výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Královéhradeckého kraje ve čtyřboji přípravky

Jaroměř (5. 10. 2013)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.70 168
2 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.33 77
3 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.56 51
4 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.60 47
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.62 46
6 Matěj MolingerMatěj Molinger 04 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 11.50 0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.34 75
2 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.39 70
3 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.43 65
4 Petr ČápPetr Čáp 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 11.15 8
5 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.45 0
6 Lukáš ZítkaLukáš Zítka 05 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 11.65 0
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.58 49
2 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.71 37
3 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 11.34 2
4 Alexander PatákAlexander Paták 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.76 0
5 Jaroslav KortanJaroslav Kortan 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.35 0
6 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.36 0
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2013) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HemelíkFrantišek Hemelík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.70 0
Kryštof KošekKryštof Košek 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.70 0
3 Martin HofmanMartin Hofman 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.91 0
4 Jakub TomešJakub Tomeš 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 12.00 0
5 Martin NetolickýMartin Netolický 05 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 12.15 0
6 Michal VondroušMichal Vondrouš 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.41 0
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 5.10.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.71 0
2 Erik MotalErik Motal 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.93 0
3 Viktor ŠtefkoViktor Štefko 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.97 0
4 Matyáš IzákMatyáš Izák 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.14 0
5 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.20 0
6 Pavel RausaPavel Rausa 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.58 0
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojta KloudVojta Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.29 243
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.31 239
3 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.36 229
4 Radek ČápRadek Čáp 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.84 145
5 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.99 122
6 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.02 117
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš HanousekMatouš Hanousek 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.84 145
2 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.84 145
3 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.16 98
4 Martin ProšvicMartin Prošvic 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.34 75
5 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.74 35
MS Adam ProksAdam Proks 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.06 112
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.01 119
2 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.17 97
3 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.50 58
4 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.54 53
5 Jan VondroušJan Vondrouš 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.10 11
6 Filip PilařFilip Pilař 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.72 0
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.47 61
2 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.90 23
3 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.93 20
4 Marian BrixiMarian Brixi 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.19 6
5 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.20 6
6 Jan TruhlářJan Truhlář 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.37 0
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.04 328
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.51 240
3 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 11.01 160
4 Anna JirmanováAnna Jirmanová 04 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 11.36 112
5 Zoe MudrochováZoe Mudrochová 04 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 11.46 100
6 Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.90 54
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.77 196
2 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.66 78
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.85 59
4 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.00 46
5 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.26 26
6 Jitka KovářováJitka Kovářová 05 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 13.06 0
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena GlosováAlena Glosová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.85 184
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.04 155
3 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.25 126
4 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.86 58
5 Kateřina ValentováKateřina Valentová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.33 22
6 Eliška MinaříkováEliška Minaříková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.59 9
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.50 242
2 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.86 182
3 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.91 174
4 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.18 136
5 Denisa ChytráčkováDenisa Chytráčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.27 124
6 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 11.37 111
