkŠtěpán Ferenčík 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.37
5 Martin KolářMartin Kolář 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.96
6 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.83
2 Adam BradaAdam Brada 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.57
3 Leonard KaplanLeonard Kaplan 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.62
Adam KozákAdam Kozák 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.62
7 Martin EnglerMartin Engler 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.77
8 Adam BardzákAdam Bardzák 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.09
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.83 11.00
2 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.11 9.00
3 Aleš JandaAleš Janda 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.47 8.00
4 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.52 7.00
5 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.52 6.00
6 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 20 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.79 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VlasákPetr Vlasák 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.56 4.00
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.65 3.00
3 Jan BenešJan Beneš 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.83 2.00
4 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.90 1.00
5 Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.07
6 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.31
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LevováLucie Levová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.85
2 Hana HostičkováHana Hostičková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.22
3 Lucie VacíkováLucie Vacíková 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.59
4 Tereza MatouškováTereza Matoušková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.73
5 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.79
6 Nikola MelicharováNikola Melicharová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.16
7 Dominika ŠedováDominika Šedová 02 AC DomažliceAC Domažlice 11.44
Ema ŠvingerováEma Švingerová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.35
2 Petra KasíkováPetra Kasíková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.32
3 Lejla RacipiováLejla Racipiová 00 AC DomažliceAC Domažlice 09.43
4 Eliška MrázováEliška Mrázová 01 AC DomažliceAC Domažlice 09.45
5 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.53
6 Pavlína KrejsováPavlína Krejsová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.90
7 Renata DoušováRenata Doušová 03 AC DomažliceAC Domažlice 10.81
Adéla LukešováAdéla Lukešová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.81
2 Lucie VinklárkováLucie Vinklárková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.43
3 Lucie BaranováLucie Baranová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.78
4 Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.88
5 Dominika HarvilováDominika Harvilová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.29
6 Sára LejdlováSára Lejdlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.29
7 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.67
8 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC DomažliceAC Domažlice 10.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.47
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.77
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.48
4 Eliška ČikotováEliška Čikotová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.77
5 Lenka MikulováLenka Mikulová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.80
6 Lucie KrajčíkováLucie Krajčíková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.32
7 Caroline SchiffmannováCaroline Schiffmannová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.67
Kateřina ŠauliKateřina Šauli 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.95
2 Lucie RackováLucie Racková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.20
3 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.72
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.91
5 Aneta HarvilováAneta Harvilová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.99
6 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.08
Kateřina NedbalováKateřina Nedbalová 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.85
2 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.06
3 Andrea BrunátováAndrea Brunátová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.09
4 Veronika JansováVeronika Jansová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.58
5 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.03
6 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.05
7 Viktorie ČervenáViktorie Červená 03 AC DomažliceAC Domažlice 10.71
8 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna GerberováAnna Gerberová 01 AC DomažliceAC Domažlice 08.93
2 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.96
3 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.47
4 Adéla KozderkováAdéla Kozderková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.53
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.85
6 Barbora KulenováBarbora Kulenová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.85
7 Kateřina ValešováKateřina Valešová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.19
8 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.53
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.45 11.00
2 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.64 9.00
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.71 8.00
4 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.94 7.00
5 Lucie LevováLucie Levová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.01 6.00
6 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.12 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.01 4.00
2 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.12 3.00
3 Andrea BrunátováAndrea Brunátová 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.15 2.00
4 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.21 1.00
5 Anna GerberováAnna Gerberová 01 AC DomažliceAC Domažlice 09.22
