výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala staršího žactva - 38. ročník

Praha (14. 12. 2013)

Skok daleký - Žáci

(so, 14.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.11
2 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.81
3 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.68
4 Lukáš NulíčekLukáš Nulíček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 5.63
5 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 5.62
6 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
98 5.45
7 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 5.38
8 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.29
9 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 5.25
10 Filip BromFilip Brom
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 5.23
11 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.08
12 Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 5.08
13 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.02
14 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.00
15 Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 5.00
16 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.87
17 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.84
18 Jan JanečekJan Janeček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.83
19 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.82
20 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.77
21 Richard MetzRichard Metz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.62
22 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.47
23 Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.11
24 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 3.34
Marek HořčičkaMarek Hořčička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNP
Jan KottJan Kott
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 DNP
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 DNP
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 14.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 5.38
2 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.91
3 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.88
4 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.85
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.78
6 Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.71
7 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.61
8 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.59
9 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.55
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.52
11 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 4.45
12 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.42
13 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.39
14 Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.30
15 Adéla SlámováAdéla Slámová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 4.29
16 Kateřina FloriánováKateřina Floriánová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 4.24
17 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 4.21
18 Noemi KrascsenitsováNoemi Krascsenitsová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.20
19 Tereza HákováTereza Háková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
99 4.19
20 Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.15
21 Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.13
22 Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 4.11
23 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.06
24 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.00
25 Lucie StibralováLucie Stibralová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.80
Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 0
Aneta HemberováAneta Hemberová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 DNP
Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 DNP
Celkem 28 závodníků