Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha (12. - 13. 10. 2013)

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 09.20 702
2 Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09.88 564
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 09.98 545
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 10.00 541
5 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10.80 400
6 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 11.00 368
7 Jan KrčJan Krč 00 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 11.08 355
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FiřtJakub Fiřt 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 10.52 447
2 Jakub KroftaJakub Krofta 00 AC Praha 1890 AC Praha 1890 10.68 420
3 Vilém MertaVilém Merta 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.87 389
4 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 01 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 10.88 387
5 Karel DvořákKarel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 11.02 365
6 Matyáš HozaMatyáš Hoza 00 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 11.32 319
7 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 11.34 316
8 Adam VargaAdam Varga 00 Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub Mazurská 13.44 82
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 10.79 402
2 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 10.83 395
3 Filip PavlicaFilip Pavlica 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10.87 389
4 David ŠvecDavid Švec 01 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 10.91 382
5 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.28 325
6 Jindřich ŠtěpánekJindřich Štěpánek 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 11.30 322
7 Jan JanovskýJan Janovský 00 AC Praha 1890 AC Praha 1890 11.32 319
8 Michal MeineltMichal Meinelt 00 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 12.09 216
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 10.97 373
2 Eda BalíkEda Balík 01 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 12.04 222
3 Adam HavlíkAdam Havlík 01 Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub Mazurská 12.28 193
4 Kryštof NěmečekKryštof Němeček 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 12.99 120
5 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 13.01 118
6 Jakub StezkaJakub Stezka 01 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 13.53 75
7 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 13.92 49
8 Adam HolečekAdam Holeček 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 15.07 4
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 10.96 374
2 Martin KaislerMartin Kaisler 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11.76 258
3 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 01 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 12.18 205
4 Štěpán JabůrekŠtěpán Jabůrek 00 SK DVOJKA Praha SK DVOJKA Praha 12.50 169
5 Josef TůmaJosef Tůma 00 SK DVOJKA Praha SK DVOJKA Praha 13.04 115
6 Dan DvořákDan Dvořák 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 13.07 112
7 Jakub NečasJakub Nečas 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 13.27 95
8 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 13.48 79
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ProvazníkAdam Provazník 01 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 11.61 278
2 Martin ŠvehlaMartin Švehla 00 SK DVOJKA Praha SK DVOJKA Praha 12.16 207
3 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.77 141
4 Filip ŠancFilip Šanc 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.24 98
5 Ladislav PichlLadislav Pichl 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.25 97
6 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.28 94
7 Tomáš BerkaTomáš Berka 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.79 57
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VacekMichal Vacek 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11.68 268
2 Miroslav JanatkaMiroslav Janatka 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 12.10 215
Celkem 2 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 09.81 748
2 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 10.05 703
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10.10 693
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 10.45 630
5 Lucie HáčkováLucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 10.87 558
6 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11.25 496
7 Anežka SládkováAnežka Sládková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11.57 447
8 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 11.59 444
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.88 556
2 Kateřina StanzelováKateřina Stanzelová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 10.97 541
3 Tereza VernerováTereza Vernerová 00 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 11.34 482
4 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 00 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 11.43 468
5 Eliška KarolováEliška Karolová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 11.52 454
6 Vlasta PaďourováVlasta Paďourová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 11.62 439
7 Stephanie SeidlováStephanie Seidlová 00 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 11.92 395
8 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 12.38 332
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 10.81 568
2 Klára WeiserováKlára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 11.71 426
3 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11.77 417
4 Tereza TrpálkováTereza Trpálková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11.86 404
5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 12.14 364
6 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 12.32 340
7 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 12.43 325
8 Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 12.86 271
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10.55 613
2 Karina RozhynaKarina Rozhyna 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 11.83 408
3 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 12.13 366
4 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 12.25 349
5 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 12.29 344
6 Vendula PiliarováVendula Piliarová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 12.54 311
7 Kateřina RoučkováKateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 13.24 227
8 Barbora HornofováBarbora Hornofová 01 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 15.17 60
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠaškováKarolína Šašková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11.82 410
2 Karla BrůhováKarla Brůhová 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 11.85 405
3 Nikola TopolováNikola Topolová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 11.86 404
4 Tereza HouškováTereza Houšková 01 AC Kovošrot Praha AC Kovošrot Praha 12.47 320
5 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 12.60 303
6 Kamila LhotákováKamila Lhotáková 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 12.94 262
7 Anna DomanskáAnna Domanská 01 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 13.00 255
8 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha SK DVOJKA Praha 14.15 136
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 12.16 362
2 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová 01 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 12.67 295
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 12.90 267
4 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 13.05 249
5 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 00 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 13.25 226
6 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 13.56 193
7 Nicola MichálkováNicola Michálková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 13.61 188
8 Nicole HalešováNicole Halešová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 15.03 69
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie SlámováJulie Slámová 01 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 12.89 268
2 Markéta PrýmkováMarkéta Prýmková 00 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 13.17 235
3 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.24 227
4 Kristina SavchenkoKristina Savchenko 00 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 13.74 175
5 Linda FialováLinda Fialová 00 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 13.79 170
6 Barbora ŠimáčkováBarbora Šimáčková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 13.80 169
7 Markéta SkolilováMarkéta Skolilová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 14.03 147
8 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 14.42 114
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.51 315
2 Natalie RakováNatalie Raková 02 SK DVOJKA Praha SK DVOJKA Praha 14.05 145
3 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.79 85
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (so, 12.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.96 259
2 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.15 237
Celkem 2 závodníků