6 Lucie RackováLucie Racková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.39
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC DomažliceAC Domažlice 19.37 9.00
2 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.93 8.00
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.64 7.00
4 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.11 4.00
5 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.16 3.00
6 Daniel RolínekDaniel Rolínek 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.05
7 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.75
8 Vojtěch NaxeraVojtěch Naxera 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 24.47
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.49 11.00
2 Kamil MorávekKamil Morávek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.77 6.00
3 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.39
4 Adam BradaAdam Brada 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 24.46
5 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.18
6 Jan HouškaJan Houška 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 25.67
7 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 26.28
8 Petr HochPetr Hoch 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 28.09
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VlasákPetr Vlasák 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.92 5.00
2 Adam RůžičkaAdam Růžička 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.71 2.00
3 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.73 1.00
4 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21.89
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.71
6 Martin ŘíhaMartin Říha 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.38
7 Ondřej KasalOndřej Kasal 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.93
Vojtěch KotrčVojtěch Kotrč 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.90
3 Ondřej ZunaOndřej Zuna 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.01
4 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.66
5 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.89
6 Martin KolářMartin Kolář 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.91
7 Matěj SchwobMatěj Schwob 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.28
8 Antonín DesortAntonín Desort 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.85
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.32 11.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.73 9.00
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.82 8.00
4 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC DomažliceAC Domažlice 21.24 7.00
5 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22.10 5.00
6 Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.49 1.00
7 Lucie VinklárkováLucie Vinklárková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.18
Eliška HelusováEliška Helusová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.68 6.00
2 Eva BoltíkováEva Boltíková 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.42 2.00
3 Tereza HynkováTereza Hynková 01 AC DomažliceAC Domažlice 22.74
4 Lucie RackováLucie Racková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.79
5 Ema ŠvingerováEma Švingerová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.87
6 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.07
7 Alžběta Anna VejvančickáAlžběta Anna Vejvančická 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.38
8 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.21
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC DomažliceAC Domažlice 24.54
2 Nikola MelicharováNikola Melicharová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.09
3 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.10
4 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 02 AC DomažliceAC Domažlice 25.50
5 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.54
Kateřina ŠauliKateřina Šauli 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC DomažliceAC Domažlice 23.20
2 Karolína JunkováKarolína Junková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.78
3 Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.81
4 Markéta ŠotováMarkéta Šotová 01 AC DomažliceAC Domažlice 23.98
5 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.01
6 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.07
7 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.52
8 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.58
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Lucie KrajčíkováLucie Krajčíková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 26.69
3 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 28.10
4 Viktorie ČervenáViktorie Červená 03 AC DomažliceAC Domažlice 29.66
5 Dominika ŠedováDominika Šedová 02 AC DomažliceAC Domažlice 29.72
6 Kateřina NedbalováKateřina Nedbalová 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 30.02
7 Caroline SchiffmannováCaroline Schiffmannová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.64
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 22.37 4.00
2 Andrea BrunátováAndrea Brunátová 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 22.39 3.00
4 Natálie CísařováNatálie Císařová 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 23.37
5 Eliška MrázováEliška Mrázová 01 AC DomažliceAC Domažlice 23.79
6 Kateřina ValešováKateřina Valešová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.39
7 Lenka MikulováLenka Mikulová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.14
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC DomažliceAC Domažlice 41.05 11.00
2 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 41.54 9.00
3 Lukáš LecjaksLukáš Lecjaks 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 47.14 5.00
4 Marek VyšínMarek Vyšín 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 47.85 4.00
5 Martin PašekMartin Pašek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.78
6 Adam BradaAdam Brada 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 54.80
7 Petr HochPetr Hoch 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 64.42
8 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 45.44 8.00
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.34 7.00
