Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY středoškolský pohár v atletice - republikové finále

Břeclav (8. 10. 2013)

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále 1 (út, 8.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
95 6.54 6.476.405.976.476.54 707
2 Jan KučeraJan Kučera
SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec
96 6.54 X6.425.486.426.54 707
3 Jan TauerJan Tauer
Gymnázium Domažlice, J.Š.BaaraGymnázium Domažlice, J.Š.Baara
95 6.52 6.226.326.416.416.52 702
4 Dominik KlingerDominik Klinger
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
95 6.48 6.456.43X6.456.48 693
5 Jakub RusekJakub Rusek
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
96 6.47 6.30X6.406.406.47 691
6 Jan LonekJan Lonek
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
94 6.36 6.254.796.366.366.35 666
7 Tomáš KocábekTomáš Kocábek
Gymnázium Praha, ArabskáGymnázium Praha, Arabská
96 6.29 XX6.296.296.12 650
8 Adam KlapilAdam Klapil
Církevní gymnázium něm. ř. OlomoucCírkevní gymnázium něm. ř. ...
94 6.23 6.23XX6.23X 637
9 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
96 6.17 6.00X6.126.126.17 624
10 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
Církevní gymnázium něm. ř. OlomoucCírkevní gymnázium něm. ř. ...
95 6.16 6.004.856.036.036.16 621
11 Jakub ZuzákJakub Zuzák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
97 6.14 5.73X6.016.016.14 617
12 Jan FlídrJan Flídr
SPŠe a VOŠ PardubiceSPŠe a VOŠ Pardubice
94 6.10 6.066.106.006.10X 608
13 Petr FořtPetr Fořt
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
95 6.10 5.835.755.965.966.10 608
14 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
95 6.10 6.105.954.226.10X 608
15 Jan DvořákJan Dvořák
SpŠ strojní a stavební TáborSpŠ strojní a stavební Tábor
95 5.97 5.935.025.645.935.97 580
16 Lukáš HájekLukáš Hájek
SŠ polytechnické, Jílová, BrnoSŠ polytechnické, Jílová, Brno
94 5.93 5.575.425.935.935.92 571
17 Václav HoraVáclav Hora
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
97 5.93 5.655.065.545.655.93 571
18 Daniel MonzarDaniel Monzar
SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec
97 5.90 5.765.905.745.90X 565
19 Denis TkáčDenis Tkáč
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
95 5.88 5.405.885.685.885.88 561
20 Tomáš BlackýTomáš Blacký
Gymnázium Domažlice, J.Š.BaaraGymnázium Domažlice, J.Š.Baara
96 5.84 5.135.845.675.845.57 552
21 Adam ZaňkaAdam Zaňka
SpŠ strojní a stavební TáborSpŠ strojní a stavební Tábor
94 5.80 3.673.275.805.805.46 544
22 Richard VrbaRichard Vrba
SPŠ TachovSPŠ Tachov
95 5.74 5.475.715.745.74X 531
23 Filip SochůrekFilip Sochůrek
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
98 5.74 5.74XX5.745.50 531
24 Roman ZeťRoman Zeť
VPŠ a SPŠ HolešovVPŠ a SPŠ Holešov
94 5.74 5.405.465.745.745.43 531
25 Aleš KrálAleš Král
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
96 5.70 X5.65X5.655.70 523
26 Martin NagyMartin Nagy
VPŠ a SPŠ HolešovVPŠ a SPŠ Holešov
94 5.70 5.705.46X5.705.51 523
27 Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
94 5.64 5.54X5.645.645.55 510
28 Milan ŠochmanMilan Šochman
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
94 5.35 5.355.325.045.355.00 451
29 Michal ŠtěpánMichal Štěpán
SPŠ TachovSPŠ Tachov
95 5.31 4.915.315.025.315.31 443
30 Martin PlevaMartin Pleva
SPŠe a VOŠ PardubiceSPŠe a VOŠ Pardubice
94 5.23 5.165.135.235.23X 427
31 Petr JankuPetr Janku
SŠ polytechnické, Jílová, BrnoSŠ polytechnické, Jílová, Brno
97 4.89 4.893.224.384.894.04 361
32 David KréglDavid Krégl
Gymnázium Praha, ArabskáGymnázium Praha, Arabská
96 3.95 X3.95X3.95X 198
Poznámky/pokusy:
" <br>
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále 1 (út, 8.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola PařilováNikola Pařilová
Gymnázium Hády BrnoGymnázium Hády Brno
94 5.62 735
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Gymnázium Praha, ArabskáGymnázium Praha, Arabská
97 5.58 723
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Gymnázium Hády BrnoGymnázium Hády Brno
98 5.52 706
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Gymnázium Praha, ArabskáGymnázium Praha, Arabská
97 5.45 686
5 Petra OpekarováPetra Opekarová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
95 5.38 665
6 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
98 5.31 645
Monika MaškováMonika Mašková
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
96 5.31 645
8 Natálie SmolkováNatálie Smolková
Slezské gymnázium OpavaSlezské gymnázium Opava
97 5.24 626
9 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
96 5.20 614
10 Andrea DoubkováAndrea Doubková
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
95 5.19 612
11 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
G a SOŠp LiberecG a SOŠp Liberec
98 5.13 595
12 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
95 5.12 592
13 Lucie ŽurkováLucie Žurková
Gymnázium a OA HodonínGymnázium a OA Hodonín
97 4.98 554
14 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
94 4.96 548
15 Dominika HyskováDominika Hysková
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
97 4.95 546
16 Lenka JanoutováLenka Janoutová
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
95 4.91 535
17 Tereza BrázdováTereza Brázdová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
94 4.86 522
18 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
G a SOŠp LiberecG a SOŠp Liberec
96 4.82 511
19 Magda HolubováMagda Holubová
Gymnázium Beroun, Joachima BarrandaGymnázium Beroun, Joachima ...
95 4.79 503
20 Veronika MatulkováVeronika Matulková
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
95 4.67 472
21 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
Gymnázium Beroun, Joachima BarrandaGymnázium Beroun, Joachima ...
97 4.65 466
22 Klára DarmovzalováKlára Darmovzalová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
98 4.55 441
23 Adéla HerzánováAdéla Herzánová
Gymnázium a OA HodonínGymnázium a OA Hodonín
96 4.52 433
24 Josefína KomínkováJosefína Komínková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
98 4.50 428
25 Valerie BílkováValerie Bílková
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
97 4.49 426
26 Magdaléna ZavadilováMagdaléna Zavadilová
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
96 4.48 423
Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
98 4.48 423
28 Denisa DostálováDenisa Dostálová
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
96 4.42 408
29 Andrea ButkovičováAndrea Butkovičová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
95 4.41 406
Eliška KubáčkováEliška Kubáčková
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
95 4.41 406
31 Hana FeistováHana Feistová
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
98 4.34 388
32 Alena IvanováAlena Ivanová
Slezské gymnázium OpavaSlezské gymnázium Opava
96 4.32 384
MS Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
97 4.28 374
Celkem 33 závodníků