výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi

Jablonec nad Nisou (11. - 12. 1. 2014)
Pětiboj hala - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3592
2 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2818
3 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2691
4 Dráhová Věra UrbánkováDráhová Věra Urbánková 88 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2654
5 Tereza MusilováTereza Musilová 90 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1059
Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Mužíková A. 3592 (2:25.68/748-09.32/844-1.65/795-11.01/596-5.18/609)

Růžičková T. 2818 (2:33.45/650-10.27/662-1.38/491-10.73/577-4.54/438)

Ajšmanová K. 2691 (3:10.77/272-10.30/657-1.62/759-08.81/452-4.97/551)

Urbánková D. 2654 (2:46.59/500-10.48/625-1.47/588-09.17/475-4.65/466)

Capouchová B. 2241 (/-09.92/727-1.53/655-07.70/380-4.70/479)

Musilová T. 1059 (3:49.32/46-/-1.26/369-06.90/329-4.03/315)

Jeníková P. 0 (17:18.04/)

Netolická M. 0 (16:55.25/)

Svitáková H. 0 (18:23.19/-14:06.42/)

Ponikelská K. 0 (/)

Uvizlová M. 0 (10:49.29/)
Celkem 6 závodníků
Pětiboj hala - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3577
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3445
3 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3046
4 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2916
5 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2664
6 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2630
7 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2309
8 Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Broumová M. 3577 (09.21/867-1.56/689-09.58/502-5.78/783-2:26.59/736)

Vytlačilová T. 3445 (09.51/806-1.62/759-12.49/694-4.97/551-2:34.69/635)

Höferová K. 3046 (09.78/754-1.44/555-07.86/390-5.33/651-2:29.75/696)

Svárovská L. 2916 (10.16/682-1.56/689-09.85/520-4.86/522-2:46.32/503)

Šikolová T. 2664 (10.26/664-1.56/689-07.36/358-4.59/451-2:46.33/502)

Zemanová K. 2630 (10.68/590-1.32/429-07.81/387-4.88/527-2:29.64/697)

Poloprutská L. 2309 (10.89/555-1.35/460-09.37/488-4.09/329-2:48.76/477)

Daníčková G. 1289 (10.06/701-1.47/588-/-/-/)

Hrochová T. 0 (10:46.72/)
Celkem 8 závodníků
Pětiboj hala - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3739
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3424
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3387
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3383
Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3301
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 3298
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3010
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2978
Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2962
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2882
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2871
Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2689
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2609
Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2562
Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice 2488
Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2395
Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2197
Christina ČernáChristina Černá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1950
Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1694
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Vokálová T. 3739 (08.62/991-1.62/759-09.19/477-5.73/768-2:25.97/744)

Semecká T. 3424 (08.67/980-1.50/621-10.86/586-5.42/677-2:41.09/560)

Dvořáková B. 3387 (08.98/914-1.47/588-11.14/604-5.56/717-2:40.77/564)

Dvořáková K. 3383 (08.81/950-1.53/655-10.16/540-5.32/648-2:38.50/590)

Bendová D. 3301 (09.33/842-1.53/655-11.80/648-5.07/578-2:39.59/578)

Hanzlová B. 3298 (09.72/765-1.62/759-08.82/452-5.07/578-2:25.99/744)

Jarešová L. 3010 (09.40/828-1.50/621-08.92/459-4.98/554-2:42.18/548)

Rákosníková I. 2978 (09.32/844-1.59/724-09.45/494-4.51/431-2:47.94/485)

Skirčaková P. 2962 (09.84/742-1.44/555-08.49/431-5.06/576-2:32.78/658)

Malá P. 2882 (09.79/752-1.53/655-10.39/555-4.52/433-2:47.80/487)

D´Ambrosca A. 2871 (09.92/727-1.44/555-09.02/465-4.71/482-2:34.14/642)

Vlková N. 2689 (10.38/643-1.50/621-09.64/506-4.81/508-2:55.16/411)

Žitná V. 2609 (09.58/792-1.26/369-11.72/643-4.59/451-3:01.19/354)

Paskovská V. 2562 (09.77/756-1.32/429-07.46/365-4.26/369-2:34.09/643)

Stoklasová L. 2488 (11.02/533-1.44/555-09.36/488-4.62/459-2:51.00/453)

Žuchová D. 2395 (11.11/519-1.41/523-08.82/452-4.61/456-2:51.78/445)

Vávrová D. 2197 (09.48/812-1.41/523-07.96/397-/-2:49.87/465)