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 46.49 6.00
4 Jiří OlšanJiří Olšan 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 49.38 3.00
5 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.10 2.00
6 Vojtěch KotrčVojtěch Kotrč 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 50.54
7 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.93
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ZunaOndřej Zuna 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 50.19 1.00
2 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 52.94
3 Marek MundilMarek Mundil 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 53.05
4 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.39
5 Daniel SůvaDaniel Sůva 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 53.91
6 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 55.56
7 Jan HouškaJan Houška 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 55.84
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 43.87 11.00
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 47.30 9.00
3 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.92 8.00
4 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.34 7.00
5 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 49.20 5.00
6 Tereza HynkováTereza Hynková 01 AC DomažliceAC Domažlice 50.64 2.00
7 Alžběta Anna VejvančickáAlžběta Anna Vejvančická 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51.80
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 48.96 6.00
2 Simona KordováSimona Kordová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 49.72 4.00
3 Adéla BronišováAdéla Bronišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.53 3.00
4 Kateřina HrazdilováKateřina Hrazdilová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 51.23 1.00
MB Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 51.31
6 Petra KasíkováPetra Kasíková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.63
7 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.45
8 Veronika JansováVeronika Jansová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 56.55
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VacíkováLucie Vacíková 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 53.11
2 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 02 AC DomažliceAC Domažlice 54.64
3 Dominika HarvilováDominika Harvilová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 55.54
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 57.87
5 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 58.54
Monika DráždilováMonika Dráždilová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNS
Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:23.77 11.00
2 Lukáš LecjaksLukáš Lecjaks 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:31.19 9.00
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:31.89 8.00
4 Daniel RolínekDaniel Rolínek 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:34.57 7.00
5 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:35.31 6.00
6 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:35.65 5.00
7 Martin ŘíhaMartin Říha 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:45.69 4.00
8 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:47.70 3.00
9 Martin PašekMartin Pašek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:48.86 2.00
10 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 02 AC DomažliceAC Domažlice 2:48.92 1.00
11 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:49.96
12 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:58.24
13 Kristián VáchalKristián Váchal 04 AC DomažliceAC Domažlice 3:26.20
14 Martin EnglerMartin Engler 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:33.41
15 Lukáš LiškaLukáš Liška 00 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Celkem 16 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:34.32 11.00
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:36.66 9.00
3 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:40.28 8.00
4 Simona KordováSimona Kordová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:43.39 7.00
5 Anna GerberováAnna Gerberová 01 AC DomažliceAC Domažlice 2:46.91 6.00
6 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:50.75 5.00
7 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:52.34 4.00
8 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:56.44 3.00
9 Klára FrišováKlára Frišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:57.16 2.00
10 Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:59.26 1.00
11 Tereza CibulkováTereza Cibulková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:07.92
12 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:12.98
13 Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:20.15
14 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3:22.90
15 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:25.89
16 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC DomažliceAC Domažlice 3:30.64
Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:47.78
Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam HorníkAdam Horník 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:20.14 11.00
2 Karel GabrielKarel Gabriel 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:26.23 9.00
3 Leonard KaplanLeonard Kaplan 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:36.98 8.00
4 Jan ŠtychJan Štych 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5:40.29 7.00
5 Jan BenešJan Beneš 00 AC DomažliceAC Domažlice 5:43.30 6.00
6 Ondřej KertisOndřej Kertis 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:50.84 5.00
7 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:51.01 4.00
8 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:58.18 3.00
9 Albert WeberAlbert Weber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6:06.66 2.00
10 Štěpán ZunaŠtěpán Zuna 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6:06.67 1.00
11 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6:14.28
12 Aleš HochAleš Hoch 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:14.97
13 David MartinovskýDavid Martinovský 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:15.28
