výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

O nejrychlejšího Hradečáka

Hradec Králové (10. 10. 2013)

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ArchlebDavid Archleb 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.69
2 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.95
3 Matěj LavickýMatěj Lavický 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.51
4 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.51
5 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.62
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.99
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.12
3 František MarekFrantišek Marek 01 ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK 09.21
4 Simon ŠotolaSimon Šotola 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.58
5 Daniel JankovičDaniel Jankovič 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.55
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MarečkováKateřina Marečková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.10
2 Federica SimoniFederica Simoni 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 09.50
3 Kristýna SoučkováKristýna Součková 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 10.26
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.46
2 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.77
3 Šárka MichlíkováŠárka Michlíková 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 09.22
4 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.24
5 Libuše NovotnáLibuše Novotná 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 10.58
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.37
2 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.79
3 Kateřina MarečkováKateřina Marečková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.90
4 Šárka MichlíkováŠárka Michlíková 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 08.92
5 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.40
6 Federica SimoniFederica Simoni 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 09.58
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.58
2 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.92
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.95
4 Klára PeškováKlára Pešková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.55
5 Barbora ŠpulákováBarbora Špuláková 00 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 09.65
6 Kateřina MílováKateřina Mílová 00 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 10.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.45
2 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.57
3 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.61
4 Eliška KudrnováEliška Kudrnová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.69
5 Michaela Hradecká Michaela Hradecká 01 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 09.74
6 Anna Bernadetta VojkůvkováAnna Bernadetta Vojkůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea BartákováAndrea Bartáková 01 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 09.56
2 Sára AdamcováSára Adamcová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.83
3 Tereza KloučkováTereza Kloučková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.99
4 Petra BorůvkováPetra Borůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.14
5 Natálie ŠulcováNatálie Šulcová 01 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 10.39
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.66
2 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.91
3 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.05
4 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.57
5 Klára PeškováKlára Pešková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.62
6 Andrea BartákováAndrea Bartáková 01 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 09.71
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.69
2 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.97
3 Nikolas WagnerNikolas Wagner 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.37
4 Matouš JankovičMatouš Jankovič 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.88
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik Dlouhý Dominik Dlouhý 04 ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK 10.42
2 Milan EliášMilan Eliáš 04 ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK 10.46
3 Benedikt Rejsek Benedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.84
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.97
2 Petr PodolskýPetr Podolský 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.34
3 Martin ČermákMartin Čermák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.44
4 Martin PilařMartin Pilař 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.03
5 Sebastian DlouhýSebastian Dlouhý 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HlávkoMatěj Hlávko 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.00
2 Viktor ŠtefkoViktor Štefko 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.90
3 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.01
4 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.83
5 Jáchym JeřábekJáchym Jeřábek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.54
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále A (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.49
2 Dominik Dlouhý Dominik Dlouhý 04 ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK 10.31
3 Milan EliášMilan Eliáš 04 ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK 10.61
4 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.63
5 Matěj HlávkoMatěj Hlávko 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.85
6 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.99
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.05
2 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.41
3 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.54
4 Jaroslav ŠantrůčekJaroslav Šantrůček 02 ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK 09.68
5 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.90
2 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.99
3 David NovákDavid Novák 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.54
4 Jakub Chaloupka Jakub Chaloupka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.78
5 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.91
6 Radim Polášek Radim Polášek 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.32
2 Kryštof BělkaKryštof Bělka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.75
3 Kryštof MiroKryštof Miro 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.11
4 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.37
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.88
2 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.19
3 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.40
4 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.49
5 Jaroslav ŠantrůčekJaroslav Šantrůček 02 ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK 09.58
Kryštof BělkaKryštof Bělka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.35
2 Aneta HřebíčkováAneta Hřebíčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.65
3 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.78
4 Lucie ČápováLucie Čápová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.54
5 Eliška LapčákováEliška Lapčáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.86
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.28
2 Zuzana ŠurováZuzana Šurová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.84
3 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.00
4 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.42
5 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora Krameničová Barbora Krameničová 04 ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK 10.75
2 Klára SedláčkováKlára Sedláčková 05 ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK 11.14
3 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 ZŠ Pouchov, HKZŠ Pouchov, HK 11.25
4 Viktorie SchánělováViktorie Schánělová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.58
5 Monika WittováMonika Wittová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.11
6 Nella DoubkováNella Doubková 05 ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK 12.32
7 Barbora SimonováBarbora Simonová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HalíčkováAnna Halíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.41
2 Markéta SchánělováMarkéta Schánělová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.00
3 Nela MaláNela Malá 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.34
4 Kamila WeberováKamila Weberová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.76
5 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.14
6 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ZbořilováAneta Zbořilová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.96
Veronika MicánkováVeronika Micánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.96
3 Julie ŠtěpánkováJulie Štěpánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.76
4 Rozálie KadlecováRozálie Kadlecová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.94
5 Stella ŠtěpánkováStella Štěpánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.40
6 Kristýna LeflerováKristýna Leflerová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.56
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále A (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.12
2 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.36
3 Anna HalíčkováAnna Halíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.40
4 Barbora Krameničová Barbora Krameničová 04 ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK 10.54
5 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.70
6 Aneta HřebíčkováAneta Hřebíčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.81
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.90
2 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.04
3 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.60
4 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.77
5 Nikola LencováNikola Lencová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.12
6 Tereza KovalskáTereza Kovalská 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.22
7 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lydie ŠtěpánkováLydie Štěpánková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.13
2 Veronika NěmcováVeronika Němcová 02 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 10.20
3 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.25
4 Zuzana RoupcováZuzana Roupcová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.77
5 Barbora PaikertováBarbora Paikertová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.81
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.94
2 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.99
3 Lydie ŠtěpánkováLydie Štěpánková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.16
4 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.21
5 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.42
6 Veronika NěmcováVeronika Němcová 02 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 10.44
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski 97 POLSKOPOLSKO 11.25
2 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.97
3 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.79
4 Filip MairingerFilip Mairinger 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.87
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KopeckáEva Kopecká 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.02
2 Nikola ZvěškovcováNikola Zvěškovcová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.02
3 Natálie PoláškováNatálie Polášková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.16
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Abramczyk, Wieszczek, Konofak, Sztejkowski Abramczyk, Wieszczek, Konofak, Sztejkowski POLSKOPOLSKO 45.03
2 Archleb, Záhora, Lukáš, Štěpánek Archleb, Záhora, Lukáš, Štěpánek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 46.95
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kolková Ad., Hošková, Kopecká, Zvrškovcová Kolková Ad., Hošková, Kopecká, Zvrškovcová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.01
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 10.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 00-Kořánová, Pešková, Kořénková, Šantrůčková; 00-Kořánová, Pešková, Kořénková, Šantrůčková; TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.66
Celkem 1 závodníků