výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pomerančový mítink

Jablonec nad Nisou (7. 12. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.51
2 Michal PodymaMichal Podyma 99 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 07.68
3 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.14
4 Grzegorz WojnowskiGrzegorz Wojnowski 99 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 08.14
5 Oskar DvořákOskar Dvořák 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.35
6 Ondřej PelcOndřej Pelc 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.56
7 Jakub DoležalJakub Doležal 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.64
8 Marco EderMarco Eder 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.96
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski 99 LKS PolkowiceLKS Polkowice 07.18
2 Maciej WierzbickiMaciej Wierzbicki 99 Sokól LubinSokól Lubin 07.68
3 Marek FormánekMarek Formánek 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 07.71
4 Radek MikušRadek Mikuš 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.79
5 Milan HošekMilan Hošek 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.82
6 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.03
7 Michal ZawadzkiMichal Zawadzki 99 GKS Olsza OlsznaGKS Olsza Olszna 08.28
Jiří HylmarJiří Hylmar 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kacper AbramczykKacper Abramczyk 98 LKS PolkowiceLKS Polkowice 07.39
2 Hubert BialowasHubert Bialowas 98 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 07.65
3 Bartlomiej SzymczakBartlomiej Szymczak 99 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 08.15
4 Marcin WejchertMarcin Wejchert 99 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 08.18
5 Jan BorowieckiJan Borowiecki 98 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 08.45
6 Podyma PatrykPodyma Patryk 98 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 08.57
7 Adam BenešAdam Beneš 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.69
8 Michal BryjakMichal Bryjak 98 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 09.17
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krzysztof PiotrowskiKrzysztof Piotrowski 00 MKS Piast Lwowek SlaskiMKS Piast Lwowek Slaski 08.04
2 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.30
3 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ DesnáTJ Desná 08.46
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.52
5 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 08.62
6 Jakub ProkopJakub Prokop 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.75
7 Dawid SpychalaDawid Spychala 01 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 08.81
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KomlóDan Komló 00 TJ DesnáTJ Desná 08.32
2 Pawel DubielPawel Dubiel 00 MKS Piast Lwowek SlaskiMKS Piast Lwowek Slaski 08.74
3 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 08.86
4 Karel MěšťákKarel Měšťák 00 AK BílinaAK Bílina 09.05
5 Wojciech DziezycWojciech Dziezyc 01 MKS Piast Lwowek SlaskiMKS Piast Lwowek Slaski 09.32
Jan BuraJan Bura 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.08
2 Adam VacekAdam Vacek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.10
3 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.33
4 Sebastián ŠkůrekSebastián Škůrek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.62
5 Jan JustJan Just 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.68
6 Jan ŠoufekJan Šoufek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.71
7 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.87
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FarskýPavel Farský 00 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.84
2 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.49
3 Jan ChmelařJan Chmelař 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.76
4 Vít PeukertVít Peukert 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.82
5 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.52
6 Jan BurianJan Burian 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.58
7 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.75
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maciej WlodarczykMaciej Wlodarczyk 00 GKS Olsza OlsznaGKS Olsza Olszna 09.21
2 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.30
3 Josef ZemanJosef Zeman 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.36
4 Tomáš KulhavýTomáš Kulhavý 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.59
5 Jan SkácelíkJan Skácelík 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.91
6 Tomáš BoreckýTomáš Borecký 00 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 10.51
7 Martin SchafferMartin Schaffer 01 AK BílinaAK Bílina 10.55
8 Vojtěch HroudaVojtěch Hrouda 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.95
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.76
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.80
3 Maria ŠimlovičováMaria Šimlovičová 99 Dubnica nad VáhomDubnica nad Váhom 08.08
4 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.33
5 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.33
6 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.42
7 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.50
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalia WegrzynNatalia Wegrzyn 99 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 08.33
2 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.45
3 Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.80
4 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 08.89
5 Simona MarcziováSimona Marcziová 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 08.91
6 Tereza SteinerováTereza Steinerová 98 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.96
7 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 09.03
8 Alena PoláčkováAlena Poláčková 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.14
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Darina StránskáDarina Stránská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.61
2 Barbora RynešováBarbora Rynešová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.84