14 Vojtěch ŠindelářVojtěch Šindelář 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:16.83
15 Petr KuglerPetr Kugler 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:29.98
16 Filip HamadejFilip Hamadej 04 AC DomažliceAC Domažlice 6:40.65
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:35.62 11.00
2 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5:51.67 9.00
3 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5:58.18 8.00
4 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6:01.02 7.00
5 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6:03.42 6.00
6 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6:03.75 5.00
7 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6:10.41 4.00
8 Lucie TrinerováLucie Trinerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6:14.64 3.00
9 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 6:16.99 2.00
10 Andrea VelátováAndrea Velátová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6:17.24 1.00
11 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 6:17.78
12 Eliška ValušováEliška Valušová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6:18.50
14 Vendula VolínováVendula Volínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:52.24
15 Renata DoušováRenata Doušová 03 AC DomažliceAC Domažlice 8:17.80
16 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNS
Celkem 15 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.21 11.00
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.52 9.00
3 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.63 8.00
4 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.64 6.00
5 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.66 5.00
6 Marek VyšínMarek Vyšín 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.75 4.00
7 Adam LandergotAdam Landergot 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.84 3.00
8 Tomáš BoudaTomáš Bouda 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.18
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.20 7.00
2 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.80 2.00
3 Michael RubášMichael Rubáš 01 AC DomažliceAC Domažlice 12.84 1.00
4 Karel GabrielKarel Gabriel 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.88
5 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 02 AC DomažliceAC Domažlice 12.96
6 Ondřej KertisOndřej Kertis 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13.54
7 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.86
8 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.42
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.00 11.00
2 Eliška HelusováEliška Helusová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.11 9.00
3 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.44 8.00
4 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.57 7.00
5 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.67 6.00
6 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.80 5.00
7 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.35 1.00
8 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.77
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.98 4.00
2 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.08 3.00
3 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.20 2.00
4 Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.49
5 Lucie RackováLucie Racková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.21
6 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.46
7 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 12.66
8 Lucie BaranováLucie Baranová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.53
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BronišováAdéla Bronišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.43
2 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.44
3 Zuzana UllmannováZuzana Ullmannová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.45
4 Lejla RacipiováLejla Racipiová 00 AC DomažliceAC Domažlice 12.59
5 Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.82
6 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.85
7 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 13.11
8 Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.70
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Andrle, Mundil, Davidíkm Rolínek A - Andrle, Mundil, Davidíkm Rolínek TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 35.83 11.00
2 A - Šperňar, Had, Petrikovič, Růžička A - Šperňar, Had, Petrikovič, Růžička SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 35.96 9.00
3 A - Kořenek, Laundergot, Říha, Kaplan A - Kořenek, Laundergot, Říha, Kaplan AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.30 8.00
4 A - T.Zuna, O.Zuna, Hacko, Kotrč A - T.Zuna, O.Zuna, Hacko, Kotrč TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 38.25 6.00
5 Naxera, Štych, Houška, Ferenčík Naxera, Štych, Houška, Ferenčík ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 38.60 5.00
6 A - Desort, Parach, Jurečka, Bednář A - Desort, Parach, Jurečka, Bednář AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 40.33 4.00
7 A - Mamadej, Váchal, Novák, Beneš A - Mamadej, Váchal, Novák, Beneš AC DomažliceAC Domažlice 40.34 3.00
8 A - Čermák, A.Hoch, P.Hoch, Lochsmidt A - Čermák, A.Hoch, P.Hoch, Lochsmidt ŠAK ChodovŠAK Chodov 40.85 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Všetička, Matulka, Kertis, Sůva B - Všetička, Matulka, Kertis, Sůva TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 37.46 7.00
2 B - Procházka, Janoch, Mádr, Kasal B - Procházka, Janoch, Mádr, Kasal TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 40.98 1.00
3 B - Ledvina, Liška, J.Svoboda, V.Svoboda B - Ledvina, Liška, J.Svoboda, V.Svoboda AC DomažliceAC Domažlice 46.60
B - Kozák, Šindelář, Engler, Pokorný B - Kozák, Šindelář, Engler, Pokorný AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
MB B - Bauer, Vlasák, Stark, Ulman B - Bauer, Vlasák, Stark, Ulman ŠAK ChodovŠAK Chodov 33.69
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Vargová, Jansová, Gabčová, Dedková A - Vargová, Jansová, Gabčová, Dedková TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 34.77 11.00
