výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (11. 1. 2014)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK HraniceSK Hranice 07.50
2 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.51
3 Tomáš GröplTomáš Gröpl 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.54
4 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 08.23
5 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.32
Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 06.82
2 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.35
3 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.40
4 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 07.99
5 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.03
6 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.96
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 06.80
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.13
3 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.30
4 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC BrnoJAC Brno 07.39
5 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.43
Jiří HabichJiří Habich 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JarošekMichal Jarošek 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.44
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK HraniceSK Hranice 07.57
3 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.61
4 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.62
Tomáš GröplTomáš Gröpl 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Finále C (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KummerTomáš Kummer 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.61
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.62
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.64
4 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.67
5 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 08.04
Celkem 5 závodníků
Finále D (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 JAC BrnoJAC Brno 07.65
2 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 JAC BrnoJAC Brno 07.75
3 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 JAC BrnoJAC Brno 07.87
4 Ondřej KrčaOndřej Krča 97 JAC BrnoJAC Brno 08.08
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JarošekMichal Jarošek 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.50
2 Tomáš KummerTomáš Kummer 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.60
3 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.62
4 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.69
5 Dominik JelínekDominik Jelínek 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.78
6 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 06.94
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.06
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.47
4 Roman RampáčekRoman Rampáček 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.55
5 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.59
6 Alexandr LewkoAlexandr Lewko 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.85
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC BrnoJAC Brno 07.39
2 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 JAC BrnoJAC Brno 07.62
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 JAC BrnoJAC Brno 07.67
4 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 JAC BrnoJAC Brno 07.79
5 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.95
6 Jakub TemrJakub Temr 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.50
2 Jan MasopustJan Masopust 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.72
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.79
4 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.91
5 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.94
6 Jan JelenJan Jelen 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.57
2 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 07.76
3 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 08.03
4 Ondřej KrčaOndřej Krča 97 JAC BrnoJAC Brno 08.07
5 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.19
6 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ReinerMartin Reiner 98 JAC BrnoJAC Brno 07.59
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.61
Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.61
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.65
5 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.71
6 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 JAC BrnoJAC Brno 07.74
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.02
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.19
3 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.22
4 Nikola PařilováNikola Pařilová 94 JAC BrnoJAC Brno 08.37
5 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.27
2 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.31
3 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.39
4 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.49
5 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.60
6 Karolína AdámkováKarolína Adámková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.70
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.84
2 M. ŠimlovičováM. Šimlovičová 97 SVKSVK 08.13
3 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.24
4 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.26
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNS
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.22
2 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.28
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.29
4 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.30
5 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.41
Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.22
2 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.60
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.69
Melánie PokornáMelánie Pokorná 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNQ
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.77
2 M. ŠimlovičováM. Šimlovičová 97 SVKSVK 08.15
3 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.20
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.23
5 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina FialováKateřina Fialová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.46
2 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.48
3 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.90
4 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.92
5 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.94
Martina KrausováMartina Krausová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 08.56
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.65
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.81
4 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.84
5 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 JAC BrnoJAC Brno 08.85
6 Lucie StrouhalováLucie Strouhalová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.13
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.15
3 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 08.41
4 Melissa SchlagerMelissa Schlager 98 JAC BrnoJAC Brno 08.54
5 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.99
6 Šárka KutálkováŠárka Kutálková 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 10.59
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.36
2 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.74
Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.82
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 10.73
3 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 10.75
4 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.76
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.72
2 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.67
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 10.50
4 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 11.09
5 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.87
Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.33
2 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.63
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.74
4 David HájekDavid Hájek 95 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.87
5 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.51
Alexandr LewkoAlexandr Lewko 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DQ
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.33
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.75
3 Alexandr LewkoAlexandr Lewko 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.38
4 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.59
David HájekDavid Hájek 95 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNS
Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.74
2 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.82
3 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 JAC BrnoJAC Brno 09.51
4 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.60
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.62
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.83
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.03