Černá C. 1950 (10.96/543-1.35/460-10.02/531-4.17/347-3:43.43/69)

Maternová K. 1694 (/-1.26/369-07.30/354-4.53/436-2:43.39/535)

Nováková L. 0 (15:57.96/)

Nidetzká T. 0 (/)

Vetráková N. 0 (12:19.09/)

Idris B. 0 (/)
Celkem 19 závodníků
Pětiboj hala - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3279
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2896
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2694
4 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2679
5 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2663
6 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2653
7 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2592
8 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2289
9 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2275
10 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2236
11 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2194
12 Barbora RynešováBarbora Rynešová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2188
13 Dana ČurgaliováDana Čurgaliová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2178
14 Barbora ŠálkováBarbora Šálková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2170
15 Tereza VernerováTereza Vernerová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2097
16 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2087
17 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 1923
18 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1894
19 Hana RambouskováHana Rambousková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1483
20 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1425
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Kerbachová A. 3279 (09.01/908-1.47/588-11.01/596-4.94/543-2:33.98/644)
Pertlíková L. 2896 (09.56/796-1.44/555-08.15/409-4.86/522-2:36.51/614)
Záhorová A. 2694 (09.90/731-1.56/689-08.64/441-4.87/524-3:06.25/309)
Jahnická N. 2679 (09.51/806-1.29/399-09.63/505-4.93/540-2:53.42/429)
Parásková T. 2663 (10.05/703-1.47/588-07.53/369-4.92/538-2:49.91/465)
Vrabcová K. 2653 (10.25/666-1.47/588-10.83/584-4.28/374-2:52.23/441)
Jégrová V. 2592 (09.64/781-1.38/491-07.78/385-4.79/503-2:53.07/432)
Tichá B. 2289 (11.40/473-1.32/429-09.50/497-4.71/482-2:55.56/408)
Zábojníková K. 2275 (10.92/550-1.38/491-09.22/479-4.24/364-2:57.29/391)
Schejbalová T. 2236 (10.55/613-1.41/523-07.10/341-3.91/287-2:49.15/472)
Marešová M. 2194 (11.48/460-1.38/491-06.68/315-4.40/403-2:44.23/525)
Rynešová B. 2188 (10.96/543-1.32/429-06.88/327-4.25/367-2:44.51/522)
Čurgaliová D. 2178 (10.82/566-1.35/460-08.60/438-4.11/333-2:58.36/381)
Šálková B. 2170 (10.58/607-1.41/523-07.54/370-4.02/312-3:00.80/358)
Vernerová T. 2097 (10.30/657-1.23/340-06.20/284-4.10/331-2:47.93/485)
Černá M. 2087 (10.51/620-1.41/523-07.14/344-3.70/242-3:00.79/358)
Mrzenová K. 1923 (10.72/583-1.17/284-07.40/361-4.43/411-3:09.30/284)
Šťastná K. 1894 (11.44/466-1.29/399-06.51/304-4.15/343-2:58.23/382)
Rambousková H. 1483 (12.95/261-1.29/399-06.63/311-3.87/279-3:15.67/233)
Benešová K. 1425 (11.28/491-/-06.59/309-4.00/308-3:05.32/317)
Arltová K. 0 (16:52.69/)
Bočková M. 0 (16:07.68/)
Lejsková B. 0 (16:45.68/)
Friedrichová Š. 0 (/)
Uhrová K. 0 (/)
Stránská D. 0 (12:02.86/)
Kučerová A. 0 (11:57.61/)
Celkem 20 závodníků
Sedmiboj hala - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5116
2 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4978
3 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4902
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4627
5 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4481
6 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4255
7 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4138
8 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4068
9 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3757
Robert KučeraRobert Kučera 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Jan FlídrJan Flídr 94 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Peter SamuelisPeter Samuelis 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice DNF
Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Petr SoučekPetr Souček 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Jan SolfronkJan Solfronk 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Jan LechnerJan Lechner 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Baar P. 5116 (07.25/796-6.35/664-13.44/694-1.87/687-08.48/865-4.30/702-2:55.62/708)

Doležal J. 4978 (07.17/823-6.76/757-13.02/668-1.84/661-08.84/781-4.00/617-2:59.33/671)

Čásenský K. 4902 (07.40/745-6.67/736-12.13/614-1.96/767-08.64/827-3.80/562-3:01.34/651)

