Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (12. 1. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.26
2 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.07
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.69
4 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.19
5 Jan MarekJan Marek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.29
6 Matěj CharvátMatěj Charvát 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.34
2 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.86
3 Daniel UherDaniel Uher 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 07.94
4 Petr HarmachPetr Harmach 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.19
5 Jan ČeřovskýJan Čeřovský 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.27
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.01
3 Jaroslav KonečnýJaroslav Konečný 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.23
4 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.75
5 Filip DolejšíFilip Dolejší 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.81
6 Daniel ŠindelářDaniel Šindelář 00 AC ČáslavAC Čáslav 08.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 07.51
2 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.11
3 Filip PolákFilip Polák 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.29
4 Tomáš ČervinkaTomáš Červinka 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37
5 Filip BrandejskýFilip Brandejský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 07.99
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.00
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07
4 Adam HruškaAdam Hruška 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.35
5 Václav BendaVáclav Benda 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66
6 Václav JislVáclav Jisl 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.90
2 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.31
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.39
4 David ZáhrubskýDavid Záhrubský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.04
5 Michal HejdukMichal Hejduk 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.19
2 Jan ŠkaldaJan Škalda 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.30
3 Patrik SokolPatrik Sokol 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.52
4 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.27
5 Jiří FeitJiří Feit 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.59
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.10
2 Ondřej ŠtíchaOndřej Štícha 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.45
3 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.40
4 Matěj StoklasaMatěj Stoklasa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.41
5 Matyáš HrabánekMatyáš Hrabánek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.66
Jaroslav KonečnýJaroslav Konečný 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.21
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.27
3 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 07.49
4 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71
5 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.78
6 Daniel UherDaniel Uher 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 07.87
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.04
2 Tomáš VlčekTomáš Vlček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.92
3 Matěj NosMatěj Nos 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.47
4 Dominik HaismanDominik Haisman 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.90
5 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.21
6 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.23
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.15
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.66
4 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.90
5 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.70
Jakub FryčJakub Fryč 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.54
2 Jan DanielJan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.85
3 Martin NovákMartin Novák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.88
4 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.17
5 Tomáš DRÁBEKTomáš DRÁBEK 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.17
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis MichalíkDenis Michalík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.60
2 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.16
3 Antonín BurianAntonín Burian 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40
4 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.93
5 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC ČáslavAC Čáslav 10.02
6 Jakub MoravecJakub Moravec 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
2 Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.11
3 Matěj TrojanMatěj Trojan 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.69
4 Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.06
5 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.45
Vojtěch ŠturmVojtěch Šturm 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.72
2 Marek WagnerMarek Wagner 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.44
3 Lukáš KrunertLukáš Krunert 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.60
4 Marek DubMarek Dub 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.73
5 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10.13
6 Ondřej StaněkOndřej Staněk 01 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.11
2 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.45
3 Ondřej FryaufOndřej Fryauf 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.64
4 Martin ČechMartin Čech 01 AC ČáslavAC Čáslav 10.19
5 Jan BánJan Bán 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.21
6 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SmolíkPetr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.68
2 Jakub PěčekJakub Pěček 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.78
3 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.37
4 Adan RaškaAdan Raška 03 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.38
5 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.45
6 Petr OndříčekPetr Ondříček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HarmachTomáš Harmach 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.17
2 Tomáš PreisTomáš Preis 01 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 09.49
3 Jakub HolecJakub Holec 03 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.58
4 Karel BuřičKarel Buřič 02 AC ČáslavAC Čáslav 09.86
5 Robert SamekRobert Samek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.40
Václav KönigsmarkVáclav Königsmark 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.76
2 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.50
3 Karel PrachKarel Prach 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.50
4 Prokop MálekProkop Málek 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.57
5 Matěj ŠimekMatěj Šimek 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.67
6 Michal JiroušekMichal Jiroušek 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.85
2 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.21
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.60
4 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.70
5 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.94
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.89
2 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.03
3 Marek SojkaMarek Sojka 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.97
4 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.37
Martin SvobodaMartin Svoboda 01 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.65
2 Tomáš MachTomáš Mach 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.22
3 Vladimír NováčekVladimír Nováček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.51
4 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.82
5 Vojtěch SmrtkaVojtěch Smrtka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.86
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.25
2 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC ČáslavAC Čáslav 09.53
3 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.59
4 Vojtěch ŠtíbrVojtěch Štíbr 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.15
5 Jindřich VáradiJindřich Váradi 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.45
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.06
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.08
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.11
4 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
5 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.69
6 Denis MichalíkDenis Michalík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.71
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.35
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.36
3 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 08.90
4 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.10
5 Kristýna MoravcováKristýna Moravcová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.25
6 Lucie PlevákováLucie Pleváková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.32
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