2 A - Kolenová, Kordová, Laštovková, Levová A - Kolenová, Kordová, Laštovková, Levová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 35.67 9.00
3 A - Sýkorová, Vágnerová, Kasíková, Kunčická A - Sýkorová, Vágnerová, Kasíková, Kunčická AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 35.82 8.00
4 A - Baranová, Egerdorfová, Vinklárková, Kozderková A - Baranová, Egerdorfová, Vinklárková, Kozderková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 36.26 7.00
5 A - Vondráčková, Kosová, Frišová, Bronišová A - Vondráčková, Kosová, Frišová, Bronišová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 36.80 6.00
6 A - Soukupová, Kelemelová, Gerberová, Hynková A - Soukupová, Kelemelová, Gerberová, Hynková AC DomažliceAC Domažlice 36.84 5.00
7 A - Nohejlová, Poláková, Lišková, Bílková A - Nohejlová, Poláková, Lišková, Bílková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.11
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Šantínová, Velátová, Trinerová, Pavlíková B - Šantínová, Velátová, Trinerová, Pavlíková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 37.16 4.00
2 B - Vébrová, Košíková, Loufková, Švejdarová B - Vébrová, Košíková, Loufková, Švejdarová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 37.51 3.00
3 B - A.Harvilová, Hrazdová, Kristofovičová, D.Harvilová B - A.Harvilová, Hrazdová, Kristofovičová, D.Harvilová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 37.75 2.00
4 B - Mikulková, Razímová, Šolcová, Šestáková B - Mikulková, Razímová, Šolcová, Šestáková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.57
5 B - Hanykýřová, Rančevová, Čadová, Boučková B - Hanykýřová, Rančevová, Čadová, Boučková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 39.34
6 B - Čapská, Mildnerová, Bajgarová, Jahnová B - Čapská, Mildnerová, Bajgarová, Jahnová AC DomažliceAC Domažlice 39.85
7 B - Křesťanová, Matoušková, Čikotová, Junková B - Křesťanová, Matoušková, Čikotová, Junková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Křenková, Křenková, Vacíková, Peklová Křenková, Křenková, Vacíková, Peklová ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 38.38 1.00
2 C - Krejsová, Leidlová, Lukešová, Volínová C - Krejsová, Leidlová, Lukešová, Volínová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.83
3 C - Červená, Doušová, Šedová, Šotová C - Červená, Doušová, Šedová, Šotová AC DomažliceAC Domažlice DNP
4 C - Píclová, Steinerová, Štěrbová, Rybáčková C - Píclová, Steinerová, Štěrbová, Rybáčková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DQ
MB C - Chramcová, Krýslová, Plávková, Markofová C - Chramcová, Krýslová, Plávková, Markofová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 34.78
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 1.45 11.00
2 Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 1.45 9.00
3 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 1.45 8.00
4 Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 1.39 7.00
5 Martin PašekMartin Pašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1.30 6.00
6 Marek MundilMarek Mundil
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 1.30 5.00
7 Tomáš RegnerTomáš Regner
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 1.25 4.00
8 Adam RůžičkaAdam Růžička
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 1.25 3.00
9 Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1.20 2.00
10 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1.15 1.00
11 Ondřej KasalOndřej Kasal
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 1.15
12 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 0.00
13 Jan ŠtychJan Štych
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 0.00
Jan SuchýJan Suchý
AC DomažliceAC Domažlice
01 DNP
Josef TkadlečekJosef Tkadleček
AC DomažliceAC Domažlice
00 DNP
Dominik ČókaDominik Čóka
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 1.45 11.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 1.45 9.00
3 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1.42 8.00
4 Štěpánka PeklováŠtěpánka Peklová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 1.34 7.00
5 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 1.30 6.00
6 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 1.30 5.00
7= Hana VargováHana Vargová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 1.25 3.00
7= Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 1.25 3.00
7= Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 1.25 3.00
10 Anita KelemenováAnita Kelemenová
AC DomažliceAC Domažlice
00 1.25 1.00
11= Alžběta Anna VejvančickáAlžběta Anna Vejvančická
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 1.20
11= Lucie AdlerováLucie Adlerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 1.20
15 Lejla RacipiováLejla Racipiová
AC DomažliceAC Domažlice
00 1.20
15= Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 1.15
16= Magdalena JahnováMagdalena Jahnová
AC DomažliceAC Domažlice
00 1.15
18 Lucie TrinerováLucie Trinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 1.15
20 Adéla LukešováAdéla Lukešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00
21 Kamila VšetičkováKamila Všetičková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 4.20 11.00
2 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 3.20 9.00
3 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.94 11.00
2 Aleš JandaAleš Janda
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.88 9.00
3 Tomáš MichálekTomáš Michálek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 4.79 8.00
4 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 4.42 7.00
5 Štěpán ČechŠtěpán Čech
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 4.32 6.00
6 Martin VšetičkaMartin Všetička
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 4.21 5.00
7 Michael RubášMichael Rubáš
AC DomažliceAC Domažlice
01 4.05 4.00
8 Adam LandergotAdam Landergot
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.05 3.00
9 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.99 2.00
10 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 3.93 1.00
11 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3.87
12 Petr VlasákPetr Vlasák
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.86
13 Jonáš KořenekJonáš Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3.77