3 Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková 98 TJ DesnáTJ Desná 08.85
4 Nikola DavidováNikola Davidová 98 AK BílinaAK Bílina 09.06
5 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.07
6 Sylwia KuczerovaSylwia Kuczerova 99 MKS Piast Lwowek SlaskiMKS Piast Lwowek Slaski 09.25
7 Lenka ŠolcováLenka Šolcová 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.53
8 Iva KomlóIva Komló 98 TJ DesnáTJ Desná 09.82
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martyna ZarembaMartyna Zaremba 99 Sokól LubinSokól Lubin 08.11
2 Dana ČurgaliováDana Čurgaliová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.77
3 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.86
4 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.06
5 Natalia RendyczNatalia Rendycz 99 GKS Olsza OlsznaGKS Olsza Olszna 09.30
6 Tereza NováčkováTereza Nováčková 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.33
Kateřina DimováKateřina Dimová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.93
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.38
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.51
4 Karolina WysotaKarolina Wysota 00 GKS Olsza OlsznaGKS Olsza Olszna 08.54
5 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 08.65
6 Klaudia BartkowiakKlaudia Bartkowiak 00 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 08.95
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ DesnáTJ Desná 08.64
2 Aleksandra JezioroAleksandra Jezioro 00 MKS Piast Lwowek SlaskiMKS Piast Lwowek Slaski 08.65
3 Petra ŠímováPetra Šímová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.73
4 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.93
5 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.93
6 Patricie JanůPatricie Janů 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.01
7 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.22
8 Martyna MykietyszynMartyna Mykietyszyn 00 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 10.57
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka FriedrichováŠárka Friedrichová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.01
2 Julia WoloszynJulia Woloszyn 01 MKS Piast Lwowek SlaskiMKS Piast Lwowek Slaski 09.12
3 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 09.46
4 Tereza OpavováTereza Opavová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.60
Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.86
2 Barbora BenešováBarbora Benešová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.28
3 Viktorie JandováViktorie Jandová 01 AK BílinaAK Bílina 09.89
4 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 10.06
5 Barbora BejdlováBarbora Bejdlová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.10
6 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 10.14
7 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová 01 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.27
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.64
2 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.07
3 Natálie MaderákováNatálie Maderáková 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.13
4 Veronika KouckáVeronika Koucká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.59
5 Denisa UlrychováDenisa Ulrychová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.75
6 Veronika ŠolcováVeronika Šolcová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.76
7 Tereza LáchováTereza Láchová 01 AK BílinaAK Bílina 10.09
8 Karolína TennertováKarolína Tennertová 01 AK BílinaAK Bílina 11.16
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.34 233
2 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.67 173
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.73 163
4 Michal TreglerMichal Tregler 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.76 158
5 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.79 153
6 David KřelinaDavid Křelina 07 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.08 109
7 Jan LeiblJan Leibl 04 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 10.10 106
8 Amadou DialloAmadou Diallo 05 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 10.25 86
9 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.29 81
10 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.35 74
11 Jan HubáčekJan Hubáček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.68 40
Jonáš MikešJonáš Mikeš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.68 40
Jonáš ŠtanclJonáš Štancl 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.68 40
14 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.69 39
15 Ondřej UhlířOndřej Uhlíř 05 TJ DesnáTJ Desná 10.74 35
16 Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.77 32
17 Matyáš TýblMatyáš Týbl 04 TJ DesnáTJ Desná 10.81 29
18 Martin KlimundaMartin Klimunda 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.86 25
19 Maciej WaligoraMaciej Waligora 04 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 10.89 23
20 Šimon NedělaŠimon Neděla 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.01 15
21 Michal ZverkaMichal Zverka 05 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 11.02 15
22 Wojtek WachwiakWojtek Wachwiak 04 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 11.03 14
23 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.10 11
Kryštof KřelinaKryštof Křelina 04 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.10 11
Šimon PotměšilŠimon Potměšil 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.10 11
26 Patrik DanilevičPatrik Danilevič 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.11 10
27 David VojtíšekDavid Vojtíšek 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.12 10
28 Jan VodičkaJan Vodička 06 SmržovkaSmržovka 11.24 5
29 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.25 4
30 Oskar ChnaszczOskar Chnaszcz 04 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 11.28 3
31 Lukáš KočárekLukáš Kočárek 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.42 0
32 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.48 0
33 Matyáš KottMatyáš Kott 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.51 0
34 Oliver SýkoraOliver Sýkora 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.52 0
