výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi

Jablonec nad Nisou (11. - 12. 1. 2014)

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.45 803
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:55.55 709
3 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:55.62 708
4 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:59.33 671
5 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:00.37 661
6 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:01.34 651
7 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:06.09 606
8 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:07.45 593
9 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:14.38 530
Peter SamuelisPeter Samuelis 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice DNP
Petr SoučekPetr Souček 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 11 závodníků

1000 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.98 797
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.36 741
3 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:54.80 716
4 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:01.21 652
5 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 3:01.84 646
6 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:03.25 633
7 Petr KaiserPetr Kaiser 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:07.55 592
8 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:08.69 582
9 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:16.85 509
10 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 3:34.76 364
Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 11 závodníků

1000 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:55.50 709
2 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:00.71 657
3 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:05.02 616
4 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:06.08 606
5 Ondřej ArnoldOndřej Arnold 98 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3:10.30 567
6 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:11.45 556
7 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:15.33 522
8 Milan ŠormMilan Šorm 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:19.72 484
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.45 814
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:00.76 657
3 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:03.53 630
4 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:15.81 518
5 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:20.86 474
6 David MoravecDavid Moravec 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:21.69 467
7 Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3:26.86 425
Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:56.74 697
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3:00.16 663
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:05.17 614
4 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:06.23 604
5 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:07.55 592
6 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3:15.62 519
7 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:16.37 513
8 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:17.98 499
9 Jan DunovskýJan Dunovský 97 AC PardubiceAC Pardubice 3:19.63 485
10 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 3:20.69 476
Celkem 10 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:03.59 629
2 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:05.88 608
3 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:08.86 580
4 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:14.77 527
5 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:16.71 510
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:17.07 507
7 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:19.89 483
8 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:21.63 468
9 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:23.32 454
10 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3:23.76 450
11 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:24.21 447
12 Jiří StrnádekJiří Strnádek 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3:25.85 433
13 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:26.84 425
14 Jan HermanJan Herman 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:30.22 399
15 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:30.71 395
16 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 3:54.21 233
17 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:06.85 162
18 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 4:22.19 92
19 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:42.71 28
Celkem 19 závodníků

1000 m - Veteráni

(so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:06.85 162
2 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 4:22.19 92
3 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:42.71 28
Celkem 3 závodníků