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 5.10.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oddeta MudrochováOddeta Mudrochová 06 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 11.34 115
2 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 12.13 35
3 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 12.22 29
4 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.26 26
5 Soňa KuncováSoňa Kuncová 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.32 0
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.62 417
2 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.77 384
3 Michaela PišováMichaela Pišová 02 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.22 293
4 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.31 276
5 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.42 256
MS Kristina JánskáKristina Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.37 475
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.34 270
2 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.43 254
3 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.43 254
4 Klára NovákováKlára Nováková 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.72 204
5 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.89 178
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.38 263
2 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.57 229
3 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.68 211
4 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.79 193
5 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.31 119
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota PtáčkováDorota Ptáčková 02 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.88 179
2 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.96 167
3 Lucie VlasákováLucie Vlasáková 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.35 114
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 5.10.2013) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.54 235
2 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.58 228
3 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.85 184
4 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.30 120
5 Bára PaikertováBára Paikertová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.53 92
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 5.10.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.92 173
2 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.47 99
3 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 11.73 71
4 Petra ZítkováPetra Zítková 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 11.75 69
5 Eliška ŠplíchalováEliška Šplíchalová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.14 35
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.07 333
2 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.12 309
3 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:16.43 294
4 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:17.45 282
5 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:19.56 259
6 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.39 250
7 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:20.40 250
8 Petr ČápPetr Čáp 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:21.22 242
9 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:24.82 206
10 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:28.81 169
11 Matěj MolingerMatěj Molinger 04 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:31.57 145
12 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:35.29 116
13 Michal VondroušMichal Vondrouš 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:41.89 72
14 Kryštof KošekKryštof Košek 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:42.51 69
15 Lukáš ZítkaLukáš Zítka 05 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:55.45 13
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:19.93 255
2 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:22.33 230
3 František HemelíkFrantišek Hemelík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:23.31 220
4 Pavel RausaPavel Rausa 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:23.40 220
5 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:28.35 173
6 Viktor ŠtefkoViktor Štefko 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:34.96 119
7 Jaroslav KortanJaroslav Kortan 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:36.37 109
8 Erik MotalErik Motal 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:38.12 96
9 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:40.55 81
10 Alexander PatákAlexander Paták 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:42.47 69
11 Martin NetolickýMartin Netolický 05 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:45.82 51
12 Martin HofmanMartin Hofman 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:46.49 48
13 Matyáš IzákMatyáš Izák 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:48.45 38
14 Jakub TomešJakub Tomeš 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:50.26 31
Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Celkem 15 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojta KloudVojta Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:57.31 549
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1:57.66 544
3 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:06.26 420
4 Radek ČápRadek Čáp 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:08.07 396
5 Matouš HanousekMatouš Hanousek 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:09.21 382
6 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.04 371
7 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.33 367
8 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:11.49 353
9 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:12.56 340
10 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:12.57 339
11 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:12.65 338
MS Adam ProksAdam Proks 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:11.84 348
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin ProšvicMartin Prošvic 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:21.10 243
2 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:21.97 234