14 Jiří OlšanJiří Olšan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.64
15 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn
AC DomažliceAC Domažlice
02 3.60
16 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 3.57
17 Jan MádrJan Mádr
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 3.54
18 Vojtěch ŠindelářVojtěch Šindelář
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3.51
19 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 3.47
20 Hynek MošnaHynek Mošna
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3.34
21 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 2.99
22 Pavel StřelecPavel Střelec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
03 2.74
Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 0
Kamil MorávekKamil Morávek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5.00 +0.8 m/s 11.00
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 4.54 +0.5 m/s 9.00
3 Vendula PřibylováVendula Přibylová
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.47 +0.4 m/s 8.00
4 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 4.41 -0.6 m/s 7.00
5 Eliška HelusováEliška Helusová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 4.37 +0.2 m/s 6.00
6 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.32 +0.7 m/s 5.00
7 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 4.21 -1.3 m/s 4.00
8 Eva BoltíkováEva Boltíková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 4.09 +0.7 m/s 3.00
9 Laura GabčováLaura Gabčová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.06 +0.5 m/s 2.00
10 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.00 +0.6 m/s 1.00
11 Lucie LevováLucie Levová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 3.98 -0.2 m/s
12 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 3.94 +0.4 m/s
13 Adéla ChramcováAdéla Chramcová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 3.88 +0.2 m/s
14 Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 3.79 +0.8 m/s
15 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 3.79 +1.8 m/s
16 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
02 3.72 +1.3 m/s
17 Eliška ČikotováEliška Čikotová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 3.68 -0.5 m/s
18 Eliška MrázováEliška Mrázová
AC DomažliceAC Domažlice
01 3.59 +0.5 m/s
19 Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 3.59 -0.2 m/s
20 Karolína JunkováKarolína Junková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3.59 +0.9 m/s
21 Zuzana UllmannováZuzana Ullmannová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3.58 +1.0 m/s
22 Kateřina ČapskáKateřina Čapská
AC DomažliceAC Domažlice
03 3.33 +0.9 m/s
23 Adéla KozderkováAdéla Kozderková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.33 +0.1 m/s
24 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 3.26 -0.8 m/s
25 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3.21 +0.5 m/s
26 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00
27 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01
28 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 09.89 11.00
2 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 09.22 9.00
3 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 08.59 8.00
4 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 08.56 7.00
5 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 08.46 6.00
6 Aneta BláhováAneta Bláhová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 08.37 5.00
7 Valentýna LejskováValentýna Lejsková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 08.17 4.00
8 Natálie CísařováNatálie Císařová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 08.01 3.00
9 Štěpánka PeklováŠtěpánka Peklová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 07.99 2.00
10 Anežka BajgarováAnežka Bajgarová
AC DomažliceAC Domažlice
00 07.93 1.00
11 Hana VargováHana Vargová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 07.84
12 Andrea VelátováAndrea Velátová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 07.73
13 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 07.24
14 Eliška ValušováEliška Valušová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 07.19
15 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 07.17
16 Andrea KozákováAndrea Kozáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 07.15
17 Kateřina ValešováKateřina Valešová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 07.00
18 Anna VondráčkováAnna Vondráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 06.89
19 Veronika KosováVeronika Kosová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 06.83
20 Karolína KřenkováKarolína Křenková
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 06.79
21 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 06.66
22 Ema ŠvingerováEma Švingerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 06.08
23 Tereza RazímováTereza Razímová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 05.82
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 12.20 11.00
2 Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 10.62 9.00
3 Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 09.14 8.00
4 Lukáš LiškaLukáš Liška
AC DomažliceAC Domažlice
00 08.72 7.00
5 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 08.58 6.00
6 Jan SvobodaJan Svoboda
AC DomažliceAC Domažlice
01 08.42 5.00
7 Jan KarikaJan Karika
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 08.40 4.00
8 Václav SvobodaVáclav Svoboda
AC DomažliceAC Domažlice
01 08.16 3.00
9 Matyáš KoppMatyáš Kopp
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 07.17 2.00
10 Patrik LedvinaPatrik Ledvina
AC DomažliceAC Domažlice
00 07.13 1.00
11 Tomáš NovákTomáš Novák
AC DomažliceAC Domažlice
00 07.08
12 Štěpán FerenčíkŠtěpán Ferenčík
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 06.66
13 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 06.64
14 Tomáš RegnerTomáš Regner
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 06.22
15 Marek JanochMarek Janoch
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 06.12
16 Petr KuglerPetr Kugler
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 05.81
17 Kamil MorávekKamil Morávek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00