Grabmüller A. 4627 (07.18/819-6.40/675-09.31/444-1.72/560-08.80/791-3.70/535-2:46.45/803)

Rykl R. 4481 (07.48/719-6.56/711-11.25/561-1.66/512-09.13/717-4.40/731-3:14.38/530)

Vojtek T. 4255 (07.13/837-6.45/686-10.31/504-1.87/687-08.62/832-/-2:55.55/709)

Červinka V. 4138 (07.80/619-6.32/657-09.99/485-1.75/585-10.00/541-4.10/645-3:06.09/606)

Čech V. 4068 (07.61/678-6.20/630-09.41/450-1.72/560-09.33/675-3.50/482-3:07.45/593)

Leden J. 3757 (07.73/640-6.06/600-09.77/472-1.69/536-10.27/491-3.00/357-3:00.37/661)

Samuelis P. 3524 (07.36/759-6.35/664-10.58/521-1.72/560-09.16/711-2.80/309-/)

Souček P. 3161 (08.07/540-5.72/527-11.00/546-1.72/560-09.66/607-3.10/381-/)

Flídr J. 2349 (07.66/662-5.96/578-10.63/524-1.75/585-/-/-/)

Minát J. 2075 (07.62/675-5.89/563-09.86/477-1.46/360-/-/-/)

Lechner J. 1498 (07.35/762-6.67/736)

Drhlík P. 1383 (07.36/759-6.17/624-/-/)

Solfronk J. 1360 (07.33/769-6.02/591-/-/)

Kučera R. 1346 (07.15/830-5.67/516-/-/)

Truhlář V. 1294 (07.71/646-6.28/648)

Povýšil R. 799 (07.24/799)

Dinga L. 755 (08.96/755)

Černý J. 0 (28:43.67/)

Kánský V. 0 (29:56.36/)

Hejkrlík F. 0 (/)

Kozelka A. 0 (25:00.91/)

Růžička A. 0 (/)

Hrůša V. 0 (10:53.64/)

Jirman Š. 0 (09:31.98/)

Miler J. 0 (09:07.15/)

Přibyl M. 0 (09:36.72/)

Videcký J. 0 (09:52.21/)

Ponikelský P. 0 (11:40.97/)

Uvizl M. 0 (09:12.83/)
Celkem 19 závodníků
Sedmiboj hala - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4504
2 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4491
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4234
4 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 4163
5 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4080
6 Petr KaiserPetr Kaiser 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3884
7 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3687
8 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3625
9 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3600
10 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 3194
Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Vít MolvaVít Molva 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Šrámek D. 4504 (07.31/775-6.43/682-09.22/439-1.72/560-09.26/690-4.00/617-2:52.36/741)

Kučera J. 4491 (07.28/785-6.27/646-09.93/481-1.72/560-08.90/768-3.70/535-2:54.80/716)

Růžička M. 4234 (07.54/700-6.03/593-10.06/489-1.61/472-09.09/726-3.40/457-2:46.98/797)

Pilař L. 4163 (07.64/668-5.82/548-12.52/638-1.63/488-08.68/818-3.00/357-3:01.84/646)

Nikodem F. 4080 (07.31/775-5.82/548-10.34/506-1.81/636-09.21/700-3.20/406-3:16.85/509)

Kaiser P. 3884 (07.61/678-5.85/554-08.86/417-1.84/661-09.82/576-3.20/406-3:07.55/592)

Cubínek V. 3687 (07.63/671-6.10/608-08.02/367-1.64/496-09.43/654-2.80/309-3:08.69/582)

Stupka P. 3625 (08.01/557-5.34/449-10.62/523-1.61/472-10.00/541-3.30/431-3:01.21/652)

Decker J. 3624 (07.34/765-6.00/587-12.09/612-1.75/585-08.91/766-2.80/309-/)

Stejskal J. 3600 (07.49/716-5.72/527-08.61/403-1.52/404-09.54/631-2.70/286-3:03.25/633)

Perkner J. 3194 (08.12/525-5.22/425-10.59/521-1.58/449-10.20/504-3.20/406-3:34.76/364)

Uhlíř J. 2768 (07.73/640-5.55/492-10.92/541-1.64/496-09.70/599-/-/)

Molva V. 2234 (07.99/563-5.61/504-09.45/453-1.90/714-/-/-/)

Švácha F. 0 (09:46.33/)
Celkem 13 závodníků
Sedmiboj hala - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4694
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4594
3 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4529
4 Jan DunovskýJan Dunovský 97 AC PardubiceAC Pardubice 3979
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3835
6 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3800
7 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3781
8 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3688
9 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 3618
10 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3592
11 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3558
12 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3557
13 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3528
14 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3501
15 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3178
16 Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3059
17 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2952
18 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2947
19 David MoravecDavid Moravec 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2938
20 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2877
21 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2850
22 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2686
23 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2618
24 Ondřej ArnoldOndřej Arnold 98 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2591
25 Milan ŠormMilan Šorm 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2330
Filip SchubertFilip Schubert 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. DNF
Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Pulíček T. 4694 (07.36/759-6.33/659-12.90/661-1.81/636-08.23/925-3.70/535-3:15.62/519)

Monzar D. 4594 (07.52/706-6.10/608-11.45/573-1.75/585-08.46/869-3.90/590-3:00.16/663)

Bárta D. 4529 (07.50/713-5.78/540-11.30/564-1.60/464-08.35/896-4.50/760-3:07.55/592)

Dunovský J. 3979 (07.57/690-5.63/508-10.90/540-1.57/441-09.22/698-4.00/617-3:19.63/485)

Mach M. 3835 (07.51/710-5.58/498-09.66/465-1.60/464-09.04/737-2.60/264-2:56.74/697)

Pirochta T. 3800 (07.57/690-5.79/542-08.32/385-1.63/488-08.78/795-2.70/286-3:05.17/614)

Šimek V. 3781 (07.69/653-5.61/504-10.84/536-1.69/536-09.39/662-2.70/286-3:06.23/604)

Holý D. 3688 (07.88/595-5.72/527-09.02/427-1.66/512-09.35/671-3.40/457-3:17.98/499)

Špičák D. 3618 (07.59/684-5.94/574-09.09/431-1.87/687-08.91/766-/-3:20.69/476)

Slavíček L. 3592 (07.49/716-5.45/471-10.42/511-1.57/441-09.12/720-2.40/220-3:16.37/513)

Preisler L. 3558 (08.03/551-5.50/481-09.52/457-1.69/536-09.29/683-2.40/220-3:03.53/630)

Bekr R. 3557 (07.83/610-5.28/437-10.65/525-1.51/396-09.95/551-3.10/381-3:00.76/657)

Havel D. 3528 (07.69/653-5.81/546-08.48/395-1.63/488-09.50/639-2.90/333-3:20.86/474)

Novotný T. 3501 (07.81/616-4.98/378-11.03/548-1.45/352-09.95/551-2.50/242-2:45.45/814)

Brejcha T. 3178 (07.96/571-4.66/319-10.07/490-1.51/396-09.49/642-2.50/242-3:15.81/518)

Dostál T. 3059 (07.80/619-5.40/461-09.18/437-1.60/464-10.87/389-2.60/264-3:26.86/425)

Kaisler J. 2952 (07.98/565-5.07/396-08.62/403-1.39/310-10.68/420-2.50/242-3:05.02/616)

Souček J. 2947 (08.05/545-5.03/388-11.06/549-1.42/331-10.35/477-/-3:00.71/657)

Urbánek P. 2941 (07.58/687-5.45/471-11.04/548-1.42/331-09.39/662-2.50/242-/)

Moravec D. 2938 (07.88/595-5.09/400-10.58/521-1.60/464-11.37/312-2.20/179-3:21.69/467)

Běla F. 2877 (08.20/503-5.07/396-08.54/398-1.54/419-11.52/291-2.60/264-3:06.08/606)

Hofta J. 2850 (07.97/568-4.96/375-07.48/336-1.33/270-10.72/413-2.20/179-2:55.50/709)

Krůta T. 2686 (08.00/560-5.31/443-10.35/507-1.60/464-09.84/572-2.00/140-/)

Hlubůček T. 2618 (08.27/484-4.67/321-09.18/437-1.45/352-11.74/260-2.50/242-3:15.33/522)

Arnold O. 2591 (08.59/401-4.76/337-07.76/352-1.66/512-11.87/243-2.20/179-3:10.30/567)

Umlauf T. 2377 (07.68/656-5.17/415-08.17/376-1.48/374-/-/-3:11.45/556)

Šorm M. 2330 (08.31/473-4.75/335-08.19/378-1.51/396-11.71/264-/-3:19.72/484)

Schubert F. 2007 (08.27/484-5.22/425-12.84/657-1.57/441-/-/-/)

Krákora O. 0 (09:51.94/)