3 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:24.21 212
4 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.50 209
5 Marian BrixiMarian Brixi 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:24.91 205
6 Jan VondroušJan Vondrouš 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:26.65 188
7 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:27.29 182
8 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:28.46 172
9 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:28.50 172
10 Filip PilařFilip Pilař 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:32.66 137
11 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:38.74 92
12 Jan TruhlářJan Truhlář 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:48.63 38
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:14.46 317
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:16.50 293
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:17.12 286
4 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:24.60 208
5 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:27.10 184
6 Kateřina ValentováKateřina Valentová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:33.26 132
7 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:34.68 121
8 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:35.30 116
9 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:36.10 110
10 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:38.76 92
11 Alena GlosováAlena Glosová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:44.67 57
12 Eliška MinaříkováEliška Minaříková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:45.47 53
13 Jitka KovářováJitka Kovářová 05 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:51.82 25
14 Anna JirmanováAnna Jirmanová 04 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:52.47 23
15 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:03.39 0
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:22.74 226
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.33 220
3 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:27.92 177
4 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:28.24 174
5 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:34.81 120
6 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:35.67 114
7 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:37.21 103
8 Oddeta MudrochováOddeta Mudrochová 06 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:39.05 90
9 Zoe MudrochováZoe Mudrochová 04 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:39.21 89
10 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:40.00 84
11 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:41.14 77
12 Denisa ChytráčkováDenisa Chytráčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:42.04 71
13 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:43.44 63
14 Soňa KuncováSoňa Kuncová 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:49.96 32
Celkem 14 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:00.25 505
2 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:14.06 322
3 Dorota PtáčkováDorota Ptáčková 02 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:15.43 305
4 Michaela PišováMichaela Pišová 02 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:17.95 277
5 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:18.23 274
6 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:18.75 268
7 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:19.45 260
8 Lucie VlasákováLucie Vlasáková 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:20.29 251
9 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:20.66 248
10 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:23.93 214
11 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:25.10 203
12 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:26.40 191
13 Klára NovákováKlára Nováková 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:27.77 178
MS Kristina JánskáKristina Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:49.65 672
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:03.41 460
2 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:12.89 336
3 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:14.29 319
4 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:15.45 305
5 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:15.87 300
6 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:25.12 203
7 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:30.04 158
8 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:30.59 154
9 Bára PaikertováBára Paikertová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:31.08 149
10 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:33.20 132
11 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:36.52 107
12 Petra ZítkováPetra Zítková 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:37.76 99
13 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:45.67 52
14 Eliška ŠplíchalováEliška Šplíchalová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:07.66 0
15 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:22.07 0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.78 171
2 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.59 143
3 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 3.59 143
4 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.39 115
5 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.32 106
6 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.19 89
7 Matouš HovorkaMatouš Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.17 86
8 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.15 84
9 Lukáš ZítkaLukáš Zítka
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
05 3.14 83
10 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.12 80
11 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.10 78
12 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 3.06 73
13 Erik MotalErik Motal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2.84 48
14 Jakub TomešJakub Tomeš
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 2.79 43
15 Petr ČápPetr Čáp
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 2.77 41
