Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (11. 1. 2014)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 48.51
2 Martin FaiferMartin Faifer 91 AK MostAK Most 50.15
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 50.73
4 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.41
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.15
2 Tomáš HatkaTomáš Hatka 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 54.49
3 Jiří ŠátekJiří Šátek 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.72
4 Jakub ČechJakub Čech 93 AC ČáslavAC Čáslav 56.85
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 51.66
2 Michal BurešMichal Bureš 96 AC ČáslavAC Čáslav 52.42
3 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.35
4 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 53.52
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PosekanýTomáš Posekaný 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.05
2 Adam UtíkalAdam Utíkal 95 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 57.16
Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DQ
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 54.75
2 Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.62
3 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 TJ NeratoviceTJ Neratovice 57.55
4 Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.69
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HromádkaJosef Hromádka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.33
2 Matěj SojkaMatěj Sojka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.82
3 Kryštof KubistaKryštof Kubista 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 61.67
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana CocherováJana Cocherová 81 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 58.32
2 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 59.99
Celkem 2 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 64.37
2 Nikola HokeováNikola Hokeová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.65
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 68.88
2 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 70.43
3 Eliška ČervenkováEliška Červenková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 70.88
Celkem 3 závodníků