35 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.54 0
36 Jan DufekJan Dufek 06 TJ DesnáTJ Desná 11.60 0
37 Viktor MatějkaViktor Matějka 06 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 11.69 0
38 Ondřej VojtíšekOndřej Vojtíšek 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.73 0
39 Denis HušekDenis Hušek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.87 0
40 Florián JindraFlorián Jindra 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.93 0
41 Adam KotusAdam Kotus 06 TJ DesnáTJ Desná 12.07 0
42 Vilém VrňataVilém Vrňata 05 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 12.17 0
43 Matouš KranzMatouš Kranz 04 TJ DesnáTJ Desná 12.18 0
44 Petr ŠvecPetr Švec 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.52 0
45 Viktor FišeraViktor Fišera 08 TJ DesnáTJ Desná 12.90 0
46 David BuriánekDavid Buriánek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.23 0
47 Matěj DžupinMatěj Džupin 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.21 0
48 Tobias MenclTobias Mencl 06 TJ DesnáTJ Desná 14.40 0
49 Maxim BerkyMaxim Berky 08 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 14.45 0
50 Filip MatějkaFilip Matějka 07 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 14.56 0
Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNP
Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNP
Vítek ŠtemberaVítek Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Kryštof UrbanKryštof Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNP
Celkem 54 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 08.93 320
2 Mchal AidinovičMchal Aidinovič 02 AK BílinaAK Bílina 09.32 237
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.34 233
4 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.38 226
5 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.46 210
6 Jan KopřivaJan Kopřiva 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 09.52 199
7 Marcel ĆwiekMarcel Ćwiek 02 MKS Piast Lwowek SlaskiMKS Piast Lwowek Slaski 09.55 194
8 Libor UlrichLibor Ulrich 02 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 09.69 169
9 Robin KoňákRobin Koňák 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.74 161
10 Petr StehlíkPetr Stehlík 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 09.79 153
11 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.80 151
12 Barnabáš Šándor HalamaBarnabáš Šándor Halama 02 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.83 146
Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.83 146
14 Lukáš AulickýLukáš Aulický 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.90 135
15 Lukáš NatukaLukáš Natuka 02 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.97 125
16 Pavel AntlPavel Antl 03 AK BílinaAK Bílina 09.99 122
17 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.01 119
18 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.07 110
19 Filip ZounekFilip Zounek 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.17 97
20 Matiáš PaulinaMatiáš Paulina 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.22 90
Jakub MunzarJakub Munzar 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.22 90
22 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 02 TJ DesnáTJ Desná 10.28 83
23 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.29 81
Stanislav KrasyukStanislav Krasyuk 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.29 81
25 Jiří BrožJiří Brož 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.46 62
26 František JarošFrantišek Jaroš 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.48 60
27 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 10.57 50
28 Fabien PetráčekFabien Petráček 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.60 47
29 Matyáš PotměšilMatyáš Potměšil 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.61 46
30 Jan SejkoraJan Sejkora 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.68 40
31 Ondřej KouckýOndřej Koucký 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.71 37
32 Pavel BuřitaPavel Buřita 03 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 10.97 18
33 Vojtěch NiedermertlVojtěch Niedermertl 03 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 11.30 3
34 Richard ČernýRichard Černý 02 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 11.36 1
35 Václav PleskotVáclav Pleskot 03 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 11.53 0
36 Petr HubáčekPetr Hubáček 03 AK BílinaAK Bílina 11.64 0
37 Jiří DandaJiří Danda 02 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 11.90 0
Matuš FuchsMatuš Fuchs 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Stanislav KrasyukStanislav Krasyuk 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNP
Filip KusicielFilip Kusiciel 02 MKS BoleslaviaMKS Boleslavia DNP
Dawid LachowskiDawid Lachowski 03 MKS BoleslaviaMKS Boleslavia DNP
Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Bartek PiotrowskiBartek Piotrowski 02 MKS BoleslaviaMKS Boleslavia DNP
Celkem 44 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 Hodkovice nad MohelkouHodkovice nad Mohelkou 09.61 419
2 Simona TrnečkováSimona Trnečková 04 TJ DesnáTJ Desná 09.80 378
3 Natalie KottováNatalie Kottová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.02 332
4 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.10 316
5 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.16 304
6 Barbora HudrlíkováBarbora Hudrlíková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.31 276
7 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ DesnáTJ Desná 10.51 240
8 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková 06 TJ DesnáTJ Desná 10.57 229
9 Kinga KönigsmanKinga Königsman 04 MKS Piast Lwowek SlaskiMKS Piast Lwowek Slaski 10.74 201
Oliwia ZawadaOliwia Zawada 04 MKS Piast Lwowek SlaskiMKS Piast Lwowek Slaski 10.74 201
11 Markéta HalamováMarkéta Halamová 04 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.76 198
12 Julie ŠtruplováJulie Štruplová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.79 193
13 Monika JakouběováMonika Jakouběová 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.83 187
14 Kristýna RácováKristýna Rácová 05 TJ DesnáTJ Desná 10.90 176
15 Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ DesnáTJ Desná 11.04 155
