Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (11. 1. 2014)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 7.02
2 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6.82
3 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.39
4 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
91 6.25
5 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.24
6 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 6.15
7 Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 5.81
8 Slavomír DurilaSlavomír Durila
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
91 5.79
9 Jan KotrhonzJan Kotrhonz
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
88 4.70
Jan MoravecJan Moravec
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
93 DNP
Petr ČmudaPetr Čmuda
AK MostAK Most
92 NM
Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.41
2 Vít MüllerVít Müller
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 6.34
3 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 6.00
4 Michal SeberaMichal Sebera
TJ NeratoviceTJ Neratovice
96 5.82
5 Adam SynekAdam Synek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.29
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.99
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 5.89
3 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.78
4 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.72
5 Jan MacekJan Macek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.61
6 Radek ZahradníkRadek Zahradník
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
98 5.61
7 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 5.56
8 Kryštof KubistaKryštof Kubista
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 5.45
9 Filip NodlFilip Nodl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5.30
10 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.11
11 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.07
12 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.07
13 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.90
14 Martin MelezínekMartin Melezínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.27
15 Jan ŠopejstalJan Šopejstal
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 4.18
Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 5.96
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.04
2 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.94
3 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.86
4 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.80
5 Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 4.73
6 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.61
7 Anna KvětoňováAnna Květoňová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 4.38
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 5.34
2 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.02
3 Monika NeradováMonika Neradová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.00
4 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.90
5 Julie WeissováJulie Weissová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 4.83
6 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 4.72
7 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.72
8 Sára SumegováSára Sumegová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.68
9 Hana KlepetkováHana Klepetková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.67
10 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.42
11 Nikola KroupováNikola Kroupová
AC ČáslavAC Čáslav
98 4.20
Celkem 11 závodníků