4 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.06
5 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.11
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.51
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.87
3 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.08
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.24
5 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.27
6 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 JAC BrnoJAC Brno 09.29
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.94
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.39
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.95
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.42
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.70
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.91
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.14
4 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.78
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.88
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.89
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.20
4 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.52
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
Nikola SmolkováNikola Smolková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice
Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice
Poznámky:
Běh nezměřen pro poruchu kamery. Všechny do Finále A
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.93
2 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.04
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.27
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.64
5 Lucie StrouhalováLucie Strouhalová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.82
6 Martina KrausováMartina Krausová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.94
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.18
2 Nikola SmolkováNikola Smolková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.26
Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.85
2 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.11
3 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.70
4 Lucie StrouhalováLucie Strouhalová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.88
5 Martina KrausováMartina Krausová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.21
Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petr FriedlPetr Friedl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 2.00
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 1.95
3 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.88
4 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 1.85
5 Tomáš GröplTomáš Gröpl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 1.75
6 Lukáš MizerákLukáš Mizerák
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
81 1.60
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 DNS
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Radek DvořákRadek Dvořák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 1.70
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.85
2= Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.75
2= Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 1.75
4 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.70
5 Dalibor ZemanDalibor Zeman
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.65
6 Vít HromekVít Hromek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 1.65
Ondřej PerneckýOndřej Pernecký
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.64
2 Eva ŠutováEva Šutová
AK KroměřížAK Kroměříž
90 1.50
3 Monika MrozkováMonika Mrozková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.45
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 1.45
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie ČepováLucie Čepová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.61
2 Kateřina FialováKateřina Fialová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 1.58
3 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.45
Nikola SmolkováNikola Smolková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
98 1.45
5 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC BrnoJAC Brno
98 1.40
6 Janina TacinaJanina Tacina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.35
Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 DNS
Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 DNS
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Jiří HabichJiří Habich
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 6.10
Tomáš GröplTomáš Gröpl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 6.39
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 6.77
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček
SK HraniceSK Hranice
94 5.97
3 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 4.78
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.70
2 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 6.25
3 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 6.22
4 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.12
5 Michal SuchánekMichal Suchánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 5.82
6 Radek DvořákRadek Dvořák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 5.80
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 6.49
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.91
3 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.87
4 Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.64
5 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.52
6 Petr KladivaPetr Kladiva
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.31
7 Vít KrejčíVít Krejčí
AK KroměřížAK Kroměříž
98 5.23
Vít HromekVít Hromek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 5.23
9 Jan JelenJan Jelen
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 5.16
10 Jakub TemrJakub Temr
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.83
Daniel KrálDaniel Král
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 DNS
Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 DNS
Daniel SojákDaniel Soják
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 DNS
František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 DNS
Tomáš MetzTomáš Metz
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 DNS
Martin ReinerMartin Reiner
JAC BrnoJAC Brno
98 DNS
Pavel MinaříkPavel Minařík
JAC BrnoJAC Brno
98 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 5.55
2 Eva ŠutováEva Šutová
AK KroměřížAK Kroměříž
90 5.22
3 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 5.22
4 Andrea KašovskáAndrea Kašovská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 4.27
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 5.28
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4.91
3 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 4.88
4 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 4.45
Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.11
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 4.72
3 Vendula ChybováVendula Chybová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 4.65
4 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC BrnoJAC Brno
98 4.60
5 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.56
6 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.53
7 Adéla RaškováAdéla Rašková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.32
8 Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.26
9 Lenka SucháLenka Suchá
JAC BrnoJAC Brno
00 3.99
10 Martina KrausováMartina Krausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.97
11 Zuzana VongováZuzana Vongová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 3.80
12 Veronika KovačechováVeronika Kovačechová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.57
13 Šárka KutálkováŠárka Kutálková
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 3.08
Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 0
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 13.68
Lukáš MizerákLukáš Mizerák
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
81 0
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 12.95
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK OlomoucAK Olomouc
95 12.77
3 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 12.67
4 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 12.29
5 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 12.23
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 11.91
2 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
JAC BrnoJAC Brno
98 11.77
3 Vít KrejčíVít Krejčí
AK KroměřížAK Kroměříž
98 11.58
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 11.88
2 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 11.53
3 Eva ŠutováEva Šutová
AK KroměřížAK Kroměříž
90 11.30
4 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 11.25
5 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
91 11.23
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 10.38
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 10.24
2 Vendula ChybováVendula Chybová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 09.77
Celkem 2 závodníků