16 Pavel RausaPavel Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2.75 39
17 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 2.71 35
18 Matěj MolingerMatěj Molinger
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
04 2.69 33
Kryštof KošekKryštof Košek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.69 33
20 Ondřej ČechOndřej Čech
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.68 32
21 Martin NetolickýMartin Netolický
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
05 2.60 25
22 František HemelíkFrantišek Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.59 24
23 Viktor ŠtefkoViktor Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2.55 20
24 Michal VondroušMichal Vondrouš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 2.50 16
25 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.44 12
26 Martin HofmanMartin Hofman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.42 10
27 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2.40 9
28 Jaroslav KortanJaroslav Kortan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2.32 4
29 Matyáš IzákMatyáš Izák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.19 0
30 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.84 0
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.73 332
2 Vojta KloudVojta Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.37 267
3 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.15 230
4 Kristián HráskýKristián Hráský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.00 206
5 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.90 190
6 Martin ProšvicMartin Prošvic
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 3.86 184
7 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.85 182
8 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.84 181
9 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 3.80 174
10 Radek ČápRadek Čáp
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.64 150
11 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.58 142
12 Matouš HanousekMatouš Hanousek
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.55 137
13 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.50 130
14 Jan NěmecJan Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.38 114
15 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 3.27 99
16 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.27 99
17 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.24 95
18 Jan VondroušJan Vondrouš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.15 84
19 Filip PilařFilip Pilař
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.10 78
20 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.04 70
21 David JarošDavid Jaroš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.03 69
22 Marian BrixiMarian Brixi
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2.96 61
23 Jan TruhlářJan Truhlář
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 2.55 20
MS Adam ProksAdam Proks
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 4.02 209
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.78 259
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.76 254
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.52 204
4 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 3.35 170
5 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.08 121
6 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.04 114
7 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.03 112
8 Alena GlosováAlena Glosová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 3.02 110
9 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 3.00 107
Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.00 107
11 Anna JirmanováAnna Jirmanová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
04 2.98 104
12 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2.96 100
13 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2.93 95
14 Denisa ChytráčkováDenisa Chytráčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2.88 87
15 Zoe MudrochováZoe Mudrochová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
04 2.82 78
16 Kateřina ValentováKateřina Valentová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.81 76
17 Lucie MerhautováLucie Merhautová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
05 2.79 73
18 Eliška KoldinskáEliška Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2.78 72
19 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
05 2.76 69
20 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.75 67
21 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2.72 63
22 Oddeta MudrochováOddeta Mudrochová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
06 2.68 57
Eliška VáclavkováEliška Václavková
TJ DobruškaTJ Dobruška
05 2.68 57
24 Jitka KovářováJitka Kovářová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
05 2.57 43
25 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.52 36
26 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
TJ DobruškaTJ Dobruška
06 2.51 35
27 Natálie ProuzováNatálie Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2.50 34
28 Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ DobruškaTJ Dobruška
06 2.45 28
29 Soňa KuncováSoňa Kuncová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 2.42 25
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 4.22 359
2 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.92 290
3 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.73 248
4 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.69 239
5 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.58 216
6 Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.49 198
7 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
02 3.47 194
8 Michaela PišováMichaela Pišová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
02 3.40 180
Karolína TobiškováKarolína Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.40 180
10 Kateřina KindlováKateřina Kindlová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.39 178
11 Jana ŠpatenkováJana Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.32 165
12 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.27 155
Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 3.27 155
14 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.19 140
Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 3.19 140
16 Klára NovákováKlára Nováková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 3.18 139
17 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.17 137
18 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 3.13 130
19 Lucie VlasákováLucie Vlasáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.12 128
20 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.10 124
Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.10 124
22 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.06 117
23 Dorota PtáčkováDorota Ptáčková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
02 3.04 114
24 Barbora FilipováBarbora Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.00 107
25 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.94 97
26 Eliška ŠplíchalováEliška Šplíchalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.85 83
27 Bára PaikertováBára Paikertová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.80 75
28 Petra ZítkováPetra Zítková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
02 2.55 40
MS Kristina JánskáKristina Jánská
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 3.99 306
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 33.49 171
2 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 29.92 143
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 29.17 137
4 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 28.68 133
5 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 26.14 113
6 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 26.10 113
Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 26.10 113
8 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 23.80 95
9 Kryštof KošekKryštof Košek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 23.40 92
10 Matěj MolingerMatěj Molinger
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
04 22.51 85
11 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 21.41 77
12 Petr ČápPetr Čáp
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 20.87 73
13 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 20.67 72
14 Erik MotalErik Motal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 19.74 65
15 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 19.46 63
16 Lukáš ZítkaLukáš Zítka
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
05 19.18 61
17 Matyáš IzákMatyáš Izák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 18.64 57
18 Viktor ŠtefkoViktor Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 18.17 53
19 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 18.09 53
20 František HemelíkFrantišek Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 17.88 51
21 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 17.82 51
22 Martin NetolickýMartin Netolický
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
05 16.83 44
23 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 16.46 41
24 Jakub TomešJakub Tomeš
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 16.19 39
25 Matouš HovorkaMatouš Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 15.97 38
26 Martin HofmanMartin Hofman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 14.60 28
27 Pavel RausaPavel Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 12.60 15
28 Michal VondroušMichal Vondrouš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 12.06 11
29 Jaroslav KortanJaroslav Kortan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 09.37 0
Ondřej ČechOndřej Čech
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 DNS
Celkem 30 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 49.71 305
2 Vojta KloudVojta Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 36.79 198
3 Martin ProšvicMartin Prošvic
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 35.14 184
4 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 33.96 175
5 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 33.73 173
6 David JarošDavid Jaroš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 33.35 170
7 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 33.23 169
8 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 31.31 154
9 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 31.14 152
10 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 30.35 146
11 Matouš HanousekMatouš Hanousek
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 26.65 117
12 Filip PilařFilip Pilař
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 26.28 114
13 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 26.16 113
14 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 26.09 113
15 Jan NěmecJan Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 25.90 111
16 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 25.88 111
17 Jan VondroušJan Vondrouš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 25.51 108
18 Kristián HráskýKristián Hráský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 25.48 108
19 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 24.67 102
20 Marian BrixiMarian Brixi
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 24.63 101
21 Radek ČápRadek Čáp
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 23.40 92
22 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 20.01 67
23 Jan TruhlářJan Truhlář
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 16.36 40
MS Adam ProksAdam Proks
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 38.05 208
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 31.01 247
2 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 25.39 181
3 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 24.65 173
4 Alena GlosováAlena Glosová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 21.73 140
5 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 20.97 131
6 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
05 19.83 119
7 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 17.85 97
8 Zoe MudrochováZoe Mudrochová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
04 17.56 94