18 Štěpán ČechŠtěpán Čech
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš JandaAleš Janda
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 58.44 11.00
2 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 55.21 9.00
3 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 54.46 8.00
4 Lukáš LecjaksLukáš Lecjaks
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 53.44 7.00
5 Filip ŠauliFilip Šauli
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 53.30 6.00
6 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 51.76 5.00
7 Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 47.10 4.00
8 Jiří OlšanJiří Olšan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 46.57 3.00
9 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 45.50 2.00
10 Jan HackoJan Hacko
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 45.23 1.00
11 Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 43.36
12 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 41.02
13 Tomáš NovákTomáš Novák
AC DomažliceAC Domažlice
00 40.64
14 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 40.54
15 Karel GabrielKarel Gabriel
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 38.66
16 Jan KarikaJan Karika
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 38.40
17 Michael RubášMichael Rubáš
AC DomažliceAC Domažlice
01 36.31
18 Hynek MošnaHynek Mošna
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 35.65
19 Vojtěch NaxeraVojtěch Naxera
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
02 35.54
20 Matěj SchwobMatěj Schwob
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 35.22
21 Jan ProcházkaJan Procházka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 32.41
22 Adam MatulkaAdam Matulka
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 31.70
23 Matyáš KoppMatyáš Kopp
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 31.19
24 Marek JanochMarek Janoch
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 30.86
25 Petr KuglerPetr Kugler
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 28.86
26 Jan SvobodaJan Svoboda
AC DomažliceAC Domažlice
01 28.12
27 Václav SvobodaVáclav Svoboda
AC DomažliceAC Domažlice
01 25.96
28 David TichotaDavid Tichota
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00
29 David JiříkDavid Jiřík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 49.48 11.00
2 Eliška HelusováEliška Helusová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 47.36 9.00
3 Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 46.47 8.00
4 Valentýna LejskováValentýna Lejsková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 44.60 7.00
5 Eliška ValušováEliška Valušová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 44.10 6.00
6 Eva BoltíkováEva Boltíková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 42.38 5.00
7 Andrea BrunátováAndrea Brunátová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 41.56 4.00
8 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 41.10 3.00
9 Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 39.81 2.00
10 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 38.20 1.00
11 Natálie CísařováNatálie Císařová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 36.70
12 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 32.86
13 Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 31.96
14 Klára FrišováKlára Frišová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 31.38
15 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 30.92
16 Sandra VágnerováSandra Vágnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 30.85
17 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 30.84
18 Markéta ŠotováMarkéta Šotová
AC DomažliceAC Domažlice
01 30.32
19 Adéla ChramcováAdéla Chramcová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 30.09
20 Magdalena JahnováMagdalena Jahnová
AC DomažliceAC Domažlice
00 30.01
21 Andrea KozákováAndrea Kozáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 27.89
22 Kateřina HrazdilováKateřina Hrazdilová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 27.71
23 Anežka BajgarováAnežka Bajgarová
AC DomažliceAC Domažlice
00 27.66
24 Barbora LoufkováBarbora Loufková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
03 23.01
25 Monika ŠebestováMonika Šebestová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 21.78
26 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 21.61
27 Tereza RazímováTereza Razímová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 21.40
28 Karolína KřenkováKarolína Křenková
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 19.08
Celkem 28 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 011.00
2 NYRAN NYRAN ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 009.00
Poznámky:
Stav po: tyč
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHODO CHODO ŠAK ChodovŠAK Chodov 110.00
2 STRIB STRIB TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 110.00
3 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 089.00
4 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 079.00
5 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 077.00
6 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 062.00
7 PREST PREST ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 052.00
8 VIPLZ VIPLZ AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 037.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 150 m, 150 m, 300 m, 300 m, 60 m, 4x60 m, 60 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VIPLZ VIPLZ AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 148.00
2 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 127.00
3 STRIB STRIB TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 073.00
4 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 064.00
5 TRIKV TRIKV TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 061.00
6 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 057.00
7 PREST PREST ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 047.00
8 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 039.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 150 m, 300 m, 60 m, 4x60 m, 60 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků