Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala staršího žactva

Ostrava (14. 12. 2013)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.80
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.77
3= Michal TacinaMichal Tacina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.72
3= Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.72
5 Petr KoniorPetr Konior
TJ KrnovTJ Krnov
98 1.72
6 Ondřej DadákOndřej Dadák
TJ KrnovTJ Krnov
98 1.57
7 Tomáš KustvánTomáš Kustván
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.57
8= Jakub BystroňJakub Bystroň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.52
8= Jakub ZahradníčekJakub Zahradníček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.52
10 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.52
11 Jiří PodešvaJiří Podešva
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.42
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 14.12.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.50
2 Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.50
3 Michaela TuroňováMichaela Turoňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.47
4 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.47
5= Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.42
5= Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.42
7 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.42
8 Veronika HudcováVeronika Hudcová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.37
9 Janina TacinaJanina Tacina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.37
10 Libuše ŠantováLibuše Šantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.32
11 Kateřina WeisserováKateřina Weisserová
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
99 1.32
12 Anežka HanouskováAnežka Hanousková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.32
13 Markéta TahotnáMarkéta Tahotná
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.27
14 Kateřina MarcinčinováKateřina Marcinčinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.27
15 Martina BiolkováMartina Biolková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 1.22
Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 0
Veronika VolnáVeronika Volná
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 DNP
Barbora KrausováBarbora Krausová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 DNP
Celkem 18 závodníků