9 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 16.44 82
10 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 16.11 78
11 Jitka KovářováJitka Kovářová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
05 15.58 73
12 Anna JirmanováAnna Jirmanová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
04 15.18 68
13 Lucie MerhautováLucie Merhautová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
05 15.17 68
14 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 14.97 66
15 Kateřina ValentováKateřina Valentová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 14.92 66
16 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 14.90 65
17 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 14.74 64
18 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 14.63 63
19 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
TJ DobruškaTJ Dobruška
06 14.03 56
20 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 13.33 49
21 Denisa ChytráčkováDenisa Chytráčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 12.72 43
22 Oddeta MudrochováOddeta Mudrochová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
06 12.71 43
23 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 12.44 40
24 Eliška KoldinskáEliška Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 12.38 40
25 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 12.29 39
26 Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ DobruškaTJ Dobruška
06 11.61 32
27 Eliška VáclavkováEliška Václavková
TJ DobruškaTJ Dobruška
05 10.98 26
28 Natálie ProuzováNatálie Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 09.23 9
29 Soňa KuncováSoňa Kuncová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 08.51 3
30 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05
Celkem 30 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 35.57 302
2 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 27.68 208
3 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 26.57 195
4 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 25.98 188
5 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 25.90 187
6 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 25.78 186
7 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 25.46 182
8 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
02 25.24 180
9 Klára NovákováKlára Nováková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 23.72 162
10 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 21.83 141
11 Dorota PtáčkováDorota Ptáčková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
02 21.63 139
12 Jana ŠpatenkováJana Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 21.03 132
13 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 20.65 128
14 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 20.30 124
15 Lucie VlasákováLucie Vlasáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 20.05 121
16 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 19.77 118
17 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 19.14 111
18 Petra ZítkováPetra Zítková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
02 18.60 105
19 Kateřina KindlováKateřina Kindlová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 17.58 94
20 Karolína TobiškováKarolína Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 17.47 93
21 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 17.36 92
22 Barbora FilipováBarbora Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 16.91 87
23 Michaela PišováMichaela Pišová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
02 16.80 86
24 Bára PaikertováBára Paikertová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 16.47 82
25 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 15.22 69
26 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 13.80 54
27 Eliška ŠplíchalováEliška Šplíchalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 13.76 54
28 Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 11.07 27
MS Kristina JánskáKristina Jánská
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 31.71 255
Celkem 29 závodníků
Čtyřboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0809
2 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0607
3 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0591
4 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0566
5 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0530
6 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0503
7 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0488
8 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0452
9 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0367
10 Petr ČápPetr Čáp 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 0364
11 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0360
12 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0354
13 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0301
14 František HemelíkFrantišek Hemelík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0295
15 Pavel RausaPavel Rausa 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0274
16 Alexander PatákAlexander Paták 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0271
17 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0267
18 Matěj MolingerMatěj Molinger 04 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0263
19 Erik MotalErik Motal 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0209
20 Kryštof KošekKryštof Košek 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0194
21 Viktor ŠtefkoViktor Štefko 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0192
22 Lukáš ZítkaLukáš Zítka 05 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0157
23 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0134
24 Martin NetolickýMartin Netolický 05 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0120
25 Jaroslav KortanJaroslav Kortan 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0113
26 Jakub TomešJakub Tomeš 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0113
27 Michal VondroušMichal Vondrouš 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0099
28 Matyáš IzákMatyáš Izák 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0095