16 Tereza HalamováTereza Halamová 04 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.05 154
17 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.19 134
18 Veronika FischerováVeronika Fischerová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.20 133
19 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.26 125
20 Adéla RanglováAdéla Ranglová 04 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.34 115
21 Maja GudowiczMaja Gudowicz 04 MKS Piast Lwowek SlaskiMKS Piast Lwowek Slaski 11.40 107
Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.40 107
23 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.43 104
24 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ DesnáTJ Desná 11.45 101
25 Jolana BuřitováJolana Buřitová 05 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 11.63 81
26 Adéla HořčičkováAdéla Hořčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.65 79
27 Hana PerutkováHana Perutková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.83 61
28 Klára BrokešováKlára Brokešová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.85 59
29 Štěpánka BublováŠtěpánka Bublová 04 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 11.92 52
30 Eliška PospíchalováEliška Pospíchalová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.08 39
Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ DesnáTJ Desná 12.08 39
32 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.11 37
33 Sofie BoreckáSofie Borecká 06 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 12.64 7
34 Tereza ČabanováTereza Čabanová 04 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 12.69 5
35 Eliška KočárkováEliška Kočárková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.78 2
36 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.71 0
Adéla BiskupováAdéla Biskupová 04 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNP
Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 38 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.95 579
2 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.08 546
3 Miroslava PerutkováMiroslava Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.11 538
4 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.13 533
5 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.23 509
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.29 494
7 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ DesnáTJ Desná 09.32 487
8 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ DesnáTJ Desná 09.35 480
9 Anna BudskáAnna Budská 02 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.41 465
10 Sára DočekalováSára Dočekalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.42 463
11 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.43 461
12 Kamila PaličováKamila Paličová 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.50 444
13 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.54 435
14 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.56 431
Emilia KataEmilia Kata 02 MKS Piast Lwowek SlaskiMKS Piast Lwowek Slaski 09.56 431
16 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.58 426
17 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.67 406
18 Martina OpavováMartina Opavová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.68 404
19 Julia SzewczykJulia Szewczyk 02 UKS Filipides TeresinUKS Filipides Teresin 09.69 402
20 Markéta DudkováMarkéta Dudková 02 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.75 389
21 Edyta KönigsmanEdyta Königsman 02 MKS Piast Lwowek SlaskiMKS Piast Lwowek Slaski 09.89 359
22 Viktorie BlažkováViktorie Blažková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.92 353
23 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 09.94 348
Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.94 348
25 Sandra TarantováSandra Tarantová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.00 336
26 Natálie SusováNatálie Susová 02 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 10.01 334
27 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.12 312
28 Tereza SimonováTereza Simonová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.24 289
29 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 10.33 272
30 Kateřina PrejzováKateřina Prejzová 03 AK BílinaAK Bílina 10.35 268
Dana KřelinováDana Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.35 268
32 Beata StumpováBeata Stumpová 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.36 267
33 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.38 263
34 Jitka GittlerováJitka Gittlerová 02 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 10.60 224
35 Klára BílkováKlára Bílková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.61 223
36 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.66 214
37 Michaela ŠtěpánkváMichaela Štěpánkvá 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.67 213
38 Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.69 209
39 Lucie StrnádkováLucie Strnádková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.74 201
40 Eliška GembecováEliška Gembecová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.84 185
41 Alicja ZsurlasAlicja Zsurlas 02 MKS Piast GlogowMKS Piast Glogow 10.85 184
42 Andrea FrancůAndrea Franců 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.92 173
43 Eliška VrňatováEliška Vrňatová 03 Frýdlant v ČecháchFrýdlant v Čechách 11.45 101
44 Vendula MazánkováVendula Mazánková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.50 96
45 Klára StloukalováKlára Stloukalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.86 58
Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNP
Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Majka GórskaMajka Górska 02 MKS BoleslaviaMKS Boleslavia DNP
Zuzanna MarnickaZuzanna Marnicka 02 MKS BoleslaviaMKS Boleslavia DNP
Kamila PaličováKamila Paličová 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Kamila PodobińskaKamila Podobińska 03 MKS Piast Lwowek SlaskiMKS Piast Lwowek Slaski DNP
Sarah StadlerováSarah Stadlerová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNP
Anežka VoštováAnežka Voštová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 54 závodníků