Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha-Strahov (17. 1. 2014)

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 17.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PernicaJan Pernica 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:29.27
2 Petr LohrPetr Lohr 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:32.76
3 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.14
4 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 2:34.11
5 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:34.74
6 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 2:35.48
7 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:38.89
Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 17.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří GregorJiří Gregor 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:34.36
2 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.78
3 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:35.24
4 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 2:36.48
5 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.46
6 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.07
7 Jakub JosefJakub Josef 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:41.22
Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek 87 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 17.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2:35.72
2 Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.42
3 Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice 2:37.72
4 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:38.01
5 Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.82
6 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:41.17
7 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.97
8 Jan JežekJan Ježek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.27
9 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:43.75
10 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:49.07
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (pá, 17.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:34.42
2 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:41.67
3 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.32
4 Jan BielikJan Bielik 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:43.40
5 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:46.12
6 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:46.47
7 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.79
8 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:48.29
9 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:55.48
Celkem 9 závodníků
Běh 5 (pá, 17.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:43.12
2 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:55.04
3 Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:55.36
4 Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:56.05
5 Šimon ZachŠimon Zach neregistrovanýneregistrovaný 2:57.94
6 Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:59.22
7 Petr PekařPetr Pekař 63 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:03.07
8 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 95 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 3:07.58
9 Dušan HošekDušan Hošek 76 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3.08.00
Celkem 9 závodníků
Běh 6 (pá, 17.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Geron StewartGeron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:56.05
2 Pavel SieglPavel Siegl 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:09.09
3 Adam ČermákAdam Čermák 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:14.58
4 Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 3:14.59
5 Josef DolečekJosef Doleček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:18.33
6 Matěj TóthMatěj Tóth 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:21.28
7 Vladimír Černý Vladimír Černý 52 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:40.19
8 Jaromír DoležalJaromír Doležal 57 neregistrovanýneregistrovaný 3:49.32
9 Otakar PachmanOtakar Pachman 44 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 5:22.74
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 17.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:53.32
2 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:54.85
3 Radka StružkováRadka Stružková 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:57.20
4 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:58.97
5 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:59.99
6 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:02.77
7 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:03.06
8 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:04.93
9 Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:05.29
10 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:10.82
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (pá, 17.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika MarkováMonika Marková 96 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3:14.81
2 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:14.82
3 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:16.96
4 Veronika BednarskáVeronika Bednarská 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:18.59
5 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:20.96
6 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:22.00
7 Helena CaisováHelena Caisová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:34.95
8 Anna SieglováAnna Sieglová 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:40.30
9 Michaela KašováMichaela Kašová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 3:45.99
10 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 4:01.11
Celkem 10 závodníků