29 Martin HofmanMartin Hofman 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0086
30 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0032
Poznámky:
Štefko Š. 809 (09.70/168-3.78/171-29.17/137-2:13.07/333)
Kořének J. 607 (10.33/77-3.10/78-29.92/143-2:15.12/309)
Špicar D. 591 (10.43/65-3.59/143-28.68/133-2:20.40/250)
Schreiber O. 566 (10.62/46-3.59/143-33.49/171-2:24.82/206)
Dítě M. 530 (10.58/49-3.39/115-20.67/72-2:16.43/294)
Grus J. 503 (10.56/51-3.12/80-26.10/113-2:19.56/259)
Rajsner S. 488 (10.34/75-3.32/106-21.41/77-2:22.33/230)
Zahrádka V. 452 (11.34/2-3.06/73-23.80/95-2:17.45/282)
Hovorka M. 367 (10.39/70-3.17/86-15.97/38-2:28.35/173)
Čáp P. 364 (11.15/8-2.77/41-20.87/73-2:21.22/242)
Mudrochová Z. 361 (17.56/94-11.46/100-2.82/78-2:39.21/89)
Flégl J. 360 (10.60/47-3.15/84-26.14/113-2:35.29/116)
Tejc M. 354 (10.71/37-2.40/9-18.09/53-2:19.93/255)
Kvasnička A. 301 (11.45/0-1.84/0-17.82/51-2:20.39/250)
Hemelík F. 295 (11.70/0-2.59/24-17.88/51-2:23.31/220)
Rausa P. 274 (12.58/0-2.75/39-12.60/15-2:23.40/220)
Paták A. 271 (11.76/0-3.19/89-26.10/113-2:42.47/69)
Hojný M. 267 (12.36/0-2.71/35-19.46/63-2:28.81/169)
Molinger M. 263 (11.50/0-2.69/33-22.51/85-2:31.57/145)
Motal E. 209 (11.93/0-2.84/48-19.74/65-2:38.12/96)
Košek K. 194 (11.70/0-2.69/33-23.40/92-2:42.51/69)
Štefko V. 192 (11.97/0-2.55/20-18.17/53-2:34.96/119)
Zítka L. 157 (11.65/0-3.14/83-19.18/61-2:55.45/13)
Kutík R. 134 (12.20/0-2.44/12-16.46/41-2:40.55/81)
Netolický M. 120 (12.15/0-2.60/25-16.83/44-2:45.82/51)
Kortan J. 113 (12.35/0-2.32/4-9.37/0-2:36.37/109)
Tomeš J. 113 (12.00/0-2.79/43-16.19/39-2:50.26/31)
Vondrouš M. 99 (12.41/0-2.50/16-12.06/11-2:41.89/72)
Izák M. 95 (12.14/0-2.19/0-18.64/57-2:48.45/38)
Hofman M. 86 (11.91/0-2.42/10-14.60/28-2:46.49/48)
Ćech O. 32 (11.71/0-2.68/32-0/0-0/0)
Celkem 30 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1420
2 Vojta KloudVojta Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1257
3 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0890
4 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0850
5 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0832
6 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0802
7 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0798
8 Radek ČápRadek Čáp 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 0783
9 Matouš HanousekMatouš Hanousek 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 0781
10 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0774
11 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0754
12 Martin ProšvicMartin Prošvic 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0686
13 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0553
14 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0496
15 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0487
16 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0473
17 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0413
18 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0394
19 Jan VondroušJan Vondrouš 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0391
20 Marian BrixiMarian Brixi 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0373
21 Filip PilařFilip Pilař 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0329
22 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0313
23 Jan TruhlářJan Truhlář 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0098
MS Adam ProkšAdam Prokš 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 0877
Poznámky:
Špicar M. 1420 (4.73/332-09.31/239-49.71/305-1:57.66/544)
Kloud V. 1257 (4.37/267-09.29/243-36.79/198-1:57.31/549)
Lanžhotský V. 890 (3.84/181-09.36/229-26.09/113-2:10.33/367)
Bednář J. 850 (3.85/182-09.84/145-31.14/152-2:10.04/371)
Poličanský M. 832 (4.15/230-10.02/117-30.35/146-2:12.57/339)
Ptáček J. 802 (3.80/174-10.01/119-33.23/169-2:12.56/340)
Pávek M. 798 (3.58/142-10.47/61-33.96/175-2:06.26/420)
Čáp R. 783 (3.64/150-09.84/145-23.40/92-2:08.07/396)
Hanousek M. 781 (3.55/137-09.84/145-26.65/117-2:09.21/382)
Hráský K. 774 (4.00/206-09.99/122-25.48/108-2:12.65/338)
Bělík J. 754 (3.90/190-10.16/98-26.16/113-2:11.49/353)
Prošvic M. 686 (3.86/184-10.34/75-35.14/184-2:21.10/243)
Hůza J. 553 (3.50/130-10.17/97-31.31/154-2:28.50/172)
Jaroš D. 496 (3.03/69-10.90/23-33.35/170-2:21.97/234)
Němec J. 487 (3.38/114-10.54/53-25.90/111-2:24.50/209)
Kušnír J. 473 (3.04/70-10.50/58-33.73/173-2:28.46/172)
Urbánek M. 413 (3.27/99-10.74/35-20.01/67-2:24.21/212)
Hemelík J. 394 (3.24/95-11.20/6-25.88/111-2:27.29/182)
Vondrouš J. 391 (3.15/84-11.10/11-25.51/108-2:26.65/188)
Brixi M. 373 (2.96/61-11.19/6-24.63/101-2:24.91/205)
Štefko Š. 333 (09.70/168-3.78/171-29.17/137-2:13.07/333)
Pilař F. 329 (3.10/78-11.72/0-26.28/114-2:32.66/137)
Kobylka M. 313 (3.27/99-10.93/20-24.67/102-2:38.74/92)
Truhlář J. 98 (2.55/20-12.37/0-16.36/0-2:48.63/38)
Prokš A. 877 (4.02/209-10.06/112-38.05/208-2:11.84/348)
Celkem 24 závodníků
Čtyřboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0983
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0982
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0800
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0748
5 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0572
6 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0522
7 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0514
8 Alena GlosováAlena Glosová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 0491
9 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 0490
10 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0464
11 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0453
12 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0443
13 Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0421
14 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0398
15 Zoe MudrochováZoe Mudrochová 04 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0361
16 Denisa ChytráčkováDenisa Chytráčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0325
17 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 0315
18 Anna JirmanováAnna Jirmanová 04 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0307
19 Oddeta MudrochováOddeta Mudrochová 06 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0305