Ulihrach O. 0 (/)

Krim T. 0 (10:22.06/)
Celkem 28 závodníků
Sedmiboj hala - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4008
2 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3836
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3714
4 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3622
5 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 3462
6 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3432
7 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3228
8 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3116
9 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3051
10 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3026
11 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2909
12 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2898
13 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2821
15 Jan HermanJan Herman 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2683
16 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2403
17 Jiří StrnádekJiří Strnádek 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2321
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Trafina J. 4008 (07.38/752-5.86/556-11.06/549-1.51/396-08.79/793-2.90/333-3:03.59/629)
Coufal P. 3836 (07.71/646-5.50/481-10.19/497-1.63/488-08.94/759-3.50/482-3:19.89/483)
Běhounek M. 3714 (07.55/697-5.83/550-11.30/564-1.54/419-09.05/735-2.50/242-3:17.07/507)
Pekárek A. 3622 (07.69/653-5.71/525-12.55/640-1.69/536-09.69/601-2.50/242-3:26.84/425)
Krivák D. 3462 (07.72/643-5.46/473-13.24/682-1.45/352-08.79/793-2.70/286-3:54.21/233)
Dvořák M. 3432 (07.98/565-5.12/405-11.12/553-1.51/396-09.28/685-2.40/220-3:05.88/608)
Monzar V. 3228 (07.96/571-5.54/490-09.60/462-1.63/488-09.97/547-2.40/220-3:23.76/450)
Říha J. 3116 (08.33/468-4.98/378-09.33/445-1.60/464-10.13/517-2.60/264-3:08.86/580)
Stašek J. 3051 (08.16/514-5.15/411-10.41/510-1.39/310-09.82/576-2.40/220-3:16.71/510)
Pavlas O. 3026 (08.27/484-4.90/363-08.25/381-1.42/331-09.54/631-2.80/309-3:14.77/527)
Schütz J. 2909 (08.18/509-5.28/437-09.54/458-1.51/396-09.94/552-1.80/103-3:23.32/454)
Ryba D. 2898 (08.37/457-4.72/330-08.48/395-1.57/441-09.76/587-2.40/220-3:21.63/468)
Kopecký M. 2821 (08.43/441-4.75/335-07.65/346-1.48/374-09.98/545-2.90/333-3:24.21/447)
Heinl M. 2735 (08.50/423-5.04/390-12.28/623-1.66/512-12.06/219-3.20/406-4:06.85/162)
Herman J. 2683 (08.55/411-4.44/280-10.42/511-1.39/310-10.18/508-2.60/264-3:30.22/399)
Capoušek D. 2403 (08.83/343-4.76/337-07.38/330-1.36/290-11.11/351-3.00/357-3:30.71/395)
Strnádek J. 2321 (08.59/401-4.83/350-08.26/382-1.36/290-11.55/286-2.20/179-3:25.85/433)
Volný J. 1388 (09.67/173-3.65/152-08.75/411-1.21/194-12.33/187-2.20/179-4:22.19/92)
Rudolf P. 656 (10.71/37-2.70/34-08.16/376-1.06/111-18.27/0-1.60/70-4:42.71/28)
Srbecký F. 0 (15:12.26/)
Gajdoš M. 0 (15:12.17/)
Lipavský J. 0 (20:16.47/)
Adamec L. 0 (12:22.33/)
Broučil F. 0 (12:35.37/)
Provazník J. 0 (/)
Volf V. 0 (/)
Málek V. 0 (/)
Ponikelský O. 0 (12:39.44/)
Číž D. 0 (11:12.68/)
Celkem 16 závodníků
Sedmiboj hala - Veteráni
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2735
2 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1388
3 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 0656
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Heinl M. 2735 (08.50/423-5.04/390-12.28/623-1.66/512-08.50/423-4:06.85/162-12.06/219-12.28/623-5.04/390-3.20/406-1.66/512-12.06/219-3.20/406-4:06.85/162)
Volný J. 1388 (09.67/173-3.65/152-08.75/411-1.21/194-09.67/173-4:22.19/92-12.33/187-08.75/411-3.65/152-2.20/179-1.21/194-12.33/187-2.20/179-4:22.19/92)
Rudolf P. 656 (10.71/37-2.70/34-08.16/376-1.06/111-10.71/37-4:42.71/28-18.27/0-08.16/376-2.70/34-1.60/70-1.06/111-18.27/0-1.60/70-4:42.71/28)
Celkem 3 závodníků