Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní přebor přípravek

Opava (3. 10. 2013)

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 3.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DzidaJakub Dzida
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.71 161
2 Jonáš HolušaJonáš Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.20 90
3 Vít DietrichVít Dietrich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.10 78
4 Přemek RoháčPřemek Roháč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 2.92 57
5 Tadeáš NěmecTadeáš Němec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2.73 37
6 Tomáš BlažekTomáš Blažek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2.50 16
7 Matěj MatýsekMatěj Matýsek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 2.28 2
8 Dan KohoutDan Kohout
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1.90 0
9 Daniel FoltysDaniel Foltys
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 1.20 0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 3.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PřibylJakub Přibyl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.75 167
2 David ŠárkaDavid Šárka
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
03 3.45 123
3 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
02 3.39 115
František ŠpiclFrantišek Špicl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.39 115
5 Ondřej RoháčOndřej Roháč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.17 86
6 Martin BenekMartin Benek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.84 48
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 3.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.53 206
2 Tereza WittasskováTereza Wittassková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.15 133
3 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
04 3.10 124
4 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
05 2.80 75
5 Hana PoláškováHana Polášková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 2.73 65
6 Natálie FichnováNatálie Fichnová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2.61 48
7 Nela MarkusováNela Markusová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 2.44 27
8 Monika BučkováMonika Bučková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2.26 9
9 Karolína OssadníkováKarolína Ossadníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2.20 4
10 Kateřina ČepkováKateřina Čepková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2.18 3
11 Jana MoravcováJana Moravcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2.12 0
12 Sofie MrázováSofie Mrázová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 1.97 0
13 Lucie NábělkováLucie Nábělková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 1.69 0
14 Eliška KohoutováEliška Kohoutová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 1.22 0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 3.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanda BrunováVanda Brunová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.83 270
2 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
02 3.67 235
3 Zuzana VoloveckáZuzana Volovecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.63 227
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.58 216
5 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
02 3.50 200
6 Viktorie BačinováViktorie Bačinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.44 188
7 Klára ČechováKlára Čechová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
02 3.44 188
8 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
03 3.37 174
9 Terezie ChovancováTerezie Chovancová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
03 3.18 139
10 Jana NavrátilováJana Navrátilová
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
03 3.08 121
11 Hana NavrátilováHana Navrátilová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
03 3.06 117
12 Zuzana MarkusováZuzana Markusová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.01 109
13 Alexandra HromádkováAlexandra Hromádková
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
02 2.80 75
14 Petra BinderováPetra Binderová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
03 2.57 43
Celkem 14 závodníků