20 Kateřina ValentováKateřina Valentová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0296
21 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0289
22 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0278
23 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0193
24 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 0189
25 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 0166
26 Eliška MinaříkováEliška Minaříková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0162
27 Jitka KovářováJitka Kovářová 05 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0141
28 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0128
29 Soňa KuncováSoňa Kuncová 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 0060
Poznámky:
Prouzová T. 983 (31.07/247-10.77/196-3.76/254-2:17.12/286
Holubcová K. 982 (16.11/78-10.04/328-3.78/259-2:14.46/317
Voborníková M. 800 (17.85/97-10.51/240-3.35/170-2:16.50/293)
Havlíčková A. 748 (16.44/82-10.50/242-3.52/204-2:23.33/220)
Síbrová B. 572 (20.97/131-11.04/155-3.03/112-2:28.24/174)
Bašková Z. 522 (25.39/181-11.18/136-3.08/121-2:40.00/84)
Andrejsová A. 514 (14.63/63-11.01/160-3.00/107-2:27.10/184)
Glosová A. 491 (21.73/140-10.85/184-3.02/110-2:44.67/57)
Prokšová K. 490 (19.83/119-10.86/182-2.76/69-2:34.81/120)
Sedláčková A. 464 (14.97/66-11.25/126-2.93/95-2:27.92/177)
Rutrlová A. 453 (14.90/65-10.91/174-2.96/100-2:35.67/114)
Hysková B. 443 (24.65/173-12.00/46-3.04/114-2:36.10/110)
Merhautová L. 421 (15.17/68-11.90/54-2.79/73-2:22.74/226)
Koldinská E. 398 (12.38/40-11.66/78-2.78/72-2:24.60/208)
Mudrochová Z. 361 (17.56/94-11.46/100-2.82/78-2:39.21/89)
Chytráčková D. 325 (12.72/43-11.27/124-2.88/87-2:42.04/71)
Václavková E. 315 (10.98/26-11.37/111-2.68/57-2:34.68/121)
Jirmanová A. 307 (15.18/68-11.36/112-2.98/104-2:52.47/23)
Mudrochová O. 305 (12.71/43-11.34/115-2.68/57-2:39.05/90)
Valentová K. 296 (14.92/66-12.33/22-2.81/76-2:33.26/132)
Jakubská B. 289 (12.44/40-12.26/26-3.00/107-2:35.30/116)
Kopecká A. 278 (13.33/49-11.85/59-2.75/67-2:37.21/103)
Prouzová N. 193 (09.23/9-11.86/58-2.50/34-2:38.76/92)
Štětinová K. 189 (14.03/56-12.13/35-2.51/35-2:43.44/63)
Dvořáková K. 166 (11.61/32-12.22/29-2.45/28-2:41.14/77)
Minaříková E. 162 (14.74/64-12.59/9-2.52/36-2:45.47/53)
Kovářová J. 141 (15.58/73-13.06/0-2.57/43-2:51.82/25)
Součková T. 128 (12.29/39-12.26/26-2.72/63-3:03.39/0)
Kuncová S. 60 (08.51/3-13.32/0-2.42/25-2:49.96/32)
Celkem 29 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1435
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 1277
3 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1165
4 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0983
5 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0890
6 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0888
7 Michaela PišováMichaela Pišová 02 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0836
8 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0802
9 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0782
10 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0779
11 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0758
12 Dorota PtáčkováDorota Ptáčková 02 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0737
13 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0729
14 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0686
15 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0684
16 Klára NovákováKlára Nováková 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0683
17 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0673
18 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0665
19 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0645
20 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0644
21 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0632
22 Lucie VlasákováLucie Vlasáková 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0614
23 Bára PaikertováBára Paikertová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0398
24 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0364
25 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0362
26 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0340
27 Petra ZítkováPetra Zítková 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0313
28 Eliška ŠplíchalováEliška Šplíchalová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0172
MS Kristina JánskáKristina Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1708
Poznámky:
Jánská K. 1708 (09.37/475-31.71/255-3.99/306-1:49.65/672)
Pourová A. 1435 (09.77/384-25.90/187-4.22/359-2:00.25/505)
Prudičová P. 1277 (10.31/276-35.57/302-3.69/239-2:03.41/460)
Andrejsová E. 1165 (09.62/417-26.57/195-3.73/248-2:15.45/305)
Vognarová K. 983 (10.38/263-25.46/182-3.58/216-2:14.06/322)
Erbenová S. 890 (10.42/256-25.78/186-3.92/290-2:30.04/158)
Šrůtová L. 888 (10.43/254-25.24/180-3.47/194-2:19.45/260)
Pišová M. 836 (10.22/293-16.80/86-3.40/180-2:17.95/277)
Shejbalová V. 802 (10.34/270-19.77/118-3.19/140-2:18.23/274)
Tobišková K. 782 (10.92/173-17.47/93-3.40/180-2:12.89/336)
Křováková M. 779 (10.43/254-11.07/27-3.49/198-2:15.87/300)
Kindlová K. 758 (10.96/167-17.58/94-3.39/178-2:14.29/319)
Ptáčková D. 737 (10.88/179-21.63/139-3.04/114-2:15.43/305)
Vítková A. 729 (10.89/178-27.68/208-3.19/140-2:25.10/203)
Vávrová V. 686 (10.57/229-25.98/188-3.17/137-2:33.20/132)
Součková T. 684 (10.58/228-21.83/141-3.10/124-2:26.40/191)
Nováková K. 683 (10.72/204-23.72/162-3.18/139-2:27.77/178)
Mojžíšová K. 673 (10.79/193-19.14/111-3.27/155-2:23.93/214)
Špatenková J. 665 (11.30/120-21.03/132-3.32/165-2:20.66/248)
Mertlíková E. 645 (10.85/184-15.22/69-3.10/124-2:18.75/268)
Šrajbrová N. 644 (10.68/211-20.30/124-3.27/155-2:30.59/154)
Filipová B. 632 (10.54/235-16.91/87-3.00/107-2:25.12/203)
Vlasáková L. 614 (11.35/114-20.05/121-3.12/128-2:20.29/251)
Paikertová B. 398 (11.53/92-16.47/82-2.80/75-2:31.08/149)
Králíčková T. 364 (11.31/119-20.65/128-3.06/117-3:22.07/0)
Prokešová K. 362 (11.73/71-13.80/54-3.13/130-2:36.52/107)
Kadlecová A. 340 (11.47/99-17.36/92-2.94/97-2:45.67/52)
Zítková P. 313 (11.75/69-18.60/105-2.55/40-2:37.76/99)
Šplíchalová E. 172 (12.14/35-13.76/54-2.85/83-3:07.66/0)
Celkem 29 závodníků