Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Finále A MPD mladšího žactva

Praha - Eden (24. 9. 2013)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 24.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš NejedlíkTomáš Nejedlík
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 64.44 11.00
2 Dominik DufekDominik Dufek
SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha
00 57.19 9.00
3 Adam RůžičkaAdam Růžička
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
00 55.33 8.00
4 Richard NovákRichard Novák
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 54.21 7.00
5 Adam HolečekAdam Holeček
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
00 51.79 6.00
6 Michal VacekMichal Vacek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 50.73 5.00
7 Jan VyroubalJan Vyroubal
SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha
00 49.34 4.00
8 František KostkaFrantišek Kostka
SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha
00 47.49 3.00
9 Karel DvořákKarel Dvořák
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 43.55 2.00
10 František FrancFrantišek Franc
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
00 41.59 1.00
11 Samuel PeterkaSamuel Peterka
TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 40.78
12 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 40.18
13 Kryštof KrejčíKryštof Krejčí
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
00 39.43
14 Mikuláš VybíralMikuláš Vybíral
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 36.65
15 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha
02 34.35
16 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
02 30.93
17 Kakaine TrueloveKakaine Truelove
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
00 29.71
18 Lukáš HoráčekLukáš Horáček
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 27.30
19 František FišerFrantišek Fišer
TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 24.40
20 Petr HošekPetr Hošek
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
01 24.31
21 Filip StehnoFilip Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 22.76
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 24.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
00 52.80 11.00
2 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha
01 40.59 9.00
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
00 40.30 8.00
4 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 39.41 7.00
5 Vendula PiliarováVendula Piliarová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
00 38.88 6.00
6 Kateřina KubantováKateřina Kubantová
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
00 38.68 5.00
7 Andrea CikánováAndrea Cikánová
SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha
00 38.05 4.00
8 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha
01 36.98 3.00
9 Adéla JančálkováAdéla Jančálková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 34.92 2.00
10 Tereza KonejlováTereza Konejlová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 34.66 1.00
11 Tereza HlouškováTereza Hloušková
PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha
02 33.09
12 Barbora HavlováBarbora Havlová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
00 32.82
13 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková
PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha
02 32.59
14 Agáta FaitováAgáta Faitová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 30.80
15 Adéla FialováAdéla Fialová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
00 30.37
16 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 27.68
17 Markéta PrýmkováMarkéta Prýmková
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
00 24.02
18 Kateřina KubištováKateřina Kubištová
TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 23.83
19 Tereza RučkováTereza Ručková
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
00 23.69
20 Barbora SlabáBarbora Slabá
TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 20.58
MB Barbora CihelkováBarbora Cihelková
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
02 27.61
Klára SieglováKlára Sieglová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 DNP
Lea ŽáčkováLea Žáčková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 DNP
Celkem 23 závodníků