3 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.73
4 Dominika PfaurováDominika Pfaurová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.33
5 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.54
6 Iva PilouskováIva Pilousková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 08.39
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
3 Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.64
4 Kateřina ŠtibranyiKateřina Štibranyi 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.32
5 Eliška KlírováEliška Klírová 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.67
6 Eleni PlíčkováEleni Plíčková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.20
2 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.74
3 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.77
4 Růžena TůmováRůžena Tůmová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.06
5 Anežka KasalováAnežka Kasalová 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.13
6 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.29
2 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová 00 AC ČáslavAC Čáslav 08.81
3 Monika ŠestákováMonika Šestáková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.17
4 Veronika HospodkováVeronika Hospodková 00 T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce 09.50
5 Kristýna TomanováKristýna Tomanová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.52
6 Nikola SucháNikola Suchá 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.38
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
3 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.95
4 Lucía VítováLucía Vítová 00 T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce 08.97
5 Eliška VeseláEliška Veselá 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.56
6 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
3 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.06
4 Ivana BartákováIvana Bartáková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.15
5 Linda FialováLinda Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.20
6 Veronika NechvátalováVeronika Nechvátalová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.34
2 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.88
3 Tereza PavlováTereza Pavlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.00
4 Michaela DuškováMichaela Dušková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.06
5 Žaneta KuštováŽaneta Kuštová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.35
6 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 08.85
2 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.88
3 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
4 Pavla MrázováPavla Mrázová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.01
5 Denisa KočováDenisa Kočová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.19
6 Noemi KrascsenitsováNoemi Krascsenitsová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.21
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.22
3 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.29
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.39
6 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.52
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.20
2 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.46
3 Anna Marie BorkováAnna Marie Borková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.80
4 Tereza NaušováTereza Naušová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.38
5 Karolína VoseckáKarolína Vosecká 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.09
6 Eliška StaňkováEliška Staňková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.21
2 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.51
3 Julie MarkvartováJulie Markvartová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.30
4 Štěpánka NovákováŠtěpánka Nováková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.36
5 Barbora PejšováBarbora Pejšová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.58
6 Jana KronďákováJana Kronďáková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19
2 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.45
3 Tereza KasáčkováTereza Kasáčková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.96
4 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.38
5 Ludmila JandačováLudmila Jandačová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.54
6 Martina KronďákováMartina Kronďáková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KlausováAnna Klausová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.37
2 Denisa ŘípováDenisa Řípová 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.64
3 Veronika SlavíčkováVeronika Slavíčková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.73
4 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC ČáslavAC Čáslav 09.85
5 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.67
6 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.31
2 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.34
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.03
4 Sabina KovářováSabina Kovářová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.28
5 Lucie FrýbertováLucie Frýbertová 03 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.59
6 Natalie JakubcováNatalie Jakubcová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 11.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HolubováKateřina Holubová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.35
2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.53
3 Natálie MartincováNatálie Martincová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.05
4 Natálie HrabcováNatálie Hrabcová 03 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.21
5 Kateřina KOHOUTOVÁKateřina KOHOUTOVÁ 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.46
6 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NetolickáKristýna Netolická 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.89
2 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.67
3 Soňa ČernáSoňa Černá 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.73
4 Kristýna PoláčkováKristýna Poláčková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.59
5 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 11.12
6 Veronika CifrováVeronika Cifrová 02 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 11.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KsandrováEliška Ksandrová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.86
2 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.93
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.97
4 Aneta KarlováAneta Karlová 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.05
5 Veronika VinterováVeronika Vinterová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.81
6 Veronika ValouchováVeronika Valouchová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 11.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.11
2 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.17
3 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.33
4 Nikola ŠvárováNikola Švárová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.85
5 Tereza ŠmídováTereza Šmídová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.48
6 Karolína MušinskáKarolína Mušinská 02 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 11.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.13
2 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.57
3 Petra KlikováPetra Kliková 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.39
4 Adéla BernardováAdéla Bernardová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.76
5 Eliška KlimešováEliška Klimešová 03 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 11.01
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.37
2 Kamila KubáčováKamila Kubáčová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.40
3 Alžběta SpurnáAlžběta Spurná 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.99
4 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.11
5 Jitka KrajíčkováJitka Krajíčková 03 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.35
6 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.04
2 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.23
3 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.38
4 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.73
5 Alice DozorcováAlice Dozorcová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.98
6 Pavla DoležalováPavla Doležalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.50
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.51
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.55
4 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.73
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC ČáslavAC Čáslav 09.84
6 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DimováMichaela Dimová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.21
Markéta FerencováMarkéta Ferencová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.10
2 Kristýna NetolickáKristýna Netolická 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.82
3 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.96
4 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.02
5 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.08
6 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.20
Celkem 6 závodníků