Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala staršího žactva - 38. ročník

Praha (14. 12. 2013)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.731.761.791.821.851.88
1 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.85 XOXXX
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.82 XOXXX
3 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.79 XOXXX
4 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 1.76 XOXXX
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.73 XOXXX
6 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.65 XOXXX
7 Lukáš NulíčekLukáš Nulíček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 1.60 XOXXX
8 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 1.55 XOXXX
9 Pavel PetříkPavel Petřík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.55 XOXXX
10 Jan RákosníkJan Rákosník
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.50 XOXXX
11 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.50 XOXXX
Václav SeckýVáclav Secký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNP
Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 DNP
Jakub KarafiátJakub Karafiát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNP
Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 DNP
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNP
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 14.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.631.66
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.63 OXOXXX
2 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.60 OXOXXX
3 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.50 OXOXXX
4 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.50 OXOXXX
5= Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 1.45 OXOXXX
5= Patricie BurajováPatricie Burajová
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
99 1.45 OXOXXX
7 Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 1.45 OXOXXX
8 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.40 OXOXXX
9 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.40 OXOXXX
Dominika PfaurováDominika Pfaurová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNP
Nikola ZeusováNikola Zeusová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 DNP
Aneta TiralováAneta Tiralová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 DNP
Celkem 12 závodníků